Svadba 7.5.2011 - pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Všimla som si že nás tu už zopár je, tak prečo si nezaložiť vlastnú tému, kde si možeme pomáhať a radiť, čo treba kedy stihnúť a pochváliť sa čo už máme :-) My máme vybavené: miesto hostiny, kostol, fotografa, kameramana, ja už som si aj šaty, závoj a topánky kúpila.. :-D A čo vy?
Odpovedať
dikes dievcata... :-) spaniesky zavoj budem mat a skusala som v salone k tomu taku korunku - tam kde zacina zavoj... a velmi sa mi to pacilo... tie spodne tri su take klasicke... a tie horne - nie su celenky: su to korunky plne malych diamantikov... zda sa mi to take origos - tie kvetinky... len neviem ci to nieje velmi mimo.. :-o oni nie su az take velke ako by sa to na tom obrazku zdalo inac.... hm... este si to musim premysliet... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jááj tak už si to predstaviť viem :-N :-) mne sa práve najviac páči taký ten štýl ako sú tie horné :-)
Odpovedať
aj mneeee :-D ja som roztrhnuta medzi prvym a poslednym v hornom rade.....
Odpovedať
Profilova fotka
wera http://www.salondesigns.sk/maggiesott... úplne prvý model ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
barbora, bola som v KE salón Maggie, ale akurát dnes som volala do BB salón Designs, aj tam ich majú..
Odpovedať
Profilova fotka
hehe tak ja hlasujem za posledný v hornom, teda už má 2 hlasy, tak nie je o čom :-D :-D veronika - tie sú kráááááááááááááááááááásne ! Veľmi pekné, ten korzet, tie záhyby a tá krááásna vlečka :-) len musia byť asi riadne ťažké však? :-N
Odpovedať
kad idem na to - kupujeeem :-D veronika - su fakt nenormalne krasne!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
wera, aj ja som si myslela, že budú ťažké.. a čo ti ja viem, možno aj boli :-D ale mala som ich na sebe tak dlho, že som si na to nejak asi zvykla a aj som sa o tom rozprávala s tou kočkou v salóne, že ak šaty dobre sedia, tá váha sa nejak rozloží a telo si na to zvykne, pohybovala som sa v nich úplne bez problémov. ..a čo myslíte, bol by to zaberák pre krajčírku? Mne sa to zdá dosť zložité ;-) ešte ak vám to pôjde na FB, tu je detail na korzet http://www.facebook.com/album.php?aid... v tých záhyboch je to vykladané drobnými priesvitnými kamienkami, ako keby sklenenými.
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D hehe, no vidíš to a akú budeš mať nádhernú korunku :-) aj ja by som takú brala ale na nosenie na stálo, viem si predstaviť byť princezná :-D máš pravdu, sú, ale my už nemôžeme na žiadne iné kuk, takže nič si nevidela, tvoje sú tiež nááádherné :-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.facebook.com/album.php?aid... tu je ten korzet :-)
Odpovedať
baby troska sa votriem ked hlasujete :-) ja hlasujem za horny rad, druhe zlava :-) :-D
Odpovedať
ojojojojoj... aj to sa mi paci velmi... mne sa tie horne tri vsetky velmi pacia najradsej by som to spravila tak ze si kupim vsetky tri a povyskusam s ucesom a satami a potom dve predam ktore si nedam... (fiiiha ono sa to aj rimuje....) :-o ale to tak asi nepojde :-o
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
arainymonk :-D
Odpovedať
ahojte babulky tak ja hlasujem za poslednu celenku, teda c. 6, ale tiez by som si asi len tazko vyberala.;-) veron, ty si si vybrala naaadherne satky, mne sa tiez najviac pacia maggie sottero, nieco na styl sabelle, ambrosia, ale aj z tej novej kolekcie sa mi velmi paci model madelyn. no uvidim, ked pojdem skusat. a sit by som si ja osobne saty nedala, lebo tiez sa mi pacia take bohate sukne a mala by som obavu, ze to nebude ono. takze nevahaj a objednavaj, ked je aj zlava! :-)
Odpovedať
teda nehlasujem za celenku, ale korunku :-D
Odpovedať
ahojte, baby, ja vas nestiham citat :) neviem, ci je tema este aktualna, ale hlasujem tiez za korunku c. 6, je nadherna :) :-D
Odpovedať
dakujem za hlasovanie dievcence!! :-) ja mam momentalne tri favority: uplne prve - to je take originalne a kedze mam po satockach vsade kvetinky by sa to dost hodilo... potom tretie - to je take princeznickovske... a potom sieste - to je krasne a klasicke... teraz dilema: sadit na originalitu alebo klasiku... hm.. ako vidim väcsina vas leti na klasiku... mna zase dost laka ten horny rad... len aby som neolutovala... :-o este si asi necham par dni na rozhodnutie...
Odpovedať
Profilova fotka
téda nevesty, hanbime sa :-N kde som musela tému hľadať, na druhej strane na konci :-p arainymonk tak ako korunka? Už kúpená? s mojimi vysnívanými šatami som pokročila tak, že som ich našla aj v BB, bola som ich skúšať..a nejak mi nesedeli, kamoška (ktorá bola so mnou skúšať aj v KE) mi hneď povedala, že sú mi nejaké veľké, pričom to bolo číslo 36-38, čo bežne nosím, no skrátka..nesadli mi :-| Taká som bola nešťastná a potom som zistila, že tie čo som skúšala v KE sú menšie, je to číslo 32-36, čo síce nechápem ako je možné, ale sadli mi oveľa lepšie! Tak teraz sa rozhodujem, či vziať šaty z KE, čo mám tak 180km cestu, no uvidíme.. a baby mám otázku..rozmýšľali ste už nad alkom a nealkom? Netuším koľko toho sa zvykne kupovať, koľko počítať na hlavu? Viete niektorá?
Odpovedať
Profilova fotka
pravdu mas Veronika, mali by sme sa riadne hanbit! ]-( ved do svadby uz ani nie pol roka a tu akokeby sa nechumelilo :-D Veronika, a to ti tie saty v salone nevedia upravit? ci ty chces take, ze ti rovno sadnu, bez dodatocnych uprav? co sa tyka nealka, tak ked som pred rokmi organizovala stuzkovu pre mnohymi rokmi, tak sme mali 2 l nealka na hlavu, ale za posledne obdobie som bola uz na 2 svadbach, kde nealko doslo este pred polnocou, takze s tymto sa planujem fakt zasobit, voli sa zvysit, ako chybat. no a k alku, tak to ti neviem povedat, zalezi od rodiny, ale ja tak ratam asi 1/2 l tvrdeho a 1/2 l vina na hlavu. neni to vela?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevestičky! Fakt by sme sa mali nad sebou veľmi silno zamyslieť..... :-S Čo sa týka alkoholu, myslím, že naozaj to závisí od hostí... ale myslím, že pol litra tvrdého a pol litra vína na hlavu nieje veľa.... každopádne, radšej viac ako menej a stresovať, že hostia nemajú čo piť... no nie? ;-)
Odpovedať
ahojte! tak som sa aj ja nad sebou teda zamyslela :-D ale my nemame stale nic nove. a vlastne, konecne sme boli na fare!!! som to planovala od septembra :-D inak baby, chcela som sa vas spytat, co mate rezervovanych fotografov, budu vas fotit ako dlho chcete? lebo ten nas ze foti asi len 2 hod. z hostiny a potom uz nie, ale ja by som velmi chcela, keby tam zostal do polnoci. potom uz nemusi. najskor, ze ok, ze sa dohodneme a potom uz nie :-S rozmyslam, ako to zariadit... a este rozmyslam, ze si kupim tu fontanu cokoladovu, budete ju mat niektora? stale nie som presvedcena o tom, ci je to az taky dobry napad. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no my budeme mat fotografa na uplne cely svadobny den, teda aj vratane hostiny. my si s drahym zakladame viac na foto ako na kamere. akoze aj kameramana chceme, ale nepotrebujeme nejakeho super spickoveho. ale fakt celu hostinu chceme mat nafotenu. no my nad cokofontanou vobec neuvazujeme. kamoska si ju na svoju svadbu kupila, ale zabudli na nu, takze ostala nepouzita :-) inak baby, tie co mate v kostole svadbu, ako to mate s naukami? my sa chystame tento vikend do ba na taku hromadnu, tak uvidim ake to bude.
Odpovedať
ved prave, on robi uzasne fotky a preto sme ho velmi chceli, len som dufala, ze sa s nim bude dat dohodnut.. no a teraz uz je asi trosku neskoro na hladanie nejakeho noveho, ti dobri su uz zajednani. fakt neviem, co robit :-S my mame prist na faru este tento tyzden a ze sa dohodneme na tych naukach, vraj by ich malo byt 5 a mozeme si to rozdelit na viac mesiacov, alebo na tri mesiace pred svadbou.
Odpovedať
Profilova fotka
hamca, boli mi celkovo také voľné v drieku, okolo pŕs a tak, stále som si korzet poťahovala hore, padalo mi to, šnurovačka bola stiahnutá na maximum, viac to už nešlo. Takže toto sa upraviť nedá. Tie v KE mi sadli fakt lepšie, dobre som sa v nich cítila, čo sa o týchto povedať nedalo.. Neviem ako to je s tými číslami, keďže normálne sa do 32-34 nenavlečiem :-D Asi je to celkom fajn odhad 1/2 litra tvrdého aj vína na hlavu. Nemala som vôbec predstavu. Potom ma ešte napadlo, že možno v hoteli kde bude svadba mi tiež budú vedieť poradiť, veď už nejednu svadbu organizovali. jouky, gratulujem k pokroku s farou ;-) Čo sa týka fotografa, ešte sme sa nebavili o tom, dokedy tam ostane.. Fontánu určite kupovať nebudeme, ale jedna pani čo robí u nás výzdobu, ju má v ponuke. Tak ak by sme dali sálu zdobiť jej, tak možno to aj vezmeme.
Odpovedať
Profilova fotka
baby a tie náuky, to v akom kostole máte? Či to je jedno? :-D Lebo my budeme mať sobáš v evanjelickom, priateľ je evanjelik, ja som nekrstená, nám o žiadnych náukách nič nehovoril, iba že nejaký týždeň-dva máme za ním prísť a dohodneme sa na detailoch.. Alebo preto, že ja nie som pokrstená?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule :-) arainymonk no čo, ako si sa rozhodla s korunkou? :-) veronika a tie šatky chceš požičiavať, či kupovať? Tak ale keď sú tvoje vysnené, tak potom by som brala tie v ktorých si sa lepšie cítila, hoci boli tak ďaleko - možno by sa dalo dohodnúť, že si pre ne prídeš skôr než sa chodieva, keď to máš takú diaľku :-) my budeme mať max 30 ľudí pijúcich alkohol na svadbe, chceli sme tak cca 10 fliaš tvrdého a 40 fliaš vína - mysleli sme že to bude habadej stačiť - či sa vám zdá že by to bolo málo? :-N asi by sme už do kostola za p. farárom mali aj my skočiť, dohodnúť sa kedy začneme s náukami a so všetkým.. ale asi to necháme až po novom roku, termíny máme už dohodnuté, ešte musíme povolenia a papiere všetky možné povybavovať a asi až potom za ním pôjdeme :-)
Odpovedať
Cauky, tak my zaciname s naukami v decembri a pan farar nam hovori, ze mame stale cas :-). My kedze zijeme v Brne, budu nauky tiez v Brne, len ta posledna bude s nasim, ktory nas oddava na Slovensku, pretoze on ma nauky cez tyzden a brat si volno kvoli tomu je zbytocne. Tak sme si tu nasli velmi mileho farara, tak som zvedava o com to bude :-D. Co sa tyka alkoholu, tak my budeme brat urcite viac nez pol litra vina na hlavu...To je malo. Minimalne liter a to nepocitam vino na piatok a nedelu :-D. My mame doma cokoladovu fontanu, dostali sme od nasich na Vianoce a poviem Vam, ze sme ju mali na poslednej oslave a ako sa spustila, tak tam boli vsetci nasackovani, takze mala uspech :-D. Co sa tyka fotenia, tak mame lepsie fotografa na nase spolocne fotky a na gratulacie a potom nas bude fotit len jeden znamy na oslave....Snad to bude fajn :-D.
Odpovedať
Profilova fotka
wera, no mám dve možnosti.. požičať si ich z Košíc, čo je od nás tak 180km cesty alebo si ich dať ušiť a dúfať, že budú také isté :-S Už som z toho normálne zmagorená, neviem vôbec čo mám robiť, nikde inde na Slovensku tie šaty nemajú, teda majú ale všade tú väčšiu veľkosť, 32-36 majú iba v KE. Baby, brali by ste si šaty 180km ďaleko? Ešte minimálne 4 cesty by som musela absolvovať (podpísať zmluvu, ísť na skúšku, ísť pre ne pred svadbou a vrátiť ich..) Strašne sa to predraží, nehovoriac o tom, že cena za požičanie je 450. bajka, asi počkám ako ich ušijú tebe, budeš taký môj pokusný králik :-N Akurát pred pár dňami som si uvedomila, že je už "iba" pol roka do svadby... ale bajka závidím ti, že u teba sú to 4 mesiace ;-) Ja sa už neviem dočkať!!
Odpovedať
Profilova fotka
jouky, sa mi vidi cudne, ze vas fotograf nechce zostat dlhsie na svadbe, ved by si viac zarobil, nie? veronika81, tak 180 km je celkom ze dost, ale ak si presvedcena, ze su to tie prave saty a lepsie uz nenajdes, tak mozno sa do toho oplati ist... aj ked si fakt viem predstavit, ze tie prevozene kilometre ta odradzaju. a k tym naukam, tak pokial viem, tak nauky su iba ak je svadba v katolickom kostole. kamosi, co sa brali v evanjelickom tusim ziadne nauky nemali. Baby, pamatate si, ake vsetky papiere treba priniest na faru? ja si pamatam len ze krstny list a papier o tom, ze sme absolvovali nauky (kedze tie budeme mat v inej farnosti). Nezabudla som na nieco?
Odpovedať
Ahoj hamca, treba papier z matriky, ziadost na uzavretie manzelstva...:-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?