Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak ohlasky sa uz tak casto nerobia ze vraj, to je dobrovolne, volakedy v minulosti to bola klasika, aspon co ja viem :-)
Odpovedať
...no hej ved ja na tom ani netrvam...ale je mi to divne, ze ta fararka sa teda mohla aspon opytat ci to chceme alebo co alebo ako...nie? ja viem, mozno to nie je jej popvinnost...ale trosku ustretovosti by nezaskodilo...ved v dnesnej modernej dobe mozno moze byt rada, ze sa niekto chce sobasit v kostole 8-(
Odpovedať
dne sked som sedela v tom kostole tak som si v duchu hovorila, ze o chvilku budem stat tam v predu a kazdy sa bude na mna divat...a z kostola vyjdem ako pani....aky to bude asi pocit....juuj :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nas fararko aj kaplan boli moc fajn, dufam ze bude vsjo ok, aj v ten den, inak dnes som danuscha rano o siestej tez nad tym istym rozmyslala ze tam v predu budem stat, a odidem ak MRS. xixix 8-)
Odpovedať
8-) 8-) moja mama dnes robi velke vypocty ze kolko pitia treba ;-) ;-)
Odpovedať
preco si bola o siestej hore???
Odpovedať
no fajn sme sa s polovickou pohadali...super.... ]-( |-|
Odpovedať
:-(
Odpovedať
Profilova fotka
co sa stalo? urcite nejaka organizacna vec ze dani? :-( ja som bola v kostole rano, lebo je aj sice cez den omsa ale ja moc nerada ten vydychany vzduch, a statie, ale ajtak som stala, ale pri dverach nastastie ]-( .
Odpovedať
jooj...on mi vycita, ze ked ten dom nedorobi on tak nikto na svete, ze ja sama sa na to nechytam...ale to je rovnako ako on do organizacia svadby...keby nie mna, tak sa ani neberieme...ja vieeem dom je dolezitejsi ako svadba, lebo svadba je len jediny vecer a dom je na cely zivot...ale preco ma rozculuje prave vtedy ked chcem aby mi povedal nieco mile????!!! a co mam na dome upratovat ked tam kazdy den chodi robotnik robit steny...no tak nech si upratuje sam.... :-(
Odpovedať
nevycital mi to ale vravel to takym tonom, ze som to pochopila ako vycitku ale on ma zaroven alibi, ze nic mi nevycita.....a teraz mam chut mu napisat par teplych slov ale viem, ze to k nicomu nepovedie... obcas sa obavam aky bude zivot s nim...lebo on je veeelmi narocny clovek...nie len sam na seba ale aj na svoje okolie
Odpovedať
Profilova fotka
jj viem co hovoris, to treba vychladnut a pripadne aj ked napises tak nie rozhodne "teple" slova, to vies chlapi maju inak stavane veci u seba, ale o tom su kompromisy, skus mu nejaky navrhnut, ze aj ty pojdes tam na dom, proste nieco si tam najdes /to munehovor xixi, to len aby si mala zamienku tam ist/ on uvidi ze mas zaujem, a tiez mu naznac zeby ti nieco aj so svadbou mohol pomoct, ze by to bolo fajn, ze je to vasa tiez spolocna vec ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ale samozrejme ze tam pojdem...ved uz to je naplanovane a nikdy som mu to ani neodmietla ked povedal, ze tam nieco treba tak som sla...problem je ale v tom, ze to musel on povedat, ze som sama nesla, ved je to z polovice aj moj dom, tak preco sa nestaram?...som sa mu snazila hovorit, ze to nema logiku to co on hovori lebo doteraz a stale to plati, tam robi toten robotnik steny...ved to nema vyznam upratovat ked sa nieco take robi...ale podla neho mozem upratovat dole...a dole je toho este viac nedokonceneho...chapes...to bez rozmyslu...upratuj dokolecka...len aby si upratovala, co na tom, ze to nema efekt... ]-( ]-( ale mna najviac mrzi to AKO mi to povedal...sa potom pri nom hlupo citim, lebo mi povie veci tak, ze sa ma to dotkne a este sa cuduje, ze co mi je.
Odpovedať
a stale si potom poviem tak v duchu, ze si niesom ista ci je to dobry napad si ho vziat...ja viem, je to len chvilkove rozculenie...ale uz som si to povedala najmenej 5 krat...tak to uz je na zamyslenie....bud by ma mal prestat rozculovat, alebo to robi moj PMS, alebo by som si ho fakt nemala vziat (aj ked ako sa poznam, tuto alternativu zajtra uz budem brat ako nepouzitelnu, ale to bude az zajtra)
Odpovedať
Profilova fotka
Dani tak to ti verim...ja by som nemohla osobne s takym clovekom existovat, co si mysli, ze ma utoritu vacsiu ako ty...ved veci by mali byt rovnocenne...len asi si to ten tvoj stale tiez neuvedomuje...asi je sa fakt dobre zamysliet, ze co bude potom, pretoze aby si neskoncila iba ako zienka domaca...ale ty vies najlepsie aky je takze davat nejake rady sa asi neoplati...ale viem ze to boli, mna by to tiez bolelo :-(
Odpovedať
viete, ono najhorise na tom byva to, ked chce aby som aj ja nieco sama vybavila, urobila poriesila, ja to vybavim , poriesim ale ono to nie je samozrejme 100% tak ako si predstavoval tak to je potom zle..ale kazdy robi veci po svojom , tak jasne ze to nebude dobre lebo ja mu do hlavy nevidim...juuj...uz som v praci tak kym som sem dosla tak som sa trochu ukludnila, on tu zatial nie je ale ked pride tak sa asi zasa rozcertim... ale nie..budem sa snazit ostat kludna ale bude to tazke on ma vie aj pochavlit, a viac ma chvali ako buzeruje...ale ked uz buzeruje tak si na tom da zalezat :-|
Odpovedať
nechajme to tak a bavme sa o niecom prijemnejsom lebo mna uz z toho hlava boli :-| nakoniec vsetko dobre dopadne ale nechapem peco tomu musia predchadzat taketo situacie.... ako skoro po svadbe si chcete zalozit rodinu..uz ste premyslali?
Odpovedať
Profilova fotka
dani ta vaza ma cca 18,5 cm a hodim foto do albumu kukni sa oki :-D
Odpovedať
hej hej hod jod, pozriem uz aj hned a zaraz
Odpovedať
ahaaa...tak to je ina...tie co ja som videla tak boli preeeesne tie co su na obr. take obdlznikove skor...z takeho hrubeho skla..ale sestra ma dnes potesila, ze videla ich v inom OC, tak pozriem dla jej rady a ak nahodou nezozeniem tak ti dam vediet... ale fajne su aj tieto..ake kvety budes davat do nich..to co tam je ci nieco ine?
Odpovedať
Profilova fotka
no ja ti ju zfotim celu, je to hrube sklo, hrubsie aj dno, v tescu mali rozne typy. ja neviem co tam dam to bol len akoze, asi zive ruze lebo mam lupienky uz kupene bordove ale neviem fakt este. :-|
Odpovedať
a aku farbu budes vlastne vyrabat?
Odpovedať
Profilova fotka
bordovo biela by mala byt, ale napr. som nevedela ze je taky problem zohnat bordovu :-( , skor mali rozne odtiene cervenej tak mam bielu organzu, nie bordovu lebo som taku nevedela zohnat aku som chcela 8-) , ty ruzovo zelena ci ako tak ze tusim ;-)
Odpovedať
ahojte babuľky, my sme dnes boli u svokrovcov a bola tam aj švagriná, my sme s drahým krstní rodičia ich malému Samkovi. bože, je strašne zlatý. Hneď po svadbe ideme sa "snažilkovať" aj my. Ale je chcem dievčatko. Riešili sme aj nejaké veci okolo svadby. Prišla som domov a zase sa mi zhoršil stav, ešte stále nie som zdravá.
Odpovedať
Profilova fotka
no andzi chodenie hore dolu ti moc nepomoze ;-)
Odpovedať
poctivo vylezat.. 8-) aj ja by som bola rada keby sa nam podarila kicibaba....ale to cez HAK asi mozeme skusat kolko chceme 8-) 8-) ale ked uz pride ten cas, ze sa rozhodneme ...jooj..ako sa budem tesit
Odpovedať
my by sme sa tiež už nejakému mrnúsovi potešili :-)
Odpovedať
joj...a moj brat bude mat uz coskoro...ja by som taaak velmi chcela byt krstna mamka...aby som mala dovod preco ich budem stale otravovat :-D :-D
Odpovedať
u nás v rodine sme zatial bez detúreniec a boli by sme prví, ale už dlhšie snažilkujeme, len ako si nám nedarí... chce to trpezlivosť a žiadne stresy
Odpovedať
hej hej....ono to pride ked to nebudete cakat... 8-) 8-) aj ja som minule uz mala podozrenie ci sa nam predsa len nepostastilo...ale nakoniec nic... =-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?