Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
danusha: necita si tvoj drahy toto forum tak potajomky ;-) ked sa tak rozhodol? dufam, ze nam podas dobre info a hlavne, ze ste si zajednali obrucky :-)
Odpovedať
ahojteeee... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak ako pocuvame , teda citame :-D
Odpovedať
no snazim sa pridat foto ale su moc velke tak musim pozmensovat prisli sme do mesta o 12:45 o 13:15 sme mali obrucky v taske a sli sme domov :-D hotove, pekne, presne take ske som chcela...no boli este jedne favoritky ale boli moc hranate a Miskovi vadili na prste...
Odpovedať
no mozte kuk album... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
cooo to uz su aj vyrobene xixixi :-D :-D :-D :-D sikulka, noo takto sa riesia veci a hned sa stiha su pekne aj moje boli jedny z favoritov podobne len nam nesedia hranate tak v gulatom, inak nase su kuk v albume ale este nedorazili ;-) co este cakame 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
jej pribudaju fotecky, satky som videla ty si nizsej postavy zeee ;-) , cupi lupi nie jak ja xixix, pekne satky a nadherna bizutka, ja nemam este :-( , lebo ta co som si kupila sa mi asi nehodi k zavoju a tak k celkovemu image :-N , takze este zhanam
Odpovedať
no vidíš dani, hlavne sa nestresovať a všetko dobre dopadne :-) a akéééé sú len kráááásne
Odpovedať
heeej...stale si ich obzeram.... :-D ...a velmi ma teta v tom obchode prekvapkala ked nam vytiahla, ze to hned mozme kupit, ze sa necaka, a ked chceme gravirovat tak to len polhodku trva...velmi som sa potesila... hej ja taka malinka som krpana.... 8-) ale tha...som si zvykla uz...za tych 25 rokov :-D a sli sme aj menu dohodnut, pani veduca povedala, ze mame kedykolvek dojst, my tam prideme a ona tam nebola ]-(
Odpovedať
joj babulky ani ja ešte nemám bižu, ale neporiešila som ešte účes ... budem mať španielsky závoj... tak chcem také bižu, že budem la femme fatale.... ako taká španielka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nie to je super lebo mne je vsetko kratke vzdy ;-) , co uz, saty mam site na mieru nastastie xixix, a su akurat aj k malym opatocokom, :-D , inak krasne topky, ja som vahala, lebo sa mi zdali take typy ako tie tvoje som videla v salonoch svadbonych a tak.. a zdalis a mi drahhe, na jednu prilezitost, aj ked suhlasim ze raz je len raz, ale predsa...inak nadhera krasne jak z rozpravky, ja by som na mojich 175 .com xixi, nemohla take stekliky ale urcite by sa naslo aj nieco nizsie, ja som si nakoniec kupila v humanicu, take peknucke, a hadam aj vyzuijem potom sak dam foto ... len maju v predu vystrih tak musim take silonky do toho co nemaju prednu cast, lebo naboso teda neee. :-D
Odpovedať
ja sa v nizkych topkach citim ako decko :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jj to verim, ;-) , ja nosim taky malinky opatocek ak zozeniem ako sa nosilo aj za maminych cias zas je to moda :-D , alebo mam rada tenisky ale nemozem do roboty furt :-( , ale inak mam aj balerinky na prezlecenie keby daco, take mnakove 8-) 8-)
Odpovedať
no ten malinky opatocek co spominas mam inak rada...mne staci aj maly opatok...len nech nejaky je ;-)
Odpovedať
a aku bizu budes mat teda?
Odpovedať
Profilova fotka
no prave ta bizu, :-( mam jednu ale sme skonstatovali ze sa mi nejak k "outfitu" nehodi tak neviem, som fakt vela pozerala a nic nevypozerala tak nemam. ale zvazujem jablonecku bizu, pekna je na nevestach, a videla som ju aj v obchode, ale cez net je lespia cena aj lepsi vyber ale neviiiim stale :-S
Odpovedať
ja som bizu velmi rychlo vybrala...aspon nieco mi nerobilo starosti.... akurat nausky som nasla k nej tuna v bazare lebo povodne som kupila jedne, som sa nechala nahovorit predavackou...ja hlupa ]-( a nepacili sa mi tak neviem preco som ich kupovala
Odpovedať
Profilova fotka
no prave to je to, ze sa mi pacia nejake napr. nausnice ale nahrdelnik co je v sete samozrjeme nie ;-) , asi tak je to so mnou... a tam kde je ok nahrdelnik tak na rit nausnice a dokola xixi :-D :-D ja mam swarovsky peknucku ale je to na puzetku nausnice a nejak sa mi na usku stracaju hoci ja mam od prirody usinko male to je fakt, 8-) , ale ajtak proste o nicom, inak su nadherne, asi ich dam ak nevyzijem na bazar sem potom, nech sa niekto z toho raduje, ;-) no a mam zavoj s goralkami tez swarowsky a neviem ale ani k tomu nielen na tom uchu sa to nehodi ;-) , takze totok je obsirny stav kometara k mojej bizu :-D :-D :-D :-D inak ja som minule tez nadavala ze som kupila nieco co nechcela obcas sa mi to stava, sa dam uniest ;-)
Odpovedať
ta ja som si nechala poradit, sa mi jedne nausky pacili a predavacka krutila usta, ze to nebudu dobre k tomu...a ja ze nech mi teda poradi...tak mi poradila...ale sedia skor mojeje mame alebo osobe dvakrat starsej ako som ja ;-) tak som si objednala presne take ake som chcela ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aha chapem :-D , no pozerala sa no to asi inak potom :-D , ale tato suprava je krasna teraz co mas
Odpovedať
hej...nic mimoriadne ale pouzitelne aj neskor takze som spokojna...ale biza to je taka vec co vies hocikedy navstivit nejaku vacsiu predajnu a kupis nie? ci myslis ze to treba nejak extra hladat niekde?
Odpovedať
Profilova fotka
sak to je to ze som pozerala ale nejak neviem si vybrat, hoci je ponuka ale ako vravim bud jedna cast sady alebo druha nie je podla predstav, a ak to nie je suprava tazko sa kupuje aby sedelo, aspon ja to tak vidim :-S , inak zas su aj dolezitejsie veci ak treba hladat, zas nie som casovo disponovana :-D , ale mrzelo by ma ak by to nesadlo do celej vizaze ked uz mam saty aj zavoj, vies ja to mam cele doma tak to vidim ;-( , a nesedi to nejak to nie je ono, jestli mi rozumis ;-) ,,,
Odpovedať
Profilova fotka
inak je krasna jednoducha ale viacradova a tym vynimocna, bude to nadherne :-D , take sad7 som videla ale vacxinou mali visiace nasinice dvojradove a pod., :-)
Odpovedať
moje nie je sada doladila som z toho co mala teta na predaj...a na webe som to tiez videla ale bolo to drahsie o nejaku stvecku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja viem ze nie je :-D si pisala hore ze to mas zvlast kupovane , ale sedi to a to je podstatne, ;-) , tento tyzden to nejak uz doraziim tu bizu aj kyticu musim booknut ;-) , to sa ani nepytaj radsej, som tot tu pisala ale uz davnejsie na inej diskusii v Nitrancankach, ze ake ceny pytaju, sme sa baby rozculovali nad tym ]-( , ze povies magic slovko svadobna a uz naskakuju dolare v ociach, sorach Eura uz :-D :-D :-D
Odpovedať
hej? no moja je primerane draha...ale verim, ze keby som ju nekupovala u kamosky tak by bola drahsia....fakt..svadba to je pre obchodnikov ryza..
Odpovedať
Profilova fotka
no to je pekne slovne spojenie ze primerane draha ;-) jj svadba je iny biznis 8-) :-(
Odpovedať
no ale kedze sa vydavame len raz, tak si to pekne krasne zaplatime ;-) ...a verim tomu, ze nie som jedina nevesta co si tuto vetu povie 8-)
Odpovedať
ked kupujete bižutku cez net, tak cez čo?
Odpovedať
danuschka aj my máme také poháriky ako vy... len srdiečka sú červené... a aj šatičky sa mi zdajú taký podobný typ ako mám ja... len na našej veselku budú iné "hlavné postavy" :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?