Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
heppy...si sa rozmocila??? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
vies jak? az som od radosti isla klepat rezne na vecer aj na zajtra aby mlady pan mal co jest ]-( ]-( ... inak ja uz vecer nejem vobec ani nemam chut, tak sa mi neste ani varit... tak som vramci natlaku isla :-S , ja si dam jogurt a som vybavena, som robila taku piskotovo smotanovo jogurtovu tortu a som fertig .. dam kafe este a jedes margit... dani ofotim ti aby si mala...predstavu co chystam, aj ked som neni sikovna ruka, fu veru mat tak take napady, sak ty si taka asi ked si take aj studovala, muselo ta nieco kreativne bavit, ze? vies aj kreslit, alebo navrhovat satky? :-) vana musi ockat, ale dam si ajsviecku potom, ;-)
Odpovedať
a vies ze ano? mam celkom kreativne myslenie...len stale mam pocit, ze mi na stol bude nieco chybat...ale pobeham este nieco a najdem to co mi chyba.... asi v druhom rocniku na strednej nas jedna profka na odevnom vytvarnictve isla ucit kreslit postavu a vtedy ma osvietilo ked som videla ake je to jednoduche takze viem aj navrhovat aj celkom kreslit...nie som ziadna hviezda ale zasa to nie je ani najhorsie...taky priemer....a ked mam motivaciu a chut, tak ma nic nezastavi ]-( ]-( veru poviem vam, nechce sa mi ist zajtra do prace :-(
Odpovedať
baby, nič sa nestalo, len dedko je v nemocnici, tak strašne chcel ísť na moju svadbu a na just ochorel...dúfam, že o mesiac bude lepšie a pôjde. Som asi posledná vnučka, ktorú uvidí v bielom. baby, čo pečiete? Mi nerobte chute. Mne kamoška poslala včera recepty na nepečené torty, také želatínové ovocné, ale ja na pečenie moc nie som. Keď sa to dlho pečie, zdobí, potom mi to už nechutí. Ja mám najradšej lentilky.
Odpovedať
Profilova fotka
ja viem kreslit akurat technicke vykresy ani to nie je az take akoby malo ale da sa :-D lenitlky noo, ja mozem ale asi by mi to furt nepreslo ze peciem... lentilky xixiix :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Baby ja som sa prave povadila s tym svojim cez telefonom a povedala som mu, ze nech sa zbali a idem spat k rodicom...vytocila ma jeho matka, povedala, ze ziarlim na ich rodinu...total sebecka anglanka...tu revem teraz a rusim svadbu ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
UK mas odomna IP ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
danus de si, pytam sa ta de si xixi :-D , uz mi zahrabava, ale ajtak sa pytam halou :-)
Odpovedať
tu som tu som...som prave dosla do prace kupila som si zapekacie misy jednu s vrchnakom, druhu bez...aj tricko...aj take tanieriky pod sviecky na nas stol... a som nechala v obchode plno vela prachov..sakra..sa musim kontolovat... inak ja som ti vcera chcela poslat kusok pizze a ty mne neposlej z tej smotanovej torty...haaaa???? noze davaj sem x-)
Odpovedať
UK,.....to bude dobre...daj si medovkovy cajik ukludni sa a tetu nepocuvaj ked ta vytaca...nic nerus..treba vychladnut...neboj, bude to dobre...fakt
Odpovedať
Profilova fotka
fuu, skor by som si nieco ine dala aj tebe poslala ale poslem len take virtualne xixix ;-) de si dosla? mas nejaku fajnovu pracovnu dobu ]-( , ja zajtra skusam ]-( , ta nech sa trasu, ....ale nie, co najskor to chcem mat z krku fuj sa mi uz dnes neste :-( co tam robis v tej robote, nepockalo to do zajtra???
Odpovedať
no neviem este co bude dnes na plane...nasko asi dockam na polovicku lebo siel za ekonomkov a budem ho rozptylovat aby sa nesustredil na pracu a aby sme sli domov, pustili si film dali si pukance a taaak... alebo alternetiva b) on dojde do prace a da mi nieco co treba dorobit a nepohneme sa odtialto do polnoci :-( priklanam sa k prevej moznosti samozrejme lebo dnes fakt nemam velmi chut tu vysedavat dlho... ale kupila som mu aj pivko tak ho snad nalakam :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no ides na to dobre, moj uz to svoje vypil :-D ake tanierky si kupila pod svicky, nejake priesvitne?
Odpovedať
no take ako su tie svietnicky a presne to iste len je to tanierik...dam na ne gulate zelene sviecky... ale servitky stale nemam :-(
Odpovedať
Profilova fotka
jaj ano, tie boli v akcii u nas v teskaci, jaj to su moc krasnneee.... ;-) ;-) a akej farby chces tie servitky? a mas aj nejaku konkretnu predstavu, ze si este teda nenasla :-D hambi sa :-o :-o :-o , gymplacka a poldecaky posiela xixixixixi :-D :-D :-D :-D :-D , sup sup zuby umyt a buvat :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
inak ja som si robila na FCB aj takz test ze kolko rokov sa dozijem a vyslo mi ze uz som davno tuha :-D tak nevim kedz porodim tie trojicky co mi tez vyslo :-o ;-)
Odpovedať
hej hej...tie testy su bohove... zelene chcem servitky...ale pekne travickovo zelene...lebo som omylom kila take grcanicove... a uz mam niekolko balikov aj takych ako mi treba ale malo a nikde inde ich nemaju
Odpovedať
Profilova fotka
zelene ako trava, akoze bledozelene ci stredne zelene... :-| inak hadam uz je cas na tu vanu, lebo nebude tepla voda, jak to tu tak poznam :-D
Odpovedať
no sviezozelene...nie maturitacko zelene..take citronovo zelene x-)
Odpovedať
Profilova fotka
dnes som si bola po medovníčky, su náááádhernééé :-) :-) :-) také som si ich ani nepredstavovala :-D a od piatku máme už aj menu na svadbu :-)
Odpovedať
ta ty jaka si sikovna ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak vieš ako, to musíš vedieť :-D
Odpovedať
jasne jasne...ja sa len ucim...pri dalsej svadbe uz budem mat viac skusenosti tak to uz pojde lepsie....
Odpovedať
prave som sa na chvilku zacitala do jedneho fora kam chodi moja polovicka (skfree.len neviem ci to tu mozem pisat ci to nie je reklama alebo zakazane alebo co)...no a tema zacala pri tom ako jeden tipek vycita tomu mojmu nieco ohladne siete, pripojenia, spoluprace...a hadajte kde teme skoncila.no pri zenach..moj spomenul, ze sa zeni a to ho jedna polka fora zacala odhovarat druha to chvalit..a uz bola diskusia uplne inde :-D
Odpovedať
no daaamy .kde steee???
Odpovedať
no hadam ma tu nenechate..ja sa v noci bojiim
Odpovedať
ahojte, tak ste zasa toho tolko prebrali, vzdy mi trva, kym to secko precitam :-D dani, kukam albumik a nevim foto tej vyzdoby. asi je ta fotka uz fuc, co? moja mam zacina stresovat, ze na prezlecenie musim mat nove saty a nie tie, co som mala len raz na sebe ... a ze aj muz musim mat na prezlecenie novu koselu ... sak nie je to jedno? hadam si este nebudem aj nove topanky kupovat, ked mam take, co som len parkrat mala obute. cez tyzden sa pustim do vyroby menoviek a menu, pojdeme drahemu kupit koselu, este skuska u kadernicky. no a idem obvolavat fotografa a kameramana. sak uz by sme aj mohli nieco riesit, ze co kde kedy ... tak sa drzte a este: UK, verim, ze uz ste si to vydebatovali a tesite sa na svadbu ;-) kasli na "tetu" anglicku, dolezitu ;-)
Odpovedať
tami...je to taaam....taka fotka kde je svietnik na cajovu sviecku, aj taky s motylikmi...aj stuzka ide cez to aj kamienky...jooj :-| nevidis ju??? je nevyrazna lebo pod flizelinom je len papiet biely a nie je tam obrus ani servitky...
Odpovedať
a to sa neda tak nasimulovat lebo by som vsetko musela rozbalovat...a este len jeden sacok som vzala do ruky a uz sa kamienky valali po zemi :-D vy mate premyslene do detailov ako budete davat na stol jednotlive veci? ja som prpravena na improvizaciu aj zasadaci poriadok by som chcela urobit ale neviem ako pokombinujem stolu a vsetko takze nic z toho :-N
Odpovedať
Ahojte baby, chcela by som vás poprosiť či by ste neposlali hlas nášmu psíkovi, ktorého som prihlásila do súťaže. Ďakujem vám krásne. Hlasuj na http://najpes.topky.sk/se/217/134/ind...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?