Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
jooj....to nieeee jaaa...to samoooo... ale dobra sprava je ze po 17:00, cize teraz mi konci sluzba a dalej budem riesit psychopatov az v pondelok od 8:00...konecne je rozumne podelena poruchova sluzba 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D , tak tak time management je zaklad |-|
Odpovedať
a uz mame na polke domu aj strechuuuu 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
hehe super :-D tak mozes tam byvat na stracej nozke zatim :-D
Odpovedať
pojdem sa tam vecer pozriet, vraj sa tam za tyzden vela zmenilo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
joj super, a co interier, take ze vana, kachlicky a podlaha, uz vyberate, ci to mate na kluc ci ako ???? daj IP :-D
Odpovedať
jooj...to je este troska casu na to...ja stale neviem ake veci sa mi pacia...ci hypermoderne alebo retro...teda pacia sa mi vsetky ...a retro obzvlast....ja uz chcem kupovat koberceky a polickyyyy x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
hehe moj drahy to nazyva zaberace priestoru :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kokso ine drapy de na to tie baby chodia :-o
Odpovedať
asi v hororoch o draculovi :-N
Odpovedať
Profilova fotka
chudak neurazaj ho hehe :-D uz si doma ze, si pisala ze dnes koncis o 17stej ci tak nieee? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
=-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
hello no ako? 8-) 8-)
Odpovedať
idem varit ten karfiolik len cakam pokial svokrovci dozavaraju 8-) ty co robkas?
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja chcem, no boli ma ten nos :-( a musim upratovat :-( ideme na kavicku hehh :-p
Odpovedať
my ideme ku manzelovej babke ale predtym si este stihnem po skvelom obede zdriemnut |-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ... ako sa mavate?
Odpovedať
Profilova fotka
joj tu bude burcisko :-p ahoj tani ja tak chora s dutinami, a ty ako? co nove v praci a v rodinke :-D co aky mas novy kolektiv, miesany? a co ludia v kolektive da sa? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tu prsi a zima tu je asi 14 C, som zababusena a nikam sa mi ani nechce :-| dake mam zas depky...rodinka??? zase sme mali nepekny telefonat...asi pred dvomi dnami...Simonov mladsi brat a total na mna zvysoval hlas...ze som vsetkemu na vine, a ze vsetko je moja chyba.... ;-( no proste mam uplne po nalade a co je najhorsie...tak nam neklape manzelstvo :-| je to uplne suche...fakt neviem na co som tu svadbu robila...mam aj DVD uz a ked som ho videla, kde svokor spal a zachytila ho kamera tak som mala dost ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Co sa tyka prace tak sme tam same baby...ale proste len as ohovaraju a to nas tam je iba 7 dokopy...lenze rozne veky takze to tak je...co mam kolegynu ktora by ma mala zaucat tak akosi sa jej do toho nechce, proste nudim sa tam dost casto ... a to taka praca ma potom nebavi ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
joj ja som zo zenskymi po vysokej robila, to bolo des a hruza, same sexisticke narazky ohovaracky |-| a zavidenia si... ma IP uk
Odpovedať
Profilova fotka
Tani halo :-(
Odpovedať
ahojte ja som stihla navarit, odniest uctovnicke veci a este som sa aj doma stavila a este sme aj na navseteve boli a uz mam na dnes dost 8-) a tuna su take blesky ze dovi dopo
Odpovedať
dnes som mala strasne narocny den, ako bol pohodovy ale narocny. rano som rychlo doprala, potom som sla na nakup. uz mam darceky na vianoce ;-). kupujem ich vzdy v lete, lebo teraz su pekne zlavy ;-). ako kupila som trika za 79kc tak som s toho nadsena. aj deckam som kupila kreativne sady na malovanie na sklo za 60 kc. potom samozrejme nakup na potravin cely tyzden.a som utahana.dam si melon a filmik ;-)
Odpovedať
ahojte :-| aky sye mali vikend? :-( ja hnusny som unavena este viac ako pred vikendom :-S
Odpovedať
Profilova fotka
a co si robila :-( moj lekar ma dovolenku, ma skoro...j..o ]-( tak som sa od toho dedka co zastupuje vypytla nas ORL, hadam ta je odbornicka, a isla soma tam v malej cakarni asi 20 dedkovcov a babiek natrieskanych bez vzduchu, ze dovidenia ]-(
Odpovedať
aaale...do siedmej rana sme servisovali :-( nechcela som aby siel sam tak som sla s nim...tak mi treba ked som hlupa :-| ma vycerpal ten vikend ale hlavne psychicky
Odpovedať
Profilova fotka
jj take vikendy som zazivala ked som robila v takom sektore ako vy :-( , som bola na c |-|
Odpovedať
obcas si tak vravim, ze uz to prehaname s tou pracou |-| stale len to iste dokola...ale ked clovek nieco chcem mat tak musi preto nieco urobit a nezaspat lebo konkurencia caka len na to ]-( uz ma to obcas nebavi
Odpovedať
asponze ma kamoska vzala na milost a ideme na kafe... to mi vzdy pomoze 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?