Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak ak sa kuknes kyticu mam v albume je uplne easy, jednoducha len ja chcem biele ruze :-D , veru je to veda, prevedecka 8-( 8-(
Odpovedať
mna skor teraz zaujala ta kytica zo sunky co tam mas... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
heppy, ja chcem tiež kytičku z ruží :-D Ale chcem z oranžových :-) Som nimi uplne posadnutá :-) A čo sa týka toho čo ma odhováraju, že nedavaj si to a to, daj si radšej tamto, tak mne to je uplne jedno, ja mám svoju svadbu vysnívanu a takú si aj urobím, presne takú ako chcem jaaaa 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no jo sukova kytica mnam :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
jooj...dala by som si chlebik oblozeny..poslite mi niekto do ip..ale nizkokaloricky 8-) :-D
Odpovedať
breee raaanko baby 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobreee uz asi aj popoludnie :-o
Odpovedať
no kde ste vsetkyyy celyyy den...ja nie ze by som tu vysedavala...no ale tak prezencku treba spravit nie? :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
danuscha .... nestras dost ze robim cez tyzden prezencky... kym dojdes na koniec zoznamu :-N co nove mas? stale si v klidku? ja uz som menej nervozna ako cez tyzden... ale si uvedomujem ze sa to bliiizi. sme boli na svadobnej nauke uz druhej skoro 3 hodky vo stvrtok, veru veru 8-) , a inak este vcera zakusky na definitivu objednat. Este nemame obrucky nedorazili, tie sme objednavali naposledy :-D ... a co ty co mas uz tot vsjo, ci len nejake ddrobnosti. x-)
Odpovedať
čaute baby. my sme dnes boli drahému kúpiť ešte jednu rezervnú košeľu a o chvíľu sa chystáme pozývať zvyšok rodiny.
Odpovedať
joooj...zavidime...ja som dnes malovala so sestrou, a o chvilku idem do prace a budem tam do noci ale mezditym vezmem polovicku do multikina andzi ako dlho sa zdrzite u jednej rodiny? chvilku? alebo dlhsie?
Odpovedať
danuscha: dlho nie, asi 15-20 minút, lebo večer chcem byť doma, chcem pozerať Miss-ku.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no a ako ste spripravame co vam chyba este cca 8-)
Odpovedať
mne vsetko...ale nevadi...dajak to dotiahnem...tento tyzden mam v plane obrucky a menu .... a ty?
Odpovedať
Profilova fotka
plus minus, sme sa co sa dalo snazili co najskor, kovli robote, asi by sme nestihali :-D, inak to sa vsetko da v dnesnej dobe aj postupne, len napr. kde sme mi mali obrucku sme boli tam len pred dvoma tyzdnami, a to uz bolo na doraz kedze maju vela zakaziek 8-) , ostatne take padne veci co sa musia zaboookovat tak mame, dufam x-)
Odpovedať
super...tak to preto si heppy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no v preklade original priezvisko budem mat take xixixixixi :-D ale si beriem z teba priklad ze sa nestresujes, lebo ja som neviem nejaka nervous posledne dni fnuk 8-(
Odpovedať
nebuuud...my mame tolko vela prace, ze som si ista, ze stres by bol u mna na nieste...ale co mi to pomoze? no niccccc... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sak viem ze nepomoze, ;-( , ale nejak to doslo na mna, nechcem si to pripustat ... verim ze to prejde :-N , skor to skodi ako pomaha ja viem...
Odpovedať
hej hej...to clovek obcas take chytia fazy, ze chvilu mas strach, chvilu sa velmi tesis, chvilu sa obavas...ale stale treba mysliet na to, ze pokial riesiem veci tipu farba vyzdoby , pocet zakuskov a podobne, tak nie sme na to az tak zle...lebo by sme mohli riesit veci tipu co budeme jesta cely tyzden alebo kam sa ukryjeme ked bude prsat...to vas mame vyriesene....a to je super ;-) 8-) :-D x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahooj, momentalne mam radostnu fazu :-D , aj ked zistujem ze posun casu mi asi nepomoze dnes :-N , inak ok, mam uz popolnocne saty ktore som chcela, tak sa tomu tesiiim, lebo sa mi fakt pacia, ;-) . a tesim ze mam navarene, na dnes, bo sa mi nestte.... danuscha a nejaky typ na obrucky uz mate , ked si pisala ze idete vyberat ?
Odpovedať
Ahojte zas som tu trocha, tak ako vsetky stojite ja som bola dnes v novych zamkoch kupit si popolnosne ale neuspela som co my bolo dobre to bolo dole uzske a co dole dobre to hore velke a topanky to je hroza nakolko mam kremove saty je hroza najst kremove topanky, uz sa m,y cas krati tak neviem kde mam hladat, ideme cez buduci vikend este od blavy, dufam ze tam nieco naozaj najdem , no hroza so mnou a drahi tiez este nema oblek couz s nim, vsak este bude on to bere na lahku vahu, ja vybavujem, zhana, a povie my co stresujem a plus 2 deti to je fakt superne vybavovanie, co uz toto som si vybrala a hlavne ja ho takto naucila, tkaze dajte si pozor na toho vasho, nech ho az tak nerozmaznavate, majte sa krasne zase najblizsie :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
tip mame...ale problem je v tom, ze nutne ale nutne ich musime ist objednat tento tyzden pretoze potom sa moze stat, ze nam ich netihnu vyrobit ale tento tyzden nemozem odist z prace skor lebo kolegyna, ktora je na materskej a ktoru zaskakujem ked tu nie je, bude tento tyzden robit doobedu a to michal vtedy este spi...no a poobede uz om tu sama a to nemozem odist... |-| a dnes som smutna |-| simi, my sme na tom podobne ale ja mam nula deti takze v tomto to mam lahsie ale zasa som v praci aj 13 hodin denne ( a aj viac ak treba) takze velmi nemam cas behat niekde a obcas (dnes) som z toho veeelmi unavena, dusevne...proste smutna, nestastna, koniec sveta. Cez vikend sme mali ist do kina...neboli sme....miesto toho programoval v sobotu telefony a v nedelu sme to nestihli kvoli obchodnemu stretnutiu...snazim sa to vsetko vacsinou chapat a tolerovat ale aj ja som len clovek... :-(
Odpovedať
Ahojte baby, nestresujte, všetko sa stihne. Ja momentálne stresujem s popolnočnými, včera som k nim objednávala spodničku. Oveľa viac sa teším na svadobné a po polnoci sa mi ani nebude chcieť prezliecť.
Odpovedať
andzi...sa mi snivalo, ze som nestihala sa namalovat!!!....ze som bola uz vo svadobnych oblecena a nejak som to nestihala, neviem preco....hrozny sen
Odpovedať
danuscha: to sa aj mne už toľkokrát snívalo!!! :-D :-D :-D
Odpovedať
no veeelmi hnusny sen to bol...a nieco okolo toho mi tam este vadilo ale to uz som si rano nevedela spomenut co to bolo....
Odpovedať
tak už toľko na tú svadbu nemysli, ja som na svadbu veľmi myslela a všetko plánovala asi tak 3/4 až pol roka dopredu a teraz keď je to už ani nie 2 mesiace tak už na svadbu moc ani nemyslím, len v noci sa mi stále o nej sníva - podvedomie pracuje na plné obrátky :-)
Odpovedať
jooj...neda sa nemysliet ked mi este tolko toho chyba... 8-)
Odpovedať
andzi mas superkrasne popolnocne botky... odkial, noze prezrad ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?