Svadba 8.9.2012. Kto má svadbu v tento deň?

Zobraz úvodný príspevok
AHOJTE, je tu niekto kto ma svadbu v tento den alebo som zatial s mojim drahym sama ? :)
Odpovedať
tak my uz mame salu, foto, kamera, DJ, a urad :) to hlavne....zvysok ma este cas :)
Odpovedať
Profilova fotka
babyyyyy včera som sa dozvedela, že v našom kostole je už jedna svadba na tento termín zarezervovaná :-| neviem na ktorú hodinu, ale aj tak, tento týždeň či chceme či nie, musíme ísť za farárom zarezervovať termín, aby nám ho niekto ďalší nevyfúkol, dúfam, že sa nájde ešte nejaká hodina, ktorá bude voľná....som z toho dosť na nervy, chcela som sobáš o 16:00 tak dúfam, že sa bude dať :-(
Odpovedať
@tinka01 držim ti palce aby ti tá hodina vyšla, ja idem tento týžden zajednať kostol, dúfam, že nebudem mať ten istý problém.
Odpovedať
Profilova fotka
@beatrixlenicka asi sa nie nadarmo hovorí, že treba ako prvé zajednať kostol a sálu :-) my sme kostol odkladali a tak to teraz dopadlo, ale verím, že sa bude dať...pôjdeme najskôr cez víkend, keďže teraz sú sviatky a farár bude mať určite veľa roboty, taktiež asi bude chodiť po hroboch známych...normálne sa bojím, že čo ak sa už nebude dať, síce máme možnosť ešte v meste 2 kostoly, ale ja som chcela do nášho :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@beatrixlenicka a samozrejme ti držím palce, aby si tento problém nemusela riešiť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
My sme stretli farara nahodou na ulici, sme mu spomenuli svadbu a on povedal, ze staci prist 2-3 mesaice pred svadbou..ale tak asi je rozdiel ci je to svadba na dedine alebo v meste, kde je viacej ludi
Odpovedať
Profilova fotka
Caute babenky, my mate tiez svadbu 8. 9. 2012 a uz mame zarezervovaneho DJ, Kameramana, Fotografa aj starejsieho....este musime ist zajednat kostol a miestnost, tak dufam, ze to nebude obsadene....
Odpovedať
@lusinda5 : ahoj, chcela by som sa spytat kolko bere ten starejsi ?Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@monika89 ahoj, berie podla toho o kolkej zacina svadba - od 160 - do 180 eur
Odpovedať
Dakujem za info .
Odpovedať
tak aj my mame s priatelom na ten datum svadbu :)))
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, ako pokracujete s pripravami? my teraz zaciname riesit farbu svadby, a zhaname nejaky firmy ktore by nam zrelizovali vyzdobu a tak :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte kocky ja mam svadbu sice az mesiac po vas ale ak by steniekto potrebovali kontakt na fotografa mozem poslat do IP krasnu svadbu a vela stastia prajem :))))
Odpovedať
Profilova fotka
aj my máme v tento deň svadbu :-))) Veľmi sa tešíme už...ale akosi sa neviem rozhýbať k prípravám...k šatočkám... a tak..stále mám pocit, že mám čas...
Odpovedať
Profilova fotka
ale sálu máme zajednanú a dj tiež :-)) A čo sa tíka sály..tak tam je v rámci ceny aj výzdoba, všetko..takže to je super..a navyše robia aj fakt peknú tú výzdobu..takže som spokojná...ešte musíme behnúť za farárom...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky....tak ja som od decembra s prípravami nepostúpila ani o jeden krôčik ... .akosi sa neviem rozhýbať :-| ....základ máme všetko vybavené, ale už by sa asi trebalo začať obzerať po šatách, možno nejakú výzdobu, aspoň zháňať inšpiráciu...ale nechce sa mi :-) a to som si pred vianocami povedala, že všetko začnem vybavovať v januári-februári a potom budem mať pokoj....mám pocit, že sa mi to všetko poposúva :-S vy ste na tom ako???
Odpovedať
aj nás to čaká 8.9. máme iba kameru a fotografa. 8-) dnes ideme večer do agentúry snáď sa niekam posunieme. aspon DJ a starejšieho keby sme zohnali. Mrknem tam dnes už aj nejaké šaty no som zvedavá čo to bude. ale nejak sa mi nechce. za posledné 2 týždne som toľko telefonovala a zháňala ceny a veci že už som nejak otupená. niekedy mám pocit že už vlastne ani neviem čo chcem.
Odpovedať
AJ ja sa hlásim..............
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
ahojte nevestičky...tak už aj ja k Vám patrím...dnes sme boli zajednať sálu a ešte mame oznamka vybraté...a to je asi tak všetko....takze vela práce predomnou....:)
Odpovedať
ahojte kočky....aj ja sa idem vydava....xu ha ani tomu ešte nemožem uveriť :-D ..my máme zajednanu salu a kostol a na všetkom ostatnom sa pracuje... je tu niekto z BB? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tinka01 Jaa som na tom tiez podobne :) cez Vianoce sa mi nechcelo nic riesit, potom som si to odkladlaa na januar-fabruar a zrazu je uz april :D a ja dokopy nic nemam :) ale aspon som postupila s tym ze uz mam saty :) toho som sa dost baaala .) a ty ako? uz mas saty zajednane?
Odpovedať
Profilova fotka
@siska05 no šaty už chvalabohu mám, tie som si zajednala ešte vo februári a okrem toho nemám nič....teraz som bola týždeň a pol doma, chorá no nepohla som ani prstom čo sa príprrav týka...treba mi robiť pierka, stužky na výslužky ale nechce sa mi.....snáď sa k tomu dokopem nejako......
Odpovedať
ahojte ja už panikarim...a moma mamina ani nehovorim....musim sa do toho pustit s novým elanom...ma niekto svadbu v BB?
Odpovedať
Profilova fotka
@tinka01 noooo to ti verim :) ja som chvala bohu uz stuzky na vysluzky spravila, ale do pierok sa tiez potrebujem nejako dostat :) a neviem sa dokopat :P a ten cas tááák rychlo leti :D :D
Odpovedať
Profilova fotka
@siska05 veď to, že to ide strašne rýchlo......začínala sme plánovať svadbu v októbri minulého roka a neskutočne to zbehlo, vybavili sme zdravý základ a inač nič....do tých maličkostí sa mi akosi nechce púšťať, no zaberú najviac času....neviem ako sa mám donútiť :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?