Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jojooojojo, super super, to by som aj ja hned brala, :-D to je az taky prakticky hehe, o to lepsie >D tak to urcite niekedy pridem potom hehe, sa pomaznat s takym havom, ak teda dovolis potom :-D
Odpovedať
jasne jasne... uz mi ale navrhol ci radsej nechcem ryby alebo skreka... ale nedala som sa... este nie je vyhrate ale pracujem na tom stale ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pracuj pracuj hehe :-D co mama ako sa ma :-|
Odpovedať
a co ti ja viem? mi volala v piatok o stvrtej ale som prave obedovala a uz som mala dvakrat ohriate jedlo tak som nedvihla :-N a potom uz som nestihala volat a sa vykecavat...lebo som mala veeela povinnosti :-N ved v nedelu sa uvidime na krstinach ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
joj aj mne volala v nedelu ked som vstala o 12 stej :-( , a to som nemala nejak naladu, :-S , a dnes nemam tiez, sa vykecavat, a ocuvat, preco hento nie a tamto nie 8-( 8-( 8-(
Odpovedať
hej hej ...poznam... ja dopredu viem o com bude nas rohovor "Ahoj moja ako sa mas?" JA: "dobre" ONA :"Co robis?" JA: "Som v praci tak robim...vsetko, nie?" (poviem polopodrazdene...no co asi mozem robit cez pracovny den) ONA: "Mas vela?" JA: "Ano" ONA : " s domom co nove?" JA: opat vymenujem co je nove aj ked to pocula vcera a predvcerom "mame strechu a doniesli nam okna ale vyrobili ich zle..." ONA :" kedy pridete?" JA : "neviem, mame toho velmi vela" ONA: "nechcete si oddychnut? sa znicite" JA: "nemame cas oddychovat, zial mame toho tak vela ze sa neda,....ta co nechame vsetko lebn tak stat nedorobene a pojdeme oddychovat?!" ONA :....vzdychne...tak ako vcera a predvcerom ONA: "ked vam nieco bude treba tak povedz a pridem ti pomoct" ...povie zo slusnosti aby som jej niekedy v zivote nevycitala, ze som sa stavala na vlastne a bola na to sama... ...ale to uz preslapujem z nohy na nohu lebo ma ta konverzacia...napadne podobna tej vcerajsej aj predvcerajsej zacian riadne otravovat.... a zajtra a pozajtra mi zavola zasa 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
:-( :-( :-( u nas je zas> povie, ze: zas volam nevhod? (sak ja za to nemozem, ked mam unaveny hlas ]-( ), tak doreee.... 8-( ze ved nemusim vobec volat.... ( 8-( 8-( ) alebo.... co si unavena? si stale unavena..., 8-( 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
vacxinou ma s nicim vytoci, proste malokedy je to normalne ten rozhovor, ze len tak, bud sa hned urazi, alebo uz je urazena /// :-S
Odpovedať
no pekne... a moja mi stale s vycitakmi hovori "a ozvi sa"...lebo ked sa tri dni neozvem tak na nich kaslem.... a vzdy aj ked prideme s manzelom tak prve co pocujeme je vitajt PO MESIACI...neodpusti si to... ale to len ja mam za nimi lozit sadnut si k telke a o nicom sa nebavit (lebo nie je o com a ani ked som bola doma tak nebolo o com,...neviem preco by sa to malo zmenit)...dve tri hodiny musim posediet a tak idem prec a medzitym 40x otazka "co ti mam dat" a na odpoved "nic" sa tiez uraza lebo nic nechcem...a potom ma to odradza este viac lebo mi nasilu nanuti veci, co mi netreba...plnu tasku uhoriek...ja potom neviem co s nimi ale aspon ona ma dobry pocit, ze mi nieco dala a bude mi mat co v buducnosti vycitat alebo aspon budem musiet byt vdacna... ale ja si viem kupit co potrebujem a kolko potrebujem... niekto by si povedal, ze joj ty mas super mamu ze ti vsetko da...ale to nie je o tom aby sme mali nieco...ale to je o tom, ze ona si tym robi vnutorne aliby, ze teraz ked nieco bude potrebovat tak moze dvihnut telefon a hrat mi na city... a tiez ked zvysujem na nu hlas lebo furt tie iste otazky...kedy pridete...a bla bla...a ja som sa jej minule pytala, ze kedy ona pride...tak samozrejme...to by nemohla...k mojim svokrovcom....tak mi povedala, ze ked budeme doma (takze nikdy) aaaaa...kaslem na to.....len sama seba teraz vytacam
Odpovedať
ale ked sa prestanes tvarit ze si unavena tak ja sa prestanem tvarit ze mam vela prace ;-) :-) 8-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hehe to hej dani, aj keby si chodila denne nebolo by dobre :-D normalne ten mopslo, to bude super, uvidis aj drahy na to inak bude pozerat potom, to je len zvyk, a ja si ho rada pozrem na peknych foto, a aj osobne.... 8-) inak fakt vazne som aj mazelikovi hovorila, ze dojdeme vas checknut niekedy ked pojdeme znova do tater, ze urcite si bude mat s misom co povedat, :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D , no ale to nebudem uz mi potom dani, to potom bude zle ze, si to ty vobec, tvar sa aspon ze si to ty heheheh :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
no konecne rozumna rec...ja ta u nas veeelmi rada privitam... aj ked je to hudba buducnosti tak uz sa teraz tesim.... 8-) 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
co je hudba buducnostiiiiiii ]-( dufam ze nie nas prichod, hehe ale ten havo skor :-D
Odpovedať
no hej hej...to este je na dlhe spracovavanie to nepojde len tak lahko.... 8-( keby len tusil ako veeelmi by som ho chcela
Odpovedať
Profilova fotka
ideme na postu 8-( 8-( 8-( tak zatim cica pusa a pac 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
este ma napadlo,ze asi by ma miso nemal moc rad, keby som ti akoze takeho darovala ze :-D
Odpovedať
hhh :-D :-D :-D no to asi nie... :-D :-D :-D ale vcera som videla, ze to fakt chce len cas...musim na to ist systematicky 8-) 8-)
Odpovedať
aj ja som bola na poste... preco konecne tym babkam niekto nevysvetli co je to diskretna zona sakra ]-(
Odpovedať
idem k manzelovi domov...caw parky zajtra si vidime... 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
halo :-.
Odpovedať
joj vcera som tu nebola...sme boli az do vecer na domceku...taka unavena som prisla domov a zaspala som asi o druhej :-|
Odpovedať
Profilova fotka
takneskoro, chodis spat, ked si unavena... :-o co havciarovec ako?? ;-)
Odpovedať
jezis...spat som sla o desiatej...aj som skoro zaspala...ale potom som pocuvala klepkanie do klavesnice, mlaskanie psa ked si labu kuse a neviem co vsetko mozne...nervy som mala poriadne ti poviem.... haw zatial ziaden pokrok...ale nemozem zasa kazdy den to omielat lebo potom bude voci tomu imunny a to nechcem... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
joj s tou klavesnicou ani mi to nehovor :-( najnovisie sa hraju online, a to este aj sa rozpravaju cez sluchatka ]-( , a to je dessss, lebo ako on hovori v najlepsom su vzdy o pol noci a to ja uz chcem ist spat 8-(
Odpovedať
hej a telku pri ktorej zaspavam som musela vypnut lebo ho rozculovalo, ze tam zenska vrestala a on si pustil do sluchadiel madonu "potichucky" a to tak, ze zvuk siel zo sluchadiel a sluchala viseli vedla... ...sa citim taka ubolena ci chora ci aka...neviem ci to je len tym ze som sa nevyspala alebo fakt budem chora :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no len aby to nebola nejaka 9mesacna choroba hehe :-D
Odpovedať
nie nie...to urcite nie...jednak neplanuje a za druhe ...neplanujeme... ;-) skor mam pocit, ci to nebude chripka...hrdlo ma boli aj chrbat :-|
Odpovedať
Profilova fotka
vies ako je to obcas s planovanim ... ale ok, ty vies lepsie x-) no ja som sa rano zobudila a bola mi taka zima, ze dovi dopo, a hrdlo ako na sahare aj ucho nic moc, dufam ze to len tak nahodou, lebo netuzim byt k tomu co mam este aj s chripkou :-( zatim citim hrdlo, ale rano to bolo nic moc... 8-(
Odpovedať
mna nos boli ...a kvoli nemu aj hlava...to bude asi tym... 8-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?