Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
ja som si vsoje samodrzky skusala a su perfecto!!!...a prinajhorsom ich dam dolu...aj tak to nic nezbada... :-p
Odpovedať
baby, tak sme vcera presli s maminkou tolko obchodov. ale aspon ona a segra si kupili boticky. ale biele, co by sa hodili k svadobnym satam ... ako by som chcela kupit hviezdny prach :-S ale aspon sme kosele obkukali ... a mamca si dala kostym usit ... a tak. zato dnes som sa ja rozsupla :-D kupila som v salone boticky. nie su podla mojich snov, ale su potiahnute skoro takou latkou ako budu satocky, tak sa vytesujem. aj bizu som kupila, objednali sme vestu s kravatou, kupili koselu ... a samodrzky samozrejme 8-) zo samej radosti sme este isli do ikea ... mame svietnicky, drahy vyberal, sviecocky plavajuce aj misu, do ktorej ich dame, take kamienky peknucke - aj ked asi take pekne, ako ma heppy nebudu :-N a este nejake lupienky jaj a este latku na krabicku, takze sa pustim do vyroby :-D no taki sme z toho vyteseni 8-) zajtra ked bude lepsie svetlo vyfotim a dam do albumika
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ako? ja som si dnes kúpila tiež bižu, a teraz momentálne s už 3 dní venujem baleniu medovníčkov... a Vy čo nové? tamitimo, takže Ty si dnes robila veľké nákupy, čo? ;-)
Odpovedať
no...vystrihla som uz 69 menoviek...ale mam tu zle svetlo a ma boli oci... inak si predstavte...som si dala vybrat dve znamienka z krku...som mala take vacsie a ked som si dalu tu peknu svedobnu bizu tak sa mi to nepacilo...no tak som sa odhodlala a sla som...a dnes prisli vysledky histologie...znaminka boli nachylne na naviem co...lekarka vravela, ze este by na nich trosku posvietilo slniecko a mohlo by byt neskoro... =-)
Odpovedať
majca, ani nehovor. dufam, ze kym pride vypis za kreditky, tak uz budem odstahovana :-D dani, tak to som rada, ze to takto dopadlo. drzim palce, aby tam uz nic ine poskryvane nebolo! to teraz budes ina kocka na svadbe :-D ;-) jejda, aj ja sa uz musim pustit do menoviek .... :-|
Odpovedať
ja sa musim pustit do postele lebo som z tej alergie stale taka malatna, dala som si hodinu vystrihovania menoviek a uz som dozrela do postielky....zajtra som tu baby... majca inak secko je oookeeej??? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dani drz sa, a prote den ako kazdy iny a... hadam aj satky budu uz v albuminku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
čaute kočky, idem na skok,pozerala som počasie na 10 dní a hlásili krásne slnečné,bez dažďu. strašne sa bojím,že nám na svadbe bude pršať,lebo už aj meteorólógovia hovorili,že nie je možné,aby vôbec nepršalo a musí to prísť v máji som z toho počasia na nervy,tak som sa vám musela vyžalovať :-( ,keďže nás čaká ten deň D v rovnaký deň x-)
Odpovedať
heppy...vdaka ;-) lentilka...nestresuj sa sak to nebudete mat pod holym nebom nie?...iba zeby ano... mozno to pride v maji ale nie na nas den podla mna...az potom...alebo predtym,....uvidis
Odpovedať
Profilova fotka
danuscha,pod holým nebom to nemáme,ale veľmi by som sa chcela fotiť vonku a nie niekde v ateliéri :-(
Odpovedať
ano v tom mas pravdu...ved aj ja sa chystam fotit v meste vonku ;-)
Odpovedať
ahojte, nestresujte s tým počasím, lebo ten dážď privoláme. Ja to mám až týždeň po vás a babka ma stresuje, že bude zima (3 zamrznutí Pankrác, Servác, Bonifác).
Odpovedať
Článok sa načítava...
nech je ako chce ... vydame sa ci uz bude prsat alebo nie...jasne ze na fotkach bude krajsie ked nebudeme mat saty od blata ..ale na to sa neumiera :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dani dosli satky? inak mam stres v robote ze dovi dopo :-(
Odpovedať
nedosli tiez mam celkom toho dost ale vecer som tu ;-)
Odpovedať
dnes dorobim menovky...som si dala zavazok...
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som dnes dovi dopo ]-( , neskustocna byrokracia.... :-( aj ja bys som si dala zavazok ale som taka unavena :-D
Odpovedať
ku mne pride svagrinka vecer lebo bracho siel na skolenie tak nebudem sama ale pravdu povediac som v takom ropolozeni ze by som najradsej bola uplne sama ...a s nikym sa nebavila...chce to sprchu
Odpovedať
Profilova fotka
svagrinka fiha, skus si zapalit sviecku, to je dobre niekedy, vlastna skusenost ;-) a co saty kedy by mali dojst teda??
Odpovedať
no uz zajtra teda budem cakat ako decko na Vianoce...sak v utorok ich uz poslala tak by sa im mohlo uracit dojst konecne ...uz ich chceeeeem....
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D a co este ti chyba
Odpovedať
Profilova fotka
sledujem, že prípravy frčia v plnom prúde :D... a čo rozlúčka so slobodou?
Odpovedať
no rozlucku chcem dostat ako prekvapko...snad sa niekto podujme.... :-D 8-) ...ale sestra nieco kuje...
Odpovedať
heppy: bižutka prišla?
Odpovedať
Profilova fotka
:))) mňa čaká rozlúčka v sobotu, tak sa teším, čo baby vymyslia :-D
Odpovedať
baby, budete mať aj závoj, ak áno, ako dlhý?
Odpovedať
ja nie...ja budem mat rozpustene vlasy a podla mna sa mi tam nehodi ale teta zo salonu veelmi chce aby som ho mala
Odpovedať
no pridala som niekolko malinko fotiek a idem do posteloviec lebo som skoro oslepla pri tom seckom...ahojte baby...zajtra sme tu jo?
Odpovedať
no baby...tesim sa ze je piatok...fakt...dnes si pekne krasne pojdem kupit kostymcek, zajtra pozveme hosti co su trosku dalej nez od nas....dnes nasi vybavia menu....a uz len alkohol treba kupit, pierka vyrobit...menovky dorobit...teple pulty dotiahnut....a secko je hotofka.....uz je toho menej...a to sa mi paci...
Odpovedať
ahojte, aj ja sa teším, že ide víkend. Pomaly sa nám tie svadobné prípravy krátia, ja som aj rada, že tých starostí odbúda, ale po svadbe mi bude smutno. :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?