Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
aleno sunkova rolka plnena vajickovym kremom...alebo alebo...no moznosti je vela ja prave myslim na to, ze aj my by sme to mali konkretne premysliet lebo onedlho si ideme dohodnut menu
Odpovedať
Profilova fotka
no myslím, že pokiaľ je to nejaká slušná reštika, alebo hotel, tak určite ponúknu oni, ak si spýtate, nech Vám poradia že čo si tam tak dávajú a z toho si určite budete môcť vybrať čo sa Vám najviac páči :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasne to je fakt, ;-) , ja som len chcela vase typy vediet, ako inspiraciu :-)
Odpovedať
my nap. nebudeme mat v restike...takze sem s tymi tipmi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
danuscha ja viem take ze sunkova rolka s chrenovou penou ci tak nejak, ale asi to u nas nebude dobra volba ta chrenova pena ci ako sa to vola, ta rolka by aj mohla byt ale co do nej .... chcem aby to bolo lahke a jednoduche... :-S
Odpovedať
tak nejaku vajickovu penu, alebo normalne salat nejaky.to nebude tazke...u nas ked sa spomenul chren tak chlapom hned oci zasvietili...ale ja nemusim chrenik vobec...
Odpovedať
vcera sme mali bojovu poradu s rodicmi oboch stran....zabite ma prosim ked nabuduce niekto navrhne, ze chce riesit nasu svadbu!!! ]-(
Odpovedať
danuscha: ahoj, my sme tiež už mali bojovú poradu, ale našťastie väčšina vždy súhlasila s tým čo som navrhla, alebo sa to len mierne zmenilo, takže celkom fajn. Akurát sa nám mierne zvýšil počet hostí ako sme chceli, ale čo už.
Odpovedať
Profilova fotka
teda lucka to ti fakt zavidim, lebo draheho mama zatial s nicim podstate nesuhlasila a bolo to dost neprijemne :-N , teda okrem siat, suz sme s drahym aj zvazovali ze dame len so svedkami svadbu, lebo to nebolo zvladnutelne, nas den sa menil na nieco neprijemne... uz je trosku klud uz mame vacxinu ajtak vybavene, takze sme skoro nic nakoniec ajtak nezmenili, nic vyznamne, ak sa zadali byt niektore napady prijatelne tak preco nie... inak sme si stali za svojim, kedze si svadbu robime v podstate sami.
Odpovedať
suhlasili so vsetkym...ale moja mama sa tvarila ako keby som ju zavalila povinnostami...a to od nej nic nechcem lebo si vsetko organizujem sama len nervy mi robi...a ten afeeekt keby ste videli... ]-( som myslela, ze ma tam porazi...uz to chcem mat za sebou...som prisla domov a som hned upozornovala sestru nech sa nevydava... svokra sa pytala, ze aku ma vlastne ulohu ona ako svadobna mama...a moja mama na to, ze no svadobna mama musi vsetko vybavit...chapete???vsetko vybavit...vsetko dotera som vybavila ja sama...!!! a ona ma pocit, ze ona to vybavuje
Odpovedať
Baby, ale sa nám to blíži, nemáte ešte stresy? Ja mám taký pocit, že čím to je bližšie tak tým menej stresujem. Super no nie?
Odpovedať
ja mam len z mamy...ale na svadbu sa veelmi tesim...aj moja polovicka stale kazdemu sa chvali, ze ako sa tesi... ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
čaute baby, mne sa každú noc o svadbe sníva, faakt každučkú noc a vždy vo svadobný deň v tom sne stresujem
Odpovedať
no a keď hovoríte o tých vybavovačkách, ja si tiež celú svadbu organizujem úplne sama, všetkých dodávateľov som si sama vybrala aj objednala, ale mamina mi pomáha s tým, že keď potrebujem niekam ísť, ide so mnou, pomáha mi aj korunkami. Naopak, svokra sa vôbec ale vôbec nestará, keď k nim prídeme na návšetvu, tak sa svokrovci na svadbu neopýtajú ani slovo, čo mi ani nie 2 mesiace pred svadbou nepripadá normálne.
Odpovedať
Profilova fotka
no presne tak, najlepšie si je všetko vybaviť sama a ked sa niečo niekomu nebude páčiť, tak má smolu... ked sa niekto o svadbu vôbec nezaujíma tak nech sa potom nesťažuje... my si tiež samy s mojim nastávajúcim vybavujeme všetko, len môjho sponzora robia moji rodičia :-) a ozaj, koľko budete mať ludí? robíte velku alebo malu svadbu? :-)
Odpovedať
baby, buďte rady, že sa vaše svokry starajú a zaujímajú, lebo tá moja sa nestará vôbec, dokonca sa ma ani neopýtala, aké budem mať svadobné šaty a či netreba s niečím pomôcť. majca: my budeme mať asi 65 približne.
Odpovedať
Profilova fotka
no a to dokopy alebo len z Tvojej strany :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som radsej ked sa druha strana nestara, lebo zatial z toho boli len stresy a nedorozumenia a nesuhlas :-N . A ked sme mi navrhli napr. napiect ak by sa dalo nieco suche, lebomoja rodina je z ineho mesta ako bude svadba, tak bolo zle ze ved nebude mat cas musi sa pripravovat :-D , tak som bola rozcarovana, lebo fakt si robime aj zabezpecujeme vsetko sami aj financne, {siice nakoniec prispeju nieco, aby som nekrivdila, ale uz sme boli rozhodnuti ze ani nechceme.....za tychto podmienok, nakoniec to drahy s nimi nejak rozdiskutoval, hadam to chvilku vydrzi. :-N}. Nakoniec sa mi teta z ineho mesta co budu dokonca cestovat az k nam ponukla, ze slane spravi. Na druhej strane ak druhu stranu nezapojim tak sa dozvedam, ze ju obchadazam a je urazena :-S , takze ani tak ani tak... tak to nechame plavat, lebo asi by ma rachlo uz...je to velmi ubijajuce...a ked sa nepaci tak co uz, nemusi sa, ;-) . Neznamena ze to nie je dobre, ked sa jej nepaci, otazka pohladu , no nie 8-) . Inak zacinam byt praveze nervozna, nie kludna, :-( :-(
Odpovedať
heppy: nikdy nevyhovieš každému, ale priznám sa úprimne, že ak sa niekto nestará vôbec, tak ma to trápi oveľa viac. Keby sa svokra starala napr. akej farby bude výzdoba alebo aká bude torta, tak ju ľahko zruším.
Odpovedať
Profilova fotka
no je to pravda, že keby sa starali do takých veci, do ktorých ich nič nie je, tak by som všetkých zrušila hneď...
Odpovedať
no uz som tu...dnes som mala vela ...vy ako?
Odpovedať
Profilova fotka
AHOJ danuscha: a čoho si mala tak vela? :-)
Odpovedať
ta som musela velmi vela zmluv vyrobit...uz mi len 3 chybaju ale nemam udaje k nim tak mozem az zajtra urobit lebo sa nikomu neviem dovolat
Odpovedať
to ty mas takmer taky snubak ako ja...len neviem ten moj odfotit tak aby nebol rozmazany =-)
Odpovedať
Profilova fotka
andzi a majca... no ano suhlasim zrusit ju hned, len to nie je take ako to povedat lahke, hlavne ked si presadzuje svoje, :-N , a dokola, asi tak by som to nejak popisala.
Odpovedať
Profilova fotka
danuscha, ani nehovor, keby si vedela koľko som ho ja fotila aby vyzeral ako tak nerozmazane? :-) je to strašné, ale trošku ho vidieť :-)
Odpovedať
ja uz som to vzadala...a to som zapla macro, super macro, vypla blesk a neviem co vsetko este ...a nic nepomohlo...nevadi... ;-) vcera mi mama aj tak oznamila, ze mi posle len gratulacne oznamenie :-D salena 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ako to myslíš, že len gratulačne oznamenie? :-) dnes si mám ísť po topánočky do svadobky, tak dúfam, že ich už budem mať dneees :-) Potom odfotííím :-D
Odpovedať
no ze mi nepride na svadbu a posle mi len gratulaciu... zjavne sa ma velmi snazi vytocit :-D ja zajtra na skusku siat...tiez sa odfotim... ake topky, vysoke, nizke?
Odpovedať
Profilova fotka
no topánky mám na 5 centimetrovom opätku, takže také stredné :-) Lebo keby som si dala vysoký, tak sa určite niekde vystriem a bolo by :-) Nie som moc zvyknutá chodiť na opätkoch :-D vidíš, takže asi vytočiť jedine, ale neboj, pôjde, to by si nenechala újsť :-D A Ty máš veľmi pekné topánočky :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?