Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
joj sak ta potom hadam do tych kosic heh, patrilo by sa mi vidiet aj vychod krajiny veru x-)
Odpovedať
Profilova fotka
de buh to co si mi poslala aku stranku, fnuk, jake kraaaasne veci :-N :-N
Odpovedať
no jasne ze dojdes ku dejnuske na zurku...
Odpovedať
Profilova fotka
heh to tak daleko kossiiiiiiice, ta ne, skodaaaa velka :-(
Odpovedať
a sak v Tatrach si bola...to je od nas hodinka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
joj sak sa mi rit skoro prelezala :-o hodinka, ale sak kosice su velke nie? bolo tam ze vyse sto aj nieco km, len ze kosice, a to sme boli uz v tatrach, ta to je nejak viac ako hodinka a kolko este do centra ]-( , sak to mas ako do blavy, je to tu kusok a tri take este v meste ]-(
Odpovedať
jooj...uuuz vymyslas....
Odpovedať
mozno to ma na starosti GTS a preto ti to nefunguje :-D
Odpovedať
no zasa sme vcera tu kuchynu nenaklreslili..... :-( kde ste ktoooooooooooooooo
Odpovedať
Profilova fotka
nejak nerozumiem, co tolko to kreslite? :-o sak nejaky nacrt a potom to treba premysliet nie? alebo uz ste to urcite premysleli, ved staviate dlhsie ;-) ,
Odpovedať
no stavia sa dlho ale riesili sa milion inych veci... uz sme ich niekolko nakresili...ale problem je v tom, ze moj manzel si to chce premysliet a nie nechat sa ovplyvnovat niekym nakolko my budem v nej zit 20 rokov... mame kuchynu spolu s obyvacnou...a je tam maly priestor a nevojde nam tam jedalensky stol takze to musi byt funkcne a pohodlne aby ked nahodou pride babo tak sme ho nekrmili od baroveho pultu vies?
Odpovedať
Profilova fotka
jaj ok, jasne, uz som v obraze :-D hehe jj hned z baru :-D jasne treba to premysliet, ja som myslela ze to mate premyslelne, a chyba to len nakreslit, ze vy uz to mate svojimi crtami nacrtnute ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
no ja uz som to premyslela milionkrat...teraz mam take riesenie, ktore by snad mohlo vyhovovat...no len treba ho rozvrhnut, nakreslit lebo neviem ci sa vmestime, ci som si v hlave nepridala dajake cm v rozmeroch...cheps :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jj jasne :-D , to nie je len tak, inak obyvacka s linkou a pultom to je uz klasika v rodiinych domoch ;-)
Odpovedať
no hej ale ked je ten pult jedine miesto, kde vies jest tak je to problem lebo cely zivot jedavat za barovym pultom je somarina
Odpovedať
Profilova fotka
to suhlasim, hmmm, hadam sa nieco da vlozit, tam, nie? do obvycaky napr?
Odpovedať
Profilova fotka
rybka si tu halooo kukni si IP ]-(
Odpovedať
hej tu som len prikvitol manzel tak sme trosku rozoberali veci akoze...kopirovanie zabija nielen hudbu ale aj mna!
Odpovedať
Profilova fotka
mi to nefunguje zas ]-(
Odpovedať
joj ta cooo??? jak je to mozne? :-|
Odpovedať
no co? nefunguje?
Odpovedať
idem domov...lucim sa
Odpovedať
Profilova fotka
]-( no skoda, tak sa drz zatim 8-(
Odpovedať
uz tuuuuu :-)
Odpovedať
nikto tu dnes nebol iba ja?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som u rodicov, ale mas IP budem tu cakat co napises na IP ;-)
Odpovedať
uz som vecer nebola on line
Odpovedať
dnes to nejde mne
Odpovedať
zasa som tu sama? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
aha rybka vedie monolog :-D :-D co nove?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?