Menu Forum

Svadba 7.5.2011 - pridajte sa

6. júl 2011  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
arainymonk
8
Registrovala sa 26. februára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 98 príspevkov a 2 albumy. Má 6 priateľov.
  • Svadba bola 7. mája 2011
    Bratislava, okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
arainymonk
8
Registrovala sa 26. februára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 98 príspevkov a 2 albumy. Má 6 priateľov.
 tu stranku jednoznacne potrebujeme - nasi hostia prichadzaju z dvoch kontinentov a zo 8 krajin - ULETENE!!!! ani mi to takto nebolo jasne.... no sila!
v kazdom pripade tam pojdu hlavne info: najvyhodnejsie letecke spolocnosti, hostely hotely... trochu aby sa zorientovali co take je v bratislave a kade sa mozu ponevierat ked nemaju co robit... ako sa dostanu z letiska...
nech to maju co najlahsie - aby ich prislo co najviac... emoticon

co sa tyka privacy.... to som aj ja dost hisacka... aj tato stranka bude na password alebo teda na osobne pozvanie - nebude sa to dat najst na google ze kedy a kde sa berieme emoticon
a co sa tyka fotiek - aj ja som (aj) na to pricitliva... nechcem zverejnovat.... preto aj to pojde cez password (ani na facebook nepostnem nic... tam mam tiez iba jednu jedinu fotku profilovu...)

a dnes som akurat dostala od kamarata urobeny monogram pre nas... tak sa z toho dost tesim!! chcem aby sa to vselikade opakovalo - na oznamku, na stranke, na vinku a vysluzke atd atd... tak sa z toho velmi tesim! emoticon
28. okt 2010 o 18:38  •  Svadba bola v máji 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronika81
34
Registrovala sa 19. júla 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 446 príspevkov. Má 91 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
veronika81
34
Registrovala sa 19. júla 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 446 príspevkov. Má 91 priateľov.
 8 krajín?? tééda!! emoticon A odkiaľ je tvoj priateľ? Ako pozerám pas, tak ani nežiješ na Slovensku, že?
28. okt 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kessinka (30 r.)
8
Registrovala sa 31. decembra 2007 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 407 príspevkov a 1 album. Má 17 priateľov. Pezinok, okres Pezinok.
    Svätý Jur, okres Pezinok
fotoportrét
fotoportrét
kessinka (30 r.)
8
Registrovala sa 31. decembra 2007 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 407 príspevkov a 1 album. Má 17 priateľov. Pezinok, okres Pezinok.
    Svätý Jur, okres Pezinok
 veronika, maggie sottero sú podľa mňa najkrajšie šaty na svete emoticon v BA sa ale ceny požičovného pohybujú v ešte vyšších cenových hladinách , tých 450 mi príde strašne lacné (teda, príde mi to drahé ale už som zvyknutá na to, že ani 600-700 eur nie je nič výnimočné) emoticon aj tak by som chcela svoje vlastné emoticon takže tiež uvažujem nad ušitím a podobne sa bojím že to už nebude "ono"....
aký model si si vybrala? emoticon

a čo sa týka vlasov som na tom dosť podobne, uvidíme čo mi vymyslí vizážistka podľa šiat emoticon
28. okt 2010 o 19:55  •  Svadba bola v máji 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronika81
34
fotoportrét
fotoportrét
veronika81
34
 kessinka, model Emily emoticon
Sranda je tá, že som pôvodne chcela niečo jednoduchšie, mám aj v albume jeden starší model od MS, veľmi sa mi páčili, ale nedajú sa už zohnať. Ale keď som uvidela Emily, skúsila som.. a mala som pocit, že v momente sa chcem ísť vydávať, ani som ich nechcela vyzliecť emoticon
Ak si nájdeš ten model, je to tam dosť zložito šité, také poprehýnané, neviem či by to vedeli podľa obrázka tak ušiť.

a baby..ako sa určuje, či sa účes hodí alebo nehodí k šatom? emoticon Tu som trošku mimo..keď chcem korzetové, aký účes k tomu? Alebo to celkovo záleží ešte aj od strihu, typu šiat a tak?
28. okt 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kessinka (30 r.)
8
    Svätý Jur, okres Pezinok
fotoportrét
fotoportrét
kessinka (30 r.)
8
    Svätý Jur, okres Pezinok
 veronika, tie sú veľmi pekné emoticon aj ten starší model sa mi páči, ako asi väčšina od MS emoticon

čo sa týka účesu tak si myslím že záleží hlavne od šiat, či sú jednoduchšie, komplikovanejšie a tak...ale čo a ako presne, tak to už nechám na odborníčku emoticon
28. okt 2010 o 21:54  •  Svadba bola v máji 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hamca (31 r.)
Registrovala sa 26. októbra 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 201 príspevkov a 1 album. Má 8 priateľov. Okres Trnava.
    Krompachy, okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
hamca (31 r.)
Registrovala sa 26. októbra 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 201 príspevkov a 1 album. Má 8 priateľov. Okres Trnava.
 Veronika81, ja tiez nie som expert ako sa urcuje ten spravny typ ucesu k satam, ale skusim reprodukovat to, co ma "naucila" ta moja vizazistka. asi najdolezitejsie je, ake maju tie saty styl. napr. ak budes mat krasne cipkovane romanticke saty, tak nejaky strohy ulizany drdol k tomu nepojde. alebo naopak, ak budes mat uplne jednoduche rovne saty a dat si k tomu obrovsky kuceravy prezdobeny uces, tak to asi tiez nebude ono.
ja by som chcela skor tu romanticku variantu, teda saty s cipkou a nejake kucierky do vlasov, ale uvidime, fakt vsetko bude zalezat od toho, ake saty si nakoniec vyberiem.

Veronika a ako je to v tom salone Maggie Sottero v Kosiciach. Rozmyslala som, ze tam skocim, ked bude niekedy opat na vychode. Su tam tetusky milucke? Baby, by ste neverili, aky mam stres zo salonov emoticon tu na strankach som toho citala vela o neprijemnych tetach v salone a preto vzdy idem do salonu s malou dusickou, ze kde stretnem tu odudranu neochotnu predavacku, ktora bude po mne hulakat emoticon

a este nieco Veronika, ten model Emily je fakt pekny a mas asi pravdu, nebol by to pre krajcirky lahky oriesok.

arainymonk prezrad teda, odkial je tvoj priatel? a aku velku budete mat srandu. musi to byt dost vzrusujuce organizovat taku medzinarodnu svadbu! aky bude "uradny" jazyk na svadbe?
28. okt 2010 o 22:05  •  Svadba bola v máji 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronika81
34
fotoportrét
fotoportrét
veronika81
34
 kessinka, 700 euri za požičanie, to už sila!! emoticon Ale ono aj tu platí ako pri všetkých drahých veciach, že sa platí hlavne za značku..

hamca, ďakujem pekne za mini prednášku emoticon budem si pamätať.
Salón Maggie v KE môžem iba odporučiť, je tam mladá kočka, veľmi milá a ochotná, normálne som mala výčitky, že som si u nej tie šaty nerezervovala emoticon Nebola to majiteľka, ale aj ona vyzerá byť v pohode, s ňou som komunikovala cez Facebook, ak si tam zaregistrovaná, tu je stránka na ich salón http://www.facebook.com/pages/Kosice-Slovakia/Svadobne-studio-MAGGIE/168743501587?ref=ts Je tam diskusia, tam sa môžeš hocičo opýtať, ja som sa tam aj objednala na skúšku, lebo to je potrebné. A majú tam komplet celú aktuálnu ponuku, každú chvíľu to obmieňajú, dopĺňajú. Bol to druhý salón, kde som bola skúšať šaty, ale spokojnosť nadovšetko. Nemusíš sa báť, určite tam nikto na teba nenahúka emoticon

MS sú celkovo strašne krásne šaty, ja som si na začiatku povedala, že nepotrebujem žiadne drahé značkové šaty, len aby mi sadli a boli to "pravé orechové", ale teraz ma tieto MS veľmi rozmaznali emoticon Bude to ťažké!
28. okt 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronika81
34
fotoportrét
fotoportrét
veronika81
34
 ..teraz mi trklo, že neviem či som mohla dať ten link emoticon ale ak mi to zmažú, tak mi napíšte do IP emoticon Alebo ich nájdete na FB ako Svadobne studio Maggie.
28. okt 2010 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronika81
34
fotoportrét
fotoportrét
veronika81
34
 kočky, našla som Emily v BB emoticon emoticon juj až mi srdiečko poskočilo emoticon majú ich za 430, ale akurát majú 10% zľavu na rezerváciu, takže by ma vyšli 387€. A sú ešte voľné na 7.5.
Ach, vôbec neviem čo mám robiť! Či to rezervovať alebo dať šiť (za 350€), stále sa bojím toho, že to nebude ako originál a potom si poviem, že možno budú presne také.. Škoda, že neexituje varianta dať si ich ušiť a potom sa rozhodnem, či ich chcem emoticon Zamýšľam sa aj nad tým, či na svadobnom salóne nebudú tiež nejaké šaty na predaj alebo aspoň lepšie ceny za rezerváciu, neviete ako to tam chodí? Aj keď neviem či tento model by zrovna bol na predaj, keď je to jesenná novinka.
Úplne som z toho zmagorená emoticon vkuse otravujem priateľa, že čo mám robiť..samozrejme šaty nevidel, iba mu hovorím aké mám možnosti, ale on to podľa mňa tak nechápe, nevie čo to pre mňa znamená emoticon
29. okt 2010 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
wera.g
29
Registrovala sa 25. septembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 2221 príspevkov a 2 albumy. Má 70 priateľov. Okres Malacky.
    Lozorno, okres Malacky
fotoportrét
fotoportrét
wera.g
29
Registrovala sa 25. septembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 2221 príspevkov a 2 albumy. Má 70 priateľov. Okres Malacky.
    Lozorno, okres Malacky
 veronika, ja byť na tvojom mieste beriem zľavu ako znamenie a beriem ich emoticon ja by som sa asi bála dať šiť šatky, ale to je len môj názor emoticon hoci ja som si svoje chcela každopádne kúpiť, aj som si odkúpila zo salónu emoticon
29. okt 2010 o 15:09  •  Svadba bola v máji 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hamca (31 r.)
fotoportrét
fotoportrét
hamca (31 r.)
 Veronika, wera horori rozumne! ale uplne chapem tvoje vahanie. ja som tiez uplne zmagorena zo siat. su pre mna asi ta najdolezitejsia materialna vec na svadbe. ja by som asi fakt chcela vlastne, lebo sa bojim, ze ak by som s nimi nieco urobila, tak sa v salone nedoplatim. ale neviem sa rozhodnut, ci usit, ci kupit zo salonu. emoticon
a mozno ked najdem uzasne saty za rozumnu poziciavaciu cenu,tak mozno si ich predsa len iba poziciam, ja tiez fakt neviem emoticon
29. okt 2010 o 15:24  •  Svadba bola v máji 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronika81
34
fotoportrét
fotoportrét
veronika81
34
 wera, že znamenie emoticon jaj keď ja som celkovo taká nerozhodná, už keď sa aj prikloním k tomu, že dobre idem rezervovať, zabliká mi tam svetielko..že čo AK??
Oni v tomto salóne, kde by som si ich dala šiť, majú aj pár modelov na predaj, že ušijú si tak sami pre seba a potom to predávajú.. napadla ma taká možnosť, že sa skúsiť s nimi dohodnúť, že by si ich ušili a potom ak sa mi budú páčiť, tak ich kúpim emoticon bude to drzé?? emoticon No ale to trvá asi mesiac a pol a to potom zase nemusia byť už na máj voľné tieto v Bystrici..
Musím sa na to asi poriadne vyspať, lebo už kombinujem aj nekombinovateľné! emoticon
29. okt 2010 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronika81
34
fotoportrét
fotoportrét
veronika81
34
 hamca (alebo niekto), koľko sú prípadné pokuty za poškodenie šiat? Vidíte, na to som ani nemyslela.. to aby som bola celú svadbu v strehu, nech s nimi nič neurobím emoticon
29. okt 2010 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
wera.g
29
    Lozorno, okres Malacky
fotoportrét
fotoportrét
wera.g
29
    Lozorno, okres Malacky
 veronika rozprávala som s jednou známou, čo má svadobný salón a hovorila že za celé tie roky čo ten salón je, mali len pár takých zničených šiat, že fakt sa to nestáva, že by boli nejaké pokuty.. čo ona hovorila tak majú tuším 20 eur, ak obleješ vínom či sviečkou, čo je nič emoticon a zase si nejaká dáma, myslíš že by si sa chovala tak, že by si utrhla polovicu sukne, alebo ich celé obliala gulášom alebo neviem čo? emoticon
29. okt 2010 o 15:31  •  Svadba bola v máji 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
barbora84 (32 r.)
Registrovala sa 16. septembra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 39 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Bratislava.
    okres Topoľčany
fotoportrét
fotoportrét
barbora84 (32 r.)
Registrovala sa 16. septembra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 39 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Bratislava.
    okres Topoľčany
 ahojte kocky. tak sa musim pochvalit, dnes som bola prvy krat skusat svadobne saty emoticon poskusala som asi 5 modelov v salone El v BA, saticky Maggie Sottero. musim povedat, ze rozhodnut sa teda nie je vobec jednoduche, maju tam tolko nadhernych kuskov. ja chcem mat take princeznovske, s nariasenou suknou...ako ste na tom vy so satami, uz mate?
29. okt 2010 o 15:33  •  Svadba bola v máji 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
wera.g
29
    Lozorno, okres Malacky
fotoportrét
fotoportrét
wera.g
29
    Lozorno, okres Malacky
 ahoj barbor emoticon no super a čo nenašla si TIE pravé? emoticon ja mám šatky kúpené, pronovias Oleaje z nicole emoticon boli moje prvé skúšané, lebo iné som ani nechcela - jednoducho to boli moje vysnené šaty a ak by neboli, tak sa vydávam v rifliach emoticon emoticon
29. okt 2010 o 15:34  •  Svadba bola v máji 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronika81
34
fotoportrét
fotoportrét
veronika81
34
 emoticon noo tak sukňu hádam neodtrhnem emoticon ale nikdy nevieš, kto ti ich nechtiac pristúpi alebo čo ja viem čo.. A ja som akurát myslela na to, že sa ideme fotiť na hrad, čo je taká zrúcanina a ktovie kde sa tam budem musieť štverať emoticon Ale tak dobre, týmto sa nejdem zaťažovať, ani radšej myslieť na to..
29. okt 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronika81
34
fotoportrét
fotoportrét
veronika81
34
 ahoj barbora.. a ako, ktorý model ťa chytil za srdce? Ja chcem tiež od MS emoticon
29. okt 2010 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
barbora84 (32 r.)
    okres Topoľčany
fotoportrét
fotoportrét
barbora84 (32 r.)
    okres Topoľčany
 skoro vsetky emoticon ale najviac asi Tiffany, Ashley, Jovi... vy mate co vyhliadnute?
29. okt 2010 o 15:38  •  Svadba bola v máji 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
wera.g
29
    Lozorno, okres Malacky
fotoportrét
fotoportrét
wera.g
29
    Lozorno, okres Malacky
 pristúpiť šaty si môžeš aj keď ich skúšaš v salóne, to nič nie je emoticon jedine čo viem že je problém ak ich prepáliš.. ak je tam tyl, tak to sa dá, ale ak čipka, tak potom sa platia celé - teda záleží od salónu emoticon tak tak, na také veci ani nemysli, veď koľko krát si bola v spoločenských šatách niekde a roztrhala si ich, či doničila? emoticon
29. okt 2010 o 15:39  •  Svadba bola v máji 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
arainymonk
8
fotoportrét
fotoportrét
arainymonk
8
 dievcataaaaa... potrebujem vasu radu!!
pozrite si moj album: tam su moje saty: su krasne cipkate a maju take mini kvetinky na 'prsiach' emoticon
mam k nim aj hodiaci sa cipkovany spaniesly zavoj
teraz ide o to ze si chcem kupit korunku k tomu....
ktora sa vam z tychto najviaca paci a podla vas by sa najviac hodila k satom!?
http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageID=4235883&vReferer=/album/myalbums.php%3F
29. okt 2010 o 15:39  •  Svadba bola v máji 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronika81
34
fotoportrét
fotoportrét
veronika81
34
 barbora, ja som skúšala 7 modelov MS, ako prvé som mala Emily a potom som každé ďalšie porovnávala s nimi.. tá kočka v salóne to vycítila a ponúkla mi možnosť Emily obliecť si ešte raz na koniec a to bola bodka! emoticon Už iné nechcem, resp. ak sa mi aj nejaké zapáčia, hneď si otváram obrázok Emily a porovnávam emoticon Len teraz riešim, či požičať alebo dať ušiť (za cenu ešte menšiu ako požičanie..)
Ale je fakt, že všetky MS sú krásne, rôzne strihy, dá sa tam vybrať.
29. okt 2010 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronika81
34
fotoportrét
fotoportrét
veronika81
34
 arainymonk, nemáš detailnejší záber na ten korzet šiat?
29. okt 2010 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronika81
34
fotoportrét
fotoportrét
veronika81
34
 korunky sa mi páčia tie spodné tri, asi najviac tá naľavo, je taká "iná" a ak dobre vidím, tiež sú na nej kvietky. Tie vrchné tri sú také jednoduchšie, ale ak máš na šatách veľa kvetov (ak dobre vidím, tak nejaká aplikácia je aj na sukni), tak možno by sa k nim hodila práve obyčajnejšia korunka..
no som ti pomohla teda emoticon
29. okt 2010 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
wera.g
29
    Lozorno, okres Malacky
fotoportrét
fotoportrét
wera.g
29
    Lozorno, okres Malacky
 arainymonk - budeš mať španielky závoj a korunku? nebude toho až moc? emoticon teda ja si to neviem predstaviť, tak to bude asi tým emoticon aaale korunky sú krásne všetky, ale najviac sa mi páči asi č.3 emoticon
29. okt 2010 o 15:52  •  Svadba bola v máji 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
barbora84 (32 r.)
    okres Topoľčany
fotoportrét
fotoportrét
barbora84 (32 r.)
    okres Topoľčany
 no, mne model Emily neponukali, ale tie su tiez nadherne, take na moj styl, bohata sukna... su kremove?
29. okt 2010 o 15:53  •  Svadba bola v máji 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
wera.g
29
    Lozorno, okres Malacky
fotoportrét
fotoportrét
wera.g
29
    Lozorno, okres Malacky
 barbor asi ich už držali veronike emoticon babyyyy ja neviem ako tie emily vyzerajú emoticon emoticon
29. okt 2010 o 15:55  •  Svadba bola v máji 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronika81
34
fotoportrét
fotoportrét
veronika81
34
 barbora, sú biele. Ja som práveže chcela niečo jednoduchšie, mám v albume jeden starší model od MS, niečo také som chcela.. ale ako vravím, obliekla som Emily a úplne ma dostali!! emoticon
A bola so mnou kamoška, ktorá ma presvedčila.. že veď sa vydávam iba raz (teda dúfam emoticon ) tak čo by som nebola na tých pár hodín za princeznú?? emoticon
29. okt 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hamca (31 r.)
fotoportrét
fotoportrét
hamca (31 r.)
 arainymonk, tie prve dve nie su nahodou celenky? aspon tak vyzeraju. no ja vyberam tu vdolnom rade na pravo, teda posledna emoticon
29. okt 2010 o 15:57  •  Svadba bola v máji 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
barbora84 (32 r.)
    okres Topoľčany
fotoportrét
fotoportrét
barbora84 (32 r.)
    okres Topoľčany
 Veron, mame podobny vkus co sa siat tyka. v ktorom salone si bola? v BA?
29. okt 2010 o 15:59  •  Svadba bola v máji 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš