Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
adnzi ja budem mat byt ozdobeny bordelom xixi, lebo v piatok budeme este vysluzky robit, a vsetku vyzdobu budem mat doma vystavenu uz teraz drahy nadava, ze sa nema de hnut ;-) co ako licenie, aky tien budes mat na oci?
Odpovedať
ja neviem ci si to mam doma zdobit...u nas na branu sa podla zvykov dava zopar stuziek ale ja to velmi nechcem...a inak som na to ani nemyslela :-N
Odpovedať
mne sa strašne nepáčia také tie girlandy okolo vchodových dverí, po tom naozaj netúžim. Takže dáme asi na bránku len tie stužky a uvidím. heppy: no dnešná skúška dopadla úplne super. Prišla som tam na dohodnutú hodinu, ale nikto tam nebol, pani kozmetička tam jednoducho nebola a ani neprišla. Keď som jej zavolala, tak mi taký milý hlas v telefóne povedal: "Volané číslo je odpojené z prevádzky". Takže by som rada varovali všetky baby pred touto babou. Ešte šťastie, že sa mi to stalo dnes v deň skúšky, predstavte si, že by mi to spravila v deň svadby. Mala som takého tušáka, že čo ak s ňou nebudem spokojná, tak som sa objednala na skúšku.
Odpovedať
heppy a co tvoje saty? ako? uz su hotove ci nie?? kedy budu?
Odpovedať
Profilova fotka
dani som netihala tam ist mala som vo stvrtok, a v piatok som skusala kroj aj to tak narychlo,dufam ze v pondelok mmm ;-( vyjde mi to a tebe uz teta voala ohladom siat ci ako? ;-)
Odpovedať
jeziiiis...som prave zistila, ze na svoju svadbu budem mat "svoje dni"..tak to snad nie
Odpovedať
Profilova fotka
ani mi nevrav, ... sa toho desim preto som vlastne dnes od rana zostala nervoznam, ked som si uvedomila ze uz len dva tyzdne .... :-N , lebo inak dovi dopo jak mne byva zle, ze niekedy ani neviem vstat :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte..uz sa nam to krati..citam tu ze, mate dilemu so zdobenim domu ci bytu..nasa svadba bude uplne bez tradicii a zvykov..kedze byvame uz spolu a bez rodicov,nezelali sme si aby k nam v den svadby niekto chodil..nevesta - to ako ja nebudem doma a budem rada ak stihnem prist na obrad vcas..(za kadernickou cestujem 23km a za kozmetičkou 15km) nasa svadba sa zacína sobasom..takze vyzdobu domu neriesim..po svadbe v nedelu su vsetci vitani..som rada ze nebudem susedom robit divadlo, sme asi ini..ale na tom sme sa zhodli..sice ako dieta i ja som rada kukala na nevesty a cirkusy okolo toho..hmmm..ale my to inym tak nedoprajeme
Odpovedať
ahojte, tak vas chcem podporit, kedze vás čaká den D.. ja som mala svadbu 18.4. a vidím že riešite výzdobu bytu. Tak vám chcem len povedat, že na nu uplne kašlite, pri tom chaose, odobierke a vela ludoch si ani nikto nevsimne, či vôbec v byte niečo máte alebo nie. To som videla na vlastné oči. Jedine čo som dala vyzdobit, bolo pár maslí a stužiek na zábradlie pred vchodom a úplne to stačilo :-) aj tak každý len čaká, kedy sa pôjde rýchlo na obrad a potom je dôležitá výzdoba v sále, kde máte oslavu. Na tej sme si dali záležat a dobre sme urobili, spravilo to na každého velký dojem a hned sa cítil každý host dôležitý....
Odpovedať
Profilova fotka
Ajojky!tak suhlasim so sharmanov.My sme tiez maslicky ani nestihli dat a ked som hovorila potom ze sme nedali ani maslicky tak vsetci sa pytali ano?ved sme ani nezaregistrovali ci su tam alebo nie.Vazne si stym hlavu nerobte
Odpovedať
kralovna improviazacie hlasi, ze uz stihla pozvat 3 rodiny a tak sa zajtra nikam nemusi trepat...jupiiiiii
Odpovedať
ja asi fakt nebudem riesit dom...aj tak toho bude vela a nieto este dom..sak ho nikto neuvidi....skoda prace
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte babky, ja mam svoje dni na stastie teraz...ja som si to vyratala vsetko dopredu, bo som nechcela na svadbu stresovat s tym, ze mam dni...tak som pekne ratala ... sa bojim ako pojdem na WC nieto este aby som si mala daco vymienat ;-) joj dani nezavidim ti to, si na tabletkach alebo ako, bo ak hej tak ich teraz hned vysad aby si hned dostala alebo chod k lekarovi na injekciu aby ti oddialil alebo zacni hned druhe balenie tabletiek ak uzivas a to nedostanes, ale potom na ten dalsi mesiac budes mat riadne. Co sa tyka vyzdoby ja iba ozdobim v piatok nase dvere do bytu a to bude vsetko ;-)
Odpovedať
no ved to...som sice na tabletkach a asi si to tak urobim, ze tento mesiac nic nebude...ale potom sa obavam co bude buduci mesiac..saktra..masaker =-) ...ale tiez si neviem predstavit, ze tam bude take blbosti riesit...
Odpovedať
dani, mám ten istý problém, tiež budem mať svoje dni, ale nijako to neriešim. silne pochybujem, že by sme o nejakej takmer nadrannej hodine boli schopní si užiť svadobnú noc :-D asi budeme radi, že vobec vydržíme... inak ani ja neplánujem okrem vyzdobenia dverí žiadnu inú výzdobu... nevestičky plánujete nejakú svadobnú cestu? že by som sa inšpirovala :-)
Odpovedať
no ja so mala svoje dni na svadbe, ale nasla som si system, ak sa zmestit na toaletu, alebo bola to zabava, to vam poviem xixi... vacsi problem mi vsak robilo nasadnutie do auta, ked som nasadala prvykrat, tak som mala saty az za usami :-D potom sme spolocne s manželom a soferom prisli na to, ako treba nasadat, sofer mi vzdy daval suknu podo mna a manžel dotlacal zostatok.... na koniec sme už boli perfektne zohratí :-)
Odpovedať
my sme planovali povodne prejst Prahou a potom smer Amsterdam ale teraz silne pochybujem ze sa niekde utrhneme...skor asi nie...skoda lebo som sa tesila... :-(
Odpovedať
a navyse take ze :"Vynahradime si to inokedy..."...to pre mna nie je plnohodnotna utecha
Odpovedať
danuscha: ak ti môžem poradiť tak to nerob, že vezmeš druhé balenie bez prestávky, ja som to raz urobila kvôli dovolenke a asi po 6 dňoch som dostala také príšerné bolesti brucha, že som si aj dovolenku pokazila a aj tak som to musela vysadiť, potom som dostala menzes a po prestávke som načala nové balenie. Možno ty máš iný organizmus, ale mne sa po menzese vždy uľaví a cítim sa super. Bolesti nemávam takmer žiadne, jasné, trošku cítim kŕče, ale v pohode prežijem aj bez tabletiek proti bolesti. Poraď sa s gyndoškou.
Odpovedať
no ja som to tusim urobila uz zo dvakrat ale nespominam si na ziadne vyraznejsie problemy...ale tiez by som sa radsej priklonila k inemu rieseniu
Odpovedať
Profilova fotka
asi to fakt zalezi na organizme...alebo mozno to vyriesit tou injekciou veru :-| no my nejdeme na dovolenku tento rok veru, zoberiem ho do Tatier a Prahy na dva dni asi tak to bude nasa dovca :-|
Odpovedať
ja zas mám z vynechaním 7 dnovej pauzy takú skúsenost, že som svoje dni dostala aj tak, len boli slabšie... takže si nepomôžem tak či tak
Odpovedať
no tak neviem...nejak bolo nejak bude...no tak prinajhorsom to dostanem a budem tam pobehovat so stuplikmi..no boooze :-)
Odpovedať
inak...co keby sme sa pozbierali vsetky co nas polovicky neberu na svadobnu cestu a sli na damsku jazdu???? :-N :-N zartujem...ved s kym budeme chciet byt po svadbe viac ako s novopecenym manzelom
Odpovedať
inak sme boli pozvat moju tetu a jej dceru co je vydata sme sli tiez pozvat a odpoved bola..."Rozmyslime si to a dame Vam vediet"...no pekne pekne...oni musia porozmyslat ci nam pridu na svadbu...tak to ma pekne prekvapili ]-(
Odpovedať
dani som za :-D
Odpovedať
danusha. tak to by ma hadam aj urazilo keby mi niekto povedal, že si to najskôr musi rozmysliet.. pochopila by som, keby sa ospravedlnili, že maju v tom termine už nieco ine, ale takto?
Odpovedať
no a teta bola podarena...sa obratila na ujka a vravi "no teraz ty rozpravaj, lebo si pretym hovoril ze nepojdes na svadbu lebo nechces tancovat"...no nenastvu vas? este ich ani poriadne nezavolate a oni uz rozpravaju ze nepridu
Odpovedať
dani ludia su všelijakí... my sme pre istotu každému napred zavolali, aby vedeli , že ich ideme pozvať na svadbu a tak sme predišli takýmto nemilým prekvapeniam.
Odpovedať
ale oni vedli ze ich budeme volat ale aspon pred nami nech nehovoria, ze pripustali aj taku moznost ze nepridu...ved nas to stoji cas a peniazen tak je slusne prist a nie fucat sa, ze niekto nechce tancovat..oni ked robili svadbu tak kazdemu hovorili ze ake to bude vsetko drahe a preto niektore casti rodiny im to ulahcili a neprisli.... aj nasa svadba bude draha...lebo dnes je vsetko drahe ale aj napriek tomu sme ich pozvali tak neviem co tu teraz robia divadlo...zasa dalsia teta, teda krstny a jeho zena povedali, ze pridu velmi radi lebo aj na bratovej svadbe sa skleve bavili a ze sa tesia...no a tak to ma byt
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?