Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
wau, že 39 dní mi tam bliká :-) to inak letí...
Odpovedať
jeziiiis...faaaakt...a to este az teraz zbehne veeelmi rychlo.... :-D to fakt strasne leti...ved ja sa zobudim v pondelok a ked si laham spat tak je piatok :-N
Odpovedať
strašne rýchlo to zbehlo, mne sa už ani nechce tie dni počítať, lebo o chvíľu to bude
Odpovedať
Profilova fotka
no ved pred chvíľkou to boli 3 mesiace a teraz... Ale no čo už, ako inak pokračujete s prípravami???
Odpovedať
baby, ja nakoniec budem chorá, už 2 týždne ma bolí hrdlo a nie a nie poľaviť, nakoniec budem aj na svadbe chorá
Odpovedať
Profilova fotka
ale no, to hádam nie, to by bolo dosť blbé... na svadbe byť chorá...
Odpovedať
andzi dovtedy sa urcite vyzdarvies... baby....uz mam objednanu kyticu...jupiii...uz som ju aj vyplatila nech mam pokoj...sa tesim ze mam zasa nieco vybavene 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
a aku budes mat kyticu? danuscha inak ja mam tiez najvacsie obavy z toho ze budem v ten den nejak chora ci co :-( , mam to stastie ze sa mi stava vtedy ked to najmenej chcem, iste poznate :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no tak na tu kyticu som uplne zabudla, ešte že si to tu napísala danuscha 8-) By som nakoniec bola bez kytice :-N Ale nebojte sa, aj keby sme boli chore, tak verím tomu, že ten den si užijeme tak či tak :-) teda možno menej, ale aj tak ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jj treba v to dufat :-D :-D inak kyticu ani ja nemam tiez este, hmmm :-o
Odpovedať
majca :-D :-D :-D :-D ...nerooob...bez kytice...no ja som prisla do kvetinarsktva za mojou byvalou kolegynkou Alnkou, ona je perfektna floristka....viem, ze jej mozem na 1000% verit...povedala som, ze chcem tulipanky a ona mi hned popisala aku mi urobi...a presne trafila do mojej predstavy...viem, ze sa nemusim bat, ze by nebola pekna...
Odpovedať
no a uz mam postarane aj o darceky pre hosti, prave som nabalila 100 malinkych vrecusok s lentilkami :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
uz maaaam oznamkaaaaaaa :-D :-D :-D 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
super mi mame tiezz uz dva tyzdne, :-D , a to som bola uplne unesena, kedze som ich objednava cez net, som ratala aj s tym ze nemusia byt eno nuno, ale su ovela ovela krajsie ako na nete v reali :-o . su doslova nadherne :-N
Odpovedať
a preco nemas v albume ukazku?? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no my už oznámenia máme dllllho, my sme ich trošku skôr objednávali, lebo som sa bála že nestihnu prísť a oni prišli za 2 týždne... :-D a ja som sa tak bááála :-N danuscha, no ja mám tiež uplne predstavu aku kyticu chcem, a od toho ma nikto neodhovorí, aj ked sa budem s tou kvetinárkou hodinu hádať :-D
Odpovedať
ja sa nastastie nebudem musiet...ja som prisla a povedala som "Alenka chcem kyticu"...a bolo... no a co nam este chyba? topanky popolnocne som prave zaplatila, objednala, uz len nech rychlo pridu... satky popolnocne si kupim, oblek pre polovicku...no a dolezita vec OBRUCKY!...jooj...tie mi robia starosti... tebe co este chyba?
Odpovedať
Profilova fotka
no my už da sa povedať, že mame všetko to hlavné, už len také menšie veci, ako ozdoby na autá, pierka pre hostí.... a obručky ešte stále nemáme doma, už je to skoro mesiac ako sme ich objednávali, tak nevieeem :-) A Vy ich ešte stále nemáte??? to by ste si ich mali už radšej objednať... ,,,, a ešte popolnočné topáničky nemám, ale to kupim snád rýchlučko... :-)
Odpovedať
no nemame... a ani som sa neopovazila povedat mu, ze teraz odbehnime z prace (je tu kolegyna tak by ma zatupila)...lebo taky nervozny prisiel do prace kvoli danovemu priznaniu...my este len dnes podavame a platime dane!!! dost skoro nie? no a tak je to u nas so vsetkym... =-)
Odpovedať
ja niekedy fakt uvazujem, ci sa mam vydat...a dnes veeelmi intenzivne o tom uvazujem... :-D keby som nedostala do ruky tie nadherne oznamka a nezaplatila za tie krasne topky, tak si to rozmyslim... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
mi sme tiez objednavali z takych nosnych veci posledne obrucky asi dva tyzdne co su objednane :-D , ... nastastie robili aj v sobotu do vecera tam kde sme si ich dali robit, ina tiez nie je to easy odist z roboty :-N danuscha hodim na net oskenujem ich oznamka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no, vy nemôžete odchdzať so zamestnania... ako mi je dobre ked nechodím do roboty :-D danuscha, ani nehovor, ja tiež niekedy nad tým rozmýšľam či sa vôbec vydať... či si to nerozmyslieť... :-D :-D :-D Ale zase, som už rozhodnuta a tak stále dookola :-) a ked si predstavím, kolko penazí je už v tom vrazených :-)
Odpovedať
heeej...prsne tych prachov mi je luto :-D :-D :-D :-D inak niiic 8-) 8-) heppy davaj, tesime sa ... 8-) ale viete co je este fajne na dnesnom dni??? okrem tych oznameni, topanok a vydatneho obeda??? ze uz je jaaar!!!! 8-) 8-) :-D :-D :-N
Odpovedať
Profilova fotka
inak danuscha '..... asi je to OK, lebo aj ja nad tym uz dlhsie intenzivne rozmyslam ci sa vydat :-N :-N :-N , ale kuknem na oznamka tie su kraaasne fakt, a saty mam domenka na skrini vysia, a podobne prkotinky, a uz obrucky pomaly aj topanocky okukavam ... to je ten akoze stres aj v takejto forme, nuz je to vazny krokk x-) .. a ty mas ktore oznamko, mas ich viac v albume som heppy a vitam JAR :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
inak pomaly 7 hodin a sveto a celkom prijmne 8-) 8-) 8-) danuscha mas pravdu sto bodov za jar ;-)
Odpovedať
jaaa??/este ho tam nemam ale poriesim zajtra nieco nejak...aj by som ho teraz odfotila ale uz je tma a nemam tu dobre svetlo tak by nevyslo pekne...zajtra...cestne pionierske ;-)
Odpovedať
no a dnes som si kupila svietnicky na nas stol...takze mozem ist spat kludne, dnes som toho stihla dost. a predsa sa len asi vydam.... 8-) :-D budem mat aspon dobru svokru...ja jej ani nebudem hovorit svokra lebo to je take skarede oslovenie... vy aku budete mat???dobru? zlu? heppy? majca?...ostatne?... zvedava som :-p
Odpovedať
Profilova fotka
danuscha akoze nie zlu ale akoby som to ... ]-( .... este ma caka robota vecer na doma co musim spravit tak to poviem takto ze nestem si tlak dvihat :-D drahy tlaci na obalky take krasne srdiecka v tvare listu alebo skor list v tvare srdiecka :-N , a je tam ze love me forever... krasne, tak to je svetly bod dna x-) x-) x-) , pridam aj to do albumu... a ake svietniky si kupila? ja som bola dva mesiace na svietniky zatazena, kym som vybehala tie ktore chcem, ;-) odpocivaju v skrini, 6 mam takych na tenkych stonkach na vysoke sviecky su to handmade boli drahsie ale co uz, a 25 mam na cajovu sviecku totizto ak kuknes do albumu uvidis tam ako chcem mat hlavny stol, lupene a sviecky medzi to :-D :-D , a ty ake si kupil?
Odpovedať
nooo...ja som kupil len take jak pohariky a tam su striebornym droootikom spojene kvietky a kvietky su tiez strieborne a boli aj v ruzovej...dam tiez do albumu ale az ked odfotim...teraz idem asi do posteloviec lebo ma taaak vsetko boliiiiii
Odpovedať
Profilova fotka
pozdrav ovecky, ja sa pridam ak dopisem co mam dufam, lebo zajtra stavam skoro, to bude kratky sen tuto noc :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?