Svadba 7.5.2011 - pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Všimla som si že nás tu už zopár je, tak prečo si nezaložiť vlastnú tému, kde si možeme pomáhať a radiť, čo treba kedy stihnúť a pochváliť sa čo už máme :-) My máme vybavené: miesto hostiny, kostol, fotografa, kameramana, ja už som si aj šaty, závoj a topánky kúpila.. :-D A čo vy?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) hamca a na svadbe budete mať DJ, alebo živú hudbu? :-) aj my by sme mali skúsiť nejaký kurz, lebo my tancujeme ako pri šľapaní kapusty, drahý sa viesť nechce nechať a on vedie len to šľapanie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my budeme mat zivu hudbu, no jeden clen kapely je zaroven aj DJ, takze to bude tak na striedacku. my mame pri tanci jeden problem, a to, ze my obaja vieme tancovat, ale nevieme tancovat spolu. Na parkete vyzerame, akoby sme spolu superili, pretoze ja sa snazim priatela viest podla mojho stylu a on zase mna podla jeho, no co vam poviem, celkom komicke :-D
Odpovedať
hahaha :-) to je mile hamca!!! :-) .... ale to slapanie kapusty na co sa wera chysta bude absolutne genialne! :-D my sme tiez velmi vtipni pri tancovani - on tancuje genialne na taku elektro hudbu... ja zas viac latino... s klasickymi sme to este neskusali ale bude to vtipne!!! :-D co sa tyka predjedla - aj podla mna sa to da v pohode preskocit!! u nas to bude tak, ze my po obrade pojdeme fotit a tak nasi hostia budu chvilku travit na terase s pagacmi a nejakymi mini-jednohubkami (tie si mozeme doniest sami takze to nas nevyjde na vela)... tak po takom malom predjedle mat este jedno predjedlo mi pripada zbytocne... a co sa tyka hudby - mame dvoch kamaratov co nam trochu nieco zaspievaju nazivo s ich skupinou... ale iba jednu taku rundu, par pesniciek... a potom si chceme zariadit z pocitaca hudbu ktoru mame radi my a mat iba jedneho nasho kamosa co sa o to trochu bude starat aby to slo... ale inac neplanujeme dja alebo take nieco - to je jedna z tych veci na com chcem trochu usporit... co su podla vas este take veci, na ktorych sa da usporit?
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujem hamca, netuším čo stojí u nás ten kurz, musíme sa dohodnúť, či tam pôjdeme, ale asi by sa zišlo. Môj drahý nebol ani na venčeku, takže základy žiadne. Ja si myslím, že valčík zvládnem, ale pomohlo by to precvičiť a hlavne sa zosúladiť. Rozmýšľala som, že ten prvý tanec by bol klasický "slaďák", videla som to na jednej svadbe. To by sme snáď zvládli :-N Ale kamoška hovorí, že by to mal byť valčík, to je také nóbl :-) Inak to šlapanie kapusty je dobréééé :-D wera ;-) Usporiť sa dá podľa mňa na tých veciach, čo si vieme urobiť, zabezpečiť samé, resp. nejakí naši známi. Alebo potom na takých "výstrelkoch" ako svadobný toaletný papier atď.. Hádam nikoho neurazím :-) ale to ja ku svadbe naozaj nepotrebujem ;-)
Odpovedať
my to predjedlo nakoniec asi nebudeme mat, pride mi to naozaj trochu zbytocne, nejaka rolka.. a drahy bojuje za zrusenie, tak bude po nom 8-) jeeeej, ako v dobrom zavidim tu tanecnu! ja by som strasne chcela ist, lenze ten moj pracuje dlho do vecera a chapem, ze sa mu uz nechce ist. inak to bude pri spolocnom tancovani strasna komedia :-D ja este celkom ok, ale moj drahy... :-D sladak zvladne a potom si bude musiet asi nieco svihnut, aby nieco zatancoval. :-D valcik som sa ho pokusala naucit, tak teraz sa snazi na vsetko tancovat valcik a presviedca ma, ze on tam vsade pocuje to raz-dva-tri, raz-dva-tri.. :-D :-D na com sa da usetrit? no aj napr. na tom predjedle asi, urcite na vyzdobe, ked si robis sama, potom ako som uz spominala, nevypity alkohol vratime spat, na prstenoch, ak mate nejake zbytkove zlato.. no ten toaletny, to je uz totalny ulet :-D , ale jasne, ked sa to niekomu paci a nepozera na rozpocet.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ach baby ako vidim, tanec a chlapi nejdu dokopy. :-D Ja som nastastie nemala vela prace ukecat toho mojho na tanecnu. Znacne mi pomohla muzska jesitnost, totiz nas kamos, ked sa zenil, tak pred svadbou bol hrozne drevo, takze isli na tanecnu a naucili sa tak dobre tancovat, ze po mladomanzelskom tanci zozali obrovsky potlesk. A moj priatel na to zahlasil, ze ked to zvladli oni, tak aj my to zvladneme a tiez budeme mat taky potlesk :-D musim sa pochvalit! vcera som bola prvykrat skusat svadobne saty! bolo to uzasne, citila som sa v tom skvele. Juj, uz aby bolo 7.5.2011, uz sa neviem dockat, ked ich budem mat na sebe cely den a budem sa citit ako princeznaaa :-D Ja isto planujem setrit na menovkach, oznamkach, pierkach, ci vyzdobe (planujeme si to vsetko robit sami). Taktiez sa da vela usetrit na tom, ked sa nenakupuje prvoplanovo, ale treba si dvakrat rozmyslit, ci danu vec skutocne potrebujeme a vyuzijeme. Taktiez nebudem vyhadzovat peniaze na veci typu kniha hosti, svadobny toaletny papier, balony stastia (aj ked to vyzera faaakt pekne), ci bublikuky pre deti. A este si podla mna tiez treba poriadne rozmysliet vyber kameramana, fotografa, ci DJ, resp. kapely. Lebo co som si vsimla, nie vzdy plati, cim drahsie, tym kvalitnejsie sluzby.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky... Dlho som tu nebola, akosi sme nič neriešili. Plánovanie išlo bokom. Ale zasa ma to chytilo. Chcem sa spýtať kde ste si dávali robiť svadobné obrúčky??? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hamca, nakoniec sme na žiadny kurz nešli, nejak sme na to v návale povinností zabudli :-p spomenuli sme si na druhý deň ráno, že včera bola prvá hodina toho kurzu :-D Tak snáď do mája ešte nejaké kurzy budú.. Jaj teším sa, zajtra idem do jedného salónu kde šijú šaty, ale majú tam aj nejaké na predaj, tak plánujem niečo poskúšať, som zvedavá. petulka, my si ideme dať robiť obrúčky u jedného šikovného zlatníka v Lučenci, máme zlomkové zlato, tak iba za robotu budeme platiť. So vzorom chcem počkať na svadobný salón vo februári, nazbierame tam nejakú inšpiráciu, poberieme brožúrky s obrúčkami :-N a potom si vyberieme, to v pohode stíhame. a kde ste všetky?? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, my tiez este obrucky neriesime, ma to cas az po novom roku. Aj ked uz teraz, ked ideme okolo nejakeho zlatnictva, tak nakukneme, aku maju ponuku a skusame, ci sa moj vkus zhoduje s priatelovym. :-) a inak vsetko postarom, nepohli sme sa s pripravami ani o kustik. A nechcem "tlacit" na priatela, aby si nemyslel, ze som baba blazniva, ked tak vsetko dopredu zhanam. (totiz jeho obe sestry vybavili svadbu za 2 mesiace a ja planujem uz teraz polroka :-) )
Odpovedať
Profilova fotka
Hamca presne ako ty...Môj drahý stále hovorí, že je na všetko čas...Len, aby sme sa potom nezbláznili :-)
Odpovedať
ahojte baby!!! tak ja mam novinku: kupila som si saty!!!!! :-) su kraaaasneeeee a fantastickeeeeee uuuuplne ich miiiiiluuuujeeeem :-) je to nenormalne!!! mame kostol, restiku, drahy ma oblek a ja mam saty.... teraz vsetko ostatne su detaily ktore budeme riesit az na vianoce.... a mate pravdu - aj mojmu sa zda ze je este vsetko priskoro a ze je milion casu na vsetko... tak sa snazim ho s tym nenervacit privela a nevesat mu kazdy detail na nos nad cim rozmyslam... na druhej strane ale vidim ze aj on rozmysla nad detailmi a ze aj on ma svoje predstavy a myslienky a tak.... no nieje to jednoduche najst rovnovahu medzi hovorenim o tom v kuse a nestaranim sa o to vobec :-D a este nieco - my to mame v bratislave a kedze v nas datum su maistrovstva sveta v hokeji akurat v bratislave, nieje to vsetko priskoro riesit hotely a restauracie pretoze mnohe miesta su uz kompletka vypredane a obsadene pre timy... takze boli trochu fofry s najdenim restiky a hotela.... ale teraz uz mame aj to, takze pohoda :-) a ako to ide vam? mate najake novinky??
Odpovedať
Profilova fotka
arainymonk, videla som saty v albume, prekrasne! no mas presne ten typ siat, ktore si ja dovolit nemozem :-D prezrad, kde si nakupovala? u nas cez vikend padlo rozhodnutie, odkial budeme objednavat kolace. Cez vikend rodicia oslavovali 50-tku a mali taaaake uzasne kolace, ze doteraz sa olizujem :-) uplne vsetkym chutili, takze uz mame o jednu starost menej. V priebehu tyzdna pojde mamka za tou sikovnou tetuskou predbezne ju informovat, ze mame zaujem. baby neviete, kolko kolacov je potrebne objednat na osobu? my sme teraz na oslave mali 5 ks na osobu a bolo to malo (svedci to o kvalite kolacikov!). a este jedna otazka ku kolacom...zakusky si objednava kazda strana sama? alebo spolocne? ked sa tu uz zacalo s hokejom, baby nebojite sa, ze nahodou sa bude vrat vtedy hokej, a vsetci chlapi zdrhnu z oslavy? :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
hamca, a to preco si ich nemozes dovolit? kvoli postave alebo cenovo!? to s postavou sa na tej fotke len tak zda... ono to nieje az tak nizko obtiahnute ako to vyzera... a kvoli cene... som skoro odpadla ked som zistila ze kolko stoja - v outlete to bolo fakt tretina ceny originalu!! takze v pohode... a ten hokej - no ja sa nebojim ze mi zdrhnu (kedze väcsina hosti bude zahranicnych a ten hokej ich az tak tankovat nebude) ale skor sa bojim ze hostia nezozenu izby ale ak zozenu tak len fakt drahe... :-o
Odpovedať
Profilova fotka
uff, tak to mas pravdu, ceny v hoteloch budu pocas majstrovstiev fakt uletene ]-( . nemozem si ich dovolit kvoli postave. tento strich mi hrozne rozsiroval boky. podtrebujem klasicky princeznovsky strich, teda od pasa dole musia byt saty volne, lebo inak vyzeram ako sud :-D .
Odpovedať
dievcataaaaa..... ja sa VOBEC uz neviem sustredit na robotu - uz chcem iba iba chystat svadbu az do smiesne-minimalnych-detailov..... UFF!!!!! :-S a pritom musim stihnut do vianoc dopisat doktorat inac ma PORAZI!!!! pomoc!!!! :-o
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babky! Pridávam sa ku skupinke májových nevestičiek a to konkrétne 7.5.2011 :) My čo máme zajednané je toho málo :-| , ale veľmi veľa vecí mám už vybratých, aj keď nie ešte rezervovaných.... Máme sálu a kameramana. Mám vybratú kyticu, tortu, fotografa, DJ, viem, akú výzdobu, šaty mám predstavu, v piatok idem skúšať :-) , účes, nechty, prstene máme vybraté, už ich len urobiť a čo ja viem, čo ešte... ma nenapadá...
Odpovedať
Profilova fotka
Ach jaj, tak ja nepokračujem s prípravami takmer vôbec, od augusta sme sa nepohli ani o krôčik, takže vlastne ešte nemáme takmer nič :-D Stále uvažujeme nad obradom vonku, akurát pred chvíľkou som sa donútila a odoslala mail na matriku že koľko by to stálo...možno sa podľa toho zariadime :-) ale rátame dokopy tých 350-400 eur, čo je dosť, na to že to má veľkú nevýhodu v tom že by som sa cítila blbo kvôli tomu že niektorých pozývame len na obrad, pričom hostina by bola asi tri metre od obradu, no, mám pocit že začínam byť naklonená obradu vo vnútri |-| už dokonca priateľ sám navrhuje že by sme mali ísť pozrieť obrúčky a mala by som si kúpiť šaty, aby sme vedeli ako na tom finančne budeme a aký potom budeme mať rozpočet :-D inak na hokej som veľmi nemyslela popravde, ale teda asi s ubytkom to bude menší problém, mali by sme si asi hneď zarezervovať aj izby, hlavne tú pre nás, náš penzión nemá pre mladomanželov nejaký extra apartmán...a vlastne ešte nemáme ani ten termín na isto, vraj máme prísť až v januári, no, neviem či to dovtedy vydržím :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vitaj majuska7111, uff, tak to uz mas celkom jasno, ako bude vyzerat svadba! zavidim! ja sa neviem pre nic rozhodnut :-( , mne sa paci vsetko. vcera som sa konecne pustila do hladania kameramana a aj som nasla jedneho, co sa mi paci, ale hadajte co? uz je obsadeny :-( takze hladanie pokracuje dalej... kessinka, obrad pod holym nebom je taaak romanticky a pekny, ale asi by som nemala odvahu. Hrozne by som sa bala ze bude zima, alebo nedajboze prsat! arainymonk, uplne ta chapem. ja si v praci porobim vzdy chytro moju pracu a potom sup na MS :-D
Odpovedať
Ahojte baby. Som tu pomerne nova. Sice nemame svadbu presne 7.5.2011 ale 21.5.2011, ale rada by som sa sem k vam pridala a zohnala inspiracie. Takze po poriadku vam opisem nasu situaciu :-) My mame zatial fotografa, oznamenia vymyslene, mame ich kde vytlacit, takze pohodka, kolace taktiez, vinko takisto. cez vikend sme kupili najkrajsi oblek na svete, takze to je tiez z krku. co sa tyka siat, tak to vobec netusim :( vzhladom k mojej postave, bude to musiet byt princeznovsky strih. vyssie som citala, ze niektori riesia tanecne skoly - to by pomohlo aj nam, nakolko moj snubenec vobec nevie tancovat. takze to nie je nic moc. Obaja sme inak z Bratislavy a tu bude aj obrad. inak, co sa tyka kessinka obradu vonku - ja ho budem mat. strasne sa mi to paci a je to velmi romanticke. uz to mame aj zabezpecene. a tiez budeme volat niektorych hosti len na obrad a niektorych aj na hostinu, v tom by som problem nevidela. a co sa tyka dazda, tak nastastie sme si vybrali take miesto, kde aj keby prsalo, tak obrad bude vonku - nie bohuzial pod holym nebom ale pod velkym bielym stanom,a le tak, treba verit, ze prsat nebude :) inak, aj moj snubenec stale hovori, ze mame na vsetko cas. no, neviem, neviem :) co sa tyka obruciek - chcela by som sa spytat, nemate niektora kontakt na nejake dobre a lacne zlatnictvo v bratislave alebo po pripade trnava a okolie? dakujem a verim, ez tu nazbieram inspiracie :) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Čo sa týka obradu vonku, ja by som sa tiež bála, že bude pršať, ale ja budem mať určite svadbu v kostole.... ešte som si ho nebola rezervovať, ale verím, že bude voľný a mám aj toho, čo ma bude sobášiť, dokonca je to môj brat, tak hádam nebude problém :-) . Baby, viem o jednej firme, ktorá robí svadby aj vonku, resp. má taký stan, v ktorom je hostina a vonku býva obrad... je to taká zlatá holka z Prievidze, je to svadobná agentúra, aj na "ksichtoknihe" sú...skúste si ich pozrieť... sú .. sa mi vidí...neviem, či tu môžem uviesť názov, tak ak by ste nenašli, pošlem vám to v pošte.. ;-)
Odpovedať
ahojte, vitam nove kocky! ;-) my sme sa v nicom nepohli, ale uz som vcera musela robit krik, lebo ze za fararom pojdeme az niekedy v decembri, podla mojho draheho to ma casuuu! 8-( tak uvidim, lebo ja by som to rada stihla este do konca tohto mesiaca. co sa tyka predstav o svadbe, pripadam si uplne na hlavu, jedine, co viem, je ake chcem obrucky, vsetko ostatne je pre mna katastrofa.. neviem sa rozhodnut, aky uces, ci nejaky rozspusteny, alebo vycesany nabok alebo..., kyticu nemam sajnu, lebo by som chcela raz aj tulipany, potom zas ruze a s farbou kvetov a vyzdoby sa tiez neviem pohnut... 8-( preto musim ist skusat saty asi na poslednu chvilu, lebo za seba fakt nerucim! a vy co mate nove?
Odpovedať
to s tym ucesom ta jourky dobre chapem - to ma total pletie... fakt netusim co by som chcela a co by sa mi hodilo... chvalabohu ze sa da ist robit si skusku... na tom ma ale zase vytaca, ze si skusku musis zaplatit kompletka ako urobeny uces! tak to nech si naplanujem skusku niekedy ked vecer pojdeme do divadla alebo tak nejak... co sa tyka farby na vyzdobu sme si to srpavili velmi jednoducho - som drahemu povedala ze vyzdoba bude taka aku si on vyberie kravatu :-) tak mal pocit velkej zodpovednosti :-D hahahaha aspon sa troch uzapojil :-D takze ideme do modra... a je to. inac baby, robite si take nieco a svadobnu internetovu stranku? my budeme mat kopu zahranicnych hosti, takze sa s tym teraz trochu hrajkam - nech maju zopar info, ze ako sa kam dostanu a ake hotely alebo hostely su vyhodne co do lokality a ceny atd.... co vy na to? aj vy sa s takym musite hrajkat?
Odpovedať
Profilova fotka
jarka, a kde budete mať obrad? :-) Na "našom" mieste sa nedá pichnúť stan asi nikam, je to také komornejšie, je tam síce altánok, ale zase tam by sme sa všetci nepomestili :-( takže stále "uvažujeme" a premýšľame a rátame výhody a nevýhody...zase pred "naším" úradom máme pekné námestie a gratulácie tam by mali podľa mňa fajn atmosféru...asi musíme ešte zistiť ako vyzerá "naša" miestnosť na úrade, ešte sme tam neboli :-)
Odpovedať
kessinka, neviem, ci sa tu mozu pisat nazvy jednotlivych hotelov resp. tak. ak hej, tak naipsem, ak nie - tak je to medzi devinskou a dubravkou - taky byvaly ranc. ak si z ba, tak poznas. je to take na samotke, presne nieco take som vzdy chcela.:) inak, akoze pioviem vam - to bolo jedno z hlavnych kriterii, podla kt. sme objednavali a tak, lebo teraz je uz dost velky zaujem o sobas vonku a malo miest, kde sa to da uskutocnit - teda ja viacej miest - len zalezi od toho, ci clovek ma zbytocnych 500 eur. kamos sa bral v bot. zahr. v ba - to bolo krasne, ale je to aj dost drahe. :-| inak, buduci rok pozeram, ze bude dobry svadobny boom :-D inak, poradte mi prosim niekto tie obrucky, odkial budete mat. ja som uz aj rozmyslala, ze cez net si nejake objednat, ale odhovaraju ma, ze to nie j e moc dobry napad, tak neviem :-( a este - svadobnu tortu v ba niekto - a okoli, neviete o niekom dobrom, co dobre a pekne pecie? dakovala za odpovede :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jarka2587, my este obrucky neriesime, az po svadobnom veltrhu, tak okukame co sa nam paci a potom si podla toho dame vyrobit. Nasi znami si davali vyrabat priamo u jedneho pana, ktory robi aj obrucky pre zlatnictva. byva v nejakej dedinke pri Trnave (zabudla som, kde :-D ) a viem ze tie obrucky ich vysli do 300 eur a su fakt pekne. uz som dlho tych znanych nestratla, ale ked ich stretnem, tak sa isto popytam. baby, co sa tyka ucesu, tak ja mam obrovske stastie. Mamina sesternica je "carodejnica", ale v dobrom zmysle. ona robi vizazistku a dokaze neskutocne veci. cesala a malovala ma uz niekolko krat, vzdy to bolo uplne iny uces, fakt dokaze vykuzlit zazraky, s ktorymi vzdy vyrazim vsetkym dych. Ja jej len poviem priblizne predstavu a ona ked zbada saty, hned vie aky uces bude k tomu najlepsi. juj, aka som rada, ze ju mam. arainymonk, internetovu stranku?! :-o to som este nepocula, ale kedze polovica tvojich hosti bude asi prvykrat na Slovensku, tak to celkom chapem. Skvely napad, no ja nastastie nemusim take riesit. Priatel je v nedalekej dediny :-) inak baby, volate draheho priatel, ci snubenec? ja si nejak na to snubenec neviem zvyknut ]-( a to sme zasnubeny uz vyse pol roka
Odpovedať
Profilova fotka
jarka, svadobná torta či obrúčky v okolí BA by ma tiež zaujímali :-) hamca, my sme zasnúbili takmer pred tromi rokmi, a stále ho volám priateľ, a on mňa priateľka (nad čím sa viacero ľudí pozastaví, že prečo nie snúbenec a snúbenica :-))... takto sa nám to ale páči viac :-) keď už bude manžel/manželka, tak to už bude znieť pekne, ale oslovenie snúbenec sa mi naozaj nepáči :-)
Odpovedať
my tiez este obrucky neriesime, ale kedze vieme, ze chceme uplne obycajne hladke, tak s tym asi ani nebude ziaden problem, len ceny musime okuknut. tak ak budete mat niektora info, kde sa daju vyhodne kupit, resp. kto nam ich vyrobi za rozumny peniaz, podelte sa s nami. :-) internetova stranka je fakt super napad pre zmiesane pary. my byvame skoro vedla seba, takze to nie je potrebne. co na tej stranke vsetko bude? len take organizacne informacie alebo tam das potom aj fotky zo svadby alebo tak? inak ja strasne nerada zverejnujem na webe svoje fotky.:-p hamca, to je super, ze mas taku kadernicku a ze na nu aj das, lebo ja pokial sa to nezlucuje 100% s mojimi predstavami, tak vymyslam stale. :-D ja viem, aky typ siat chcem, ale neviem sa rozhodnut, aky uces, lebo mam pocit, ze nech sa rozhodnem akokolvek, vzdy ma bude mrziet, ze som si nedala napr. rozpustene vlasy a naopak. asi to znie dost chaosne :-D , ale ved tak sa aj pri tom vybere citim. a co sa oslovenia tyka, ja som mu este ani raz nepovedala, ze snubenec, nejak mi to nejde do ust. :-) ja stale len priatel alebo frajer. uz pockame do maja, potom bude manzel :-D
Odpovedať
No, kessinka, ked o niecom budes vediet, tak daj, prosim, vediet aj mne ;-) hamca - no ja som tiez pocula, ze v okoli trnavy sa daju obrucky zohnat velmi pekne a za lepsiu cenu ako tu v ba. ked budes o niekom pocut, tak daj tiez , prosim, vediet :-D co sa tyka ucesu, to vobec nemam ani paru, ale vobec.. ale viem, ze by som chcela do vlasov asi zive kvety, ale to tiez nie je 100%-ne :) co sa tyka siat, tak to mi poradi moja sestra /trosku sa v tom vyzna/ takze uvidime.. boze, to je veci a veci.. :-D inak, mam taku blbsiu otazku, ked mam vybratu tortu - kvazy vyzor torty, myslite si, ze to spravi hocijaky cukrar? ci kazdy ma len svoju ponuku? dakujem za odpovede :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby :-) dllllllho som tu nebola, ani nestíham dočítavať :-N jarka aj ja som presne tam vždy chcela svadbu, ale keďže už nebývame v DNV, tak už by to pre nás tam bolo ďaleko. Ale určite to tam budete mať krááásne, a to prostredie... :-) tortu ti podľa obrázku podľa mňa spraví šikovný cukrár - aj my si budeme dávať podľa obrázku, tetuška jedna čo nám bude piecť je zázrak, nikdy som nevidela krajšie a chutnejšie torty než ako tie od nej :-) obrúčky chceme aj my omrknúť na veľtrhu, uvidíme čo sa nám najviac zapáči a podľa toho si vyberieme, resp dáme spraviť, lebo na mňa tak ľahko prstienok nenájdeme, keďže mám miniprst :-D účes no pôvodne som chcela polorozpustené vlasy, ale nehodí sa mi to k šatám, teda bude nejaký drdol pekný, závoj zhora, ale uvidím tiež na skúške že ako sa mi to bude hodiť nakoniec :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky ;-) a vítam nové májovky. joooj včera som asi našla svoje srdcové šatočky!! Bola som v KE v salóne Maggie, úplne úžasné šaty som si vybrala, veľmi som z nich nadšená, schladila ma akurát cena ]-( že 450 euri! Hmm, je to novinka, najnovšia kolekcia Maggie Sottero, tak asi preto ;-( No uvidím, musím si to rozmyslieť vzhľadom k cene, aj diaľke (je to od nás cca. 180 km), pokúsim sa ich nájsť niekde tu bližšie. Rozmýšľam aj nad ušitím, ale nejak sa bojím, že to nebudú vedieť tak ušiť a čo potom s nimi.. budem z toho iba nešťastná. Vlasy..ďalší problém :-D tiež som chcela najprv nejak trošku vypnuté a dole rozpustené, do toho živý kvet, na obrad aj závoj, potom uvidím nejaký pekný účes úplne vypnutý a už som napochybách.. Ale ako vidím, máme to všetky rovnaké :-N tak nie som jediná taká "šiši" :-D arainymonk tá internetová stánka je podľa mňa super nápad, určite to pomôže. U nás je to zbytočné, doslova každý hosť čo bude na svadbe už u nás bol :-) Obrúčky som už písala, na svadobnom salóne pokukáme. Ako čítam, dosť nás ide na ten salón, nedáme nejaké kafčo?? ;-) Ja toho môjho volám priateľ alebo muž. Vzhľadom k tomu, že už máme syna, je mi čudné hovoriť "iba" frajer, manžel to ešte nie je, ale tak muž je, nie? :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?