Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
Ahoj, no konecne mam popolnocne potom ich dam aj hore, a dala som do albumu svadobne, a synove svadobne , nase pohariky co uz mame dlho len som bolaleniva ich dat hore a aj vankusik, naramok a ozdoby do vlasov, mrknite sa ked myslite, my uz mame skoro vsetko, uz stres upada, uz len oblek pre muzika a a este ine vecicky, a uz aj syncek ma oblek, je fesny, dcerka vsetko okrem topanok a uz moze byt svadba, ked myslite mrknite sa Danuschy dakuejm za info ale uz som si kupila aj polnocne aj svadobne topanocky, majte sa krasne a prajem vela stastia :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
ani ja uz nie som nervozna...neviem ako dlho mi to vydrzi...jazvy na krku sa mi krasne hoja...mama sa ukludnila, obrucky sme kupili...cele dobre.....veeelmi sa tesim....na vsetko....uz sa na to pekne krati.... :-D mali by sme strihat meter....
Odpovedať
Profilova fotka
de buh baby, som si skusala saty dnes, fuj hic jak svina :-D :-D :-D , ale jednoznacne mam citata ze musim bizutku vymenit, ofotila som sa sama nejake detailiky siat, aspon cipku tak hodim baby kuknitte sa ;-) ... inak budu sa musiet zzzuuuuuzit :-N , akoze dobre ale dalsia vec plus... ]-(
Odpovedať
no daj to foto... :-D moje satky by mali byt buduci tyzden uz finalne upravene...sa tesim ako ich pojdem vyskusat 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak tie svietnicky s motylikmi boli aj moje vyvolene :-D , povodne, v tescu som ich videla, ale boli sme v ikei, a tam som nakoniec kupila az 30 kusov xixi inak hodim aj nieco svadobne ale potom asi zmazem nenecham vsetko tak ak si tu tak kukni ak chces oki :-x
Odpovedať
mam este aj ine svietnicky take tie obycajne na cajove sviecky...tieto motylikove pojdu len na nas stol...alebo este mozno aj dokupim lebo lacne su celkom...a potom porozdavam po rodine...nech ma kazdy radost :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jj ja mam na hlavny take s vytlacenymi motylikmi a na ostatne take obycajne, a mam aj take na vysoke sviecky take hand made origos, su kraasne este si ich prizdobym potom , idem nahodilt ok :-D
Odpovedať
Profilova fotka
uz su tam 8-)
Odpovedať
no tie okruhle baleriny su kraasne....
Odpovedať
aj saticky faknucke len treba lepsie foto vyrobit 8-) ... ....tesis sa uz ako si ich oblecies so vsetkym??...namalovana...vyvonana...natesena.... ja sa veeelmi tesim
Odpovedať
Profilova fotka
no jo lepsie foto, bude asi len na svadbe... to sa fotim sam :-D jj balerinky som speci vyfotila tu gitaru ze rock and roll spomienka na mlade casy xixix 8-) 8-) jj saty su krasne len su mi siroke pojdu na zuzovanie, maju naddehjernu cipku a krasnu dlhu vlecku, len to tam nebolo vidiet, a nemala som spodnicku este k tomu no ja som chcela vediet co hovoris na tu bizu, :-( ...
Odpovedať
Profilova fotka
no nebola som v salonoch su site z UK takze ma v slane nemal kto sfotitit :-D , a co mam foto co ma kamoska fotila v januari vyzram jak vyorana, takze to tam nedam radsej ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
no biza penknucka je...myslim, ze sa ti bude hodit..... 8-) takze satky su kupene a potom ich predas?...a uz si sa na to zuzovanie dohodla u nejakej svadlenky? ci to ma cas?....uz sa tesim na foto zo svadby... 8-)
Odpovedať
a sa mi paci zavoj...mne chcu nanutit taky kratky ale ja budem mat rozpustene vlaskya apodla mna sa mi tam vobec nehodi
Odpovedať
a oznamka mas uz??? aj tie tam chybaju ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no som s5, sme boli kupit nasim malym prasiatkam nieco pod zub, a zastavila sme sa aj v bizutke som draheho vytiahla, ze nech ide a zhodnoti, jeho kritickym pohladom :-D , no a aj sa nam jedna suprava pacila zeby som si ju kujpila ale co to moj krk to neobciahlo hmmmm.... ale nausnicky boli fajn :-( ... inak sme skusali hladat k nahrdelniku nausince ine ako puzetkove, a co mi tam ta baba doniesla ze to by sa mohlo hodit som kukkkkkkkalalaaaaaaaa ze cooooooooooo :-N :-N :-N , teda ta tomu rozumie... no commentar.. nakoniec nist sme nevybrali, takze ostavam po starom zatial, a drahy tvrdi ze uz vymyslam :-o :-o a ze mam predsvadobny osial xixixi, ale proste mam pocit ze to neni ono, no neviem, este pokukam na nete nieco..,. zavoj je krasny jj, velmo sa mi paci :-D , taky fajnovy jeny english tyl, so swarovskymi goraleckami, a tak je podsity ze sa jemne vlni, inak ak chces rozpustene ti radim nedat si zavoj zhoris ak bude teplo :-D , ak tak len na fotenie, ale aj to nie kratky ale aspon takyto, tie kratke nic moc... ale sak skus si v salone ak pojdes pre saty na skusku ci co si spominala jj. mam sijaciu dvornu damu ;-) , tiez salon taky mensi tu v meste, a ona mi ich upravy a vyzehli . no a chcela by som ich potom predat, maju snurovacku takze su v pohodicke prisposobive ;-) oznamka mame pridam ked oskenujeme pre sirsiu verejnost do roboty, kedze by nebolol realne dat kazdemu osobne ;-) , inak vase su uplne supper, moc sa mi paci ten motiv, :-D , ja som chcela nieco take vtipne ale drahy povedal ze by to asi jeho mama tazko zniesla xixixi, co uz ajtak no commnet, takze su decentne ale moc krasne x-)
Odpovedať
jaaj...no tu si.... ale sak si nechaj tu bizku co mas...ci nie?...ved chutna je.... ja prave uvazujem, ze som si objednala sandalocky ku popolnockam ale to sa asi nehodi aby som si k nim dala pancusky lebo to bude vidno na spicke nie??? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no to som bola poucena kedze mam tiez predok tak vykrojeny ze su take samodrzky ze nemaju ten predok taky presity v predu ale uplne jemny daju sa take kupit, ;-) , potom je to ok, teda aspon ja s tym nemam problem ci je alebo nie je to nejaky protokol ze ci ano alebo nie silonky do takych topiek :-D ,
Odpovedať
Profilova fotka
urcite aj silonky ak nechces samodrzky budu take s tym predkom, napr bepon ma pokial viem... :-|
Odpovedať
no ja prave chcem samodrzke...ale asi fakt teba pozriet taky shop co sa na to specializuje a snad nieco objavim..hlavne ze saty este nemam a uz riesim pancuchy...budem v pacuchach a v sndalikoch :-D ...bez siat
Odpovedať
Profilova fotka
sak si pisala ze ides pre saty... to je iste :-D inak som videla v tom bepone samodrzky ale nejake vzorove vo vyklade a tiez nemali ten predok som si teraz spomenula... :-D uz sa tesim ked bude po, akoze to bolo take vzruso vsetko zhanat, ale nejak uz ako sa to blizi, ... :-D ... za kolko to je 34 dni ci tak cccc
Odpovedať
jaaa/??pre saty???popolnocne??? to bude asi omyl...este nemam ziadne...a ani nemam predstavu odkial ich vezmem aj ja sa tesim az bude po a budem riesit trosku ine veci ...obcas si tak poviem, ze to netreba az tak prehanat, sak to je jeden vecer...je sice pravda ze jediny svojho druhu v zivote...ale predsa len... kolko budete mat hosti?
Odpovedať
Profilova fotka
jaj ja ze svadobne ... sorac :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ja som mala az dve popolnocne :-D , teda prve co ked druhe nezozeniem ale zohnala som :-D , kedze su cierno biele, tak topky su tie co na svadbu aj batusky balerikove do zasoby tie iste 8-) , este mam do ucha vyhliadnute usnice, inak to je to ze je jeden, ja sa snazim to neprehanat, ale vyzerat by som chcela no ved asi vies... ako to vnimam, a kedze u nas sa moc nezmeni sme spolu uz de buh 8 rokov... takze nie som taka ze ja neviem ak torta nebude mat pat ruzi ale osem tak ... umiram xixix ;-) , lebo som uz vselico videla ale kazdy jak ste je po svojiom si to vybavuje, ... tot moj nazor.. takze asi to az tak neprhanam, ale look je look a chcem sa drahemu pacit a sebe :-) no, kedze sme si sami sebe s minimalnym prispevkom od rodiny finacmajstri tak preto sme tak aj vychadzli pri niektorych veciach, nech je to aspon tak ako by sme chceli aj ked nieco nevyslo... ale vacxina je tak, teda mala by byt dufam....45 ludi aj s fotografom a kameraman to su byvali kolegovia nas oboch takze aj hostia budu, z nich, manme zivu hudbu krasne spievajucu babu plus chalan, a v peknej restike akurat tak do 60 ludi max. , vyzdobu som si kupovala postupne, sak hodim aj na net, a dokonca si predstav ze pan prevadzkar restiky mlady chalan v mojom veku nam zabezpecil aranzerku a dostanem aj gratis navleky xixi, chudak uz ma stres zo mna asi :-D :-D :-D ale nie... dufam ze to bude vsjo ok, jaj a svadbu mame o 3tej takom klasickom malom kostoliku katolickom, no to bol cieleny moj vyber, lebo nie som za honosne sakralne stavby... ale za jednoduchu klasiku, inak mi tu mame aj hrad v nitre, a vela ludi sa berie pod hradom v kostole... tak sa cuduju ze mi nie... ;-), ide o princip nie o paradu, ale fotto bude pri hrade a taaaak to sa tesiiim a co vy ako kolko ludi a tak?
Odpovedať
no my si to tiez platime samy...akurat u nas bude cca 100 ludi +-...presne este neviem...a to je take gro nasej rodiny...najblizsia rodina, spolocni kolegovia, Michalova rodina...a tak ruzne...dufam, ze ten pocet sa nebude uz nejak menit...100 je az az
Odpovedať
baby prosim poradte, potrebujem kupit biele balerinky lebo som skoro vyssia ako moj nastavajuci, neviete poradit kde sa daju zohnat?
Odpovedať
heppy vie... :-D
Odpovedať
lienka294 skus v deichmane, alebo humanic nie su drahe a aj krasne su , takze skus tam, :-) :-) :-)
Odpovedať
Ahojte baby, tak to danuscha mas dost ludi, my ich tam budeme mat tolko asi happy, tak okol 60 ludi dufam ze viac nie skor si myslim ze velaci nepridu, ale co uz asponusporime na ludoch nakolko my sme spoliu 11 rokov a prave v ten svadobny den bude 11 rokov a aj my si to sami platime, i ked mame spolu uz aj dve deti a mam len 27 rokov, tka to bude krasne a budu my drzat saty, to bude super , takze aj nasa bude taka obycajna nic extravagantne, tak prosta, --supe, duuufffaaamm, majte sa potom este napisem :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
11 rokov??? tak to je teda pekne dlho....super...musi to byt krasne po tolkych rokoch sa vziat...to uz sa ani nemusis bat, ze ake bude manzelstvo s nim...uz to mas testnute 8-) ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?