Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
čože samodržky za 800 korun?
Odpovedať
Profilova fotka
danula asi kupovala aj s riadnou inflaciou alebo maju zlaty samodrziak xixi ]-( , hriesna cena inak ako, je niekto okrem mna dnes nervozny ze uz len 7 dni ci len ja :-( :-( :-(
Odpovedať
heppy, ja mám ešte 14 dní ale nervózna som akože riadne.
Odpovedať
Profilova fotka
jaj adni ty az po nas, noooo :-D inak som fakt o nicom, nemam kludneho miesta, este 3 velke pierka a menovky polovica som tak leniva fuj, :-(
Odpovedať
ja teraz nerobím nič, som u svokrovcov, čakáme na kamarátov a ideme zapíjať našu slobodu
Odpovedať
Profilova fotka
no jo treba, ja uz mam posledny week ako single :-o
Odpovedať
ja posledné dva :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babky ja som vcera bola vonku zapijat posledny tyzden slobody, dopadlo to super a veeeeelmi som sa zabavala....narozdiel od mojho draheho, ktoreho v UK opili spolupracovnici z prace chudak a total bol na mol a urobili video a dali to na web tak nie som velmi nadsena :-|
Odpovedať
drahy nema stale oblek...mali sme ist kupovat v pondelok ale som si spomenula, ze idem na skusku ucesu tak neviem ci to stihneme
Odpovedať
ja som mala mat dnes rozlucku ale este mi nie je dobre... :-( :-( a segra sa na mna vybodla...a kamosky tiez nejak nic ....kaslem na to :-(
Odpovedať
ja este mimochodom nie som nervozna...len z toho, ze doma sa furt len o svadbe rozprava ale inak pohodka...ani vnutorne, ani navonok...hmmm.. :-N ...kedy ma to poriadne prepradne som zvedava lebo by uz bolo hadam aj nacase 8-)
Odpovedať
ja si to stale este poriadne neuvedomujem ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
baby, už sa nám to kráti =-) ... takto o týždeň už budeme svoji x-)
Odpovedať
jupi jupi :-D :-D
Odpovedať
inak...viete aky je rozdiel medzi 300 a 800 korunovymi samodrzkami???...ze tie za 800 su krivu usite!!!...hned tam naklusem nech si ich beru nazad....tak jedna samodrzkova cipka ma sev vzadu a druha naboku....kraaaasa ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Dani, ja tiey budem mat z Golden Point je to cast Beponu...robi mi tam kamoska, tak mi prinesie
Odpovedať
joj ale som nazlostena lebo fakt su drahe a teraz pozeram ze jedna je tak posita a druha inak...no...tak kde to sme?? ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
fuha tak preto ta cena :-D inak dobry napad aj ja ich checknem tie moje ze co ked najdem nieco podozrive :-| daj vediet co si potom doriesil :-)
Odpovedať
no vymenim ich...alebo vratim...ale pochybujem ze by ich zobrali nazad...
Odpovedať
Profilova fotka
dani co nespis? :-o o siedmej pockaj ako to sa vylucuje, vymenis, alebo vratis a nezoberu ich? tak tedaaaaa ;-) ako si na tom zdravotne, ? ja mam zapalene usi ale uz sa liecia, a som trosku dead, ale dufam ze sa to spravy, vcera som mala strasnu depku, ze co ked budem chora v den svadby, som bola out, :-( , ma to uplne premklo, no neviem, ty si uz v poho si si to teraz odbila tak uz ta to urcite nechyti ;-)
Odpovedať
neviem spat...uz mam taky rezim ze vstavam aj ked nemusim... no dufam, ze mi ich vezmu nazad lebo teraz lutujem ze som ich kupila :-( ...ale vies ako su niektore pradavacky ochotne ako keby..... neboj nebudes chora... mne je tak vselijako....este to nie je tip top ale bude dobre
Odpovedať
ja sa bojim o babku lebo je dajaka polepetena...teda to je uz dlho ale...no ...mam take sny ze sa nieco stane...dnes som sa aj na to zobudila, ze sa mi nieco divne snivalo... dnes som si pustala svadobnu piesen a dufala som, ze chytim stres a niiic.... idem do kostolka kde budu dnes ohlasky...mozno potom uz budem v strese...lebo inak si budem mysliet ze som prevtelena postavicka z rozpravky nebojsa :-D :-D
Odpovedať
]-( ]-( ]-( ]-( prave som v jednom albume nasla moju karikaturu....holke vobec nevadi, ze kopiruje cuzdie veci...to co ma znamenat????
Odpovedať
Profilova fotka
to ako tahas draheho za sebou? to som videlllla :-o , a to si ty robila ako original? akoze ty si kreslila ? sak napis ze nech si to zmaze ]-(
Odpovedať
@danuscha si sa vytratila z "vlastnorucne vyrobej vyzdoby"... :-o ...asi ze uz to mas za par dni...myslim na teba a drzim palceky... ;-) ...ak stres neprichadza, tak vykasli na to, ze neprichadza...aspon budes pokojna nevesta...aj tak najviac asi stresuju rodicia...teda podla toho, co som zazila na svadbach... k tomu kopirovaniu mi ani nehovor..lebo keby som mala prosbu vo svojom albume napisanu v hebrejcine a nie v slovencine, tak sa necudujem...tiez ma to hneva ]-( ]-( ]-( ]-( ak natrafim, tak napisem..skus aj ty..aked to nepojde, oslov admina...
Odpovedať
čaute, čo tak skoro?
Odpovedať
danuscha: ak sú tie samodržky zle ušité, tak ti ich musia vymeniť kus za kus, ale pochybujem, že by ti vrátili peniaze. Za tú cenu by som akože už aj čakala kvalitu, pretože to je fakt vysoká cena za pančuchy. Ja samodržky nechcem, veľa báb tu vravelo, že nedržia a že zyvknú sa zošuchovať dolu, tak nechcem mať počas svadby nepríjemnosti ešte aj s pančuchami. Budem mať dosť starostí so šatami, lebo sú hrozne ťažké, majú ťažkú a dlhú vlečku, neviem čo s ňou.
Odpovedať
Profilova fotka
bre ranko adnzi ako bolo vcera zapili ste dobre ? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.accuweather.com/world-fore... inak ak bude take very hot, tak sa uvarim v satoch tiez, ;-) inak kuk uz tam je aj tvoj datumik
Odpovedať
ahoj lomnicka... uz som dajako na tu temu zabudla...nakupene vsetko mam , premyslene viac menje tiez takze teraz je toto tu aktualnejsie pre mna ;-) prave ma v kostole oznamili oficialne...ale stale nemam stres ani nic podobne...asi fakt budem dajaka kludna osoba i ked ma to dost prekvapuje....ale nebudem do toho rypat je to dobre taka ko je.... no a tie samodrzky dufam, ze fakt vymenia.... no a to kopirovanie...hned som jej napisala ale doteraz nemam reakciu...ma to hneva....raz som chcela obrazok jednej holky co mala pekne urobeny strop a ona ze tam musim dat jej meno...tak som sa na to vykaslala...bola to len fakt fotka stropu...ale toto!!!!!...sak ja som za tu karikaturu zaplatila celkom dost prachov, jasne, ze som ju ja nekreslila, taka sikovna az nie som :-N ...ale kupila som si ju......tak by som si to vyprosila aby si ju tu niekto daval do albumov... kde tu je admin!!!! chcem sa stazovat!!! ]-( ]-( :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?