Svadba 7.5.2011 - pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Všimla som si že nás tu už zopár je, tak prečo si nezaložiť vlastnú tému, kde si možeme pomáhať a radiť, čo treba kedy stihnúť a pochváliť sa čo už máme :-) My máme vybavené: miesto hostiny, kostol, fotografa, kameramana, ja už som si aj šaty, závoj a topánky kúpila.. :-D A čo vy?
Odpovedať
Profilova fotka
@lienka204 To je super!!! Gratulujem a aké?
Odpovedať
Profilova fotka
@lienka204 waw tak šaty zadarmo! tak to je super! ja vždy vravím, že všetko zlé sa vždy dobrým vyváži. no ako ste baby pokročili? ja som si už kúpila popolnočky, takže sa vytešujem. Sú fakt úžasné, hne)d mi padli do oka a v podstate hneď prvé, čo som skúšala, som aj kúpila, akurát že majú dosť obnažený chrbát (teda vlastne úplne :-) ), načo ma mamka sfúkla, že už budem vydatá žena, že by som sa už tak nemala odhaľovať :-D no čo už, je to predsa len stará škola. a inak už sme pomaly začali aj oznamka rozdávať a včera som sa konečne dokopala k výrobe pierok. uff, budem mať čo robiť, sa nezdá, ale je to riadna piplačka. akurát teraz stresujem, že topánky by mi už bolo treba kúpiť, ale keď mne sa nič nepáči a to čo sa mi páči je príliš drahé na to, že tie topánky obujem len na pár hodín a potom už budú nepoužiteľné. kde ste vy kupovali topánky?
Odpovedať
ahojte. uz sa to pomalicky blizi :-) a je toho este dost, co mame vybavit! @lienka204 vauu, no super, ze saty! tak ti nemusi byt luto tej zalohy. ;-) oznamka uz mame tiez koncene hotove, tak zacneme rozdavat. i ked niektori z rodiny maju nazor, ze uz teraz je velmi neskoro 8-( @hamca a ake mas popolnocky? asi dlhe, ze? ja neviem, ci si dat nieco sit alebo kupit, poziciavat si nechcem. a este topanky k popoln. satam musim zohnat. k svadobnym mam biele balerinky, take co mam v albume a kupovala som ich cez ebay. tie som mala z krku ako prve :-N , kedze som nechcela ziaden podpatok. a myslim, ze ich vyuzijem aj viackrat.
Odpovedať
Profilova fotka
@jouky ee, praveze mam kratke, tak tesne nad kolena, nechcela som totiz dlhe, neviem, akosi som si odvykla od dlhych siat, uz si ani neviem predstavit, zeby som si kupila dlhe spolocenske saty. inak pekne topanocky mas, isto budu fakt pohodlne. pozeram v albume, ze si sa tiez teda rozhodla pre zeleno ruzovu kombinaciu! aj u nas vyhrala tato farba, teda kombinacia farieb! mozem este otazocku? vidim, ze ste si objednavali krizik od musinskeho, kolko vas cca vysiel?
Odpovedať
@hamca ja som tiez najskor rozmyslala nad kratkymi satami, ale potom sa mi zapacili take jedny dlhe, ale ci ich zozeniem, neviem. podla toho, co kde uvidim, tak sa rozhodnem :-D a akej farby mas saty? bude ti ladit s vyzdobou? lebo ja chcem asi modre alebo tyrkysove. ano, velmi sa mi paci taka cyklamenova so zelenou. ako robis pierka? lebo ja som nikde nezohnala tie male ruzicky v takej farbe, tak neviem, co tam vymyslim. :-S dakujem za topanky, boli uplne lacne, aj tak mi ich nebude pod satami vidiet, aspon ma nebudu boliet nohy, hadam :-D ty chces nejake vysoke? za krizik sme platili presne 40 € - tusim 30 € krizik, 5 € gravirovanie a 5 € postovne. ale je naaaadherny!
Odpovedať
@hamca a prave pozeram, ze aj ty mas ake krasne balerinky. ;-) budes sa prezuvat?
Odpovedať
Profilova fotka
@jouky no ja planujem si kupit topanky na podpatku, ale len taky 5 cm, no aj tak predpokladam, ze v tom nevydrzim celu noc, takze tie balerinky mam ako istotu. A ak by sa stal zazrak a vydrzala by som v podpatkoch, tak tie balerinky su nositelne aj normalne na von. hmm, ten krizik je fakt pekny, sme nad tymi krizikmi od musinskeho uz uvazovali, ale este sme sa neodhodlali k objednaniu. no a pierka robim robim take klasicke, maslicka a myrta, ci ako sa to vola. maslicka bude taka dvojita, najprv vacsia z priesvitnej bielej organzy a na tom mensia z bielej satenovej stuzky a to bude zosite s bielou perletovou gulickou. uz mam zopar kusov vyrobenych, takze v priebehu niekolkych dni to tu mozem hodit do albumu. no a saty mam take syto ruzove, su fakt uzasne, takze aj tie mozem odfotit a hodit tu do albumu. ale ako vravim, najskor v pondelok, lebo teraz na vikend ideme domov k rodicom, takze tie veci nebudem mat k dispozicii
Odpovedať
@viktoriasz ahojcek, kupovala som ho priamo v Nicole, chcela som ho požičať, ale vraj oni len predávajú, tak som ho kúpila, inak bude na predaj - budem ho mať len na fotení a v kostole :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ja som po včerajšku úplne v pohode, máme zloženú zálohu na sálu dojednané posledné detaily čo sa týka jedla a výzdovy, prišli mi konečne aj šaty, sú úžasné, len už by som nemala moc pribrať- 5 týždňov je v tehotenstve dosť :-) ale hádam sa do nich zmestím, len aby som si potom nesadla a PUK :-) všetky baby nám ušli do iných tém, a nikto tu už nič nepíše:-( asi sa netešíte, ja sa budem tešiť keď to už bude za mnou. Ešte lepšie som sa dozvedela, že 7.5. je svadba, a 9.5 odovzdávam bakalárku a je kontrolný týždeň, takže úplne super....
Odpovedať
Profilova fotka
@rosaria uff, tak to s tou bakalarkou ti teda fakt nezavidim, ale sak nejako bude, nie?! ;-) no ja teda fakt nechapem, kde vsetci zdrhli, asi maju tak vela vybavovaciek, ze uz tu nikto nechodi :-S ale aj tak sa musim postazovat....uz sme takmer mali obrucky, ale nemame :-( vcera nam volali, ze si mozeme po ne prist a asi dve hodiny na to volali, ze nemozeme, pretoze sa pomylili a namiesto mojej 51 vyrobili 61 ]-( takze dalej nemame obrucky, uz som sa na nich taaak tesila!
Odpovedať
@rosaria no tak to drzim palce s bakalarkou! ;-) fakt sem uz skoro nikto nechodi. inak tiez sa budem tesit, ked uz bude po vsetkom. lebo uz sa mi stava, ze niekedy ani spat nemozem 8-( @hamca kde ste si davali nakoniec robit obrucky? my uz mame hotove z laura gold, su naaaadherne! a tiez mam velkost 51, nikto ju nenavlecie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@jouky no my sme si nakoniec davali robit v zlatnictve Stacho. xixi, no ani moju nikto nenavlecie, vraj mam malilinke prsteky a pritom mne pripada, ze su dost siroke. Aj so snubnym sme mali problem, nikde v zlatnictvach nebol v takomto cisle velky vyber, tak 1- 2 ks. inak dnes som mala v plane sa pustit do vyroby pierok, ale asi na mna nieco lezie, hrozne ma boli hlava, takze po robote asi rovno sup do postele, ziadne pierka ]-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@jouky aj my máme z laura gols, som snimi strašne spokojná už sa teším keď ju budem nosiť:) a tiež 51tka:-)
Odpovedať
@hamca @rosaria tak sme sa tu stretli take tenkoprste :-D len dufam, ze mi nezhrubnu prsty, lebo to uz ju dam potom asi len na retiazku :-D inak ja si ju kazdy den preventivne skusam, ci je dobra :-) , tiez sa neviem dockat, kedy ju budem moct nosit. aj my sme velmi spokojni, naozaj su krasne, uplne jednoduche. @hamca ja pierka odkladam uz od januara, nejako sa mi do toho nechce baby kde ste vsetky???
Odpovedať
Profilova fotka
@jouky mozem este otazocku na ten krizik? aku velkost mate? lebo 26 cm sa mi vidi vela, ale 18 cm neni zas malo? inak dnes som urobila asi 10 pierok :-) to moje slimacie tempo sa mi raz vypomsti :-)
Odpovedať
@hamca velkost krizika mame 15,5 x 23cm a zda sa mi dost velky, taky masivny, krasny :-) tie pierka idu tak pomaly? no mala by som zacat..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevestičky ;-) joj ako dávno som tu nebola, nejak nevychádzal čas, stále som niečo riešila, občas som síce nakukla, dohodila nejaké fotky..ale viac sa nevykecávala :-N Už sa nám to blíži, ono je to až neskutočné, ako rýchlo to beží.. A v skratke, obrúčky sú vo výrobe, oblek máme, chýba ešte vesta, malý bude mať oblek požičaný (budú s ocinom takmer rovnakí x-) ), náš veľký problém evanjelický svedok - vyriešený, bude to jedna kamoška. Čo ma dosť mrzí, ešte nemáme oznamká, až budúci týždeň dávam tlačiť, ale potom už hneď posielame, rozdávame, už aj obálky mi kolegyňa tlačí v robote :-) no dúfam nás nikto nezabije, že až teraz :-p Ešte musíme kúpiť alkohol a nejaké detaily doladiť, dnes sme boli akurát za fotografom, vybrali sme si vzor a obal svadobnej knihy, dojednali nádherné miesto na fotenie, veľmi sa na to teším!! Idem vás trošku počítať, nech viem o čom je reč ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak neprečítam, lebo malý sa mi zobudil.. tak až večer ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte aj moja svadba je 7 mája 2011:)
Odpovedať
Profilova fotka
@hamca tak ako topánky, už si niečo našla? Ja som si svadobné objednávala zo stránky svadobnetopanky.sk, ponúkali ich v salóne u nás, tak som si ich aj skúšala a potom iba vybrala o aký model mám záujem, z akého materiálu, s akou ozdobou, sú v podstate na mieru, mám ich aj v albume. Ja mám ešte problém zohnať červené topánky, možno si tiež dám urobiť odtiaľ. Sú fakt veľmi pohodlné a to mám 10cm opätok. Obrúčky ešte ani my nemáme, inak tiež mám veľkosť 51 :-D dokonca si zlatník značil že medzi 50 a 51. Naše majú byť do 20. apríla, na poslednú chvíľu..ako všetko :-D @rosaria to s tou bakalárkou nezávidím..ale určite to zvládneš ;-) Ono človek sa rýchlo prispôsobí, keď musí :-) Ja som sa akurát dozvedela, že mám jednu skúšku 8.5. v nedeľu o 15.tej :-p Na svadbu mi ide aj jedna spolužiačka a ona ma nahovára, aby sme tam išli, že to zvládneme :-D A možno zanesiem koláče skúšajúcemu :-N @jouky @hamca vy máte svadbu v katolíckom kostole? Lebo nám farár žiadny krížik nespomínal, že treba..máme v evanjelickom. Ani na náuky sme nechodili.. Jaj baby fakt, veď ešte aj pierka treba :-p Môj jediný výtvor na svadbu zatiaľ sú srdiečka na dvere pre rodičov :-) @wildluccia že krásny dátum ;-) veľmi rýchlo sa to blíži!
Odpovedať
Profilova fotka
aha a ešte som chcela, že v sobotu sa idem znova potešiť, lebo ideme s kamoškou družičkou do salónu v KE, ide si odtiaľ požičať šaty a ja si znova oblečiem svoje Emily x-) Mám už aj spodné prádlo, topánky, tak to znova všetko pekne poskúšam, taká generálka menšia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@veronika81 no este stale nemam topanky :( akosi som to zanedbala a teraz si uz pravdepodobne nestiham objednat, kedze asi o 2-3 tyzdne mam ist na skusku siat uz aj s topankami a to mi dovtedy asi nestihnu prist. takze beham po obchodoch a hladam a nic sa mi nepaci :-( a jj, my mame svadbu v katolickom kostole, prave som nam aj objednala krizik, takze dalsiu polozku si mozem odskrtnut. juuj, aj ja by som isla do salonu odskusat si opat moje satocky, veronika zavidiiim. inak ale v poslednom case mi dost robi starosti to, ake su nase saty strasne tazke, zacinam sa obavat toho, ze v nich nebudem vladat tancovat.
Odpovedať
Profilova fotka
@hamca mala som ich na sebe dnes x-) ja to vnímam iba zo začiatku, aké sú ťažké, potom si na to asi zvyknem alebo čo a už je to v pohode. A to som ich mala dnes na sebe ozaj veľmi dlho, aj bižutériu som ladila k nim a som strašne šťastná, lebo som nakoniec kúpila presne to isté, čo mám v albume..čo som si chcela dať vyrobiť a kočke sa to nedalo, tak som si kúpila nakoniec originál :-) Ale!!!! Vyskúšala som len tak "zo srandy" model Pasadena http://www.facebook.com/#!/photo.php?... a teda..dobrú búrku mi to narobilo v hlave :-p Normálne uvažujem, či to nezmeniť.. Emily sú Emily, je to moja srdcovka, ale mám tam taký malý otáznik. Idem si posťahovať foto a mám čo robiť za mesiac :-D Možno vás poprosím aj o radu, že ktoré mi lepšie sedia ;-) a @hamca mne tie topánočky urobili za tri týždne.
Odpovedať
Profilova fotka
@veronika81 hmm, no aj tie pasadena su pekne. Inak ja mam v plane na final skuske tiez poskusat aj nove modely, ktore im mali dost az v marci. a kamoska si vybrala saty v Maggie? no ja uz mam tiez bizu kupenu, aj ked som si kupila dost jemnu, tak trosku mozno nevyraznu, tak uvidime, nemozno vylucit, ze ak mi nieco padne do oka, tak si to nekupim. ach ta moja marnotratnost :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@hamca dobre ti radím, neskúšaj iné :-D taký vietor mi to narobilo v hlave! obzerám si fotky, stále dookola.. ale priznám, trošku viac sa prikláňam predsa len k mojej (našej ;-) ) srdcovke.. Asi dám foto aj sem :-N Kamoška si nič nevybrala, resp. vybrať by si aj vedela, ale ona je taká útla, chudučká, že všetko jej bolo veľké :-( Vyskúšala asi 20 šiat a to doslova! No žiaľ, musíme hľadať inde.. Ja po bižu už pokukovať nejdem, radšej :-p som spokojná. Ja náhrdelník nechcem, preto som brala výraznejšie náušnice, aj náramok.
Odpovedať
Profilova fotka
kočky, prosím prosím.. nazrite do môjho nového albumu "ktoré šaty?" potrebujem poradiť, lebo sa zbláznim :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@veronika81 noo, tak jednoznacne emily, ovela viac sa mi pacia na tebe ako tie pasadena. fakt jednoznacne emily! :-) a to si sa v tom prechadzala aj po vonku? tak to su ake ochotne tety tam v KE ?!
Odpovedať
Profilova fotka
@hamca ďakujem. Ja neviem čo ma to napadlo skúšať iné, ale zapáčili sa mi na fotke.. Ale už som sa ukľudnila :-D na 99% to budú Emily. Veru, prechádzala som sa po vonku, veľmi zlatá baba je tam v KE, že sa mám ísť pozrieť na seba aj na dennom svetle, lebo že umelé skresľuje farbu a celkovo to inak vyzerá. Je to vidieť aj na tých fotkách. Nemôžem jediné zlé slovo povedať na ten salón :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@veronika81 asi ti polozim divnu otazku, ale akej farby su tie Emily? lebo mne pripadaju biele, ale v salone mi tvdia ze nie su biele, ze to je nejaka prirodna biela ci co, takze aj zavoj nebude cisto biely. a ja rozmyslam, ze by som si kupila vlastny zavoj, aby mi ostal na pamiatku len sa zamyslam nad tym, ze co ak sa netrafim do odtiena bielej. nemas teda nahodou paru, aka biela to je?
Odpovedať
Profilova fotka
@hamca presne tak, je to prírodná biela. Keď sa na ne pozeráš, sú biele ale keď ich priložíš k takej bielo-bielej, snehobielej, tak vidno rozdiel. Videla som to aj na vešiaku, keď boli vedľa nich úplne čistobiele šaty. A tá Pasadena je svetlá slonovinová, takže o niečo iný odtieň, ako Emily. Preto som to pozerala na dennom svetle :-) Ale samotné Emily sú krásne biele, saténové, ja mám k nim biele topánky a tiež biely závoj a je to v pohode. Závoj mám tiež zo salónu, požičaný, je to v cene.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?