Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
Optima je nakupne centrum
Odpovedať
Profilova fotka
vcera mi to neslo vobec sem pisat len do posty ]-( co nove rybenka, ako domcek? ;-)
Odpovedať
no sa nam to kusik natahuje o tyzden nam odovzdaju kancle, o dva tyznde bude dorobena aj chodba... stale je s tym viac a viac starosti.... ale dnes ideme na pivko ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
oo s kym s drahym? my chodievame na kavu alebo na pizzu :-D posledne dost casto, sa mi nechce varit, aj do makkaca obcas, viem je tonezdrave ale co je zdrave :-.
Odpovedať
joj o macu mi ani nevrav...aj vcera sme ho mali na veceru... draheho kamos co nam bol za svedka je doma a tak vytiahnem aj ja moju svedkynu a pojdeme posediet...uz sa velmi tesim... 8-) sme uz davno nikde neboli...predtym sme si castejsie vysli na pizzu alebo niekam hami vonku ale teraz je toho fakt kopa takze je to pre nas luxus ist niekam
Odpovedať
Profilova fotka
treba treba si vyjst :-D
Odpovedať
vcera sme si vysli do hornbachu kupovat svetla na podhlady do domceka 8-) vo stvrtok minuly tyzden sme si vysli na stoziarik...odstranovat poruchu 8-) sak my vlastne stale niekam chodime :-) bola som v sobotu na tej svadbe... tak som si spominala na tui svoju a niektore veci som hrooozne lutovala.... napr. to, ze z mojej rodiny sa nikto somnou nechcel fotit...len moj manzel :-)
Odpovedať
Profilova fotka
akoze nechcel sa nikto fotit? tomu nejak nerozumiem :-o
Odpovedať
no nikto za mnou neprisiel ze pod sa s nami odfotit... pod tancovat...to tiez nebolo.... nikto mi nekradol topanku nerozkopaval crepiny pri vchode s odstupom casu sa na to divam, ze ti ludia tam boli nasilu
Odpovedať
Profilova fotka
no bud rada tym crepinam, lebo draheho mila rodina ich niekolkokrat rozkopala, bolo to fakt trapne ]-( , nasi len kukali co sa deje, a ja s nimi heh
Odpovedať
hej hej to mi tak najmenej vadilo
Odpovedať
ale zvysok :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
caute kocky. tak ja som dnes dolamana. vobec neviem ci ist spat, ci sa premahat a nieco robit. my ideme na svadbu buduci tyzden a dnes sme konecne kupili kravatu ;-). inak manzel si berie koselu s dlhym rukavom on nechce s kratkym, takze uvidime bude mu teplo, ale sak jeho vec ;-). inak nemam vobec nic nove, iba to ze v praci nestiham, vobec nestiham. potrebovala by som aby den mal tak 50 hodin a kto vie ci nie viacej.
Odpovedať
juuj...Janiiii...klidek...nie si sama co nestiha ale ja som s tym uz zmierena 8-) to je nas zivotny udel nestihat... a manzelovi bude horuco 8-)
Odpovedať
bude, ale sak on sa bude potit ;-)... a este chel aby kravata presne ladila k mojim satam tak sme 6 hodin hladalai kravatu. po celej prahe. ale nastastie mame. a ja mam opuchnute nohy. ale hlavne ze je kravata ;-). a on je na obleky zvyknuty ;-) dnes bol cely den v obleku a v pohode, nepotil sa ;-). teda potil, ale len tak trochu.
Odpovedať
no tak potom je vsetko v poriadku ;-) a co mas tolko toho v praci ze nas tu zanedbavas?
Odpovedať
zobrali mi 3 ludi a som na vsetko sama. takze vsetkeho mam vela;-). ale zajtra si idem presadit aspon jednu pomocnu ruku. no uvidime.
Odpovedať
jaj no jasne ...aj mne by sa zisla...aspon aby som mohla kludne na wcko ist ;-) ...lebo musim zamykat a odomykat plno dveri ked idem co i len na minutku prec...
Odpovedať
halo je tu niekto? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to je tu nenormalne dusno fuj neskutocne :-(
Odpovedať
aj u nas...a tak pod mrakom ako keby chcelo prsat... ale cele rano som si listovala psikov tak teraz som z tych obrazkov taka potesena, ze mi to pocasie ani nepride take strasne :-) 8-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
posli mi nejakych oki nech sa pokocham, no ja by som nechcela aj ked mam rada, ak tak do rodinneho domu to ano, ;-)
Odpovedať
no ale ved my mame rodinny dom...my ho vieme aj von dat ale ja chcem izbove plemeno...malinke mnami...poslem ti do ip daco
Odpovedať
Profilova fotka
izbovy portvis, zmetacika hehe, to hadam nie, take ze civava ci co :-o , no ale ked sa ti to lubiii.... ked uz psa tak poriadnehooooooooooo |-|
Odpovedať
poslala som ti link... tak bude ten co je tam ...alebo si pisem s jenou tetou co predava civavky len foto mi posle az ked pride z prace...pisala, ze mam sa prist pozriet nezavazne a ked sa mi nebude pacit tak ho nemusim brat...moja zlataaaa...ja ked by som ho videla tak vezmem vsetky co ma.... :-) :-) civavka je asi praktickejsia...asi nema tolko chlpov... ale...na druhej strane,....yorkshire nema srst ale vlasy a tie ked sa strihaju tak vraj tolko nevypadavaju... najsamlepsie sa mi paci mops...ale to Michal rezolutne odmietol...lebo ma spucenu tvaricku :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
coo to hadam nie dani, :-N , a ta civava, posli mi aj taku, no ja neviem zda sa mi to take nem pes, ale to je otazka vkusu, kazde je inak zlate, to verim, mopsi joj to je mnam mnamj :-D , s tym suhlasiiim ,taky sa aj mne moc paci..
Odpovedať
sa ti nem paci yorkshire?...fakt?...mne ano lebo je malilililinky...pockaj poslem ti civku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
joj ten mopsi je krasnyyyy dani to je na zvazenie :-D , a to je take male fucave, hehe, poznam takeho v okoli
Odpovedať
hej sak za mopsa som ja najviac... Michal potom navrhol ze radsej jack russel...ale to je taky temperamanet, ze to sa musi mu clovek velmi venovat ... mopsiky su uzasne...ale nasla som teraz aj civavku krasnu kratkosrstu.... ale radsej sa netesim, lebo este nie je celkom spracovany :-N
Odpovedať
Profilova fotka
takto, sak ak to ma byt to co chces, tak preco nie aj dalej ist preto, noa? sak mate auto, nie ;-) , a urcite je aj v okoli kosic, ci presov, alebo ako =-) , ja ani neviem teraz som bola v tom ze byvas v presove, a zas mam pocit ze asi v kosiciach, dovi dopo som z toho, ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?