Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
som varila masko so zeleninkou a piekla kysnute rozky so syrom
Odpovedať
dnes mam den blbec
Odpovedať
Profilova fotka
why? :-( inak dnes som tiez kukala kam az ludska povaha a blbost vie zajst |-|
Odpovedať
ja od rana mam nervy na vsetko a sa to stupnuje a stupnuje a este hrozi, ze vybuchnem a budu tu lietat vnutornosti ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
hehe to snad nie :-D , chudak mr. fishi 8-)
Odpovedať
no....a teraz zlaty klinec dna!!! idem na postu poslat kopu posty a velky switch zabaleny v baliku.... pridem k okienku...zenska sa zhaci..."jaaaj...ale ja uz mam zatvorene" a vravim ze dokedy ma otvorene....tak len do stvrt a uz je 16....chapes to???? balik vacsi ako ja a trep sa s nim naspat...neskutocne nieco...by som tu opicu rozrazila!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
tak uz vies preco posta, ... ja som minule bola o 18.stej, a u nas je do 19stej a posielala som balik a vyblafla na mna, ze ci nemozem dojst skor ]-( ]-( ]-( , tak som jej povedala, ze su predsa otvoreny do siemdmej, a ja pridem kedy mozem, potom bola ticho, hehe, tvarila sa ze dovi dopo, ale uz si nepipla. :-D. a to su len take utrzky ja mam ine zazitky s tetuskami pri okenku ]-(
Odpovedať
no akoze....ta prva nebola nic...to je v poho...ale som sla teda na dalsiu postu...a tam mi vies co povedala???ze oni baliky neberuuuuu!!!! to je nieco nenormalne...kam mam ten balik odniest aby mi ho niekto bol ochotny odoslat... som sa na to vybodla, odniesla som ho nazad do roboty a kaslem...toto nie je normalne!uz :-S :-S :-S
Odpovedať
Profilova fotka
neberu a to ako, ved je to jedna z beznych sluzieb v ponuke, to de si bola :-N si si ista ze si zabocila na postu hehe :-D ,
Odpovedať
som tam podavala aj listy ]-( ]-( ...takze urcite to bola posta ]-( ]-( nebudem sa zavcasu radsej rozculovat...ale ten balik musim poslat tak ci tak ]-( ]-(
Odpovedať
konecne som sa dovolala kurierovi a mozem kaslat na tu postu ]-( ]-( hahaaaaaaa
Odpovedať
haloo... no ta de si zasek tak dlho?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
halo tu heppy de si rybenka 8-(
Odpovedať
no tuuuu... som mala poradu a zaroven skolenie zmagorena som z toho teraz ale na moje pocudovanie som 95% veci pochopila ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
skolenei? fiha ;-)
Odpovedať
nooo...skolenie mali chalani technici ale ja som nesmela chybat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nooo dzifce pre vsecko hehe :-D akz mas dnes program, dokedy bude v robote_ :-N
Odpovedať
budem dlho lebo som urazena 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
hehe ale co to :-D
Odpovedať
pockaj ti napisem do ip...nemusi kazdy vsetko vediet ;-)
Odpovedať
mne ludi cez den volaju, ze ci moj manzel uz je hore a ci mu mozu zavolat.... alebo sa ma kolega pyta ci sme uz prebrali to o com sme sa bavii (nejaky problem bol s nastaveniami rychlosti u zakaznikov) ...lebo oni maju predstavu, ze ja pridem domov a zahajim pracovnu poradu....ze sa budeme rozpravat o tom ze kto ma nanho ake poziadavky, ake otazky.... halo halo...ale ved ja nie som privatna sekretrtka.... ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
hehe si prostrednik, ]-( , to nie je vdacna pozxicia :-N
Odpovedať
no to nie...ja ziaden prostrednik nie som...ved ja pridem domov a chcem mat svoje sukromie a nie rozoberat to co v praci a taak
Odpovedať
Profilova fotka
jasne ze nie si, musis to dat tym kolegom najavo, proste, lebo to je na houby potom, riesit robotu aj doma, ked netreba, strata sukromia veru ]-(
Odpovedať
no ja ju neriesim...a oni sa ma potom pytaju, ci som to vybavila...ale ja som nic nevybavila nakolko sme to riesili pred koncom pracovnej doby ked som bola v stadiu transformacie z Dejnusky custommer care na Dejnusku manzelku ;-) :-) 8-) :-D
Odpovedať
co si vecerala?
Odpovedať
Profilova fotka
boli sme na kave tu je taky celkom fajn cafe jeden co chodime, a kupila som cerve granaty a taky oblozeny granat so syrom a zeleninou, chcela som robit fasirky a tie dat do toho este, ale nechce sa mi 8-( 8-( 8-( , tak ich nejak urobim na zajtra nech ma co drahy papat hehe :-D :-D . a musim prat 8-( 8-( 8-( , hlavne to vesanie pradla 8-( 8-( , a ty ako, co budes papat?
Odpovedať
teraz som papala pizzu a idem asi domov....na FB som si pisala s kamoskou a sme si dali zavazok ze sa nebudeme rozculovat a ze si napiseme ked to porusime som veeelmi zvedava ako dlho to vydrzim :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jj citam prave hehe :-D , takto som aj ja zvedava
Odpovedať
no idem do obchodu koniec trucom kupim muzikovi veceru budem poslusna sak uz som velke dievca nie?(...no velke 8-) 8-) tak 154 cm nie je az tak vela)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?