Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
mne bude asi aj luto ked sa to vsetko divadielko okolo toho skonci
Odpovedať
aj mne bude ľúto, lebo už ma asi nebude baviť sem chodiť a ja som od MS závislá...aj v robote sem stále čumím, aj doma, teraz ležím v posteli, nudím sa a závisláčím na nete, no kde asi...na MS :-o
Odpovedať
dani - ten ex vie o tvojej svadbe?
Odpovedať
hmmm...nie som si ista..len nechapem reco ho mam stale v snoch :-( a ani neviem ci chcem aby to vedel...on bol pred Michalom ten ktoreho som si chcela vziat :-( len sme sa rozisli kvoli jeho mamulienke drahej...ale dlho po rozchode sme sa este stretavali ...bolo to silne.... :-( teraz mam Miska ale tento mi furt chosi kradnut spanok.... ja potom mozno prejdem do strechy aj ked neviem ci tam nto bude take fajn ako tu 8-)
Odpovedať
kamoska co chodila sem, potom do konika a teraz je na strechce tak vravi, ze tu je kazdy mily na kazdeho, ze je tu uplne ina atmosfera ale ta tych dvoch nevrazivost... :-| ale ked to bude tak tak budem chodit stale sem a stale sa budem tvarit, ze sa este len budem vydavat 8-) 8-) a budem tu najmudrejsia buduca nevesta...ale oni samozrejme nebudu vediet, ze ja vsetko pisem z vlastnej skusenosti :-D :-D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
andzi aj ked na to nemyslis podvedomie je silne, a tam to mas pevne zafixovane svadbu :-D , moj neklud z toho tiez prameni aj ked na to furt nemyslim to je tym podvedomim 8-) danuscha jj viem kto povie o zivnostinikovi to co pises, nevie ako to je, ze to nie je len tak, ja to akurat preberam s druhakmi teraz :-D , nastastie som aj praktik nielen teoritik xixixi ;-) ;-) no ak sa ti sniva o byvalom je mozne ze nemas nieco este doriesene a teraz to plava na povrch ked je to co teraz t.j. svadba take intenzivne, to je opat to co mas v podvedomi,
Odpovedať
hej hej...uz aj kamosjka co sa venuje takym veciam mi vravela, ze to podvedomie pracuje...radsej to neriesim...
Odpovedať
Profilova fotka
jj je to na tebe, potom ostava dufat ze sa ti to prestane snivat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dani, tak to nie si sama...ja som mojho byvaleho nahodne nasla na FB ;-) nevideli sme sa skoro 5 rokov, a tak sme zacali kecat...a on si myslel, ze som sama a nakoniec z FB zistil, ze sa idem vydavat...ked som bola teraz naposledy doma, tak sme sa stretli...brala by som ho hned spat...lenze osud mi nadelil nieco ine...mala som vela problemov pocas priprav svadby a chcela som dakoho velmi blizkeho...a stretla som sa s nim...ale nic sa neudialo boli sme na kafco a to bolo asi vsetko ;-) dovod rozchodu bola ina baba, ale on to do dnesneho dna lutuje, pretoze ma mal velmi rad, a vlastne mi to povedal az teraz, preco ma vlastne poslal aj k vode...asi je to akasi skuska aj pred svadbou...aspon tak mi to tvrdilo vela kamaratok aj z inej svadobnej stranky ;-) takze Dani je to uplne normalne, ze ho mas v snoch
Odpovedať
Profilova fotka
uk2000 jj zivot je taky, tiez som si svoje odbila, ale ja by som ho toho byvaleho nechcela teda spat ;-) . pekne to pises, ze tak to je teraz a tak to je proste ... ja mavam skor pocity v snoch ze ci zvladnem taku zodpovednost , ktoru ma v sebe manzelstvo, a deti potom a tak... mna to skor zobudza a sniva sa... tiez so suvisi s nicim z minulosti takze kazda mame nieco , ;-)
Odpovedať
baby, všimnite si tento album: http://www.mojasvadba.sk/album/album.... a hlavne tie gratulácie pod albumom
Odpovedať
Ak si dá niekto VŠ titul na oznámenie, budiž, ale ak ho niekto vycapí na MS, tak je na smiech...som tej babe napísala slušne a opatrne, že je to nevhodné a ona mi napísala drzo, že som slipeka, že jej závidím a že kým ona študovala, tak ja som vraj kopala v záhradke. Hmm, akosi pozabudla, že s VŠ je nás tu viac...
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte, fuha, ale ste toho za dva dni prebrali :-) ja som sa pustila do vyroby oznameni a konecne su uz niektore na svete!!! uz ich len rozniest a poslat. snad to do 1. sithneme - xixi my sme boli na matrike minuly tyzden. ale na tej mojej som sa bola pytat uz vo februari a s tou, ktora nas odda, tak tam sme to vybavili v priebehu tyzdna. teda hlavne sme trpli, ci nas vlastne budu ochotni oddat. podanie ziadosti a zaplatenie poplatkov trvalo par minut :-) majca: drzim palce, aby sa to vyriesilo. neboj, urcite to dobre dopadne. mozno na vas oboch je uz velky tlak. vsetky tie pripravy .... vybavit., zohnat x veci ... a este to aj nieco stoji ... a mozno ste to uz medzicasom aj vyriesili ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
andzi mala si napista, ze .....ale kopanie v zahradke a VS sa nevylucuju , mozno aj viac titulov :-D :-D :-D k tomu, ja som zivy priklad toho :-D :-D :-D 8-)
Odpovedať
jj, je nas tu takych naozaj vela ;-)
Odpovedať
Ahojte holky...k tomu titulu...moj bracho ho nepouziva ani v zivote...ani sa mu moc nepaci ked niekde pri jeho mene uvadzaju ze Ing...ale niekde sa to zasa uvadzat ma...keby ja dom mala titul, tak by som bola nan urcite veelmi hrda ...ale az takto asi nie.... =-) vcera som uz nepisala, perdsa len sme boli na poruche, potom este na dome sa pozriet ze co a ako to tam je a zajtra ma tam prestahujeme asi Andzi ako ti je? Majca nieco nove? heppy ako teda s tymi vazami? ostatne baby...ako pokracujeme?
Odpovedať
Profilova fotka
dani, ak sa zobudim uplne po kavicke co som si slahla tak ti omeriam tie vazy aj foto skusim porobit :-D ty sa stahujesss?? to fakt? :-o
Odpovedať
zial nie ja...len moja kancelaria...aj to len jedna cast....jednu si necham na povodnom mieste aspon docasne....ale uz by som sa aj ja cela fakt rada prestahovala...musim s drahym o tom hodit rec...ale ked ta nasa stavba to je ako narodne divadlo...nekonecny pribeh.... |-|
Odpovedať
Profilova fotka
no to si viem predstavit, ja som to zazila takze viem ake to je, :-| , treba na to vela sily a hlavne trpezlivosti, a co jeho rodina ked tam budes, ako sa ti to zatial vidi, som minule citala tu prispevky ake maju baby poroblemy ohladom spolocneho byvania s rodicmi, ako to vnimas ty? ;-)
Odpovedať
no k tomu titulu, podľa mna treba rozlišovať osobný a pracovný život a titul na svadobné oznámenie a podobne mi príde ako chválenkárstvo ... ja osobne by som sa takto nehovadila... titul patrí k pracovnému životu včera sme boli popozývať drahého rodinu a dnes ideme moju... fuuu to bola fuška... a podarilo sa mi kupiť svadbonú bižu a botky na prezutie ... taaaaaaaak sa vytešujem
Odpovedať
lili...tak super...tesime sa s tebou.... no povodne sme nemali ist byvat k nemu ale uz do svojho...ale bude tam nejaky cas cca 2 msiace alebo mozno 3 ked budeme svoji a dom nikde....no a neviem si predstavit ze ako manzelia budeme zit oddelene...jeho rodicia su fajn...ale ...no ....neviem....navrhovala som mu ze podme spolu byvat pred par mesiacmi...ale on velmi sa k tomu nemal, ze to by sa stahoval dvakrat do roka a za podlednych 9 rokov sa stahoval 10x, tak uz na to nema chut a ja tomu rozumiem...no neviem...je to komplikovane... uz veeeelmi tuzime ten dom dostavat ale ked stavebny urad si robi dobry den z nas asi alebo co...vsetko im starsne trva, vydavaju protizakonne rozhodnutia, chcu nezmyselne veci po nas...asi ho tam nemaju radi... :-( :-( nejak tych par mesiacov unho snad vydrzim...ved sme aj tak stale v praci takze doma len spime. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lili suhlasim uplne jedno a druhe aj ked je spojene tak to treba odlisovat, ;-) , aj mi sme pozyvali ale vo stvrtok moju a draheho asi zajtra ci tak, ... :-S , sa nam nechcceeee chodit, sme radi ze sme doma a oddychujeme ale co uz je cas :-( a mas pofotenu bizu? a topky som zvedava ;-)
Odpovedať
ja chcem nahovorit nasich aby sli dnes k rodien do KE, zvysok mame odtial takze to az tyzden ci dva pred svadbou sa bude obehavat
Odpovedať
Profilova fotka
no to stahovanie poznam mi sme sa tiez stahovali asi 6 krat spolu co sme boli a potom do vlastneho uz :-D , takze je fajn ze to chapes, to je podstatne a teda tak cca 3 mesiace a mate uz svoje vlastne? ak tomu dobre rozumiem... ;-)
Odpovedať
no dufame obaja....zatial vsak stale nemame stavebne povolenie iba uzemne rozhodnutie...ale silno dufame ze aj k tomu dojde... to, ze my to na 3 mesiace odhadujeme este neznamena, ze to tak aj bude.... ale v nasom dome je v podstate vela miesta takze ciste teoreticky tam vieme byvat aj skor...ale v prestoroch, kde bude firma...cize provizorium...no uvidime ako to poriesime...Misik je mudra hlavicka...mava dobre napady tak verim tomu, ze nieco vymysli ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
oki :-D , podstatne je tomu verit a drzat spolu, nooo co uz ako manzelia veru aj ma byt ;-)
Odpovedať
už som pofotila... idem na to... no my máme malinku svadbu, takže gro všetkých snád stihneme obehať teraz... a tiež sa mi veľmi nechcelo, ale čo už, ved je to len raz za život :-D .... dani, ja sa často v robote stretávam s problemami so stavebným povolením, síce u nás ide o komerčné stavby, ale úradníci lubia robiť naprieky a prieťahy... by som ti poradila, len aby ste boli trpezliví ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lili nadherne svadobne uplne super :-) tie na tancuvacku su z deichmanu ze :-) , ja mam odtial tiez na tancovanie ale papucky, t.j. balerinky :-D este bizu pridaj potom oki, ja mamproblem s bizu, :-( , tu co mam sa mi nehodi, a necitim ze to je ono, tak som vo faze hladania este :-N
Odpovedať
dakujem pekne, tie svadobné mi požičala kolegynka v robotke a tie na tancovačku su presne deichman... ja mám tiež rada balerínky, ale moja polovička má 192 cm a ja úctyodných 165 cm... takže som odsúdená na opätky :-D to bižu sa nedá príliš kvalitne vyfotiť, ale je podla mojich predstáv... lebo už som bola mierne zúfalá, lebo nič sa mi nepáčilo v obchodoch
Odpovedať
Profilova fotka
jj ten stav poznam moc dobre a to som dost pozerala, a asi si kupim z netu, tak dufam ze to bude ok :-N mozem sa ta spytat kde si kupovala take kamienky na stol? ci cez net alebo v obchode dostat tiez? ja mam kupene take biele ale neviem asi by som este dokupila, zvazujem...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?