Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to to chcem foto raz potom ja mam 174 cm :-D :-D :-D
Odpovedať
tak to napr. spolocne nase foto by bolo ako mamka s dcerkou :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hehe to hadam nie, myslis ze vyzerm tak staro :-( ?
Odpovedať
joj nie staroooo...vysokooo :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
moj drahz ma 195 tak spravime somarskz rebricek potom :-D ako dopadol vcerajsok doma? mangel udobreny ;-) ?
Odpovedať
hej hej ...v pohode...som mu vravela o tom, ze ako kazdy si mysli, ze doma pracu riesime , som sa mu postazovala a on pochopil presne co som tym chcela povedat, ma postiskal....a aj mi povedal, ze mame kopu prace a on je rad ze vela z nej urobim ja a bez toho aby ma musel prosit a ze je rad ze sa moze na mna spolahnut a taaak...nooo... takze secko ok ;-) ;-) ale aj tak sme pracu rozoberali :-D lebo som potrebovala ja niekolko veci vediet a toto bola sanca ako sa ich dozvediet 8-)
Odpovedať
Rybenaje dnes veeelmi produktivna...pekne dnes zarabam peniazky...juuj 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-o
Odpovedať
Profilova fotka
nechce mi to brat, ]-( uz som to treti krat vlozila a konecne nieco zobralo ]-(
Odpovedať
co ti nechce brat? co kam vkladas? mam chut na bryndzove pirohy
Odpovedať
Profilova fotka
sem na portal napisem a proste dam odosli odpoved a tvari sa ze odoslalo ale odvpoed tam nie je :-( pirohy :-x nemusim hehe
Odpovedať
nieee....pirohy nieee/???mnaaam
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
;-(
Odpovedať
ahoooojte.... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no co nejaka si vysmata :-D
Odpovedať
eeee...tak vieeees...uz je stvrtok, zajtra piatok, drahy vcera navrhol ze sa prestahujme firmu o dva dni...a taaak...ruzne.... 8-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fakt fiha ;-)
Odpovedať
a ked mam tak vela prace ako dnes tak mi velmi rychlo ubehne dnik...a to mam rada
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby ja by som potrebovala poradit ohladom alko a nealko pre 100ludi uz sme vseliak rozmyslali s mojou maminkou ale stale sa bojime ze to bude malo vopred dakujem
Odpovedať
ahoj Lenka... my sme mali rovnaky problem. Moja mati navyse protestovala proti tomu aby sa kazdemu kupoval taky alkohol ako kto pije...chcela tam mat tri druhy pitia a dovi dopo... nakoniec sme si urobili po svojom a kupili sme so segrou tolko ako sme uznali za vhodne...ale zial uz nepamatam ako sme to ratali ale kupovali sme to vo velkoobchode a alko a nealko ma dokopy vyslo na nejakych 9000 kurun tusim.... a to sa nam kooooopa toho zvysila...mali sme tiez cca 100 ludi
Odpovedať
Profilova fotka
tak dik danuscha no ked aj mne vyjde tych9000korun na alko a nealko tak budem rada tak myslim ze tam nepridu len chlastat nie? :-D keby si si spomenula kolko na osobu ste ratali tak napis budem len rada este raz dik
Odpovedať
ja neviem...kedze sme to ratali ja so segrou tak sme na to sli logicky...kolko chlastu do teba vojde za vecer? ...ja by som povedala, ze pol litra tvrdeho je tak akurat, s tym ze tam ratas, ze niekto vypije vias a niekto to dobehne.... no a vino...lier? liter a pol na osobu? my sme to ale ratali vyslovene na osoby nakolko bolo vela druhov alkoholu...vedeli sme ze manzelova teta pije cinzano, tak sme jej kupili flasu ...potom sme vedeli, ze niekto pije demenovku, tiez sa mu kupila flasa...hrusky bolo niekolko druhov ...ja som si dala zalezat na tom aby kazdy naozaj pil to co mu chuti....lebo niekto by to ratal, ze ked mas 100 ludi a pol litra na osobu tak to je 100x0,5...ale odrataj odtial deti, abstinentov, tehotne zeny, babky...a podobne... a neboj sa aj ked kupis vela ved to porozdavas...a ak nie tak si urobis doma bar a mas zasobu na pol roka alebo na rok
Odpovedať
Profilova fotka
joj ze alkohol ani nechcem uz na to mysliet ale tusim sme mali tri druhy plus sampanske ako pripitok ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mas pravdu pojdem na to logicky,o to ci ostane sa nebojim len ci bude dost, strasne pekne ti dakujem idem si robit zoznam este este vam napisem ze ako som to vymyslela tak zatial pa
Odpovedať
Profilova fotka
dani dnes si vo forme ako vidiem :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D mala by si castejsie pisat upomienky :-p
Odpovedať
hej hej :-p :-D 8-) 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
lenkaa drzim palec nech sa podari a nech je vsetkeho dostatok ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D rybka si tu?
Odpovedať
isla som skor domov lebo muzik ma cakal...sa mi venoval konecne trosku vecer....lebo inak je zaneprazdneny...ale vcera bol len moj... ;-) ;-) ;-) 8-)
Odpovedať
hello...je tu niektooooo,??
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?