Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
fakt fiha sak ja si to idem kuknut na bud.tyzden a uvidime, inak material mam na to tak ok, ja som s tym ratala , ze budem take davat, ale kazdopadne sa presvedcim ;-)
Odpovedať
heppy - a aký máš materiál? Ja som dávala organzu na každú mašlu 1 meter, umelý krušpán a smotanové ruže. Keď to budem mať hotové dám foto do albumu. danuscha: vy budete mať fakt 100 hostí?
Odpovedať
Profilova fotka
co je kruspan, x-) ja mam stuhy a tuze biele som kupila kytice a klistikmi odstrihnem po kuse alebo aj po troch mam tych ruzi dost, to su take jednoduchsie co som ponachadzala v obchodoch v kvetinarstava alebo takych ze 30 korunovych alebo uz sa asi volaju ze 60 korunove xixi :-D :-D :-D :-D :-D . sak daj adni foto, ak mozes potom , ja sa zajtra chystam na faru a vyzdistim ako to je. ;-)
Odpovedať
heppy: ešte to nemám hotové, potom dá do albumu. Ja mám takú nervozitu bruchu, bože už to na mňa ide. A to mám v utorok a stredu ťažké rokovania s klientami, na ktoré sa musím pripraviť.
Odpovedať
Profilova fotka
andi ty mas teda svadbu v kostole, ako to vlastne funguje s hudbou tam, t.j. vstup nevesty organista tam je pokial viem, ci ako to je napr. u teba, ja viem je to indi vindi podla fary ale zistujem ze nic o tom neviem hmmm... inak ani sa nepytaj ake nervy mam ja, esteze nemusim skusat lebo skuskove co ja mam studentov je az v po svadbe nastastie, inak by mi to statne liezlo na nervy... a uz zabudam veci napr. som si minule zabula kluc od kancla, na druhy den som si dala kluc do penazenky a zabudla som podtom na ten druhy den aj tu penzenku s klucom, a ... pod.. :-( :-N
Odpovedať
ahojte... ako sa mate? co nove? ja som chora
Odpovedať
andzi u nas je 100 hosti este celkom pohodka...tu sa take svadby robia, ze dovi dopo...moj brat mal len zo svojej strany 100...a k tomu druha strana asi 80/90...takze este raz tolko co my... ale ratam este, ze ich nebude az 100 lebo ako ich tak chodime pozyvat tak sa vyhovaraju, vymyslaju...to sa este skresa podla mna aspon na 95
Odpovedať
danuscha: a to koho všetkého voláte? Lebo môj otec má 3 súrodencov, mama 3 súrodencov, svokra 3 súrodencov a svokor je našťastie jedináčik a bude náš okolo 65, neviem si predstaviť koho by sme ešte volali.
Odpovedať
ahojte baby :) uz sa nam to kraaati :) 12 dniii, nepocitujete nervozitu? ja sa uz neviem dockat, inak tiez budeme mat na svadbe cca 100 ludi
Odpovedať
no ved tak ako aj vy...otec ma troch surodencov, mama tiez, svokra nejakych, svokor nejakych...z nasej strany maju moji bratranci vlastne rodiny takze tam sa to nazbiera celkom dost...no a kolegovia ..tych je 18...ono je to sice 100 ludi ale z nich je 5 malinkych deti ...a urcite este niekto odriekne...no ved 65 nie je az tak veeelmi daleko od nasej stovky... ono sa to nezda ale to sa tak nazbieraju ludia, ze sa clovek nestaci cudovat
Odpovedať
Jani a ty si z Presova ci sa tam ides vydat? vsakze 100 ludi nazbieras lusknutim prsta?...nie?...podla mna ano...a je to mozno vela oproti tym co maju 40/50 ludi ale inak to vela nie je
Odpovedať
Čím viac sa ten deň blíži tým viac som nervóznejšia a radšej by som bola keby tých ľudí bolo menej.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ja som si včera skúšala moje svadobné šaty, už sa teším, kedy si ich oblečiem. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
adzi haloo, mozes mi skusit odpovedat cosomsa pytala vcera ohladom toho kostla ak teeda mate v kostlos svadbu ;-)
Odpovedať
danuscha: ja som zo Sniny, ale vydam sa do Presova :) zatial sme ale v Blave a niekedy v auguste planujeme velku stahovacku do PO z mojej strany mame 42 ludi, ale zo strany mojho draheho to je o trosku viac 58 + 6 deti :) mne uz dost ludi aj odrieklo ucast, tak som rada, ze sa to trosku prerieduje:)
Odpovedať
heppy: prepáč, zabudla som. No takže s hudbou je to tak, že si musím zabezpečiť organistu, lebo my budeme mať svadbu na dedine, kde budeme len jedna svadba v ten deň. Farár nám síce sľúbil, že organistu zabezpečí, ale my aj tak pôjdeme za ním a dáme mu zákusky, aby na 100% prišiel hrať.
Odpovedať
Profilova fotka
jj dik adnzi tiez si to tak nejak poistim, inak aj nasa svadba je len jedna v ten den :-D aj ked sice mame v nitre, ale kazdy ste mat pod haradom alebo na kalvarii, ale ja osm za klasiku malinkykostolik, jednoducha sakralna stavbicka a kedy beriete tomu organistovi zakusky? den pred ci ako ;-)
Odpovedať
aj my sme si museli zabezpecit organistu...co soms a trosku cudovala lebo som myslela, ze to bude "sucastou balenia" :-N
Odpovedať
inak si vsimnite ako nam to vsetci neulahcuju...malo by to byt tak, ze prides na matriku vypises ziadost o uzavretie manzelstav, oni s ata opytaju ci chces v kostole, ty povies, ze ano tak ti zabezpecia rande s predstavenym cirkvi, ak treba dohodnu ti s nim sedenia, dohodnu ti organistu, opytaju sa akej farby chces vyzdobu kostola, zariadia ti ju, ...no proste full servis...a ty uz len sa dostavis na sobas... a zaplatis im za to, ze ti usetrili kopu casu ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dani darling de zijes?? :-D :-D :-D :-D :-D tu sa musis seckym doporosovat, no nie... :-| ]-( :-( :-N |-| :-.
Odpovedať
no ved hej... ale tak keby to bolo ako pisem tak by hned sa ludia zacali svadbovat viac ako teraz ;-)
Odpovedať
danuscha: :-D :-D :-D na taký servis si na Slovensku ešte počkáme. Všetko si ako nevesta musíš obehať sama samučká a to ťa úradníci ešte 2-3x preženú tam a späť. Nikto ti nič neuľahčí. Ja som sa napr. dnes nahnevala, že moja aranžérka, ktorá si za výzdobu berie 400 € mi dnes oznámila, že mi nemôže ísť ozdobiť kostol, lebo poobede po mojej svadbe ide ešte zdobiť sálu na 50-ku. To poteší, nie? Neznášam také služby, že za niečo si zaplatíš a odfláknu to.
Odpovedať
Profilova fotka
danzi = to je dovod preco si to robim sama aj ked viem ze nie kazdy na to ma cas a podobne... a nato by tie sluzby co su take agentury mali sluzit ]-( , je mi zle z urovne sluzieb a to mnohych co sa s tym stretavam aj profesionalne aj mimo ako zakaznik :-x ja vyzistim v kostole co a ako s tymi maslalami na lavice hadam uz dnes sa mi podari to zistit, ale je tam nejaka pani kostolnicka tak ta to ma robit tak uvidim, ze co su tie decorations zac, ak to je dovi dopo, tak si spravim sama a tie na lavice sak to je maly kostol max 20 kusov toho je... a co bude robit ta aranzerka za taky penaz prezrad :-D
Odpovedať
u nas v kostole nie je ziadna vyzdoba...takze si vsetko musime donies a pozdobit...a navyse...predavajuca z MMB mi poslala v utorok minuly tyzden (!) saty a stale nedorazili...pekne? a navyse som chora a navyse nasa fararka mala reci ze preco som nesla ja osobne odniest ten papier z matriky na faru ale skocila tam sestra....tak ja chodim v noci domov ale ked ma tak velmi chce vidiet tak jej zazvonim o deisatej pri dverach a som zvedava ci sa jej to bude pacit...a som chcela aby dostala ten papier co najskor a segra sa ponukla, ze pojde okolo tak tam zbehne.... a navyse asi zalozim alianciu na podporu vydajachtivych...sak si len vezmite, ze po svadbe treba obehat vsetky urady ...a to mam zivnost takze este plus nieco k tomu...aby mi nebolo malo... no a moja aliancia bude podporovat vydajachtive zeny, ktore odradza slovenska byrokracia...a budeme bojovat za to, aby ste vsetko vybavili na jdenom, dvoch miestach.... :-D :-D :-D do bojaaaaaaa
Odpovedať
Profilova fotka
čavky holky, ale sa nam to riadne skrátilo, a ja som ochorela a už od piatku mi je tak na ...... :-| dufam, že sa vyliečim... a vy ako? nejaké nové info :-D
Odpovedať
Ahojte, ja som velmi nervozna, ako ju prekonat? Su dni ked mi 24 hodin nestaci , a som z toho hotova, a su dni ktoré mam volnejsie, a vtedy prilis vela rozmyslam nad vecami. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte... Už len pár dní... Ja som mala prípravy úplne ako po masle...až nečakane,ale bola by som rada ak by ste mi ešte možno aj niečo pripomenuli ak aj Vy ste niečo zabudli, čo predpokladám budú len detaily... ďakujem...
Odpovedať
majca aj ja sa citim ako pred smrtou...vsetko ma boli...hroza...co sa to stalo? ...nebojte sa nic nam neskazi nas velky den aj keby sme na nieco zabudli, hlavne nezabudnime zenicha :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dani, to je strašné, asi mam nejaku predsvadobnu horučku, existuje niečo také? :-D no veru, ked zabudneme ženicha, tak to by asi nebolo ono :-D :-D :-D
Odpovedať
...keby si sama sebe hovorila ano... ;-) ja neviem mna to chytilo ked som sa v sobotu zobudila pri polovicke, ma zacalo boliet hrdlo a dnes to je uplna tragedia...ale aspon ma to nechytilo den pred svadbou...vsetko zle je na nieco dobre :-S
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?