Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
uz si nacvicujete podpis??? ako sa budete volat???paci sa Vam viac vase terajsie priezvisko alebo po manzelovi??
Odpovedať
jeste si ho nenacvicuju,pritel porad rika at uz si ho cvicim :-) .Me se libi asi oboje,az ted me napadlo,ze bych si nechala obe prijmeni,ale uz to asi nejde zmenit,protoze jsem musela podepsat nejake papiry...ale nevim presne jake,vyrizuje to pritelova mama,nastesti Ja se budu jmenovat Fajcik :-) a vy?
Odpovedať
ja budem Rybarikova...paci sa mi omnoho viac ako moje terajsie priezvisko.. :-) .
Odpovedať
zvlastni jmeno,a ty si nechavas koncovku?A jak ser jmenujes ted,jestli se muzu zeptat?
Odpovedať
Profilova fotka
no vy ste to toho stihli akosi vela prebrať :-) ja dufam, že sa nič nestane ani nijaký trapas :-) to by bolo, ale ak tak, tak ozaj aspon bude na čo spomínať :-D A o tom priezvisku, no neviem, mne to je asi jedno... páčia sa mi tiež oboje, ale to čo budem mať asi viac, akože už to bude pani :-D
Odpovedať
ja sa volam Gurbaľová...no a si predstavte, ze taketo meno mate niekomu povedat denne parkrat do telefonu (mam na starosti kontaktne centrum v nasej firme)...kazdy ma potom vola BUgralova, Gordulova a neviem ako vseliako este....ale ked poviem RYbarikova...to uz bude zniet inak ;-)
Odpovedať
:-D tak to ti rikaji pekne :-) ,tak to budes mit rozhodne lepsi,hlavne jednoduzsi prijmeni.I kdyz ja nemam nijak tezke prijmeni a i tak ho komolily.A tady v UK ani nemluve,jak ho komoli..troubove :-)
Odpovedať
vcera mi prisel prsten,tak jsem z nej natesena :-) uz aby jsme je mely na prstech :-) doufam,ze mi do te doby nestloustnou prsty :-D spis se mi jeste stenci,tim stresem a tak... si ho pak budu muset prilepit na ten prst abych ho nekde nestratila :-(
Odpovedať
aj ja uz by som chcela...dufam, ze polovicku vytiahnem na nakup cez vikend konecne lebo nakoniec nebudeme mat ziadne :-(
Odpovedať
snad ho brzy donutis,protoze taky nejakou dobu trva nez je udelaji :-( .Muj trval mesic a pul. A ted je mesic a pul do svatby...teda to je fakt desny.Kdyz si predstavim,ze 30.4 jedeme na Slovensko tak zacinam mit strach :-N
Odpovedať
no ved som mu uz vysvetlovala, ze sa treba zobudit...tento vikend nam davam poslednu sancu lebo ja si uvedomujem, ze je najvussi cas ale teraz je prave v praci taka doba, ze nasa spolocnost sa rozrastie a proste velke zmeny sa chystaju tak sa plasime vsetci...juujj...ale ti poviem teda, ze ten cas ako velmi leti nie? =-)
Odpovedať
tak drzim palce at ho dokopes,chlapi jedni ]-( no leti to neuveritelne,des ]-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no my už sme si boli tiež obručky zajednať a povedali, že budu za 3 týždne... takže už by ste asi naozaj mali ísť :-) aj ja Ti držím palce, je to s tými chlapmi strašné :-D :-| A letí to teda riadneee :-)
Odpovedať
a uz mate aspon nejake vybrane z netu nebo nejakou predstavu?Nebo budete vybirat az v prodejne?
Odpovedať
Profilova fotka
No vidim, ze ste sa tu super rozkecali babule :-) Trosku sa vratim spat...my sme mali tu nauku v UK, sa to vola Marriage Care...uplne super prednaska trvalo to cely den, ale dalo mi to vela...hodne sme sa jeden o druhom podozvedali, cize bolo to v ramci hier. Co sa tyka menu...my uz mame vybrate, dala som sunkovu rolku s chrenom a oblohou, potom budeme mat kuracie masko s prosutom a nivou, opekane zemiaky a ryza a obloha a potom uz iba svedske, to vraj uplne staci a bude tam toho vela aj tak takze nemusia sa prezierat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
inak danusha s tymi obruckami by ste sa mali poponahlat tie nase sa tiez robili tri tyzdne ale uz su doma dali sme ich spravit tesne po vianociach
Odpovedať
ma nestraste...sakra...ja viem ze je neskoro... :-| ale ked zasa vravite, ze 3 tyzdne tak to ked si pohneme a vyberieme tak to stihame...ved mame este 5 dni do svadby... :-N ja som vybrala na webe nejake cca ake sa mi pacia, ukazala som milackovi a jemu sa pacia tiez takze vyber by dlho nemusel trvat
Odpovedať
podla mna staci take menu ako si napisala UK ...ale mna kazdy prehovara, ze treba dat predjedlo, polievku, hlavne jedlo...potom okolo desiatej este dalsie jedlo...a tak svedske stoly...ja si nemyslim, ze ludiabudu jest kazde dve hodiny... ved sobas o 16:00 okolo 17:00 to skonci (+-) pokial dojdeme po gratulaciach k sale a sadneme k tej suncicke bude mozno uz aj 17:45 18:00... ...to bude predjedlo....potom okolo 19:00 mozno skor...neviem este presne...polievocka a druhe jedlo...to moze trvat tak do 20:00...a keby sme o 22:00 dali dalsie jedlo, nehrozi, ze ho niekto bude aj jest...nie?? co myslite?...mezditym kavicka, ovocie, kolaciky....
Odpovedať
bre ranko :-) naše menu tiež ešte nie je dotiahnuté, predbežne sme so šéfkuchárom zostrojili taký návrh, ale ja už teraz by som vymyslela niečo iné. sme dohodnutí, že tak 2 týždne predtým upresníme. teda nie že by som zastánkynou svadobného obžerstva, ale bola som jednej veselke, kde som bola hladoš ... a to teda nebolo nič moc...
Odpovedať
noze daj na porovnanie co ste vymysleli...ja sa tiez neviem rozhodnut ze ci je tam to jedno potrebne alebo nie...sakra...nechcem aby mi ludia hladovali ale zasa na druhej strane zo skusenosti viem, ze ja osobne nezvladam vsetko co nam na svadbach predostru
Odpovedať
Och joj, som to tu pekne vypísala a neodoslalo mi to .... ]-( No takže ešte raz....šampáno s jahodkou prípitok, syrovo-šunková tanierik, polievočka, dvojaké masko plnené na prírodno, potom teplý raut - šnicelky, masková roláda plnená, a bravčové na hríboch, a studený raut. a po polnoci gulášek z diviny s brusnicami........ uffffffffffffffff
Odpovedať
tak mas toho dost...a same dobrotky a tiez taky pocet jedal ako aj mne kazdy vravi, ze by mal byt...takze predsa len??? sa necham prehovorit??? 8-)
Odpovedať
no ja som len hlavne poučená, ak host si dá námahu, že sa na svadbu sa vyfintí, kúpi nové šaty, zaobstará dar alebo dá finančný príspevok, tak nech aspon nehladuje... radšej nech ostane, ako by mal niekto na mojej veselke hladovať :-). sobotu si ideme po obrúčky a čaká nás shopping na koláčiky. oziko a tortičku už máš vybratú?
Odpovedať
hmmm...torty kolace ...to zariaduje mama...musela dostat nejaku ulohu lebo mala pocit, ze ju vynechavam...akoze ona mi vravi, ze alkohol ide nakupovat, menu vybavit...ale nie nie...to uz je na nas
Odpovedať
Profilova fotka
no ja si tiež myslím, že radšej viac jedla, ako by nás potom mali ohovárať, že sme im nedali najest :-) ale my máme sobáš o 15.00 takže myslím, že ked dalšie jedlo bude o 22.00, tak aj vyhladnu, o 17.00 už budú najedení, takže myslím, že o 22.00 môžu pokojne jesť zase :-) a potom už iba švédske stoly a to ak ostane, tak si to zoberieme domov a zostane na Poprávky :-) A tortičky a kolačiky mi máme zajednané od začiatku, to mi pečie maminka s krstnou :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, aj ja sa pridavam k nasmu datumiku, a konstatujem ze uz sa nam to kraaati :-D . Tiez nemame este vybrane presne menu, ale mame o tretej sobas a potom hadam okolo stvrtej ci tak dorazime, cize tak sa bude vybarat. Inak ten RAut nam v restike osobne navrhli, ze je to uplne super riesenie podla ich skusenosti, a ja musim predbezne suhlasit, kedze moja cast rodiny nepapa na povel xixixi, :-D , takze sa mi to hodi, no ale dam info po skusenostiach po svadbe, ze ako to dopadlo. Mi si vsetko riesime a zhaname a vybavujeme sami, takze uz poslene dni mam stres, ze nestiham... :-N majca to je fajn ze ti kolaciky robi rodinka, to bola aj moja predstava, bohuzial to tak nebude, som rada ze teta mi spravi slane, to je fajn :-) .
Odpovedať
Profilova fotka
Neviem ci je tu taka tema niekde, ale rada by som, vedela co davate ako predjedlo.... viem o sunkrovej rolke s chrenom, ale nejake ine napady kocky potesim sa 8-) .
Odpovedať
heppy my asi nejaky sunkovy tanier...to je taka klasika i ked troska fantazie by tomu neuskodilo
Odpovedať
Profilova fotka
danuscha .... klasika? ak mas aj nejake typy este, priznam sa ze neviem o tejto casti jedla t.j. predjedla nic :-N ... akoze tiez nejaka sunkova rolka s niecim plnena?
Odpovedať
niee..normalne ze sunka, nejaka zeleninka...mozno salat
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?