Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
inak kde su vsetky baby odtial? sa povydavali a uz su z kola von ci ako? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
co ake baby ? dani pioslala som ti dlhu story na IP, ale realnu hehe, tak vela sil k citaniu :-D
Odpovedať
no co ja viem? majca andzi obcas zavitala lilli nudlik uk a mnohe ine ktore sa vydavali vtedy alebo priblizne vtedy ked my
Odpovedať
Profilova fotka
hehe ze kuchynsky robot co si pisala dobre prirovnanie :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
uk robi v novej robote nudlik to ani neviem kto je hehe lili veru ta sem tam na facebook dojde andzi to tiez neviem kde je majca ta ma nejaku novu robotu, spominala heppy a rybenka spolu s jankou su aktivny users :-D :-D :-D
Odpovedať
ano ano... strazcovia packetov :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hehe inak to co som ti poislala tak to si pozriem aj wedding photos ze ako bude vyzerat v kope :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D opica... aj ja som zvedava :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
zase sa stracam... chvilu tu clovek neni, ani nie dlho a uz som mimo.
Odpovedať
jani...to my...tajomne zeny to sposobujeme... :-D :-D 8-)
Odpovedať
ako uz si zvykam ;-) len som uplne mimo ;-). joj ale ten domcek, to je kvele, to ti tak milo zavidim ;-)
Odpovedať
dakujem jani ;-) ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ako vam dnes zacal den? ja som nejaka nedospata ale viete co? vecer ideme na divadlo...letne Sheakspearovske slavnosti su v Ke a v predstaveni hra aj bratranec mojho manzelika 8-) tak ideme ho podporit
Odpovedať
ja som sa dne vobec nevedela prebrat, nejak aj teraz sa mi chce spat. som nejaka ospala. my sa chcystame do zologickej, pride k nam moj brasko so synom, ktory ma dva a pol roka, tesim sa na neho ;-) vcera vecer sme dosli domov a zacali stahovat nabytok ;-), nejak sme to chceli preskladat, tak sme do 1 v noci stahovali a som s toho unavena ako kon.
Odpovedať
:-) :-)
Odpovedať
no haloo...damy
Odpovedať
Profilova fotka
halo tu heppy kto tam :-D
Odpovedať
tu dejnuska.... kde si bola tak dlhoooo??? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
heh :-( nejake vysetrenia mi dal spravit, dovi dopo kolko ludi tam je vsade, fuj, sak ale nech da, raz za cas |-| a ty ako zas ma raport :-(
Odpovedať
dnes sa tu aj orientujem ;-). nestihli ste vela popisat ;-). ludi je uplne vsade. pride mi ze cim tepleise, tym sa dlhsie vsade caka. ja som stravila viac ako 2 hodiny na poste, to bolo neskutocne co tam mali ludi.
Odpovedať
Profilova fotka
posta no commnetaros ]-(
Odpovedať
my sme tiez boli na poste... az na dvoch ale dalo sa to prezit
Odpovedať
Profilova fotka
ja idem zajtra :-(
Odpovedať
anketa: upratovali by ste po kolegoch len v ramci zachovania cistoty na pracovisku alebo by ste to nechali tak i ked vam bordel trha srdce?
Odpovedať
Profilova fotka
tazka otazka, zavisi o akeho kolegu ide, moji starsi niektori by sa urazili za to ze im upraces :-D
Odpovedať
moji sa uuuuurcite neurazia ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
hehe ja by som sa neurazila keby si mi upratala :-D ja mam vsetko upratane v notbooku hehe, okrem pisomiek tie treba archivovat tak ich davam do vreca ]-(
Odpovedať
no ale ved tebe by som upratala v pohode ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak dani ja ti to poviem takto, su chvile ze by som najradsej usla na opusteny ostrov s manzelom samozejme |-| , ked vidim co robia ludia niektori, napr. chodic normalne ti to prejde v strede krizovatky a ani sa neopzre ]-( , hlavne take ciciny alebo dedkovci a babky, seru na to, to ma vie tak vytocit, ide jak slepe kura 8-(
Odpovedať
hneva ma to, ze mam take prechodne stavy, ze po tych ludoch upratujem lebo ja mam rada cisto a poriadok ale potom jedneho dna ked tak upratujem tak si pri tom upratovani uvedomujem ze ako ma to vytaca do fialova... rovnako je to aj pri soferovani...mam stavy, ked necham prejst husicky a ma to nerozculuje ale inokedy by som bola schopna vystupit z auta a nafackat toho cloveka ze to ze nepozera na cestu ]-( ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?