Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
no ved jasne...len mi bolo luto, ze predavacka je moja kamaratka a bude to musiet vsetko po mne ukladat :-( ale bola som velmi spokojna s nakupom. Vsetko na jednom mieste...pancusky, podprska, gatky...a skvela obsluha...
Odpovedať
to mas pravdu,ale co by pro tebe neudelala ;-) Tak se nejlip nakupuje,kdyz mas vsechno na jednom miste :-)
Odpovedať
ved hej...netreba obehat pol mesta aby si nieco zohnala...to mam naozaj rada lebo som bola sama a sama neznasam chodit po meste ... uz mi teda ku komplet vsetkemu vela nechyba...tebe? :-D
Odpovedať
ja taky nerada chodim sama nakupovat,jeste ze pritele taky bavi nakupovat a nemusim ho nutit :-D no me toho chybi jeste dost,ale nebudu se stresovat,bud to sezenu nebo ne
Odpovedať
mojho bavi nakupovanie ale len obcas...vacsinou so mnou chodi, rozprava mi o praci, nosi mi taksky a vobec nevnima ked sa ho pyatam...ale ked zasa ideme za nakupmi, ze aj on sam potrebuje soplnit satnik...vtedy je zlaty lebo si vyskusa vsetko co mu ukazem, a ked poviem, ze je v tom pekny tak si to kupi...alebo minule zbadal taky kostymcek a mi vravi "Cucinka to by bolo na tebe ake pekne...nevyskusas?"...vtedy viem, ze ma vnimal.... mas pravdu, ak nieco chyba tak sa netreba stresovat...jednak casu je dost a ked tam budes ty a on, tak tam bude vsetko podstatne ;-)
Odpovedať
dobre ranko damy....tak ako?..opat o jeden den menej do svadby... :-D
Odpovedať
danuscha - hlavni je,ze s tebou chodi nakupovat :-) my s pritelem moc stejny vkus na oblekani nemame,ale najde se par veci,ktere se libi obema.Ale jsem rada,ze si kupuje veci,ktere se mi libi a snad je to i naopak :-) V sobotu mi muj mily koupil pyzamo,chtela jsem na svatebni noc nejakou krasnou mini kosilku,ale jemu se vic libi takove ty pyzama s kalhotama co jsou ted v mode,tak mi koupil to :-) tak uz mam i co na sebe na svatebni noc :-D
Odpovedať
no vidiiis....to je super....prispel aj on svojou troskou ku svadobnym nakupom :-D
Odpovedať
to jo :-D ,ja chci aby chodil se mnou a rekl mi,ze se mu to libi a nebo ne,nechci si kupovat veci,ktere se mu pak nebudou libit :-|
Odpovedať
danuscha - tak jsem si ty botky objednala,tak jsem zvedava...
Odpovedať
otvorene, ci tie co mam aj ja.... juj...uvidis ako sa ti budu pacit ked otvoris krabicu a budu na teba z nej pozerat :-D
Odpovedať
nakonec otevrene.No jsem fakt na ne zvedava,snad mi budou sedet,jinak me klepne :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
joj...urcite budu...a kedy ich ocakavas?
Odpovedať
no asi zacatkem pristiho tydne,pisou 5 dni,tak uvidim,jak budou rychly.Stala se mi ale takova vec :-( asi jsem je zaplatila dvakrat,tak jsem mu psala,tak snad mi to posle zpet,vubec nevim,jak jsem to mohla zaplatit 2krat :-( ach jo
Odpovedať
juuj...asi si zalubena...ja som si minule objednala boty a zaplatila ich dopredu a oni mi ich poslali na dobierku a potom som sa tej firme nevedela 3 dni dovolat...vies ako som sa bala ze mi nevratia prachy?
Odpovedať
tak pry jsem je zaplatila jen jednou,tak se musim pak podivat kolik mam na ucte,snad nekecal.No to je taky radost,ale hlavni je,ze ti je vratily :-)
Odpovedať
a neposlala si druhu platbu neskor, a nestihla ju banka este sparcovat? mozno im este pride... :-(
Odpovedať
btw kolko ta stali?
Odpovedať
halo halo je tu niekto?
Odpovedať
danuscha - snad jim prisla jen jedna platba,doufam :-( platila jsem za ne 40£ :-)
Odpovedať
danuscha: pridávam sa ku téme 9.5.09 o 16:00. my máme svadbu v nitre a ty?
Odpovedať
lucka ja som z okolia Kosic, takze tam to bude...mate o 16:00?...ja prave riesim dilemu ci o 16:00 alebo o 15:00... ;-) tesis sa???uz sa nam to krati...ja uz sa tak tesim...hlavne ked uz mam tolko veci vybavenych a nakupenych, ze uz mi vela netreba... ty si ako na tom s pripravami?
Odpovedať
nudlik...drzim prsty nech sa ti to vyriesi...a od teba odisli dve platby? ci ako?
Odpovedať
no kde ste? pracujete? mne sa dnes velmi nechce :-(
Odpovedať
Profilova fotka
nudlik co sa tyka tej silikonovej podprsenky vobec ju nebudes citit ze ju mas :-) treba si ju len dobre nasadit a pritlacit na prsia a potom sa vobec nemusis bat veru.
Odpovedať
veru veru...je ako druhe prsia.... :-D :-D a vyhodou siat , aspon mojich je ze sa daju pekne stiahnut, takze ci nejaku podprsku mat budem alebo nie tak to nebude vidiet
Odpovedať
danuscha - zatim nevim,jestli se mi to strhlo dvakrat,musim se jit podivat do bankomatu,protoze internet banking mi nejak nefunguje :-( uk2000 danuscha - tak to je urcite super,skusim ji tu najit a vyzkouset :-) ,ja mam snerovaci saty,takze ja bych taky zadnou nemusela mit,ale bez ni se citim divne,takze si nejakou koupim.Pristi vikend prijede pritelova sestrenice,tak vyrazime na nakupy tak mi poradi :-)
Odpovedať
juuj...nakuuupyyy...hned by som sla.... my ideme na vikend do Tatier...jupiiiii :-D
Odpovedať
tak to mate taky super :-) mam prosbu,nevis nahodou,kde pujcuji bile holubicky?
Odpovedať
danuscha: joj, veľmi sa teším, až začínam mať pocit, že sa niečo pokazí, my už hlavné veci máme, teraz som riešila bolerko ku šatám, už nám chýbajú len drobnosti (dúfam), myslím, že o 16,00 to je dobré aj tak sa môžeme zabávať až do rána bieleho :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?