Svadba 8.6.2013 na Medarda

Profilova fotka
Stanovili sme si dátum svadby na 8.6. potom pozerám v kalendári a je to na Medarda..Mali ste svadbu v tento deň? Trošku sa obávam tej Medardovej kvapky... =-) :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som uz zazil svadbu aj ked prsalo, ziadna tragedia to nebola, cize si myslim, ze sa nemate coho bat.... ale pre istotu by som si zohnal pekny stylovy dazdnik :)
Odpovedať
Profilova fotka
Väčšinou v tieto dni bolo pod mrakom, veľmi málokedy sprchlo. Medardova kvapka je iba pranostika, nič viac- nič menej.
Odpovedať
Profilova fotka
aspon budeme mat vela penazi:))))
Odpovedať
Profilova fotka
i my máme termín na 8.6. 2013, a zatím se toho moc nebojíme, jistě bude pořádný slejvák až 9.6. :-D , nenechte si Medardem svatbu zkazit 8-)
Odpovedať
ja by som brala :) moj manzel ma vzedy narodeniny! :)
Odpovedať
aj my mame na 8.6. a moze byt take iste pocasie ako aj o mesiac neskor, nikdy si nemozes byt ista ci bude prsat, skaredo, pekne, horucavy... teraz je pocasie nepredpovedatelne...
Odpovedať
Taky mame v tot datum svatbu...ani jsem o tom po pravde nejak nepremyslela....
Odpovedať
na mojej svadbe padlo par kvapiek a prezili sme :):) a ako pro som zazil velmi vela krat dazd. niekedy je to lepsie, ako ostre slnko :)
Odpovedať
Profilova fotka
My máme svatbu stejně ale nepřipouštím si to že bude pršet.. :-D teda alespoň doufám že ne =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Je jedno jestli bude pršet nebo bude krásně, i přes to že máme svatbu venku (rezervovaná je i suchá varianta) :-) Bude to přece náš den holky!!!
Odpovedať
aj my máme svadbu v tento deň a ani by som sa nad tým nezamýšľaľa nebyť mojej mamky :D ju to napadlo ako prvú a teraz ma straší s tým dažďom :-S
Odpovedať
Profilova fotka
my vtedy mame tiez a mame vtedy ja vyrocie 9 rokov a za 9 rokov si nepametam ze by bolo nejake strasne pocasie vacsinou pekne slnecno a prsat moze ktory kolvek iny svadobny den . Apokial nemas na luke alebo pod holym nebom svadbu tak sa nemas coho bat.
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?