Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
nic...nateraz sme prestali riesit...riesime to co hori....vcera napr. zarubne...som zvedava co to bude dnes...
Odpovedať
Profilova fotka
zarubne ? na dvere?? :-D
Odpovedať
hej hej...joj uz budme tam... ty co nove?
Odpovedať
Profilova fotka
sak vies naspak v robote :-| , zajtra mame oslavy 50vyrocie, a vecer meme recepciu ;-) , ale som taka hm sa mi nic nechce .. :-(
Odpovedať
jooj...hladnaaa som :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no ani nevrav, my sme boli na takom super obediku s drahym, a som uplne rozozrata :-| , fujha :-D
Odpovedať
no idem sa strihat...dovi dopo
Odpovedať
Profilova fotka
coo ako dufam nie na kratko :-o
Odpovedať
no...a je to....som spokojna 8-) 8-) ...
Odpovedať
Profilova fotka
co nove, si tu? idem na postu ]-( , inak dnes ze dovi dopo ]-( . stava sa ti ze mas toho vsetkeho uz dost, myslim okolie pracu ludi a tak... okrem draheho samozrejme |-|
Odpovedať
jeeemine ...keby si vedela ako casto sa mi to stava.... ja mam dakedy taku chut sa skryt niekam od vsetkych prec....proste kaslat na kazdeho...a ma kazda malickost vytoci.... ale teraz som relativne v poho aj ked som chronicky nevyspata a boli ma nostek... ale mam novy uces tak sa trosku tesim z toho...a balim "kufre" z podnikatelskeho centra takze dalsi dovod na radost ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ppockaj, dufam ze nie si nakratko ]-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
nie nie...cosiiiii... mam krivu ofinku a vlasy len po plecia ale su ovela krajsie a zdravsie vyzeraju...super... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to je fajn ze si spokojna, nejake foto, sa neda spravit, take pre mna hehe :-D si tu inak este? :-(
Odpovedať
kazdy vecer po praci ked idem na dom tak si povie...teda si aj manzelovi, ze tam nebudem dlho lebo ja potrebujem vstat skor ako on....a kazdy den som tam dlhsie sakra... urobim foto, teda som aj urobila ale pokial ho z foto dostanem do PC tak treba ratat taky tyzden....
Odpovedať
Profilova fotka
a ako dlho si tam bolav vcera? :-o
Odpovedať
cca 23:20...narocny tyzden
Odpovedať
jezis...som sa rozculila az ma hlava boli ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
cooo, a de si bola, ja som tu fnukala na nete a ty nikde :-(
Odpovedať
ja som tu stale ale ked nic nepises tak ani ja nepisem lebo sa mi budes smiat ze tu trpim samomvluvou... kupili sme na dom dvere...drahe...len zarubne stali 3000,-...zistilo sa, ze su nedodane suciastky, dvere ktore mali byt atyp...tak namiesto 1 kusu su dve...namiesto posuvnuch dveri su obycajne...miesto striebormych zavesov su zlate....no bullshit.... od vcera volam tomu malemu p..ovi co nam tie dvere dodaval ze nech nakluse na dom lebo ho tam caka partia chlapikov a su vsetci zhavi na to ako im ukaze ako sa z toho co on nam dodal stanu posuvne dvere...od vcera ma ten maly pajac vodi za nos...vol;am mu v kuse asi 20 minut...asi 40 zmeskanych hovorov som mu urobila ak nie viac...a on da telefon dvihnut synovi...ze ocko tu nie je...akoze ...nasrata som riadne....dnes som s nim len 3 hovorila a furt len slubuje....joj...to ani snad pravda nie je.... on mi povie "pani zlata ja tu mam vela ludi"./... tak mu vravim pocuvajte ma sem pane zlaty...my sme tierz vas zakaznik a cakame na vas od vcera...kto s tych vasich zakaznikov co vam tam teraz stoja caka od vcera?..... juuj.... ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
si tu este? :-N
Odpovedať
joooj...sme sa stahovali cely vikend a este nie je koniec...to je nekonecny pribeh
Odpovedať
Profilova fotka
no pekne a co inak co ako v praci |-|
Odpovedať
blaaazinec....teraz som skoncila, Michal tahal 24 ...teda 32....a odpadol do postele.... ani sa nemozem sem cez den prist pozriet lebo moj work station v praci je rozobraty....no nechci vediet...ale vcera som odfotila nocny vyhlad z domu tak potom pridam foto na FB ty ako?
Odpovedať
caute kocky, som tuna dlho nepisala, ako sa mate? ako zijete? co nove? dani uz byvate? hepy co skola, uz zacala?
Odpovedať
ahoj jani...este nebyvame ale firma je uz v novom....ale stale je to provizorium i ked kazdym dnom menej a menej ;-) ...ty ako?
Odpovedať
ja mam teraz viacej casu, ale to len preto ze som si vzala par dni volno, uz mi s toho vsetkeho sibalo.
Odpovedať
hej ...poznam ten pocit.... a stale cez den mam nutkanie sadnut do kanclu za stol a pozriet ci heppy daco nepise a ked si sadnem tak zistim, ze nemam PC.... ...som pomaly ale isto na konceku so silami....nech uz je vikend
Odpovedať
Profilova fotka
no pekne ci heppy daco nepise, ]-( uz som ta chcela ist dat hladat cez facebook, ze de je rybka, sak ta bude mat narodeniny :-o :-o za chvilku :-D jani volno..hmmmm ;-) rybka to coze si nakonci zo silami, co porabas>? zas stahujes? ci nejake nieco montujes a riesis =-)
Odpovedať
no to stahovanie sa nedalo zvladnut za jeden den...od soboty nerobime nic ine.... dnes v noci sli servre a teraz uz konecne sedim za svojim stolom a pracujem ...musim vela toho dobiehat....ale uz je to aspon ako tak prestahovane,...vsade krabice, nic nema svoje miesto ale telefony a PC mi funguju a to je dobre ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?