Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
zatiaľ to príliš neriešime, nechávame tomu čas a nikam sa neponáhľame... aj ked biologické hodinky nám už tikajúúúúú :-D niekedy sa zadarí vynechať pár tabletiek a .... ;-)
Odpovedať
eeehhheeee....dobraaa taktika..... 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
vyskúúúúúúúúšaj ;-)
Odpovedať
o ja by som bola radsej keby aj partner bol s tym stotozneny, ze ano, je ten spravny cas...ale zhodli sme sa na tom, ze ked sa zabyvame, veci sa zabehaju tak bude ten spravny cas ;-) ;-) uz teraz sa tesim :-D
Odpovedať
jeziiiis ...to olievanie je takeee traaaaapneeee
Odpovedať
ahojte, pekné ráno. Ja som dnes ráno schytala od drahého pohár vody.
Odpovedať
no ale aka teraz budes peknaaa 8-)
Odpovedať
hej, hej, kedysi keď som bola pubertiačka som to považovala za strašne zábavné, ale teraz mi to pripadá také trápne...
Odpovedať
aj teraz ked ta niekto "prekvapi"...a splechen an teba pohar vody tak je to menej bolestnejsie ako ked pride bratranek v puberte a nevie co a ako...bllle...trapas.... ale teraz odisli malinky synovia nasej kamosky, tak na nich sme sa narehotali...podarene papulky
Odpovedať
dani -dúfam, že dnes nepracuješ!
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, andi ako lepsie? ;-) dani aj ja dufam ze nepracujes!!!!! :-(
Odpovedať
nooo...idem o chvilku na dom dat tam doporiadku dve miestnosti a prestahovat kancelariu :-N :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tak tak, dani a nezabudni drahemu nacrtnut, nejaku svadobnu aktivitu nech ti pomoze, nech ste teda fifty - fifty :-D :-D
Odpovedať
joj...ved uz vcera sme to trosku prebrali, sa to dalo doporiadku....s tou svadbou viem, ze to je na mne a uz sa s tym musim zmietit a vydrzat ....ale tak oblek pojdeme kupovat ...tak toho sa musi zucastnit aj keby nechcel :-N
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D to hej xixiix
Odpovedať
no som tu...s takou migreeenou som sa vratila, ze dovi dopo..... :-(
Odpovedať
idem do postele lebo mam pocit, ze zajtra nevstanem... uz dlhsie mam taky problem, ze ked napr umyjem dlazku alebo chvilku robim nieco kde sa zohybam, tak potom ma taaak strasne zacne pichat v krizoch a ta bolest mi ide do nohy a boli ma cela noha...no si viete predstavit co to je po hodinach upratovania na dome...juuj...potrebujem postel...lucim sa baby....zajtra sa vidime... heppy...tebe davam extra pa ;-)
Odpovedať
Ahojte...ste tu?
Odpovedať
ahojte baby, dobré ráno
Odpovedať
Profilova fotka
caute, ako sa mate dnes o den blizsie zas k nasmu dnu :-D ?
Odpovedať
...a o starost viac :-|
Odpovedať
Profilova fotka
co dani? co take ? :-o
Odpovedať
dobré ránko, no už sa začínam poriadne stresovať..... či mám všetko, čo mi chýba...
Odpovedať
Profilova fotka
lilil tak to si gooood ja stresujem uz mesiac xixiix :-D :-D
Odpovedať
heppy, bola som v kine na Vojne neviest a prepadla ma panika .... u mna to až teraz začalo, ale zato poriadne :-|
Odpovedať
Profilova fotka
fiha dobry film? nepoznam, kuknem na nete o com to je ci si ho niekde stiahnut sa oplati 8-)
Odpovedať
doporučujem, je to super komedia, dokonca aj moja polovička sa pobavila...
Odpovedať
heppy...kadernicka ma chce cesat v sobotu o jednej!!!!
Odpovedať
a jeje, a to som prave v teme maj napisala, ze ake sme sikovne, ked nas uz trapi len pocasie. a tu citam, ze mate stresy. baby, nebojte, ste sikovne a uz dlho vybavujete. vsetko dobre dopadne! dani, to s tuo kadernickou je dobre, alebo zle? ale mam pocit, ze to bude asi problem. napr. my sa uz chceme o 12 rozbehnut do sveta a struhat ksichtiky na fotecky. takze asi aj vy by ste uz o jednej chceli byt asi niekde, ze?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ako pokračujete s prípravami? som tu už dlho nebola a ked vidím čo tu preberáte,,,, detičky a tak... :-) no sranda s vami :-) :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?