Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
no ja verim tomu, ze sa zdrzime v Prazke aspon den dva a samozrejme ze sa chcem ist bavit niekam von, ako sa poznam na takomto "zatahu" budem bez spanku...na red bulloch a tak...ale bude to stat za to...mame tam kamosa co tam zije, netradicne ide s nami na svadobku... :-D ale je to sraheho naj kamos a nas svedok...takze mne to nevadi...aspon nas bude mat kto fotit...a pri nasom pracovnom nasadeni som rada ze vobec niekam ideme... tak to ti velmi zavidim, ze si sa tam narodila...a vodec sa nedivim, ze ti toto skvele mesto chyba.... :-( tak ked tam budem tak ho pozdravim... a ty si teraz kde?
Odpovedať
no to je jasny,to se musi vyuzit,takze spani pocka :-) A kde kamarad bydli presneji v Praze? Teda,svatebni cesta ve trech,ale jak rikas,aspon vas bude mit kdo fotit :-) Tak to budes hodna,kdyz ji pozdravis a rekni ji,ze mi moc chybi :-( . My jsme s pritelem v UK,je tu taky dobre,ale doma je doma :-)
Odpovedať
ja som tuzila po vylete do Amsterdamu...milacik neskor prisiel s tym napadom, ze sa bavil s tym kamosom ci by sme nesli na jar, alebo teda po svadbe,....takze sme to nazvali svadobnou cestou... neviem kde presne on byva...
Odpovedať
v Amsterdamu by se mi taky libilo :-) ,mam strasne rada tulipany :-D To budete mit fajn svatebni cestu :-) Das nam pak par fotek do tveho alba aby jsme se taky potesily krasama Amsterdamu? :-)
Odpovedať
jasneee..aj vela tam dam nielen par... vy kam?
Odpovedať
tak supeeer :-) my jeste nevime,mozna to pry dostaneme jako svatebni dar,ale chteli by jsme jet do Dubaje nebo Maledivy nebo Dominikanska Republika,tak uvidime. Chtela jsem se te jeste zeptat ohledne tech bot,ty mas jakou velikost?Ja mam totiz 38 a asi si je objednam na E bay a oni je posilaji z USA a tam maji jine cislovani,tak se bojim aby mi ta jejich 38 byla dobre :-(
Odpovedať
ja mam tiez 38 :-D u nich je to tusim 8...aspon na botkach to je tak napisane ;-)
Odpovedať
8? Tak to jsem s toho jelen :-( ,protoze co maji tabulku velikosti,tak 38 je USA 7,tak ja teda fakt nevim ;-(
Odpovedať
no tak to ti neviem...urcite viem ze je tam 8...skus napisat tej holke co ich tu predava v bazare
Odpovedať
no uvidim,objednam si cislo 7 a bude :-)
Odpovedať
ved to nevies potom vymenit alebo nieco?...podla mna sa to da
Odpovedať
to muzu,ale doufam,ze se trefim,nechce se mi to zas posilat zpet :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
hej hej...ani mne by sa nechcelo...preto sa tak tesim ze mi sadli
Odpovedať
to ti verim :-) ,mas stesti ;-)
Odpovedať
neboooj...aj ty budes mat, budem drzat prsty...ale pacia sa mi aj tie otvorene...ale teraz ked uz mam tieto doma tak by som ich asi nevymenila za nic ;-)
Odpovedať
no idem ja odtial to, zajtra tu budem tiez...uz sa mi nechce byt dnes tak dlho v praci ako vcera...tak sa majte baby ;-)
Odpovedať
no snad jo,budu doufat :-) Tak jasne,oboje jsou krasne :-) . Tak jo,taky zachvili pujdu domu.Tak hezky vecer a zitra tu asi budu,tak brzy papa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak ja som si dnes kupila silikonovu podprdu pod saty po polnoci :-)
Odpovedať
ahojky uk2000 - tak to je fajn :-) a co jsi si jeste koupila :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nudlik, asi by si mohla tomu predavajucemu najskor napisat, ze aka je to presne velkost predtym nez si to objednas ;-)
Odpovedať
uz jsem mu napsala :-) .On to ma i rozepsane,ale ty velikosti se mi nejak nezdaji,tak uvidime co mi napise :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak si odmeraj nohu a posli mu to v centimetroch :-D
Odpovedať
:-D DOBRY NAPAD
Odpovedať
Profilova fotka
nuz kazda rada potesi :-) tak drzim palceky aby boli tie naj a hlavne aby sadli
Odpovedať
Ahojte kocky uz som tu zas, dnes som bola na skuske vlasov, jaj ale my ich super urobila, uz sa tesim este si musim kupit topanky a ppopolnocne saty, priatelovi t.j muzovi buducemu oblek a aj synovi este oblek dcerka uz saty ma, este v sobotu ideme pozriet prstienky, a uz aj na oznamenkach sa pracuje, dufam ze budu super, , vy ste uz strasne vopred so vsetkym a ja som si myslela ze so az prilis vpredu a to ani nie v porovnani s vami Majte sa krasne a prijemne pripravy : :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
ani my nemame pre polovicku obecko...ano boty...a ani na skuske ucesu som enbola a ani neviem este kto ma bude cesat a kto ma pomaluje ;-) ale zato ja uz mam topanocky... a tiez nemame obrucky... takze sme na tom tak narovnako zhruba..neboj, ved to postihame v pohodke
Odpovedať
ahoj holky,vy jeste nemate oznameni a prstynky?A to jsem se bala,ze uz jsem mela mit davno oznameni poslane.To jste me potesily :-)
Odpovedať
nie...na mojich sa este len pracuje...a prstienky...tak to netusim kedy poriesime...vcera drahemu hovorim, nech ide so mnou do obchodneho centra a atm je jeden butik ze mu pozrieme oblek...myslis, ze siel??? nieee...ani omylom....on asi v rifliach bude chiet ist na sobas a svadbu... ;-)
Odpovedať
podla mna si tie pripravy treba pekne vychutnat...nie vsetko pobehat za mesiac... :-D
Odpovedať
tAK TO MATE PRAVDU, VSETKO MA SVOJ CAS, SOM ZVEDAVA KEDY POJDEME aj my kupit mu oblek sna asi tyzden pred svadbou, on by najrdsej siel v teplakoch, no hroza, Asi v sobotu ho vytiahnem pozriem obrucky, snad nieconajdeme, budem rada, aspo aj to budem mat za sebou oznamky uz mam ale teraz my na nich pracuju, .t.j tlacia, Mam aj hore na albume niake exzemplare, takez niektore z tych, majte sa krasne a prijemne pripravy:::)))) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?