Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
no pekne...v Ke byvam...jasne ze v Ke... dnes mi celkom bezi den tebe ako?
Odpovedať
inak super, ze tiez pouzivas este "slobodny mail"...ja mam uz aj vydaty ale to je skor taky sluzobny
Odpovedať
Profilova fotka
ale to sa mi len nechce to riesit, a skoro vsetci studenti maju ten stary, tak ked sa zacne skola dam im uz novy, teraz nechcem, radsej, hehe som dobra ze, dufam ze aj oni budu 8-( , zachvilku je tu skola :-(
Odpovedať
nooo...presneee...ako to zbehlo...jedno stastie, ze nemusim uz cestovat autobusom..a o chvilku nebudem cestovat vobec ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
autobusom? nejak som mimo obraz, necestujete autom ci ako to je? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
poslala som ti IP odu na mopslika hehe :-p
Odpovedať
necestujem mojaaa...ved pisem ze stastie, ze nemusim cestovat autobusom...o chvilku koncia prazdniny a to bude vsade plno deciek...chaaaapes? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaj jasne, ja mam skolu 15 min. peso a ked ma drahy zveze, tak do 10 min. mame taku suepr skratku, inak je to po krizovatke rannej zapche aj dlhsie jak peso a posli aj foto to co by sa misovi pacilo ten nejaky typ psa co si pisala... neviem ako sa vola :-D
Odpovedať
hej pockaj poslem...povodne som aj ja chcela toho...ale je to naozaj temperamntne psisko...ale velmi inteligentne...ale silene....tak som od neho upustila :-)
Odpovedať
Profilova fotka
joj ta to tez moze byt :-D :-D :-D , dani to je stredna cesta mopslik je NO1, potom jacky terrier, a potom tie ostatne :-x . kokso ten pes ma ine meno vznesenejsie ako my setci no a ked je temperametny, mozno aj pan manzel si ho viac oblubi, na to si nemyslela? :-D
Odpovedať
hral vo filme MASKA
Odpovedať
Profilova fotka
fakt, jasne :-D , drahemu som poslala foto jacka russela hehe, ze co je to za psa, povedal a na druhy krat ze noo, nie je to zle, lepsie jak ten ... vies ktory :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
hej hej... no nic nebude... uz dudral ze zasa vymyslam :-) hm...ale asi budem vymyslat az dovtedy pokial nedosiahnem svoje ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nedaj sa hoho :-D
Odpovedať
nedala by som sa ale predstav, ze ho kupim a on ho aj tak nechce, bude sa hnevat, mne pokazi naladu, pes ho bude obtazovat.... to nema vyznam ked s tym nie je aj on zmiereny :-|
Odpovedať
Profilova fotka
jaj rybka ;-( , sak to treba vykumstit a presvedcit zvodne, je to uplne ine ked budes mat hava uz doma, aj on to bude inak vnimat, vidim to v okoli, ze chlapi nechcu ale potom by ho nedali :-D , to su realne priklady ;-)
Odpovedať
hej hej...ved ja vieeem...ved my aj teraz zijeme so psom...a on ho ma rad...ale chce to este asi cas...mozno keby mi ho niekto "daroval" ;-) tak to bude ine 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som ti ho darovala, hehe hned, :-D
Odpovedať
:-D :-D asi si ho darujem sama a bude 8-)
Odpovedať
cica mica co budes varit? a budes vobec zajtra nieco varit? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dani si tu?\
Odpovedať
tu som ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no co ako co nove :-N tu je taky hic a mna tak boli hlava fuj nechutneee 8-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
nie si tu mas IP :-x
Odpovedať
ani neviem kde som vcera bola...jaaaj...so svokrou som klebetila v kuchyni dlho...predtym som bola na nakup... ana dnes uz mam dost...idem vybrat masko z mrazu aby do rana rozmrzlo, som ho chcela napacovat ale ked skocim do sprachy a lahnem s pukancami k nejakemu filmu tak to zu sa mi nebude chciet....Misiak je v praci a mna tu nechal, teraz sme prisli z grilovacky...sme vymrzli, lepsie sa nam bude spat... vies ako sa vola den ktory nasleduje po dvoch upsanych? ...pondelok.... :-) zasa vikend tak musi prsat
Odpovedať
de si? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
som bola na termine skusat, este hehe posledny den :-D co nove??
Odpovedať
hmmm..nist.... (opat sme vcera riesili temu hafan...verim tomu, ze ho raz spracujem ;-) ) ty co nove?
Odpovedať
Profilova fotka
joj ma boli hlava dost stale este :-( a inak nist take, a ktoreho hafana ? :-D
Odpovedať
mopsa...ja som sa zamilovala donho.. a verim, ze aj on si ho zamiluje, ked som si precitala jeho charakteristicke crty...je lenivy, nepotrebuje dlhe vybehy a prechadzky...chce sa len mojkat a tulit....to je pes presne pre nas... ;-) aj mna boli hlava... a vcera som sa citila slaba ako muska svetluska....dnes ma boli len chrbat ale celkom dost
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?