Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a budu aj vitazne oznacene, ze to su tie ;-) ?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si skusala len jedine jedny aj tie mam aj doma :-D , su kupene a site v anglicku, sice som schudla trosku sa jmusia upravit inak ok. ;-)
Odpovedať
to su tie uz vybrate...stele tie stejne...este pred upravou...este vzadu budu take nazbierkane na zadku a budu tam mat maslu...to budem aktualizovat cca za 2 tyzdne ;-)
Odpovedať
ste videli niekto tu rozpravku ...ako sa to vola...madagascar...a tam bola taka opicka malinka...nevyzeram ako ona??? :-D teraz som si uvedomila ako sa podobame :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vieš ako, nahodou som si pozerala albumy :-) No ale peknučke šatotočky máš ;-) Ja som si tiež skúsala len trojo šiat, prvé mi boli velké, druhé a tretie mam rezervované :-) :-D A ozajky, už mam domka topanočky ;-)
Odpovedať
ano?? ake??? kde je foto>?? ci uz som videla ?? ci nie?? :-( sklazorozu mam?
Odpovedať
ahoj te kocky, tak sa nam to uz blizi, danusha, tak obrucky sme dali robt a trvalo to asi tak 2-3 tyzdne a dostali sme aj zlavu, nakolko stali len 350 eur, dostali sme zlavu 80 eur, nakolko som poznala predavajuceho, podla mna vyborna cena, na taku hrubku, a dnes vam poviem my konecne vymenili snubny prsten ktori som vkuse reklamovala, dali my uplne iny, ja uz mam panicky strach ako sa vzdy pozriem na datum, je to velmi kratka doba, a este mam saty svadobne u krajcirky ktora my ich zuzuje, priatel nema oblek ani syncek, ja nemam topky, a popolnocne saty, a ine veci.... ale sa my strasne paci ten moj novy snubny prsten potom zajtr aho odfotim a ddam hore, 05,04 ide na prve svate prijmanie aby sme mohli mat v kostle svadbu, drzte my palce, a predtym den musim ist na spoved, co to tam ja vsetko vyrozpravat, kradne, som prostitutka, vrazdim a ine ... veci co on na to , bude v soku, tak zajtra znova nieco napisem majte sa krasne a myslime na seba..... :-) :-) :-) :-) :-) danusha hodia sa ti satky, su krasne ak suto tie prave pre teba
Odpovedať
simi...350 eur??? nice price!!!...sakra aj ja chceeeem takeeeee......jooj...len ho musim vytiahnut toho mojho milacka... ze nam to leti neskutocne??? sak ja nestiham sledovat...pred chvilkou bola nedela a zajtra uz stvrtok.... pred chvilou sme vianocne pecivo dojedali a uz ideme na Velku noc chystat... neskutocne to leti ale to je tym, ze je vsetko ako ma byt, mame sa fajn a nic nam nechyba...lebo keby sme zili zly zivot, tak zakon schvalnosti by bol, ze by sa nam to vlieklo.... simi ani ja nemam este saty popolnocky, polovicka nema niiiic....ale pohodka...ved je plno obchodov kde to mozme kupit nie??? 8-) takze myslime na seba...a nezabudnite aktualizovat albumy ked vam nieco pribudne
Odpovedať
Profilova fotka
dani, už ich mám vo fotoalbume, aby si nepovedala :-) :-) :-) A aj naše poháriky, už prišli dávno, ale aj tie som tu už dala :-) tak môžeš kuknuť A neboj sa, to ešte postihate, ja ešte tiež nemám popolnočne, vlastne mám, ale ešte by som chcela kuknuť aj iné, lebo sa mi akosi prestali páčiť tie čo mám... :-) Inak, môj priatel je už kompletne vybavený, ten sa pripravuje ešte viac ako ja :-D
Odpovedať
jeej...pjeknucke su...budes kocka... ani ja som nedala este do albumu pohare...ale uz dam coskoro
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej, dakujeeem, ale to s uvidí až v deň D ako budem vyzerať, lebo ak sa zobudím ako dnes, tak to bude uuuplne skvelééé :-| A Ty máš inak peknučké šatočky :-) No tak daj ich tu daaj, nech omrknem :-)
Odpovedať
mam dalsie foto...hned prilozim...co ti bolo rano??? :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
neviem pridat dalsie lebo su moc velke a tu v robote ich neviem zmensit :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ale no to je škoda reči :)) proste som vyzerala katastofálne :-D :-D :-D Ale tak teraz si ich tu už mohla dať, či? :-) A ako sa zmenšuju fotky??? :-)
Odpovedať
fotky sa zmensuju tak, ze si das niekde upravy alebo tak a navolis tam mensie rozlisenie alebo take nieco neviem v ktorej casti presne sa to robi.... ale ja hlupana som si ich staihla v robote a nie doma...a uz sa z uschovne vymazali... :-N btw...ja tiez rano sa podobam na Lochnesku priseru
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Dani! Sme si písali, že či isť na skúsku učesu alebo nie. Tak včera som sa rozhodla, že predsa na tú skúšku účesu nepojdem. Som zvedava, čo "vytvorí" môj kaderník.... ;-)
Odpovedať
no ja som uz objednana na skusku... :-D 01.maja... ale vies preco? lebo si chcem dat urobit melir, amm ten ucesik aj v ablume...no a ked pojdem tyzden predtym na melirik tak uz mi uz aj skusku ucesu urobi...vlastne tam nieto co skusat si myslim...normalne natocene vlasy a konceky take natiahnute.... a ty ako budes mat vlasky? si mi to pisala ci nie? uz neviem :-N
Odpovedať
mňa moja kaderníčka prehovorila aby sme urobili skúšku, lebo tá stojí len 7 €, tak to mi za to stojí, lebo vo vsadobný deň už nebude čas skúšať rôzne varianty čo mi pristane, už budeme na 100 % vedieť čo a ako. Na skúšku make upu som ísť nechcela, lebo to až také dôležité nie je, ale nakoniec idem, lebo sa bojím, aby mi nejako silno nezmaľovala oči.
Odpovedať
a nechtiky si baby davate robit gelove, zivicove alebo nechavate si svoje? ja mam ten problem, ze na pravej ruke mam stale pekne nechty, na lavej sa mi polamu alebo sa im vzdy nieco stane. co si mam dat urobit jednu ruku? :-D :-D a do svadby sa mi mozno vsetky polamu..neviem
Odpovedať
ahojte :-) ja som sa tiez objednala na skusku vlasov, lebo mam viacero ucesov, ktore sa mi pacia a potrebujem sa poradit, ze ktory sa mi vlastne bude hodit (alebo dat spravit z tych mojich nanic vlasov :-D ) a hlavne ku satockam. inak ja platim za oboje, teda skuska a cesanie 2 tisicky, len neviem, ci je to vela, alebo akurat. ale podla foto ta pani robi zazraky, takze verim, ze to bude dobra investicia. na skusku make up nejdem. ja som sa davala malovat len raz v zivote a to ma tato kocka malovala na svadbu mojej kamaratky a to som zirala, ze naozaj mi to vydrzalo cely den (licila ma rano o 9). lebo inak, ked sa sama, tak, mi to uz okolo obeda niekam mizne a straca sa to ... esteze sa vecer stmieva :-D no a nechtiky chcem urcite moje. aj ked tiez mam ten problem, ze sa mi dost lamu a zakon schvalnosti je, ze sa zlomia prave vtedy, ked by nemuseli .... ale dopujem sa zinkom a inymi vitaminikmi, takze snad sa to nejako podari ustrazit, aby boli pekne
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! Dani:..ja mam tiež dlhe vlasy..a ano, sme si uz pisali, že vlastne aj ty /ak si to nezmenila/, budeme mat take polorozpustené, polovypnute.. ;-) a nechtíky..no to ani je ešte neviem..ale asi vlastné, ak sa neolamu... :-D
Odpovedať
no u mna ten uces uz ten uces neplati, uz bude uplne rozpusteny
Odpovedať
no a takto pisem ked myslim a robim niekolko veci naraz :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No, čo sa týka mojej skúšky účesu, tak ja ho mam až v utorok pred svadbou, tak to som zvedavá, čo mne s tým vykúzli... :-D Ale no tak kaderníčka musí vedieť čo je najlepšie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja som mala ist na skusku ucesu az v tyzden pred svadbou, ale kedze sa mi to zdalo moc neskoro tak som ju prehovorila ze pojdem skor, lebo aj vlasy mi bude farbit :-D . Inak suhlas mali by vediet co sa hodi kadernbicky, pripadne mi skorigujeme ak by sa nam uces povedzme zdal ze nie je to nas style 8-)
Odpovedať
ja viete co neznasam? ked ma niekto prehovara na veci, ktore nie su mojou domenou...tetuska v salone je uplne skvela ale velmi by chcela aby som si dala aj zavoj...ale ja budem mat uuuplne rozpustene vlasy a vobec si nemyslim,ze sa mi bude hodit...ale stale len s tym zavojom....a takisto to ani z vlsmi neznasam ked mi niekto tvrdi..."jeeejv tom sii aka supeeeerrr"...a ja mam pocit, ze budem chodit po kanaloch...co vy na to?
Odpovedať
sme boli teraz pozerat nejake obruce...sak je najvyssi cas nie?...no a to by ste neverili ake cenove rozdiely su v obchodoch...navstivili sme sice len tri ale tam kde mali aspon aky taky vyber, tak tam boli take ceny, ze uver treba mat.... vy uz mate vsetky?
Odpovedať
Profilova fotka
danuscha, ja mam taku kadernicku, co ju poznam cely zivot :-D , takze jej verim, neznamena ze suhlasim so vsetkym ale dam si poradit ... zatial to bolo ok. Ale zas ja mam taku skusenost s kyticou co som bola, vsade kde som sa pytala mi nieco ine nutili, ze tak a tak je to moderne pritom chcem uplnu klasiku, ktora ako vidim je stale v pohode, ale co je hlavne je to moja predstava predsa, ci nie... , alebo tak malo kusov ruzi? ved to je malo, alebo napr. sak len ruze ved to neukaze a blalbal.
Odpovedať
heeej...ze prides a povies "dobry den chcem kyticu z tulipanov"...a oni???....preeeecooooo???? ved vam vieme take pekne urobit z takych kvetov...alebo take ine nechcete?? alebo si pozrite katalog...alebo alebo...a ti ukazu tisic inych veci len nie to po co si tam prisla.... raz sme boli s polovickou v jednom autobazare...vtedy som veeelmi tuzila po ford ka...(teraz sa mi uz vobec nepaci :-D )...no a prisiel k nem predavac a ked sme mu povedali, ze chceme to auto tak on na to "Preco? ved je hnusne, male..."...tak to tak isto sa stretavame, ze niekto nasilu sa ti znazi vnutit svoj nazor...prides, ze chces obycajny ale siroky prsten, kombinovany a oni ti nukaju zirkony, brilianty a gravirovanie.... tak sme si kupili aspon kavu a sanony... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D jj zdielam tvoje pocity zlatnictva su ine stihacky, mi ked sme takto boli vo viacerych sa nam stalo ze sa supi hned zlietli a upozornili nas ze pripravte si 20 tisic. minimlane, moj drahy jednej uz bol nasraty povedal ze fakt, sa otocil a ze cau :-D ... to by som vedela o takychto rozpravat, veru... :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?