Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lienka chces este vediet kde kupit balerinky biele, kuk na moje ak sa ti pacia viem ti poradit kde :-D simileja,,,, to je krasa 11 rokov a dve deti, veru je to je krasa, sa mi velmi pacia vlasy ako mas naddherny, urcite sa ozvi potom danuscha co nove? len teraz som sa vratila zo skoly :-D , aj to som ich pustila skor, xixi
Odpovedať
hmm...nic nove..dnes som rozoslala nejake oznamka kamoskam a tak...a Michal prsiel za mnou vecer a mi vravi, ze podme si vyskusat na chviku este obrucky...tak som pred odchodom s nim mala chvilku len pre seba a sme sedeli s obruckami na prstoch.... :-D :-D
Odpovedať
ahoj danuscha: no tak ten môj si obrúčky nechce skúšať, vraj to sa nesmie, keď ešte nie sme manželia.
Odpovedať
mozno sa smie, mozno nie...no nam sa tak pacia a Michalovi sa tak paci predstava, ze bude k niekomu patrit (to ako ku mne) a este bude oznackovany obruckou, ze my si ich skusame... :-D :-D a dufam, ze po svadbe ju neozdlozi do suflika 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
noo danuscha aka romantika, ;-) , aj ja som este navarila, pripaveila veci nazajtra a este robim na zajtra nieco, do skoly, a ... hladam chvilku co sme mali pre seba.... hmmmm asi co sme sa polu viezli domov v aute, :-D ....ixix ja som bol a u kadernicky tak v stredu mi zafarbi vlasy a dame uces aj so zavojom, a zajtra by mali prist druzicky moje ma kuknut aj tu bizutku :-D :-D , ze co ako, dufam ze nam to vyjde lebo mam dlhy den... :-N :-N inak mate vela ludi, to ja som rada ze sme ich vyselektovali, lebo ak by to bolo na svokre... tak mame aj tolko kolko vy... len kto by to platil veru nevim.... :-D
Odpovedať
no ved to uz je zoznam tak upraveny, ze sa bojim aby sa este niekto neurazil.... Michal ma mensiu rodinu ale zasa je tam dost spolocnych kolegov, obch. partnerov co su zaroven aj kolegovia...tak ich pozyvame tiez.... no a tatko ma 3 surodencov, oni maju povacsine deti ktore uz maju deti...a taaaak...ono sa to nazbiera.... a z tych 100 ludi bude 7 deti...takych ze 3,4,5 rocne...to bude radosti.... co budes varit? na mna ide alergia uz tak ma priserne bolia ocka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
uz mam navarene, :-D privarok, a dnes mal rezne, ja nejak nie som hladna zeby stres uz :-o inak akoze aj my by sme mohli mat sto ludi, takto ti poviem, ze proste nas to mrzi ze nech sa urazia, :-( , ale bohuzial si to nemozeme dovolit, realne kedze mame splatky atd... proste klasika, ;-( , inak ti poviem takto, ze my sme problem poctu ludi mali ako najvacxi stres xixi ]-( , tak sme svadbu roky odkladali, ale potom sme to uz zakopali... :-N , ja mam 8 ludi z rodiny drahy 23 a zvysok su nasi priatelia a spolocny kolegovia :-D :-D :-D , inak ajtak sa niekto urazi to mi ver, ci ich je 1oo alebo 40 vzdy sa niekto najde ;-)
Odpovedať
a inak ti poviem, ze my sme chvilu boli o tom 100% presvedceny, ze mala svadba lebo je kriza a taaak...a som to povedalal mame a ona s takym pohrdanim na mna...ze ako chcete...len neviem co na to povie teta ta a henta.... povedala mena dvoch tetusiek...som na nu vyplestila oci!!!...ze co ako by mali povedat, ved to nie je pre nich ta svadba...absolutne som nepochopila co s tym maju tie dve spolocne.... ale nakoniec som urobila rozpocet a tak sme sa rozhodli, ze teda bude ludi viac.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte§ Dani...aj my sme najprv plánovali malú svadbu..max. 30 ludi... Ale akosi sa to nyvýšilo..takže nás bude 45 -50... ;-) Ale už to radšej neriešim...už sa len veeeelmi teškám.... :-)
Odpovedať
Nás bude asi 55-60, rátam len svadobných hostí, myslím, že je to až až, aj tak to bude stáť veľa peniažkov. =-)
Odpovedať
aj ja by som chcela mat len tolko ludi co vy...ale tuo uz ked pozvem jedneho bratranca s rodinou, tak uz aj druheho tretieho...a nazbiera sa 100...alebo ked jedneho kolegu tak aj druheho a pod...a ked sme so vsetkymi tak zarovnako , ze nie je to tak, ze jedneho mame radsej ako druheho tak potom je to tazke rozhodnut koho pozvat a koho nie
Odpovedať
Profilova fotka
jj andzi je to vela peniazkov ako pises, ono ked to niekomu poviem ze kolko tak na mna ze coooo :-o :-o :-o ale to sa nezda niekedy, este to este tamto... sak vies...ako to je, a to setrime na urictych polozkach, napr. saty mam site a kupene, zenich ma oblek, ktory nie je novy ale ako novy :-D , kedze ho mal len raz, nenosi totiz bezne obleky, ;-) , a podobne.... danuscha my sme inak uz mali aj taku verziu ze len so svedkami ]-( , lebo to co sa dialo bolo neskutocne ohladom poctom hosti, moja mama ok, ale druha strana, napr. ze aj toho a toho, a este toho, a sak to je len par ludi navyse... a napr. ma drahy sestranicu 20rocnu a ze aj tej frajera zavolat lebo sa nebude bavit, a drahy na to ze ved ani nevieme ze ma, su spolu ani nie pol roka s topankami, a ze ona sa tam nebude bavit...a podobne :-N , a drahy na to xixixi ze to nie je diskoteka ani ples ale svadba 8-) ... tak sme rozhodli ze ked su zasnubeny alebo ziju spolu tak ok inak nie, to by sme sa nedoratali, ved hadam kazdy vie ako je to s financemi dnesnu dobu ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
No my budeme mat 45 ludi uz aj s kameramanom, DJ a fotografom...tiez by som rada pozvala viacerych ale to by som sa nedoplatila...Napriklad my pozyvame iba ludi s maminej strany a z ocinovej nikoho bo sa s nami velmi nerodinkuju, tak sme im to tentokrat dali pocitit aj my :-) tak sme im iba poslali oznamko a aj to neviem, ci pridu do kostola aspon zagratulovat zo slusnosti ;-) ale, ci tam uz budu alebo nebudu tak den si s tym predsa nepokazim...my si svadbu platime viacmenej sami takze asi tak ;-) A co sa tyka pozyvania partnerov tak hej dovolili sme aj to ved budu iba styria co maju partnerov tak to je v pohodke.
Odpovedať
ano heppy...suhlasim...oni len povedia, ze to je len jedna svadba a coooo....ale my vieme co len ta jedna svadba obnasa vsetko...nie su to male polozky....co vseko by sme si za to mohli kupit...za tie peniaze co vrazime do toho jedneho vecera....jooj...nemyslim na to radsej lebo mi bude luto a dalsia vec je, ze to je u nas taka mania, ze my sme im boli na svadbe tak budu aj oni u nas....musime im to vratit ]-( take uz teraz vidim, ze mama mi upravuje zoznam a budeme sa kvoli tomu este hadat lebo jednu vzdialenejsiu rodinu, otcvho bratranca nepozyvam lebo on ma tri dospele deti a dve z nich maju uz vlasnu rodinu s detmi...tak to by bolo +10 ludi...a kebyze ten bratranec, tak uz aj druhy...no tak to +14 ludi....a to uz bude na mna moc...fakt...
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm, ako tak pozerám, tak mate všetky take priemerne svadby... hmm, no my sme od začiatku plánovali veľku svadbu, ale že nás bude až 125, tak to nikomu nenapadlo, no čo už... máme obaja veľké rodinky... :-) danuscha, už máte obručky? som tu dlho nebola, tak neviem :-)
Odpovedať
jasne ze mame ...sak cekni moj novy album...no sup sup
Odpovedať
Profilova fotka
dansucha ... teda uprimne rozumiem co myslis, moja svokra to iste ale ze ona bola tym a tym na svadbe moj drahy ani nevie kto su ti ludia ]-( , a ze to sa patriiii, ;-) , som alergicka na slovne spojenie "ze to sa patri"... :-D u nas v okoli co malis uz svadbu alebo kolegyne a pod. som pocula len tak ze si kazda strana plati svoje t.j. rodicia to platia :-D , ked som povedala ze v podstate mi sami si platime tak boli uplne puff :-x
Odpovedať
no ale ved aj my si to platime samy...a mi tu ide niekto rozpravat ze koho mam pozvat a koho nie.... sak aj kamoske ked som povedala, ze si platime samy tak vyvalila na mna ociska =-) ...a pridem domov neskoro vecer z prace a ked otvorim dvere na nasich co uz tri hodiny sedia pri telke tak misto ahoj mi povedia "meskas"....jaaaj...tak sorrry budem chodit domov o piatej ked mi skonci otvaracia doba ale potom si prosim 100 babiek na svadbicku moji mili ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
prave mi odisli druzicky takze som o cosik mudrejsia :-D snad.... tak som sa uz aj akoze lucila tak decentne so slobodou :-N , drahy nam objednal xxxl pizuu xixi a urobila sme si dolce gusto kavicku... 8-) inak som zistila ze saty su mi este volnejsie ako na zaciatku, hmmm :-( :-( , dufam ze to pojde zzuzit... mam typ na bizuteriu kto chce poslem link kuk na nu, dufam ze sa bude dat objednat, kedze mam v satoch perlicky asi by bolo pekne mat perlicky aj v krku som sa dozvedela :-D , tak uvidime...
Odpovedať
ahojky heppy...fakt...daj si krsne korale...perly...taky si viem an tebe predstavit trojradovy "obojok"...hmmm? vies aky myslim?
Odpovedať
aojte zas trocha tu ano, to uz mame 11 rokov za sebou a 2 deti 3 rocnu dcerku Leu a 8 rocneho syn Janka, a spolu to uz je len dalej a dalej tie roky ubehaju a mam len 27 rokov no co uz skoro som zacala ale uz to nelutujem Danuscha prave pozeram albumcek oznamky su superne jednoduche a citam, citam a presne rovnako sme 9,05 o 16,00 takze budem na teba tiez mylsiet ako aj ty na mna tkaze rovnaky aj cas, to je nahoda, uz sa neviem dockat ale tak rychlo to pride ze uz to tu aj bude a co sa tyka hosti sme chceli okolo 45-50 teraz to je okolo 65 nakolko fotograf- hudobnici a ... nepocitali sme ved naco by aj jedli staci ked len pridu zahraju a nafotia :-D :-D :-D :-D majte sa zas nieconapisem , a aj vzdy citam vase odkyzy ako si sem pisete navzajom :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
dobre simki budem na teba mysliet ale aj ty na mna...budem drzat palceky nech nemas tremu a nech to dobre dopadne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
holky, ked vy to budete mať ešte len pred sebou, ja, chvalabohu to hlavne už za sebou... :-) sobáš máme o 15.00 ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
majca424 aj my mame o 15hod, takze my uz budeme o takom case asi v hoteli tanier rozbijat ked oni pojdu do kostola :-) no mne uz dorazila aj pompadurka a uz mi prisla aj gratulacna skatula a este daky balicek tak ratam, ze by to mohla byt moja korunka alebo kapesniky co som si objednala, len som zmeskala postara dnes :-| tak musim zajtra na postu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no aj my mame presne o 15stej.,, :-D
Odpovedať
Profilova fotka
danuscha no myslis obojok ku krku asi ze... ja mam sirsri chrbat aj krk som dlho sportovala :-D , tak neviem ale ak mas nahodou nejaky link tak posli IP 8-) co inak nove?
Odpovedať
jooj...nemam link...len v hlave to mam...ale to by sa ti k tym perlickam hodilo.... co nove???...stojim hola v kupelke ze sa idem konecne po dlhom dni osprchovat a mi zazvoni hotline a zakaznik samoinstalater po mne chce aby som mu vysvetlila ako sa ma dostat do webrozhrania svojho zariadenia... =-) a tak som si pomyslela ..."keby si ma tu videl teraz ako nedostojen s tebou rozpravam tak by ta to preslo" :-D :-D a ty co nove???
Odpovedať
jooj...a nemam popolnocky...a nemam ani predstavu o nich...noze dajte nejaky link kde online kupim...na Slovenku...nechce sa mi uz behat po obdchodoch
Odpovedať
alebo mi dajte niekto svooojeeeee ]-( :-D :-N 8-( x-) :-( 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
xixixi :-D to je radost taky zakaznik, hlavne samojazdec, 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?