Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
dakujem...ja som do nich zamilovana...by som s nimi najradsej aj spala :-D ...su doste vysoke ale ja som malinka a som zvyknuta na take a zvlast milujem takyto okruhly strih...ale dufam, ze sa nemyknem niekde... 8-)
Odpovedať
dani - máš krásne topánočky, aj ja som zamilovaná do tých mojich. Kde si ich kúpila?
Odpovedať
mas tie co su v albume? lebo su krasne...ci ine budu? ja som ich kupila tuna v bazare, su uplne nove, nenosene... preco predavas naramok? chces iny?
Odpovedať
andrejka, danka - tie topanocky su naozaj na spapkanie. tiez by som ich asi nechcela vyzut. takyto pocit mam ja z mojich satociek. neviem, ci si ich nakoniec nekupim a nebudem ich nosit v nedelu :-D mne sa tiez taketo topanocky pacia,ale kedze som ich videla vo viacerych albumoch a u mnohych dievcat, tak som od nich upustila. ale v jednom salone som si uz vyhliadla. takze akonahle skonci pn-ka bezim ich kupovat!
Odpovedať
corolla...a kde je nejake foto...nech aj my vidime.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
veru dani, sú ozaj peknučke, ja som ich tiež chcela, ale nakoniec som našla také, ktoré som tiež chcela, tak som si vybrala tie :-)
Odpovedať
jaj, viem, prepacte :-S topanocky este nemam. a v satockach som sa nefotila - ale su to pronovias - nalon. uz som to tu kdesi pisala, bol to mensi problem v danom salone. ale kedze som sa do tych siat zamilovala, tak som si ich rezervovala. co uz s nimi :-) ale foto v satach by som aj tak dala az po svadbe - co ked tu niekde na fore cerpa inspiracie aj moj zlatusik 8-)
Odpovedať
dani - áno, budem mať tie čo mám v albume, som si ich kúpila tiež od jednej kočky na bazáre. Ten náramok predávam preto, lebo som si dala na seba celú súpravu, čo mám a všetci mi povedali, že je to veľmi výrazné, náramok, náušky, náhrdelník, pinetky, korunka....proste nehodí sa mi to. Ten náramok sa hodí vtedy, keď baba má menej výrazný náhrdelník a náušky, ale inak je veľmi pekný.
Odpovedať
hej je pekny, ja mam podobny ale len dvojradovy ale asi si ho nedam lebo mam bolerko a to mi ho nebude vidno aj tak...
Odpovedať
dani - veď aj ja mám bolerko a aj preto som sa radšej rozhodla si dať výraznejšie náušky a náhrdelník. Musím sa pochváliť, dnes mi prišli pinetky do vlasov.
Odpovedať
hej? mas foto v albume?...ja nebudem mat nic vo vlasoch...vlastne budem mat len jednoduchu celenku jednoradovu...mozno...
Odpovedať
dani - už som ich dala do albumu
Odpovedať
Článok sa načítava...
velmi pekne. a tie fialove satky, co mas v albume .... uf. inak baby, aj vam sa zda, ze nejako mame okrem spolocnych terminov aj velmi podobny vkus? ak by som mala album, vela fotografii by tam bolo mozno rovnakych ;-)
Odpovedať
ahaaa...peknee...jaka kocica budes... drzte prsty o hodinu idem na kozne
Odpovedať
ako budes mat vlasy andzi? nieco zlozite? mas v albume?
Odpovedať
Ahojte uz sa nam to brutalne krati, uz prstene nam prisli mam ich aj hore, mrknite sa oznamyk uz sem tam rozdane, a vo stvrtok idem na skusobne malovanie, neviete kolko taketo nieco stoji? dobru noc :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj simaleja, no veru kráti sa to, ani nehovor :-D A pokiaľ ja viem, tak čo som skušala bolo líčenie za necelých 14 eur, a to som si povedala, že to sa radšej sama doma namalujem... :-D :-D :-D sa mi to zdalo trošku prehnane... :-)
Odpovedať
simi...obrucky Vam robili ako dlho ...su perfektne, take nieco by sa mi pacilo
Odpovedať
ahojky, aj ja sa sama doma namalujem, robím to denne, tak to snád zvládnem :-D . my sme si boli pre obrúčky minulú sobotu... a najradšej by som ich už nosila :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
mna chyta pocit zufalstva... :-(
Odpovedať
ahoj dani - a prečo preboha?
Odpovedať
baby, moja kozmetička berie za svadobné líčenie 16 €, je to podľa vás veľa? Podľa fotiek báb, ktoré maľovala na svadbu sa mi zdá jej práca dobrá. Neviem sa rozhodnúť, či sa líčiť sama alebo u nej. Mne sa moc nepozdáva tá kozmetika, ktorou líči.
Odpovedať
aaale...Michalovi sa nepacia navrhy oznameni co mame, cele to treba prerobit a je na to hrozne malo casu...normalne mam z toho antisvadobnu naladu inak podla mna 16 eur nie je vela...ale to uz musis ty vediet...ja cakam uplny zazrak, chcem umele mihalnice, nejake extra licenie, nejake extravagantne ale zaroven nositelne...u mna je vsak ten problem ze som k tomu nikoho nezohnala
Odpovedať
danuscha: v Košiciach by predsa nemal byť problém zohnať dobrú vizážistku...ja sa práveže obávam, aby ma veľmi nezmaľovala, nechcem byť ako vianočné vajce. Prečo sa tvojmu drahému nepáčia oznámenia?
Odpovedať
no mozno to nie je problem ale ked ja som sa doteraz malovala sama tak neviem na koho by som sa mohla obratit a spolahnut. no a nepacia sa mu ...lebo on je veeelmi rad vymysla...jooj...obcas je to s nim takze 8-)
Odpovedať
no bola som skusat saty ale nemam foto lebo ma fotila len sestra a kamoska takze foto pridam za par hodin lebo som sa musela vratit do prace :-S
Odpovedať
Profilova fotka
no vidim aka fajn debata o doplnkoch tu je. Ja mam jednu supravu ale nie som si ista ci sa mi hodi uz... ale to bude aj asi tym ze sa to tak krati a nejak ma chytila tento tyzden nervozitka, :-( , dufam ze to prejde... Idem si kuknut vase foto, doplnkov t.j. bizu aku mate, stale totiz vaham ci vyzraznejsie nausinec alebo len napichovacie. Danuscha hod potom foto, som zvedava ;-) ja mam nastatstie kamosku kozmeticku, a ze vraj mi da umele trsy tusim tak sa to vola ale len na kraj mihalnic nie na cely rad, ze vraj tak mi to sadne, tak neviem.... uvidim, inak mi poradila jemny make up, ze by mala byt nevesta prirodzena... ja suhlasim, ale samozrejme ako kto ma predstavu, ja si vsak dam poradit, kedze bezne sa nedavam licit, a ani sama ked sa licim to nejak neprehanam, na mne by nezrobili :-D
Odpovedať
no nechcem ani ja byt ako velkonocne vajco pomalovana ale ...ten trs mihalnic chcem urcite a chcem aby detail bol pekny...ale fakt zatial neviem o nikom, kto mi s tym pomoze. este som v praci ale ked mi sesta posle foto alebo dojdem domov tak pridam do albumu a na krk mas nieco vyrazne? mas to v albume? idem pozriet
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeej, danuscha je odfotená v svadobných šatách :-)
Odpovedať
jaka si rychla este budu aj ine fotky to je zatial od sestry...ale vsade struham xichty tak som musela vybrat take najemnej vystruhane :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?