Svadba 8.10.2011. Má niektorá z vás tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte nevestičky má niektorá z vás tento termín???
Odpovedať
No s tym krstenim to nie je take lahke ako sa na prvy pohlad zda.
Odpovedať
@luckapn by som rada nasla farara ktory by mi draheho pokrstil.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevestičky. ;-) tak je nás zas o jednu viac :) my už od júna máme zajednanú sálu, od septembra kameramana, fotografa a skupinu. teraz riešim šaty. lebo ma niektorí postrašili, že je už najvyšši čas. mam dilemu lebo tie čo sa mi páčia a ktoré mi sadli ako uliate su v jednom salone a stoja nejakych 420 eur :-( čo je dosť. bola som už aj na ukrajine. majú celkom pekné ale tam žiadne nemajú vlečku a nie je to proste ono. v žiadnych som nemala taký pocit ako v tých spominanych. takže tak.
Odpovedať
@suraya no to ste uz dost skoro vsetko objednavali, My hlavne este ziadnu salu nemame. Ale snad sa to este stihne, nas bude len malicko. Ale aspon saty uz mam, fotograf sa bude riesit zajtra, kameraman hm.. no tiez uz je najvyssi cas kameramana zhanat... No uvidim.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ano je to skoro. ale tu u nas sa to vsetko tak skoro vybavuje. jednu salu co som chcela tak 2 roky dopredu treba objednať. tak som len kukala. a tá čo ju máme zajednanú teraz, tú sme vybavovali v polovici júna min. roku a to najbližší voľný termín bol 8.10.2011. a ešte jedna sála čo sme rozmýšľali o nej, tak tá tiež rok dopredu. my sme chceli veľkú priestrannú sálu, tak preto práve táto čo máme. skupinu poznáme osobne tak sme ich už v predstihu radšej zajednali. ach šaty :-( to je dilema. ako ja mám predstavu, čo presne chcem, len tie financie....tak to ti teda blahoželám k šatičkám :-)
Odpovedať
@suraya no so satami je probkem. Tiez som povodne chcela ist na Ukrajinu, ale potom som to vzdala. Tak som bola pozriet v Polsku. Vosla som do jedneho salonu kde siju saty na zakazku a ked som to preratala tak tie co mali zlavnene vysli na 450 eur. No pre mna prilis vysoka cena ked posudiac moju postavu by mohol byt problem s ich predajom. Tak som vosla do svadobneho salonu tu u nas, sali mi vynikajucu cenu tak som uz nepremyslala a objednala som si ich. Su krasne a mam k tomu vsetko co budem potrebovat. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
vies co ja by som sa bala dat sit si saty na mieru. ja mam siroke boky a hore som zas utlejsia tak nemam zas taku postavu pri ktorej si mozem obliect cokolvek. prosim ta a ake satky si si vybrala? som pozerala ci ich nemas v albume ale nemas, tak som zvedava. a co ta stali? :)
Odpovedať
Mam od La Sposa alebo tak nejak. Ja sa v tom nejak nevyznam. :-p Nikdy som nechcela poziciavane saty. ale nakoniec to vidim ako dobre riesenie. Vyskusala som si ich viem, ze mi ich urobia tak aby mi uplne sedeli a su k tomu aj dalsie doplnky, takze je to super.
Odpovedať
Profilova fotka
@pieninka u naseho by to asi problem nebol, teda kamoske pokrstil dieta aj ked oni nemali svadbu v kostole, tak si myslim ze ani s tymto by nebol problem.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcence...mi planujeme tiez svadbu na tento datum....velmi sa tesime...
Odpovedať
Preco si davate niektore sit saty? Naco vam potom budu? Ved dnes sa daju pozicat ozaj pekne vyber je dost velky.
Odpovedať
ahojte baby.. aj my budeme mat svadbu 8.10.2011.. :o) zatial mame zajednany kostol, salu, dj, fotografa a v sobotu si chcem ist pozriet uz aj dake saty :) ..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
My uz mame salu, hudbu, zajtra vyriesime kostol a kameramana dufam ze bude vediet urobit aj fotky lebo mat aj fotografa sa mi zda zbytocne.
Odpovedať
@luckapn no ale ci by pokrstil dospeleho, len tak, to neviem. sla by som kdekolvek keby bol niekto ochotny a pokrstil mi partnera, ale ni je to take jednoduche... :-(
Odpovedať
@pieninka Nas sa nas farar v sobotu pytal ze ci potrebujeme doplnit nejake sviatosti alebo mame vsetko, on je taky v pohode myslim ze on by to urcite neodmietol, a ked to chcete vy dvaja tak preco by vam mal branit, u nas to tak bezne robia, tak drzim palce nech sa to co najskor podari.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte... aj ja mam s vami spolocny termin :D a mame uz salu, kostol, kameramana, dve fotografky, hudbu, folklorny subor, saty mam uz skoro rezervovane, len cakam kym sa ich jedna baba zriekne, lebo si ich rezervovala predomnou a okrem nich aj dalsie 4 :) tak verim v to, ze si nevyberie prave tie, co chcem ja, kolaciky uz tiez mame, kadernicka tiez uz je dohodnuta... :)
Odpovedať
@lubaska šikovná :) :) :)
Odpovedať
Profilova fotka
@stevka1 no tak zistila som, ze ak chcem nieco pekne a zaroven dobre, tak neoplati sa to odkladat na neskor... :)
Odpovedať
@lubaska no, my sme zháňali miestnosť pred Vianocami a tú, kde sme chceli, už na celý tento rok bola obsadená a tam kde máme teraz bol najskorší voľný termín 8.10.2011.... ale zase ja si myslím, že všetko je tak ako má byť :) No len čo budeme teraz pol roka pripravovať??? Ja už mám aj šatky , ale bojím sa, že si to ešte do októbra sto-krát rozmyslím a budem vymýšľať :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no aj my sme vzali posledny termin, ktory nam sedel, chceli sme skor ale nenasli sme volnu salu... a ja nemam obavy, ze sa mi ine saty zapacia, ako tie, co som si vybrala, mam obavy, ze ich mat nebudem, ak si ich vyberie ta holka, co ich ma rezervovane... a co budeme robit pol roka? ucit nase buduce polovicky tancovat - aspon ja :) premyslat nad svad. oznamenim :) nad vyzdobou, absolvovat nauky a pod... :) a myslim, ze to, ze bude svadba pocitime max. mesiac pred svadbou... :D
Odpovedať
@suraya píšem ti tu v našej téme, aby sme niekomu nekazili anketu :-) :-) :-) šaty už mám zarezervované :-) za 190 € so všetkým... pozri si v mojom albume, keď si ťa pridám k priateľom... a ty si ako na tom???
Odpovedať
Profilova fotka
@stevka1 jasne super :-) no ja som pochodila uz aj ukrajinu, aj salony v Presove, Kosiciach a Michalovce. no prvy salon ktory som navstivila v Presove, tak tam mi padli jedny saty do oka a odvtedy som kazde saty s nimi porovnavala. tak som sa pre nich vratila a objednala a potom zacala vahat ci som dobre spravila :-| tiez ich mam v albume. tak som ich strasne chcela, az som skoro plakala za nimi a teraz ked ich mam tak rozmyslam ci dobre. no stali ma dost. inac 470, no dala mi zlavu na 400. a ostatne teraz nemame cas riesit kedze obaja studujeme. sme v piatom rocniku na vyske. ale uz sa neviem dockat kedy sa budem moct naplno venovat svadobnym pripravam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak aj my mame tento termin :))))
Odpovedať
Profilova fotka
@suraya Ahoj aj ja som taky typ ze co mi prve padne do oka tak to vezmem aj keby som si ich pozrela este tisic, ja idem tento tyzden pozriet u nas tak drzte palce:) Predstavu mam tak uvidime:)
Odpovedať
Profilova fotka
@luckapn drzime palceky :-) no vacsina z nas aj ked ma svoju predstavu tak zvycajne to nie je na nasu postavu to prave orechove :-) ale ty mozno budes mat stastie a sadne ti presne to co mas vysnivane ;-) ja som takisto chcela ine ale absolutne mi nesli take ake som chcela.
Odpovedať
Profilova fotka
@suraya dakujem, no ta predstava nie je prilis narocna tak dufam ze vyberiem, akurat nechcem vlecku lebo to strasne deformuje saty ked je pripnuta, a mali by mat rukavy alebo ramienka, no a moj problem je ze som dost mala tak uvidime co sa mi podari vybrat:)
Odpovedať
Profilova fotka
@luckapn tak drzim palce nech si najdes saty ake sa ti pacia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@suraya Dakujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@stevka1 Tak som po prvej návšteve svadobného salóna a moja predstava o tom, že si dám ušiť šaty bez jediného vyskúšania dostáva trhliny. Zistila som, že to, že si myslím, že mi šaty určitého strihu pristanú, vôbec nemusí byť pravda :-D A naopak, strihy o ktorých som pôvodne neuvažovala, vyzerajú byť ok. Do októbra ďaleko, pobehám zopár salónov, spravím si predstavu a uvidím. Rozhodne nemienim však do šiat na pár hodín investovať stovky eur. Tak držte palce. ;-)
Odpovedať
Vidim, ze nas je dost ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?