Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
:-D ten muj taky nema rad oblek,ale nastesti ho uz mame,mame ho rezervovany ve stejnem salonu jako me saty :-) . Na oznamenich se nam uz taky pracuje a prstynky-pritel ho uz ma vyrobeny,jen cekame az nam ho sem do UK priveze sestrenice ktera sem prijede v marci,jsme zvedavy na nej :-) ,no a muj je ve vyrobe,uz se nemuzeme dockat az bude hotovu :-D No ja si to ze zacatku vychutnavala,ale uz je to moc dlouhe na nas oba. Pekne se nam to ale blizi,uz jen 2 mesice a par dni,to je des,jak to leti :-|
Odpovedať
za 71 dni :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No my uz mame takmer vsetko, oznamka su poslane, ludia pozvani :-) , kameraman, DJ+starejsi, fotograf, hotel + jedlo, kadernicka a vizazistka vsetci zabezpeceni. 5 dni pred svadbou som si dala kozmetiku a podobne si zariadim aj skusku ucesu. Co sa tyka draheho obleku, tak kedze je anglan, tak sme zajednali pozicanie obleku a vsetko kosela,kravata,vesta a oblek a bude mat aj klobuk vsetko za super cenu 100 libier este mu treba topanocky. Ja som uz vybavena, mne uz iba bizutka po polnoci treba a svadobne saty by mali prist buduci tyzden. Obrucky uz tiez mame doma. Co treba uz iba zariadit su krabice na zakusky, kupit flase na vysluzkove vino a to je vsetko :-) nemozem uverit ze uz iba 2 mesiace a par dni
Odpovedať
uk2000 - tak to jste teda poridili oblek fakt za super cenu ;-) to je super. To jste dobry,ze uz mate vsechno zarizene,nam chybi snad uz jen par malickosti,myslim ze hodne veci budeme schanet na posledni chvili :-)
Odpovedať
uk2000...teraz som v soku...to fakt vsetko mate??? ciii.... :-. teraz neviem ci ja som tak pozadu alebo ty si taka sikovna
Odpovedať
Profilova fotka
No skôr by som povedala že uk2000 je akási šikovná :-) ja ešte nemám ani polovicu z toho :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to viete, vsetko to vybavujem na dialku, kedze som v UK, tak som chcela mat vsetko najneskor v Decembri 2008 uz vsetko na isto. Teraz idem koncom Marca este domov, podohadovat ako si predstavujem vyzdobu a hlavne co maju k dispozicii aby som si pripadne vedela dake veci dokupit :-) Neviem babenky, ale 2 mesiace pred a vy nemate este take hlavnejsie veci povybavovane? 09.05.2009 je dost vychyreny datum, tak preto som sa ja tak ponahlala veru ;-)
Odpovedať
spis je uk2000 chytra,je lepsi mit radsi vsechno vybavene dopredu nez to pak na posledni chvili vsechno schanet ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Neviem asi keby som vybavovala vsetko na poslednu chvilu tak by som urcite na kopec veci veru zabudla a to by ma potom veeeelmi mrzelo :-( Inak kameramana, DJ, fotografa, take veci uz mate zajednane?
Odpovedať
jo jo,aj uz mam skoro vsechno,jen nam chybi boty a porad nemam vymyslenou kytici a barvu vyzdoby :-(
Odpovedať
aaale...nie je to ani s nami take zle...ved take veci ako oblek, obrucky kytica...to zozenies stale podla mna.... medzi najhlavnejsie patria take veci ako su satky, foto, kamera, catering, hudba...co treba zhanat v predstihu...ale zvysok sa da zvladnut v pohodke...to su uz v podstate detaily, ktore vybavis aj za jeden den, teda objednas...napr ja budem mat kyticu z kamoskinho kvetinarstva tak naco sa budem plasit...vyzdobu si robim sama takze si vsetko potrebne nakupim....nevidim zatial nikde problem.... ale uk2000...si sikovna, to sa musi nechat... ;-)
Odpovedať
no mas pravdu,vetsinu uz mam,zbytek se nejak doladi,zadny stres :-) prstynky,oblek,saty a ty dulezite veci mame,tak to je hlavni :-) danuscha - neznas nahodou z Kosic Lenku Matheovou?
Odpovedať
Článok sa načítava...
UK2000 TY SI STRASNE SIKOVAN, ZE UZ MAS VSETKO, ja nahovaram tohto mojho aby sme isli zajtra objednat obrucky ale jemu sa mnechce che spat, no hroza tyto muzi, ani oznamenky este nema a ine brkotini, svadobnuobu, syn oblek .... jaj je toho este vela, ale som rada,ze nie len ja stojim na tom takto sme viacere, aj tak drzim palce uz len 2 mesiace a niake drobne a uz to bude :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
BABY predstavte si , dnes som nahovorila buduceho ze sme aj objednali prstienky, do 3 tyzdnov budu hotove, takze uz sa aj na nich pracuje :-) :-) :-)
Odpovedať
Ahojte, ja sa k Vám pridávam, tiež mám svadbu v rovnakom termíne. My už máme tiež takmer všetko, chýbajú mi len topánky k popolnočným šatám, snúbencova košeľa k mojim popolnočným šatám, obrúčky by mali už byť hotové, takže už len doťahujeme ale podstatu máme vymyslenú aj vybavenú.
Odpovedať
lucka_ceryova - vitam te mezi nama :-) ,tak to jsi taky sikovan,ze uz vsechno mate,no ono uz nam moc nezbyva,takze by jsme meli mit uz vetsinu veci :-) ,nam chybi jen botky,prsten a oznameni se vyrabi a par drobnosti budu resit ted a nebo az prijedeme na Slovensko :-) simaleja - tak to je super,ze uz mate objednane prstynky :-) a mas jejich fotku?
Odpovedať
takze ja uz mam aj pradielko...aj nahrdelnik, nausnice, naramok...v sobotu som bola na nakupy... ;-)
Odpovedať
halooo...je tu niekto??
Odpovedať
ahoj danuscha - ty se mas :-) ja nemam jeste s tohohle nic :-( Nejaky nahrdelnik jsem si koupila minuly rok,tak uvidim,jak k tomu pujde,ale mozna si objednam jeden,co mam vyhlidnuty na E bay
Odpovedať
Profilova fotka
Ja ani neviem, ci su budem davat pod saty podprdu, ved ak sa pekne stiahnu tak by som ju ani nepotrebovala nie? neviem stale vaham
Odpovedať
nie...nepotrebovala by si...ja mam tiez take co tak fajne stahuju...vzadu sa snuruju...ja som si ju sice kupila...ale ja som si aj samodrzky kupila a tiez ich nebudem potrebovat...ale som si chcela urobit radost....keby som si dala len saty, tak by som bola moc rychle oblecena a ja si to chcem vychutnavat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No ja som si kupila taku samodrziacu silikonovu podprdu tak asi tu si dam pod saty a je :-)
Odpovedať
taku celu "gumenu"?...to dobra je...ale mam nutkanie ju stale mackat v rukach... :-D
Odpovedať
to je taka co sa nalepuje nie?
Odpovedať
Profilova fotka
ano to je proste cele silikonove a musis si to davat na prsia pred zrkadlom :-) docela sranda a sa ti to prilepi na prsko a potom si to uz medzi prsiami iba zopnes a drzi to uplne super :-) som normalne bola prekvapena
Odpovedať
:-D zvlastni podprsenka
Odpovedať
hej hej...my sme to predavali ked som este robila v obchode a stale sme ju vyberali z krabice a stlacali...raz si to kamoska nalepila na tvar :-D ...meduza :-D
Odpovedať
:-D vy mate napady :-D Zacinam o ni premyslet ze bych si ji taky koupila :-) ,tu prodavaji normalne v obchode se spodnim pradlem ne?Jen aby mi pak nevadila.
Odpovedať
hej hej...aj mne ju kamoska nukala ale som sa rozhodla pre obycajnu...keby ste vedeli kolko som ich v sobotu poskusala...asi milion....
Odpovedať
:-D to se musi,preci si nekoupis hned prvni,kdyz je tak velky vyber ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?