Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
ale uz som tu takze kludne mi nieco pis... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no super, aj budes mat nejaku narodeninovu party :-( , dosla by som , skoda ze je tak dealeko :-S
Odpovedať
no neviem...drahy ma dnes sokoval lebo opat navrhol kolegovi adminovi, ze teraz pojdu domov a pridu v noci opat daco podorabat....to ja potom z neho nemam nic cely den a vecer spi ked ja pridem...joj.... :-( ale s kolegynou sa bavime ze by sme tu mohli urobit napr v piatok nasu prvu firemnu party.... :-) spojime jedno z druhym...no uvidime...svokra navrhla, ze ak chcem tak mozme ist niekam vonku jest alebo aj doma pogrilovat alebo ako budem chciet....a mama? ta mi povedala, ze mi posle darcek po sestre...thak neviem...to uz sa asi nenavstevujeme alebo co... 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
asi je urazena, ze chodis malo, podla mna, mama myslim 8-(
Odpovedať
no hej...ja by som aj rada....ale zial....mam tolko prace ze som rada ak dojdem domov a z nakupu o deviatej...fakt teraz nemam obdobie na navstevy.... ale segre povedala, ze nemoze prist na navstevu, lebo Michal sa vyjadril, ze sme doma len od jedenastej v noci a navyse ona nevie kam ma prist, lebo ani nevie kde teraz byvame a navyse sa ona nikomu prosikat nebude... 8-( to, ze sme doma o jedenastej som povedala ja ale moja matka chce z mojho muza urobit nepriatela rodiny.... to, ze nevie kde byvame, to jej jej problem...lebo miesto toho aby sa opytala ci sme sa uz odstahovali tak ide hladat dalsi zdroj toho aby nemusela prist a to, ze sa nebude prosikat...tak to by som jej musela poslat kolkovanu zidost aby dokvitla....'
Odpovedať
hello...je tu niekto?
Odpovedať
Profilova fotka
no uz som tu, dnes som dostala rozvrh co budem ucit :-N , to je aj na pat ludi nie na jedneho 8-( ]-(
Odpovedať
to poznam, to kazdy rok mamina hovori, ze ci sa zblaznili a tak.ale asi s tym moc nenarobis.
Odpovedať
ja by som aj menila za skolu ;-). ako nemyslim ucenie ;-) ale skor studensky zivot ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jani, no co ako daj IP ;-) ;-) , som na teba myslela minule, len som sa nestihla pripojit, ked ste tu s dankou diskutovali :-D
Odpovedať
uz ;-). inak sa mame dobre ;-)
Odpovedať
chodievam celkovo menej na diskusie, nejak nie je ani kedy, v praci to niekedy az vrie, je nas menej a prace rovnako. tak sa robi rozne za ludi a tak.
Odpovedať
Článok sa načítava...
kuk ip ;-)
Odpovedať
kde ze si sa stratila?
Odpovedať
ja varim veceru, sice iba polievocku,a el tesim sa na nu cely tyzden. zajtra ideme na grilovacku, tak by som zase polievku nerobila. tak to vyslo na dnes ;-). co vy ake mae plany na vecer?
Odpovedať
Profilova fotka
som bola v obchodiku :-D a pisala som ti siahodlhu IP hehe :-D :-D tak kukni 8-)
Odpovedať
ja som poslala do obchodinku manzu ;-). tak stiham odpisovat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jemine to co je za temu diplomky, jedine co mi nieco hovori je take ze gem, gausovo eliminacne rovnice, tusim sa to volalo, matiku mozem, ale toto :-N
Odpovedať
;-) neni to nic tazke, len keby tomu clovek rozumel ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
ani so nevedela, ze sa mi drahy vratil z nakupu, on si pekne spinka ;-). zistila som to tak, ze som skumala odkial ide chrapot ;-). a zistila som, ze z nasej spalne ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hehe dobreeee, :-D :-D
Odpovedať
no a jak pozeram, on asi ani do obchodu nedosiel, lebo nikde nevedim nakup. no bude musiet ist na nocny nakup. zajtra mame grilovanie a musim marinovat mesko. ach joj.
Odpovedať
Profilova fotka
ty sa masss, grilovat 8-) , no skusime aj mi tu nasho svedka nahovorit, ze este by sa u neho na dobe dalo grilovat :-D
Odpovedať
nepoznas nejaky dobry recept na grilovane kurata? zeby som vymyslela nieco ine, na co nepotrebujem ist do ochodu.
Odpovedať
Profilova fotka
no moj drahy je na to expert 8-) , robime to tak, ze dame grilovacie korenie, do oleja, alebo aj ine korenie minule sme dali take ze na gulas hehe, sme nemali ine doma a bolo to moc fajne, namazem kura, alebo jeho casti :-o , dam do misky plastovej a zavrem do chladnicky, mnammm, je to potom, a ty ako to robievas ;-)
Odpovedať
no ja teraz skusam svagrov recept. neviem ci ho z hlavy dam. skusim. krkovicku nakrajas na platky, teda skor platy take poriadne ;-). osolis, posipes ciernym korenim, paprikou, timianom, este nieco neviem si spomenut. potom vsetko posypec cibulkou a cesnakom. das no misky zo vsetkym, teda aj s cibulkou a cesnakom. zalejes medom a olejom. musi to postat tak 2 dni. a je to vyborne. a mam este kuracie v plane, ale tie som povodne myslela s ananasom. spravis obycajnu marinadu, z oleja, korenia podla chuti, vecsinou davam mix. a potom po pred dopecenim das nan ku ananasu a je to vyborne. aj grilovany ananas je vyborny.
Odpovedať
dnes som sa nejak rozkecala ;-) prispievam snad vsade, kde viem nieco povedat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hehe to je dobre, lebo mas resty nebyvas tu casto veru 8-) s medom, to je dobre? ja viem ze sa med dava na maso, ale som este neskusala... grilovany ananas, :-S , nemam rada maso s ovocim priznam sa ziadnym, zelenina ok ale ovocie nemmm :-p
Odpovedať
hello aj ja som uz tuuuuu som bola vonku s chlpacom.... nie , netesim sa z vlastneho psika ale z Blekyho...to je stary lisiak ktory je uz clenom tejto rodiny ;-)
Odpovedať
ahojky. ako ja ovocie grilovane nemusim, ale ten anannas robi dobru chut ;-). chpacom, mate psika?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?