Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
kamienky mám z Flory zo Žiliny, takmer celú výzdobu som kupovala tam... cez net som kupovala nožničky a také chobotinky na výrobu výzdoby... ale včera som videla podobné v Jysku v TN.... a ty si ako na tom s prípravami? už máš všetko? inak ja sa celkom teraz trápim s prádlom... nikde neviem zohnať vhodnú podprdu... :-( mám šaty bez ramienok ...
Odpovedať
Profilova fotka
o tej folore som uz citala ale ja som dost od nej daleko, :-( , ja mam vacxinu z netu, z cz stranky, akoze super, plus som svietniky a vazy kupovala ikea a tesco. Ten jysk skusim je aj tu v nitre, inak odtial som kupila aj ja moje kamienky jeden balik ale viac nemali :-( , tak kuknem v utorok. ja mam bez ramienok svadobne a som si kupila taku nalepovaciu podprdu :-D :-D :-D , akoze som bola dost skepticka ale sedi ok, som spokojna :-D :-D , pod svadobne si ju dam, kdeze som nechcela taku kupovat co nevyuzijem len raz v zivote sa mi to zdalo take hmm zbytocne, tak som zvolila tuto, a sa mi to celkom pozdava :-D :-D :-D
Odpovedať
no ved to, čo s tým všetkým po svadbe... tiež sa snažím rozmýšlať, čo využijem potom... ja mám zas ikeu od ruky, bola som tam v januári, ale to som ešte nevedela, že aj nejaká svadba bude... :-D, net už nejdem pokúšať, čo ak by mi to už nestihlo prísť :-) ... skúsim ešte v ZA juknúť,... ved hadam to už nejako dobojujeme
Odpovedať
Profilova fotka
inak mi to doslo z netu zavratnou rychlostou, ale to zavisi od stranky a urovne sluzieb predavajuceho, lebo niektore sk stranky su ... no comment, ale totok bolo super som rada 8-) jj ved uz sa to sialene krati... a ten pocit ze furt nieco chyba asi bude stale mam citaka :-p
Odpovedať
jooooooooj, ani mi nehovor, zachvílu aj bude po svadbe :-D ...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky, ja som dnes v praci a budem tu este dalsich 11 a pol hodin :-| no mne vcera prisla konecne korunka na hlavku som sa z nej vecer vytesovala, tak asi az zajtra hodim foto a prisla mi aj bizu k popolnocnym satam...a ja sa uz mozem ist vydavat. Co sa tyka podprdy ja budem mat silikonovu pod satami a kupim si iba nejake pekno nohavicky :-)
Odpovedať
Ahojky nevesticky, pridavam sa k Vam uz je iste, ze budem mat svadbu 9.5.2009. Predtyzdnom sme sa zasnubili a sokovali rodicov ;-). Bude veselo, tesim sa s Vami aj za Vas ;-). Fora na tychto strankach su uzasne, tolko napadov a informacii, fakt parada.
Odpovedať
uk ja mám z podprdy hlavu v smútku :-( ... no ved mám ešte skoro mesiac na jej zaobstaranie ... ja budem bez korunky, ale uprimne ju nevestičkám závidím, ale k mojim šatkám by nešla....
Odpovedať
Profilova fotka
Malajana vitaj medzi nami :-) Tak to mas velmi malo casu na vybavovanie, budete mat malicku svadbu alebo asi kolko ludi ratate?
Odpovedať
jani, my sme svadbu zpackali ani nie za 3 mesiace, ale v pohode sa to s trochou štastia dá stihnúť aj za kratší čas
Odpovedať
Dakujem. Mame malu svadbu, 45 ludi - prevazne kamarati a uz sa mi podarilo vsetko zariadit. Takze uz je to pohodicka ;-). Cerpala som informacie s tychto for, takze som sa mala o co opriet ;-)
Odpovedať
inak ja tiež musím pochváliť všetky stránky so svadbami, inak by som možno skončila s tortovými šatami a bábikou na aute :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
pridavam sa k lilli4, keby mi nasi mali pripajat svoje rady do organzovania, tak by som dopadla rovnako - teda tortove saty a babika na aute ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
..no tak to mate naozaj pravdu :-D
Odpovedať
Uz ste nervozne? Predsa 9.5. je uz zarohom. Dolaha na Vas nejak nervozita?
Odpovedať
nervozita ako kedy :-) ešte to nie je so mnou také zlé, ale zhoršuje sa to :-D
Odpovedať
Ja sa uz teraz citim ako keby som mala ist zajtra na nejaku skusku, uplne mi stahuje zaludok, zacinam sa aj spravat nervozne. Mne to az tak nevadi, ale mojej polovicke, buducej polovicke, to pripada divne. To bude este veselo, je to uz zachvilku.
Odpovedať
máme malinku svadbu, tak to snád zvládneme :-D ... hlavne aby sme prežili ten den D v pohodičke a aby sme sa a všetci hostia zabavili ako sa patrí...
Odpovedať
Mame tiez malu svadbu a prevazne kamaratov. Ale i tak to je den kedy uz prestaneme byt neveticky, ale iba zienky. Ako nie ze by to bolo zle, to nie. Ale nevesticka ma vsetko povolene, a potom to je uz len zienka, taky normal, taky priemer. Zase ma to hromadu vyhod, clovek bude z niekym, s kym che byt navzdy. No ale dost uz. Ked sa mi dnes podari pofotit vsetko, tak Vam ukazem moje saticky a prstienky. Som nervozna, ale sa tesim, ved to bude parada ;-).
Odpovedať
myslím, že všetky máme zmiešané pocity :-) ... budeme sa tešiť na fotečky, hlavne som zvedavá na šatky
Odpovedať
lilli4 mate nadherne prstene, su uzasne. Davali ste si nieco vyrit?
Odpovedať
Profilova fotka
Caute zienky ..., a ja mam svadbu 09.05.09 uz mi to akosi dochaaaaaaaaaaadza :-D , inac ja vybavuje svadbu od novembra - zijeme v zahranici, ale nejde ani tak o to, ako sme museli cakat na dispenz od biskupa .. =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ivanett, to mi nieco hovor, ja tiez vybavujem vsetko zo zahranicia a v decembri si vybavili dispenz pridem v Marci na Slovensko a dispenz nie je ]-( proste sa na to farari doslova .....
Odpovedať
jani, dávali sme si mená a dátum, ale v zlatníctve nás prekvapili cenou a tým, že to vyritie bolo zadara... no na niečom sme ušetrili a niečo preplatili :-) ahojky ivetka, ani my nebývame v mieste svatby, takže viem, čo sú to vybavovačky na dialku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jeeeeeej UK ahoooooj, a ak sa smiem spytat si kat. alebo evanj ? Lebo ja som evanj a polovicka je pokrsteny len v kat.kostole, cize komplikovaneeeeeeeeeee, a to sme este museli pisat biskupovi do Presova ziadost, a hlavne cakat, ze ako to dopadne, tak som nedavala ani oznamka tlacit, ze ak by nam nepovolil v kostole, musela by som to menit na urad ... :-S , takze oznamenie budem posielat az po svadbe.
Odpovedať
Ja sice nemam cirkevny sobas a nemusela som vybavovat nic od biskupa, ale na matrike to neni o nic lepsie. A tiez zo zahranicia. Na jednej matrike nam povedali ze nas nezosobasia, lebo maju volno, potom som muslela pisat ziadost o povolenie zosobasenia na inej matrike, ale sa to nastastie po par telefonatoch podarilo a nakoniec nas zosobasia ;-).
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojcek no ja to mam este viac komplikovane ako ty :-) moj je anglican a on je evanjelik a ja katolicka, takze sme museli dolozit straaasne vela dokladov a aj jeho krst, teda baptizovanie...no a pravdu povediac, ak mi to nevybavia, tak sa tam s nimi pekne povadim, pretoze som to vybavovala v decembri a v marci som sa chcela uistit aby to tu bolo a oni to tam vobec neposali, takze hadam to vybavia a ak nie tak volam Sokolovi a davam to hned v moj svadobny den do Markizy :-D to je moj plan v pripade, ze mi to nevybavia...pretoze velice chcu aby sa ludia sobasili v kostole, ale ked maju pomoct tak sa radsej na to vykaslu :-|
Odpovedať
ja bývam síce na Slovensku, ale na všetko podstatné sme si museli vziať dovolenku, lebo nedokážu prispôsobiť otváracie hodiny klientom :-( ........ no snád nám ešte niečo ostane na svadobnú cestu :-D
Odpovedať
ivanett ahojky, tie pozvanka po svadbe su mile, je to take orginalne ;-). My sme sa nechali nafotit a na fotky sme iba napisali "berieme sa 9.5.2009" a to boli nase oznamka ;-). Lebo sme nevedli kde bude sobas a uz vobec nie o kolkej.
Odpovedať
Profilova fotka
No to su tie urady proste uplne o nicom...ja som nastastie na matrike v TT mala zlatu pani, ktora mi sama povedala, ze farari chcu toho az privela...este ze tie prednasky som nerobila na SR, ale v UK a tak sme to mali iba jeden den bez problemov
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?