Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
ale andzi...stihas....co ti este chyba?
Odpovedať
dani - je toho ešte veľa
Odpovedať
jezis...keby si vedela aj mne kolko toho chyba...a najhorsie na tom je, ze to su veci co sa po internete velmi nedaju vybavit a vobec neviem kedy Michala vytiahnem to poriesit...matrika, menu, oblek, obrucky... :-(
Odpovedať
to sa fakt nezdá, teraz idú sviatky a potom to už do svadby strašne rýchlo zbehne
Odpovedať
fakt mas pravdu...sakra, ja som si to neuvedomila, ze vlastne Velka noc bude :-.
Odpovedať
Profilova fotka
tak teda uz mam aj foto tak sa vidime kocky :-D andzi ja uz som zacala pre mesiacom chaosit, :-( :-( , a teraz som sa ukludnila, ale neviem dokedy, toje asi normalne, inak baby furt nieco bude chybat, 8-) , co uz s tym, moj drahy hovori ze aby sme mi nechybali :-D :-D :-D :-D , inak sa spolieham na sviatky ze poriesim, ale ako to vidim beriem so domov robotu same preklady do angliny :-| , takze neviem, suhlas po velkej noci to pojde rychlooooo :-p nemame menu, alkohol, zakusky, obrucky este nedosli, z tych hlavnzch veci, ostatne povazujem za vedlajsi :-D , inak by som bola furt v strese, andzi sprav si zoznam veci a ich dolezitost t.j. prioritu, a bude sa ti lepsie dychat je to odskusane, na mne osobne co sa teda viem aj stresuvat aj ked netreba ako hovori moj drahy :-D :-D Danuscha ocuvaj - sak si sa chystala na tie obrucky uz su zabookovane aspon? si vravela nieco ze treba dovtedy a dovtedy ak si dobre pamatam, ci nie?
Odpovedať
no to ze som sa chystala je jedna vec a to, ze sme nikam nesli lebo drahy na mna nema cas to je realita...uz neviem co mam s nim robit. Nedokaze mi venovat ani hodinu na to aby sme nejake vybrali...mam taky pocit, ze si koleduje o to aby som poriadne zatrucovala...fakt...neviem ako ho mam vytiahnut do mesta ]-( ...uz ma chyta z neho zufalstvo
Odpovedať
ja idem asi do temy " Priatel na mna nema cas" |-| alebo "vezmime sa pokial si to nerozmyslim" :-(
Odpovedať
vsetko co sa dalo som vybavila tak aby som ho tym nezatazovala ale obrucku mu asi tazko kupim ked ju nevyskusa :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Danusha no co sa tyka nas a sobasa, tak ak to nevybavia tak ich mam na haku ja som si svoju povinnost spravila a ked to nebude vybavene tak spravim bordel a pojdem osobne za tym ich hlavnym nadriadenym tusim to je este stale Sokol a dam to aj do Markizy, ze ako zavadzaju ludi, co su v zahranici a snazia sa vsetko vybavit vcas ale na uradoch na to zabudnu ;-) takze by som to riesila tymto sposobom veru 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Danusha inak co sa tyka tych vasich obruciek, tak nemas daky prsten, co by si vyskusal doma a ten by si potom zobrala do zlatnictva a vybrala obrucky ake sa tebe pacia a oni by uz odmerali ten dany prsten...bo nakoniec dopadnete tak, ze si budete davat na ruku tie gumenne pre deticky ;-) Musis ho dako nahnat a spytaj sa ho, ci sa vlastne chce aj zenit, ked ani obrucku si nema cas ist odskusat :-| Mna by toto dost stvalo, to som chcela mat ja uz skor vybavene pretoze viem, ze niektorym to dost trva veru :-| Nas zlatnik to mal za 3 tyzdne :-)
Odpovedať
uk ja viem, ze aj to je sposob, ze odmeriame prstek alebo tak nejak podobne...ale co ak mu nesadne...lebo je to rozne aj podla sirky asi. Sirsi ti nemusi sediet tak ako uzky. V nedelu ked sme sli miesto kina robit biznis tak som mala pocit, ze mi naslubuje aj hory doly len aby si ocistil svedomie, ze miesto kina sme sedeli na jednani a som mu povedala, ze vo stvrok teoreticky by sme mohli ist a on sa este pytal ze ci nepojdeme skor ...ale od pondelka sme prevzali dalsiu spolocnost tak nema na mna cas ani tolko co predtym... inak baby ja fakt zacinam vahat ze ci to je to co potrebujem v zivote uz 4 mesiace si slubujeme, ze bude vsetko lepsie, len nech sa veci utrasu a dostanu nejaky automaticky chod ...ale je to cim dalej tym horsie... Minuleho roku sa mala firma predavat a miesto toho sme kupili dalsiu....teraz je toho nazoru ze toto co my robime sa neoplati robit v malom.... ale takto na seba nebudeme mat cas cely zivot :-( :-( :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
obcas je toho tolko vela, ze keby sme spolu nepracovali tak sa nevidime aj tyzden dva :-( :-( :-| ale musime z niecoho zit...a ked chceme byvat v rodinnom dome v meste tak musime makat...a ked chceme mat vsetko po com tuzime tak si na to musime zarobit... :-( ale ja casto tuzim len po nom a nic ine nepotrebujem :-S
Odpovedať
a aj ked je kriza, praca nam len pribuda...na jednej strane je to super ale nici to osobny zivot ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
No Danuscha asi nie je spravny cas na svadbu ked on nema na nic cas...ako by sa nechcel zenit, ked ma k tomu taky pristup veru...a co vy vlastne robite ak to nie je tajne? Inak ono by respektivne stacilo keby si tvoj drahy nasiel 15 min len si odmerat prst a ty uz vyberies obrucky...lenze mas to ohromne tazke...ked on sa k tomu akosi nema :-(
Odpovedať
niezeby sa k tomu nemal alebo necchel alebo taaak...on sa tesi ze sa budeme brat...ale nasa spolocnost mala doteraz cca 1000 zakaznikov a od 01.04 ma 1400...celkom prudky narast6 ktory sebou priniesol dost vela starosti. Ja sama prichadzam do prace rano o pol diedmej a o pol osmej odchadzam plus vikendy :-( Poskytujeme internet, hlasove sluzby, robime opticke siete, mame velkoobchod, vyvoj zariadeni a podobne...siroke spektrum ... a vies, zasa mam isk kupovat obrucky bez neho? ved to budeme nosit cely zivot (ak Boh da) a nahodou sa mu nebude pacit... ja sa len na to spolieham, ze dole v meste je hromada zlatnictiev a kamaratka co sa vydavala na Valentina kupila obrucky 2 tyzdne pred svadbou
Odpovedať
dani, nič v zlom, ale kým ešte stíhať písať na mojasvadba.sk tak tej práce môže byť ešte viac :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nuz tak to ti nezavidim...ja by som asi riadne panikarila keby som nemala este hotove obrucky. :-|
Odpovedať
to ,ze sem stiham pisat, neznamena, ze sa nudim. Skus si stopnut ked mas otvorene okno kolko casu ta bude stat pokial sa prekliknes z pracovnych veci do mojasvadba a napises 5 riadkovy comennt...asi minuta ;-) tolko casu mi trva niekedy pokial sa niekam dovolam...a mam zluchadlo na uchu takze ho nemusim drzat 8-)
Odpovedať
joooj babulky tak sa mi zdá, že mám doma princa :-D . musím uprimne povedať, že som ani na chvílku ani sekundičku nezaváhala, že svojho partnera chcem za manžela... ale to je asik život, vzťahy sú často krehké a komplikované a občas len milovať nestačí... je to aj o kompromisoch... danuschka a vôbec sa nestresuj, my sme mali obrúčky do 2 týždnov...
Odpovedať
Profilova fotka
danuscha a co v sobotu, aj mi sme boli len tak :-D , casovo. Pekne si spravte jeden aspon podl den takyto pre seba, a da sa aj ist potom na obrucky, alebo skus to spravit ako ja ze som vybrala sama len dva obchody a len do nich sme isli, kde sa mi aspon cca pacili obrucky ;-) . Urcite sa dohodnete, ja viem je to obcas tazko s pracou, poznam to moc dobre, skus tak ako ti radim, nejak to obist takto 8-) , co ty na to ;-)
Odpovedať
hej hej, prave myslim na to, ze zajtra by sme sli to menu ohodnut a kupit aj obrucky a ked mu poviem, ze v jeden den vieem tolko veci vybavit a uz bude mat pokoj potom tak to snad zaberie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
vidis ake je to easy :-D , potom zreferujes ako to dopadlo 8-)
Odpovedať
hej hej...jasne...sama som zvedava co a ako vybavime...ale dufam ze vsetko a dobre :-D
Odpovedať
Profilova fotka
;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ako ste pokročili??? :-) Nám dnes prišli obrúčky, už ich máme aj doma, ale nie su celkom podla mojich predstáv, ale celkom sa daju :-) A okrem toho, už mám aj pierka pre hostí, su uplne ako som ich chcela ;-) ale fotky dám až neskôr, teraz vôbec nemám čas :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ok, daj majca foto, mi cakame na obrucky som teda zvedava :-N , dufam ze ci to bude ok, lebo uz nebude vela casu potom mi mame tiez pekne pierka take nie klasicke som objednavala z netu, ale sa mi moc pacia ;-) , kazdi ze ooo take sme este nevideli :-D
Odpovedať
my sme na obrúčky čakali 2 mesiace, ale my sme si ich boli objednať už v januári.
Odpovedať
ahojte... Michal vcera sam navrhol, ze pojdeme dnes pokupit co este treba. Teda hlavne tie obruce a ked sa podari tak aj oblek a poobede pojdeme dohodnut menu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
halo danuscha ... hm asi este vybavuje a nakupuju som zvedavaaaa :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?