Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
aaaale...adrenalin momentalne mam na maxime...prave mi odisiel jeden zakaznik...mozno budem v telke ...a mozno budem potrebovat pravnika :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
v telke ta kedy, nech kuknem hehe pravnika cos zrobila :-D
Odpovedať
aaale...chcem prachy ktore nam patria...sak som ti minule pisala tusim do IP o tych upomienkach... a dedo mi tu skoro porazku dostal ked sa prisiel opytat ci to muyslim vazne a ja s kamennym ksichtom som mu povedala ze samozrejme, ze keby zo srandy tak mu to napisem na toaletny papier :-D ...ale to som si uz len pomyzlela ...nakolko musim byt profik tak taketo slova nahlas nemozem hovorit zakaznikom...ale chcela by som.... uz mam vybrate materialy na linku... bahenny dub a vanilku.... a zeleny gauc budeme mat ...to pojde k tomu paradne...a striebornu pracovnu dosku 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
joj krasne farby, zelena je uplne super v kombinacii s drevom svettlym aj tmavsim a bahenny dub to co je aky odtien :-D ale sak co ked to mal zaplatiti podla zmluvy tak co potom, co sa mu nepaci, ludia su dr..ty 8-(
Odpovedať
no to oprave sa mu nepaci ze to ma platit.... nevadi bahenny dub je taka tmavohneda...a krasne k nej pojde aj svetlosiva dlazba a strieborna pracovna doska...a ked som k nej prilozila tu zelenu...no kraaaasa
Odpovedať
Profilova fotka
ale sak nemal tolko minat a mal platit vcas, nie? |-| to verim ze krasa, my mame zelenu obyvacku zelenu sedacku v kombinacii s javorom, aj zaclony mam zelene :-D , a kuchyna zeleno oranzova, proste zelena je super :-D
Odpovedať
no ja som povodne chcela cervenu, tmave drevo a sivu...ale manzel neznasa cervenu...a uz ked doniesol ujo kuchynovy vzorky a ked som tam tu zelenu zbadala, tak som nemohla odolat... este dilema ci lesk alebo matne...Michal nechce leskle dvierka, mne sa zdaju byt fajn, ale netrvam na nich
Odpovedať
v sobotu idem na svadbu...co si mam obliect? daj mi tip na nieco pekne a trendy :-)
Odpovedať
ahojte holky, nejako vas zanedbavam .... nestiham. cely tyzden sme doma pracovali, robili sme strechu, plot atd... inak dnes som dostala nadhernu kabelu, uplne nadhernu ;-). dani: leskle dvierka je hroza, neprakticke. mame to u mamky a daco strasne, to nemas nikdy cisty, vzdy su tam odlacky prstou. ako som citala ake farby doma doladite, to bude krasny domcek ;-). na svadbu doporucam nieco lahucke, bude vam horuco. my ideme tiez na svadbu a beriem si saticky co som mala na redove. na ramienka kratke, cervene ;-). len svojmu musim kupit koselu, bude mu horuco. rozmysalm ci zvolit kratky rukav, ked on ten kratky nema rad. zase bude mu velmi horuco. neviem. co si berie tvoj? kratky ci lhy rukav kosele?
Odpovedať
jani dik za tip...super ze viem tiez som chcela redove saty...ale uz nechcem....radsej nieco nove
Odpovedať
;-) je jasne ze nove su lepsie ;-). ale holt peniazky sa minuli na auticko ;-). takze teraz zase trochu setrime ;-). tak aj preto tie co uz mam. idem kamoske za svedka ;-). az si vyberies nieco nove, potom popis ake si nakoniec volila. potom daj info s tou koselou. ci vobec mam skusit presviecat mojho ze mu bude horuco, ci nie.
Odpovedať
urcite kratky...sak ked by mu bola ohromna zima, bude mat aj sako sebou... ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
nieco lahke urcite, mas nieco nove vyhliadnute? joj ja by som nieco tiez isla, my budeme mat 50vyrocie zalozenia skoly, asi pojdem na taky ples vecerny :-D , tak som zvedava. aj u vas je taky hic :-S
Odpovedať
hej...strasny...nervozna som z toho, a chce sa mi spat musim ist pozriet nejake satky pekne, mozno nieco s holym chrbtom alebo nieco zaujimave...uz sa tesim... ;-)
Odpovedať
no ide ti to ci nie?
Odpovedať
Profilova fotka
nevim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a ide, inak je tu fujha hic, ma boli hlava fujjj :-( , a setci su nejak nervozni, asi je nieco vo vzduchu :-S
Odpovedať
u nas prasaloooo... ale len chvilku
Odpovedať
Profilova fotka
u nas neprsalo a ani to tak nevyzera zeby 8-( neviem ale hlasili ze sa ma ochladit, ale ani na to to nevyzera, idem mrknut nejake meteo, ze co si z nas roba predel ci co ]-(
Odpovedať
no ako s tou predpovedou? povedz zaba! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
v sobotu 25 inak hic jak svina :-(
Odpovedať
no pekne
Odpovedať
:-( :-|
Odpovedať
Profilova fotka
jaj ty ides na tu svadbu :-D v sobotu, neboj hic bude ajtak, sak je leto de si rybka, co robis, aky si mal den :-x
Odpovedať
same behacky...
Odpovedať
Profilova fotka
halo rybka co nove? :-.
Odpovedať
no novej je to ze je piatok a to ma tesi...
Odpovedať
boli ma jazyk :-|
Odpovedať
Profilova fotka
coo jazyk co si s nim robila hehe :-D
Odpovedať
sa mi urobila taka miniaturna vyrazticka ...a uz ju tam mam par dni :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?