Svadba 8.9.2012. Kto má svadbu v tento deň?

Zobraz úvodný príspevok
AHOJTE, je tu niekto kto ma svadbu v tento den alebo som zatial s mojim drahym sama ? :)
Odpovedať
ahoj :) no ako vidis tak nie si sama , aj my mame zrovana vtedy svadbu 8.9.2012 a nastastie uz mame vybavenu miestnost,hudobnikov a starejsieho a pravdepodobne aj fotografa :)
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja sa v tento úžasný deň vydávam :-) A zatiaľ máme sálu a zrejme aj miesto na obrad..viac zrejme ešte riešiť nejdem..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, pridavam sa... my uz mame kostol, miesto na hostinu, dj, starejsieho, kameramana, fotografa... ostatne ma este asi cas...ale uz mame nejaku predstavu ako by to malo asi vyzerat
Odpovedať
ahoj, aj my sme si zvolili termin na 8.9.2012 :)
Odpovedať
Profilova fotka
No co kocky, ako pokracujete s pripravami? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@siska05 my sme boli v sobotu zajednať sálu, dnes idem zaplatiť zálohu 100,-€, práve som odoslala potvrdzovací mail skupine, ktorá nám bude hrať na svadbe a to je zatiaľ všetko :-| dnes chcem rozposlať maily fotografom a kameramanom kvoli cenovým ponukám, že niečo povyberáme, hlavne aby cena nebola príliš "prestrelená"....a potom za farárom :-| ty si ako na tom? čo všetko už más? čo chystáš v najbližších dňoch? a čo šaty? už pozeráš niečo, lebo ja zatiaľ nie, ale predstavy by boli :-)
Odpovedať
Profilova fotka
babenky ešte by som sa chcela opýtať, ako viete koľko dní ostáva do svadby??? píše to tu niekde, alebo si to počítate sami? :-S lebo som si všimla že viaceré píšu, koľko dní ostáva do dňa D, ale ja to tu akosi nikde neviem nájsť :-)
Odpovedať
@tinka01 keď zadáš datum svatby, tak ti to vyskoči na tvojom profile koľko ti ostáva :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, ja sa tiež k vám pridávam, tiež budeme mať svadbu 8.septembra 2012. Už máme zaplatenú zálohu za sálu, kameramana a fotografa. Ostáva ešte dj a kostol a to hlavné máme vybavené...A vy ako ste na tom ? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cyly84 jejda ďakujem :-) tak dnes to máme za 320 dníííííííí ;-)
Odpovedať
bože moooj, babyyyyy! Vy mate svatbu skoro o rok a už mate povybavovane veci jedna radost! Ja mam v aprily a pohoda džez - vybavene zhola nič , stále si vravím, že "veeed to je skoroooo" :D
Odpovedať
Profilova fotka
nooo ja nemam povybavovane este takmer nic :D akurat farara a zaplatenu salu :) asi by sme sa mohli pohnut aj dalej.. :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@tinka01 ja si saty este nepozeram..... ale mohla by som zacat, aspon si urobit daku predstavu, pretoze ani len netusim ake by sa mi pacili :) a ty si uz vyberas? :)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja sa vydavam tento den:-) zatial este nemame vybavene nic, lebo na dialku je to dost nemozne :-) jedine fotografa a oznamenia mame poriesene :-D
Odpovedať
Ahojte, pripajam sa k 8.9.2012. Uz mame fotografa, salu a zarezervovany cas na matrike na 16,30. oznamenie som si vyrobila sama-pozrite do albumu.Mam uz aj kabelku, dazdnik a vejar, topanocky
Odpovedať
caute baby, tak aj my sme uz pokrocili, mame dj-ja, fotografa, kameramana, uz aj salu aj kostol aj farara...takze myslim ze vsetko hlavne uz mame vybavene, teraz sa pustit este do vsetkych tych drobnosti :)
Odpovedať
Profilova fotka
@siska05 šaty ma chytili v jeden deň tak som pozerala, ale to iba tuto čo baby majú v albumoch, salóny zatiaľ ešte obchádzam :-) a z toho čo som si popozerala, už nejakú tú predstavu mám....dúfam, že také niečo nájdem aj v reale :-) uvidíš, že keď začneš pozerať tak predstavu si zrobíš, máme to šťastie, že v dnešnej dobe je z čoho vyberať ;-) inač ak môžem pomôcť, vo výbere svadobných oznámení, tak mám jeden tip na www.pamas.sk sú nádherné oznámenia, som pevne rozhodnutá, že nejaké si od nich objednám, a nestoja ani veľmi veľké peniaze :-) sú síce z trenčína, ale problém dúfam s objednávkou nebude :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@kikusik23 závidím, že už máš všetko hlavné povybavované...mne ešte treba kameramana, fotografa a farára :-| akosi sa k tomu nemôžem prinútiť ísť za ním :-S
Odpovedať
@tinka01 no ja som kameramana a fotografa riesila ako prvych, chcela som mat tych lepsich s dobrou cenou ;-) a kedze svadbu mame v kostole ktora nema prideleneho farara, tak sme sa poponahlali aj s tym, pretoze sme presne vedeli koho chceme. Ale aj to som si myslela ze si vybavujem skoro a ked som volala do kostola kde budeme mat obrad mi povedali ze som uz druha co bude mat v tom termine svadbu, tak som si povedala ze chvalabohu ze som zavolala, lebo tiez som to dlho odkladala :-)
Odpovedať
Ahojte...aj my chceme tento dátum...ale ešte nemáme vybavené nič... :) trošku mám stresy, či sa to vôbec stihne :(
Odpovedať
Profilova fotka
@kikusik23 no tak teraz si ma utvrdila v tom, že už veru nemáme na čo čakať a hajde za farárom, lebo keď povie že už má termín obsadený tak sme nahratí...chcem svadbu u nás v kostole, našťastie ak by nedajbože bolo fakt obsadené máme ešte 2 kostoly v meste, tak dúfam, že niečo bude voľné :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@aklokin najvyšší čas začať zháňať zakladné veci: sálu, skupinu/dj-a, fotograf, kameraman, kostol...zbytok stačí aj neskôr.... ;-) verím, že ešte niečo nájdete....
Odpovedať
jj, na matrike nám povedali, že máme ešte dosť času, skoro nás vysmiali a že máme prísť v marci 2012...a sálu máme skoro vybranú, ale ešte stále čakáme na kalkuláciu...a takto sa to všetko naťahuje :)
Odpovedať
Profilova fotka
@tinka01 nooo ja ich poznam. pretoze byvam kusok od trencina, dvala som si tam viazat aj pracu do skoly :) Urciet sa tam pojdem pozriet, len neviem kedy ja zacnem konecne riesit oznamenia :) A saty? to ani nehovorim.... ale urcite si dake vyberiem, pretoze naozaj je toho na vyber az az.... a to je jedine stastie :D :D
Odpovedať
ono je to inak hrozne, pridete niekam a tam vas vysmeju ze naco vybavujete tak skoro, ale ked idete inam tam vam zase oznamia ze bohuzial uz je vas termin obsadeny...preto si myslim ze je vzdy radsej vybavit si veci skor aj ked pre niekoho priskoro, ako keby sa mate potom zmierit s tym ze toho koho chcete nebudete mat lebo je obsadeny...
Odpovedať
Profilova fotka
@kikusik23 presne toho názoru som aj ja, radšej si povybavovať veci postupne, skôr, bez nátlaku ohľadom času, vyberieš si to čo chceš ty a nie to čo už je iba voľné a musíš sa prispôsobiť :-) ja som si včera skúšala robiť zasadací poriadok, budeme mať okrúhle stoly, a frajer len krútil očami či mi nešibe, že kde sa tak ponáhľam :-) ale zistila som, že pousádzať ľudí nebude len tak jednoduché :-)
Odpovedať
@tinka01 tak v tomto s tebou uplne suhlasim, tiez som do zaciatku chcela okruhle stoly, ale vsetci uznali ze to bude tazke s usadzanim, no mame ich nakoniec aj tak...a tiez som uz nad tym premyslala a je pravda ze je to ozaj tazke usadit ludi pri okruhle stoly, lebo ten chce byt s tym ale ten zas nie s hentym a podobne. uz som sa nad tym aj ja trapila :) ale nic som nevyriesil atak som si povedala ze sa tomu budem venovat neskor, lebo aj tak sa moze este pocet hosti zmenit, ale mas pravdu vobec to nie je jednoduche ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kikusik23 ja som si nákres sedenia zrobila len tak zbežne, lebo ako vravíš počet ľudí sa určite ešte zmení, ale chcem to zrobiť tak, že keď pôjdeme rozdávať pozvánky (tipujem tak máj-jún) aby mi všetci povedali, že koľkí z ktorej rodiny prídu, presný počet a mená samozrejme (kvôli menovkám) :-), lebo napríklad teraz ešte nepočítam s priateľkami/priateľmi u určitých ľudí, lebo zatiaľ nemajú nikoho a neviem či dovtedy budú mať, alebo si zohnajú nejakých partnerov kvôli svadbe a tak....ale je to fakt o držku...nikdy som si nemyslela, že pripraviť svadbu je tak náročné a pracné...nechápem ako niekto môže "zbúchať" svadbu za 2 mesiace :-)
Odpovedať
no to nechapem ani ja ako sa to niekomu podari vybavit vsetko za taky kratky cas, ja by som asi salela keby mam tak malo casu :-D
Odpovedať
baby čaute, pridávam sa i ja do klubu :DD aj my mame tento datum,a zatial len hudbu zaplatenu na sale sa pracuje
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?