Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
a neviete kde kupim gulatu sviecku?...ja viem ze v nejakom kvetinarstve ale ja zhanam eshop nemam cas niekde to hladat ;-)
Odpovedať
dani - skúšala si www.svadobnysen.sk?
Odpovedať
ja tam nevidim sviecky... =-) zle pozeram?
Odpovedať
prave mi dosli popolnocky...ale su mi velkeeeeee :-( :-(
Odpovedať
dani, uz vidim 8-) a ako to planujes? budes tie svietnicky striedat? inak do toho vyssieho, neskusis este mrknut nizsiu sviecku aby netrcala? alebo to uz je najmensia, aka moze byt? inak ten svietnicek je velmi pekny a ked tam bude svetielko, tak ten tien bude ... juuuj je jedna stranka, kde som videla gulate sviecky, ale cena je tak 2 ojrace a viac :-| ak xces, poslem IP ale aj v tescu som minule videla, alebo v takych tych hobby marketoch ...
Odpovedať
andzi, pekny havino, teda havina :-D
Odpovedať
este neviem ako to dam...mozno do tich poharikov dam len cajove...inak tie vyzzie vojdu aj do maleho svietnicka...cize moznosti je veeeeelmi vela...2 e nie je vela....vsade tak stoja....ja som aj nasla jednu stranku ale to by som si z ciech objednavala tovar za asi 100 korun...ta trapne :-N
Odpovedať
idem nieco vyrobit ked sa to podari tak dam foto do albumu.... andzi aj ja som dala hlas tomu krasnemu havkacovi...joooj...nadherny(teda nadherna)
Odpovedať
Profilova fotka
danik ahoj ;-) posli link na tu stranku ci tam nieco hezeke nenajdem aj ja, inak dnes som mala dlhyyy den :-( , skusku som dala vsetkym, nech uz za mnou nechodia potom :-D :-D :-D a kupila som jemno zelene servitky =to aby si vedela ze na teba myslim :-D :-D :-D, ze ti ich sfotim, mozno sa ti budu pacit, ale su len take obycajne nie niekolko vrstvove, 8-) tak neviem, problem je ze drahy to vsetko zabudol u seba v robotke tak zejtra odfotim :-D inak zelene sa mi pacia, mi mame zelene steny v byte, a zeleno jemno marhulkove kuchynku takze ich aj vyuzijem aj ja v kazdom pripade x-)
Odpovedať
idem do sprchy a idem vyrabat tu vec co som spominala...potom odfotim.... ;-) hned sa vratim.... mas v ip cica.... ja som bola teraz kolace dojednat detaily, zajtra musim dostiahnut menu s milacikom....a konecne mu ist kupit oblel...ma z neho porazi....stale nema cas 8-)
Odpovedať
mne dnes došli pierka, teším sa
Odpovedať
Profilova fotka
no pekne zaujimave :-) ja hadam vo stvrtok ked sa skonci osial v robote, pofotim aby ste videli topky, stol priprava, pierka, podvazok a pod. :-N , nesitham fnuk inak ja si budem pierka pre druzicky robit sama aj pre rodicov a este aj kosicky pre druzicky ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Halo dani , de ste secki, :-(
Odpovedať
ahooj heppy, ako pokračuješ v prípravách?
Odpovedať
Profilova fotka
ale furt sedim za pocitacom ci uz doma ci het ;-) a ty co nove okrem krasnych pierok ;-)
Odpovedať
boli sme dohodnúť menu na svadobnú hostinu aj výzdobu, som rada, dnes som toho zvládla veľa, teším sa. A ešte sa musím pochváliť, objednala som si bižutériu.
Odpovedať
no tu som...sme mali vypadok prudu na celej ulici, trval asi 5 minut a potom som nevedela uz rozchodit net... ]-( ]-( vies ake nervicky som mala??? ja som prave nakupila kavicku...dnes idem dohodnut pozicanie teplych pultov...a zavolat do tef fy kde nam budu varit lebo amam s tym furt otravuje...stale trva na tom, ze musi ist s nami dohodnut menu ale neda sa nas cas zosuladit a len nas to zdrziava ]-( ale ona je toho nazoru, ze my nic nevieme vybavit tak musi ist aj ona.... a vcera som jej hovorila, ze kupim kavu ale aj horucu cokoladku lebo nie kazdy pije kavu a deti si mozu dat coko...a ona ze nie...ze vacsina ludi pije kavu...ta ma ide rozculovat takymi vecami ...wrrrrr
Odpovedať
Profilova fotka
no vitaj, hned mi to bolo podozrive ze de si vcera :-D aj moja s...a by rada isla s nami menu vyberat, ale to som vzhladom na vsetko, povedala drahemu , ze v ziadnom pripade, a to nepustim... lebo viem ze s nicim nebude suhlasit, a nemienim sa pred ludmi ktorych poznam v tej restike strapnit ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
hej...poznam ten pocit ale moja matka dosla do stadia, ze mi povedala ze mi nepride na svadbu lebo ju k nicomu nepustim, ze faaajn ked to tak chcem....dobreeeeeeee :-| ]-( :-S 8-( tak som si kupila medovkovy cajik na ukludnenie a nechaaaam ju nech si zijeeeee :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
jaj moja tez, poznam, tak som jej povedala, ze ja nikoho nutit nebudem, ]-( , sak co na take povies nie? ;-) atie reci potom... cccc ozaj co tie popolnocky hm??? ze su ti velke a co teraz aupravit ich alebo ako co? :-(
Odpovedať
popolnocky som poslala este vcera nazad, teta mi ich vymeni, strasne zlata je, vravela ze nie je problem... moja mama furt hovorila ze ake ma nervy z toho vsetkeho...tak som ju netahala do toho...a potom zacala robit sceny ze ju vynechavam...ale od kedy som jej povedala trosku na rozum tak uz nespomina ze ma nervy...ale ona je cela divna...vobec na nej nevidim ze sa tesi ...sa tvari ako keby neviem kolko starosti mala s tym....nebavme sa o tom...bleee :-(
Odpovedať
a tvoje popolnocky? ake? kde?
Odpovedať
Profilova fotka
jasne nebavne ale poveim len tolko ze ja mam pocit ako ty ze sa niektori akoby netsili ale vnimali to ako nieco hm... starost ci tak nejak neviem :-( , som bola z toho smutna, uz sa snazim na tonemysliet ale som rada ze aj ty to tak vidis, lebo som myslela ze svadba je radost aj pre ostatnych... :-( moje odfotim aj s ostatnymi vecami vo stvrtok lebo do stredy mam samovrazedne dni v praci :-N
Odpovedať
juuj...samovrazedne?... aj ja mam celkom dost toho ale cez vikend sme urobili to co najviac bolelo takze teraz je to trochu lepsie. Prave som mojej s....e posielala aktualizacia stavu, som jej pisala co vsetko uz mam co este treba a tak...ona je pre mna opora...stale mi napise nieco co ma potesi :-D :-D
Odpovedať
alebo si robi srandu zo svojho syna... :-D :-D
Odpovedať
a potom pride Michal do prace a povie mi, ze jeho mama ma chvalila a prosila ho aby bol na mna dobry a viac sa mi venoval....zlata :-N
Odpovedať
uk a ty si ako dopadla? ako to skoncilo? uz dobre?
Odpovedať
anketa: Je to podla vas neslusne dat hostom slane drobnostky v tych platikovych obaloch (take co su rozdelene na 4 casti...taky party mix) moja mama to chce tak dat ale ja to odmietam lebo podla mna je to ako ked im date chipsy v sacku...i ked na druhej strane...no co ja viem? to nie je party ale vazna oslava nasej lasky...ale budu tam len kamosi a rodina....takze kazdy koho poznam...cize by nam to mozno aj odpustili... co si vy o tom myslite?
Odpovedať
Danuscha, podľa mňa je nie je dobrý nápad, ale keď ti to pomôže, ja mám tiež mamu so super nápadmi ;-)
Odpovedať
Malo tam byť nie je ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?