Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
no idem na to divadlo teda...vidime sa zajtra...dnes uz nepridem lebbo to ma trvat vraj 3 hodiny |-|
Odpovedať
Profilova fotka
tak se bafte :-D
Odpovedať
ja konkretne som uz po kolegoch upratala, tiez mi to vadilo, tak som to proste upratala ;-) a na ten ostrov by som usla tiez ;-)
Odpovedať
cawte tu som vy ste tu?
Odpovedať
pocuvajte...nedame si stretko v aquacity Poprad?
Odpovedať
Profilova fotka
dee sak to je na konci sveta odomna :-(
Odpovedať
hmmm...mas pravdu som pozrela na mapu tak mas to na dve hodinky a nejake drobne... joooj....ked ja od rana rozmyslam ze by som niekam sla k vode :-( ale neviem kam a s kym
Odpovedať
Profilova fotka
heh aspon 3 cca 2,tristvrte :-( joj ale poprad mozem :-D ale aquacity je tam mrde ludi, ja take nemusim, ty ano ;-)
Odpovedať
hojky, ja by som dala hned. ale to mam este dalej ;-(. to mam tak na 6 hodin cesty. takze nedorazim. ja dnes poctivo stahujem, uz mam iba dva stoly v praci. sedim na zemi ;-). mame tu plazovu naladu, len bez plaze a vody.
Odpovedať
no tiez nemusim ked sa na mna lepia v bazene chlpate chrbty... ale som myslela, ze ked tam je trosku drahsie tak tam bude menej ludi...omyl vsak? hrozne ma to taha niekam k vode, mangel nemoze lebo berie take lieky co nesmu ist na slnko...
Odpovedať
Profilova fotka
hehe chlopate chrobty hehehe dobre rybka :-D kolko je tam vstupne, ?
Odpovedať
tha co ja viem? 500?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
fakt, a presa su tam davy ]-(
Odpovedať
no neviem...na tie sluzby co tam maju tak je to myslim primerana cena i ked si vlastne uvedomis, ze je kriza, tak to kaslem radsej na to...ale k vode aj tak chcem ist....nemusim sa nutne clapat ale sa poopalovat trosku, mne staci aj nohy namocit ... :-N ...
Odpovedať
Profilova fotka
sak cena neviem zhodnotit, len co som videla foto, ja som tam nebola, ;-) hm a co so sestrou? ta by urcite isla s tebou nie?
Odpovedať
joj...no to neviem...ona tusim v pondelok ide na chatu, v sobotu grilujeme lebo ona ma narodky...to nestihame....ked tak najskor o par tyzdnov...ked sa ona vrati z dovolenky, ked sa my prestahujeme...kym sa vsetko utrasie...vies... ale ja teraaaz chcem iiiist :-|
Odpovedať
jooj...ako ma taha na spanie teraz |-|
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si pospala a zobudila sa na to ze mi tece pot na ksichte, :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ockaj kedy sa stahujete? to uz teraz v lete ci ako? :-N
Odpovedať
no...ja uz balim sanony...ja sa uz na to stahovanie velmi poctivo pripravujem...firma ide za par dni (tyzdnov cca) a my budeme tiez uz na dome aj ked vrch nebude este hotovy ale zatial tam bude take provizorium, v ktorom sa v pohodicke da fungovat...o par mesiacov sa dorobi aj nas bytik ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
uz byvat v provizoriu? budete dobre rozumiem ;-)
Odpovedať
ano ano... tak najprv chceme zateplit a potom sa bude riesit vrch...ibazeby nam niekto dohodl parmilionovu zakazku...v tom pripade mozme hned byvat ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hehe, to aj my v dome potom :-D :-D :-D
Odpovedať
a hlavne z tohto podnikatelskeho centra chceme vypadnut lebo tu nas to stoji 30tisic penazi mesacne...tak sa aspon jedneho vydavku zbavime
Odpovedať
Profilova fotka
jj to verim, najmne to je ina nakladova polozka ]-( ,hlavne ak ste niekde v meste v centre, 8-(
Odpovedať
no nie sme priamo v centre, skor v sirsom centre ale polohoa podnikatelskeho centra je dobra vzhladom na dobru dostupnost... a uz mi tu lezie na nervy aj to parkovanie na slnku...cely den sa mi vari auto...poloprazdne parkovisko je tu ale moje miesto je na slnku...a ked naaahoudou parknem inde tak uja vratnika klepne pepka tak to radsej neriskujem lebo ho nechcem mat na svedomi ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
heheh 8-) jj dostupnost je dolezita, sak u nas sa uz plati za parkovne pomaly aj pred domom ]-( , a nemas sancu v meste ist na obed niekde ci tak, ked neplatis za parkovne ]-( , tak nechodime, a mam pocit ze to uz v centre neni ono, sak vacxina ludi chodi autom, skor to vidim ako pises ty tie centra nakupne a pod. su aj s parkovanim, aj pre klientov a tak... , mesto vykapava heh, a najomne no komeentaros, zdieranie a teraz budete viac v centre nie? tusim tak si spominala, ;-) a vo volastnom to budu ine uspory hehe :-D a budete to aj prenajimat este... ci sa zle pamatamm...
Odpovedať
no prenajimat to nebudeme...parkovanie u nas bude zadara... budeme mozno trosku blizsie centra ale ludia pokial si zvyknu ze kde to sediiiime...juuj to bude casu a casu ;-) btw...som doma ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
takze tam budete len vy a firma 8-)
Odpovedať
ano ano ;-) 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?