Svadba 8.10.2011. Má niektorá z vás tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte nevestičky má niektorá z vás tento termín???
Odpovedať
Vcera som bola skusat saty. Super pocit, krasne su. Pre istotu ma objednany kabatik s kratkym rukavom s dlhym rukavom a aj kozustek. :-) Vsetko podla pocasia. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
babyyyy videli ste predpoved pocasia???? sice teplotne by to mohlo byt aj lepsie, ale nehlasia DAZD!!!! len mierne zamracene.... juuuuj tesim sa z toho velmi, prajem vam sladke sny ;)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak mi sme mali svadbu 8.10 a mali sme aj dazd,aj duhu, aj slniecko .... vsetko v jediny den :-) obrad vonku sme nakoniec museli mat pod pergolou a bolo to rychle,kedze nam vsetkym bola zima, ale inak bolo vsetko uzasne ... ludia, aj miesto ... perfektne sme sa zabavili a vsetci to chvalili,ze taka svadba sa len tak nevidi ... velmi sme chceli aby sa ludia dobre citili a vyslo to ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dievčatá, všetkým nám želám krásny manželský život, veľa zdravia, lásky a radosti :-)
Odpovedať
aj ja vsetkym zelam krasny zivot v manzelstve - nech to krasne planovanie prejde aj do vsednych dni nie iba do toho jedneho lebo ten den bol len zaciatok....:-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
@liluc Ahojky, my sme mali presne takisto, dazd, slnko a duhu a zachytil nam to aj kameraman, takze krasna spomienka ......hned by som zopakovala
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?