Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kuknem ... a teraz si si objednala tie saty ci nie?
Odpovedať
Profilova fotka
no vyzeraju nie tak cerveno akoby som ocakavala uprimne povedane :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte holky, som si dnes bola zajednať kytičku 8-) no konečne, a zajtra mame stretnutie s kameramankou, už to ozaj prichádza, wau, ale nejako ešte nestresujem... :-D ako ste na tom Vy? :-)
Odpovedať
nie len som komunikovala s tou predavajucou, ona hned ze mi ich posle ale potom mi poslaal to foto a neviem sa rozhodnut...este som ti do ip poslala jedne ale tie su na objednavku, tak to nestihacka... :-( alebo ked nie, tak pojdem niekde do OC kupim si nejake fesne cierne, k nim splasim satenovu cervenu maslu, uviazem ako opasok a hotofka
Odpovedať
Profilova fotka
inak take cierne s cervenou maslou ako topky to moze byt fakt krasne, take sa mi pacia ze s maslou :-D
Odpovedať
hej hej...najednoduchsie riesenie...a vynosi sa to aj potom....no skusim ist zajtra do H&M....tam som nieco take videla tusim...a masloopasok si usijem z kuska satenu cerveneho....a bude...po ptakach :-D :-D
Odpovedať
majca...a z coho si davas robit kytku?
Odpovedať
urcite z ruzi...a urcite som sa uz pytala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tie 3krat oblecene nedorazili asi ich ma niekto este stale na sebe :-D :-D :-D
Odpovedať
ta jak je to mozne?...sa nam to straca dnes niekde v medzipriestore.... ale som faaakt hladnaaaa :-( ...idem spat...nebudem predsa teraz jest...
Odpovedať
Profilova fotka
jj idem aj ja spat, zajtra uz nemam holliday :-( , a tiez zacinam byt hladna :-S
Odpovedať
tak to podme zahnat spankom... ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
danuscha, veru z ruží, mam ju aj vo fotoalbume, presne tu, som jej tam dala tento obrázok, ale bez týcz frezii čo su tam :-D ale z ruží veru :-)
Odpovedať
ahojte kocky ,ja som tu davno nebola ale som si precitala vase prispevky, a mozem povedat ze uz len par dni a uz to vybuchne, kyticku budem mat z liliom, aspon dufam, a konecne ma muzik oble( buduci) je v nom fesak uz len synovi koselkua dverke topanocky a mozme ist suuuppppeeerr uz sa neviem dockat krasne su tie topanky danuscha ja by som v nich urcite nevydrzala ako ma bolia nohy ,musia byt nizske, to su pre man pohodlne take do 3 cm ;-) ;-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj simaleja, no na tiež moc botky na vysokom opätku neoblubujem, ale tie čo ma danuscha sa mi ozaj tiež velmi páčia 8-) ja mám tiež opätok 5 cm 8-) 8-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
majca krasna kyticka ja chcem tiez z ruzi :-) no ja mam nizke malinke opatocky, som vysoka tak aj preto aj zo zvyku 8-) , a zaklincujem to balerinkami ak ma bude nieco tlacit :-N
Odpovedať
no ja som malinky zemiacik tak aby som sa tam nestratila medzi ludmi, alebo aby ma nedali k detskemu stolu tak musim mat vysokae botky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dani som videla ze uz len 24 dni :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o som myslela ze viac... nejak som sa az zobudila uplne uz :-N
Odpovedať
jaaaj...neroooob :-N :-N to fakt...sak to je len kuusicek casu a sme v tom 8-)
Odpovedať
ahojte baby, mne sa dnes zase snívalo o svadbe
Odpovedať
mne sa snivalo, ze som odisla z domu...za nejakych divnych okolnosti...teda ze som povodne neplanovala odist ale potom som sa rozhodla uz nevratit
Odpovedať
asi každá z nás v podvedomí uvažuje, či sa rozhodla správne, keď sa rozhodla vydať...asi to bude tým, nie?
Odpovedať
Ja sa už fakt začínam stresovať, v pondelok si beriem v robote dovolenku a ideme s maminou zajednať menu do sály, potom do agentúry výzdobu a kyticu, potom kaderníčku a tak. Počas víkendov sa nedalo vybaviť skoro nič.
Odpovedať
jezis...ja ked si predstavim co vsetko musim este vybavit tak mi je do placu...kaderu, teple pulty, matrika, popolnocky...no milion veci :-(
Odpovedať
juj, ako sa teším, práve mi písala mail tá holka, čo mi robila pierka, že už sú hotové a už sú na ceste!!! ďalšiu vec si môžem odškrtnúť.
Odpovedať
kto ti robil pierka? ako ti ich robila?.....ja tiez nemam....a neviem sa dovolat na matriku...neviete ake papiere tam treba brat? rodny list??? obciansky??este nieco?
Odpovedať
dani, na matriku treba rodný list, občiansky a od nás aj dipolom pýtali, radšej si to všetko dones aj prefotené... pošetríš si nožky
Odpovedať
lili: a preboha načo diplom? Však titul máš napísaný v OP, nie? My sme doniesli len rodné listy a OP, ja som tam dokonca nemala ani OP, ale matrikárka ma pozná. danuscha: robila mi ich jedna kočka, sú veľmi pekné, z krušpánu, nie také obyčajné zo stužiek.
Odpovedať
práve že nemáme .... a nemali sme ani také štastie, že by nás matrikarka poznala
Odpovedať
mna matrikarka bude poznat urcite...lebo nam ide na svabu, je to moja teta ale aj tak som jej chcela zavolat aby som sa uistila, ze tam bude...a mama mala za nou zbehnut cestou do obchodu rano ale ona nejak zanedbava spoje povinnsoti
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?