Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
no uz som tu ale nie na dlho...potrebujem ist do postielky :-|
Odpovedať
Profilova fotka
co to ?
Odpovedať
Profilova fotka
ved si vravela ze ti je uz dobre :-(
Odpovedať
no rano bolo...a behom dna sa to zacalo kazit :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ale joj, a dani, nepôjdeš náhodou aj Ty do modreho konika ked Ti je tak zle? :-) ale nie, chudatenko určite chore, tak sa rýchlučko lieč... no heppy, no je to čerstve som len v druhom mesiaci, tak vieš ako, akosi sa nám zadarilo, čo už... modry konik vola... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
majca to vies urve ma z teba hehe, taka mladucka siiii, ked kukam to foto zo svadby :-D , inak ako sa citis, nie je ti zle :-o dani zlatko, a co ta boli, vlastne ? ;-)
Odpovedať
vies co...ani neviem co ma boli...mam pocit, ze svaly...alebo chrbat....ale v tejto chvilke to akosi preslo...ja neviem ani ...fakty...divne je to...akokeby sa nieco u mna len chystalo prepuknut a este stale to niekde vnutri vo mne premysla ci ani ci nie.... =-)
Odpovedať
Profilova fotka
daj si citronovu stastu cerstvy citron vyzmykat a zmiesat s vodou, to je dobre na Ccko zaludok aj svaly, odskusane ;-)
Odpovedať
ano? nevedela som...pokial som dosla domov tak mi zasa bolo o kusok lepsie, este som stihla chvilku kym neprsalo a sla som von s mufinom...a teraz mi je opat celkom dobre...tha ja neviem co to je....ale ten citron si dam...a na zaludok je to dobre vravis?
Odpovedať
Profilova fotka
no tak myslim ze ho neutralizuje aj ked je to kysle, neviem co na to lekarka, hehe co mas doma, ale mne to vzdy pomohlo, ked som dosla mrtva a na druhy den ma cakala robota :-( , citron je ciste C cko,
Odpovedať
Profilova fotka
si tu? :-(
Odpovedať
teraz som tu...je mi trosku lepsie len neviem co mam varit...ty varis daco dnes?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
neviem co budem varit, dufam ze ja nie ale drahy dnes :-o
Odpovedať
ooooo....no tak to je dobre ked aj on sa cini ... ja som sla varit ale Marian (svokor) navaril kooopu rizota tak nebudem zbytocne dzabkat aj ja...ale na spagetky som mala chut...
Odpovedať
Profilova fotka
co nove inak, co s tou kuchynou cica, co bude ;-)
Odpovedať
no co ti ja viem? bud ju prekreslime my a dame mu u len urbit alebo mu este raz vysvetlime a poprosime ho nech na to aj hlavou popracuje ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-o :-o je tu niekto?
Odpovedať
no shak ja som tu staaaale
Odpovedať
Profilova fotka
no jo dnes som nic moc :-(
Odpovedať
ja mam toho dnes vela...furt daco... ale aspon mi bezi cas... ale mam smutno v hlave volajako :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiez :-(
Odpovedať
hm.... my sme asi prepojene nejak alebo co co sposobuje tvoju smutnu hlavu?
Odpovedať
Profilova fotka
joj tak vseho vsudy, ak tu budes vecer tak si napiseme 8-(
Odpovedať
no neviem ci budem lebo chcem ist uvarit veceru a ked uz budem doma tak mandzel mi obsadi stroj...ale sa mi zda, ze mame doma aj notes sa sa pripojim..aspon sa pokusim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
halo si tu? :-x
Odpovedať
ahoooj... nebola som tu...som dosla o deviatej vecer...sme zasa boli pozerat svetla, uz tretikrat ale stale sme nic nekupili :-|
Odpovedať
halooo 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-o si tu?
Odpovedať
ako vzdy...jasne ze som..
Odpovedať
Profilova fotka
co kuchyna?? :-.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?