Svadba 7.5.2011 - pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Všimla som si že nás tu už zopár je, tak prečo si nezaložiť vlastnú tému, kde si možeme pomáhať a radiť, čo treba kedy stihnúť a pochváliť sa čo už máme :-) My máme vybavené: miesto hostiny, kostol, fotografa, kameramana, ja už som si aj šaty, závoj a topánky kúpila.. :-D A čo vy?
Odpovedať
no pokúsim sa o to, teším sa na to, lebo ma to baví, na vianoce som prvýkrát zdobila medovníčky a celkom sa mi podarili dám foto - kuki kudk do môjho albumu :-) :-)
Odpovedať
@lienka204 pozerala som tvoj album..a pekne su tie satocky...a mozem sa opytat kolko ta vysiel ten zavoj? kupovala si ho priamo u nich alebo niekde inde? v.
Odpovedať
Profilova fotka
@lienka204 pozerala som pernicky, pekne su! ale ja si fakt na zdobenie netrufam. @jouky my budeme davat hostom pernicky po redovom tanci, ako darcek. a budu tam nase mena a datum. ja by som chcela hostom dat este nieco take na privitanie, nieco co by mali polozene na taniery uz pri prichode, nejaka taka drobnost, co nebude financne narocna, kedze mame takyvelky pocet ludi. ale este ma nic nenapadlo ]-(
Odpovedať
@jouky, @hamca my budeme davat na stol take pralinky, srdiecka kde budu napisane nase mena, popripade datum svadby, bude to zabalene v priesvitnej krabicke a zvazujem ze na kazdu krabicku nastokneme menovku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kacenka1166 dobry napad! ale neviem si predstavit, ako vyzeraju priesvitne krabicky, to su z akeho materialu?
Odpovedať
@hamca je to taky tenky priehladny plast, skoda ze som to v predajni neodfotila. Ale stylom je to podobna krabicka tejto (prikladam obrazok) akurat je priehladna a vidis co je v nej
Odpovedať
Profilova fotka
@kacenka1166 jeej, tak to je fakt pekne, aj ja som to strasne chcela, ale je to drahe, take najobycajnejsie som nasla za 0,5 eur a to pri pocte 130 hosti je celkom pekna suma, takze som musela od toho upustit. Budu len obycajne menovky, teda ak vobec nejake budu
Odpovedať
@hamca my budeme mat okolo 100 hosti a za jednu pralinku pytaju 0,5 + 0,15€ krabicka, takze 0,65 eur na osobu. Ale ja zas nebudem mat pernicky |-|
Odpovedať
@kacenka1166 to je chutne. my nebudeme davat nic a menovky by som chcela zapichnut do jablcka :-) baby, vsetky uz mate oznamka? lebo my este nie! ]-( kedy budete posielat?
Odpovedať
Profilova fotka
@jouky no my sme sa nedavno konecne dohodli na texte oznamenia a zajtra mame ist k znamemu, ktory nam spracuje graficky navrh a potom uz len tlacit a obviazat maslickami a mozeme posielat. typujem, ze to bude tak polka marca.
Odpovedať
@hamca no tak my by sme boli s textom celkom hotovi, horsi je ten graficky navrh. budete mat aj s fotkou? ja by som chcela, ale neviem ziadne vhodne fotky na to najst... 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby. ako citam, riesia sa oznamenia. my tiez este nemame, ale text som nasla, / i ked teraz vdaka bohu, ze oznamenia nemame pri tom, co sa nam stalo/, tak to nejak dame dokopy. predpokladam tak okolo 20.03. ze by sme ich mohli mat. co sa tyka mojho informovania - miesto uz mame nahradne, uvidime, ale co je horsie, stale nam neposlali zalohu spat. hrozne. nekomentujem to. do placu mi je z toho :-( inak, co sa dava pre hosti okrem pralinky? ja som pocula o nejakych orieskoch alebo cukrikoch. ja by som nieco chcela davat, ale nieco take lacnejsie :(
Odpovedať
Článok sa načítava...
my sme akurat vcera vecer objednali oznamka, teraz cakam na ich graficky navrh ;-) a neviem sa dockat, stale nakukam na mail :-D @jouky my sme dali oznamka s fotkou, cez vikend sme fotili ako divy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nejak to tu mrzne. Ja už čakám na druý grafický návrh oznamka, má to byť karikatúra tak som zvedavá, posielali sme dosť fotiek. Prvý sme mali také z webu svadbainak kde sú srandovné oznámenia ale nakoniec som sy rozhodla že ešte počkám na tú karikatúru a potom si vyberieme. Už máme navrhnuté etikety na fľaše a ŠPZky. Ešte prerábame menu, hlavné jedlo sme si odsúhlasili ale ponuka švédskych stolov sa nám nepáčila tak robí ponuku ešte jedna firma, ale nejako dlho im to trvá... Šaty ešte neprišli, ale už prisli popolnočné. Sú perfektné, ľahunké a po zhodení svadobných budú určite osviežením :-)
Odpovedať
ahojte. no tu naozaj nikoho.. :-) my sme uz konecne objednali obrucky, tak sa tesim a som zvedava, ake budu. k tym oznamkam, mame asi uz najvyssi cas nieco stvorit! :-. @kacenka1166 to ste sa sami fotili a aj ste si to upravili na oznamko?
Odpovedať
Ahojte :-) rada by som sa tiež pripojila k tejto téme, keďže 7.5.2011 je aj môj veľký deň :-) Čítala som si začiatok diskusie a bola som v šoku, koľko ste toho mali vybaveného už minulé leto! Ja som začala seriózne plánovať v októbri/novembri, no keďže reštaurácia, v ktorej sme mali mať hostinu prestala prevádzkovať, musela som presúvať pred dvoma týždňami svadbu zo 6.4. na 7.5., čo bol jediný termín, ktorý bol možný vzhľadom na veľa vecí. Našťastie sa veľa vecí dalo presunúť, a čo sa nedalo, to som zmenila, a dokonca možno aj na lepšie :-) Každopádne boli to riadne šoky.. Už to nechcem zažiť. jouky: my práve teraz riešime oznamko. Našla som stránku svadobne.oznamenia.com, kde sa nám zhodou okolnosti páči jeden z motívov, ktoré sú v kolonke "vytvorte si vlastný návrh", takže za návrh neplatíme. Vyjde nás to dosť lacno a je to milé a svieže. Budúci víkend sa idem postzretať so všetkými dodávateľmi, tak sa na to dosť teším :-) Dúfam, že vám všetkým plány vychádzajú!
Odpovedať
Profilova fotka
Konečne prišiel hotový druhý návrh oznámení, je perfektný, a nie je o čom :-))))) teším sa strašne, len chaln tam spravil jednu hrúbku, tak to ešte opraví a dám to do tlače:-)))) jou jou ..... @pufa vitak medzi nami s krásnym dátumom svadby:-)
Odpovedať
Profilova fotka
INAK UŹ MÁME LEN 64 DNÍ DO SVADBY!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Kočky kedy idete hostí pozývať na svadbu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky :-) ozaj, 64 dní! uff ale to letí.. Tak moje najnovšie úlovky sú podbradníky a kniha hostí (mám v albume). Budúci týždeň idem pre poháre. A riešime obrúčky, hrozné..nevieme sa rozhodnúť! Ako ste sa vy dokázali?? Jeden deň si poviem, že tieto určite, potom pozeráme znova..a už by sme aj iné dali.. proste chaos :-p A oznámenia tiež ešte nemáme, čo som začiatkom marca už plánovala tlačiť..ešte sme sa ani neboli fotiť, lebo chceme dať malého na oznamko, ale boli sme teraz všetci chorí, ešte sa doliečujeme, tak to dúfam čoskoro urobíme. Už ich chcem rozdávať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, no ja som sa tu tiez uz celkom dlho neukazala, ale v praci bolo toho vela :-| tak my sme trosicku pokrocili, dnes som si bola vyzdvihnut oznamka, su take uplne jednoduche, ale budeme tam este dorabat maslicky, takze som na nedelu povolala druzicky a ideme viazat. hned ako vsetky tie oznamka dokoncime, tak ich uz pomaly zacneme rozdavat, ved naco ich susit doma? taktiez som sa rozhodla, ze si nebudeme kupovat pohare, ale pouzijeme tie, ktore si kupila priatelova sestra a nepouzili ich. dokonca nam pasuju k vyzdobe :-) a taktiez som sa rozhodla, ze pohare si gravirovat nebudeme, je to podla nas zbytocne. uz mame aj urcenu farbu vyzdoby a buduci tyzden by nam zo saly uz mali poslat najaktualnejsiu ponuku jedal. no a co je najdolezitejsie, schudla som 3 kila za 2 tyzdne! uz iba 4! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby, no kde ste? ja sa tak vytesujem, lebo vcera sme konecne objednali obrucky a zaciatkom aprila budu hotove. a taktiez mi dnes moje sikovne druzicky pomohli s dozdobovanim oznamiek. ak bude cas, tak pofotim a pridam ich tu.
Odpovedať
ahojte my nemame zatial nic nove.. obrucky sa vyrabaju, mali by byt do 3 tyzdnov. a tie oznamka este!!!! no dufam, ze tento tyzden ich uz konecne vymyslime! 8-( chyta ma z toho vsetkeho uz riadny stres, boze, neviem si predstavit, co budem potom robit tyzden pred :-N @hamca prezrad, ako sa ti podarilo schudnut? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jouky Ja ti dám návod na chudnutie:-) Ako som otehotnela tak som schudla 5 kg :-))))ale je to radikálne riešenie:-) a určite príde extrémny jojo efekt:-) Už tiež máme oznamká, akurát ich musím ísť dať niekde vytlačiť a potom poposielať :-) Dnes nám konečne prišla druhá ponuka na švédske stoly. Lebo budeme to mať v penzione, kde mali dodávať všetko. Ale nakoniec im necháme len predjedlo, dezert, hlavné jedlo, lebo švedske stoly čo mali byť neskôr, úplne odfláknuté (teda ponuka) totálna bieda a za 15€ na osobu!!!!!! Tak sme si vyžiadali ponuku od najlepšej spoločnosti v meste čo robí ozaj delikatesy a tý nám to urobili za 7€ na osobu!!!!! Ale čo je dôležité úplne bohaté, z každého niečo, aj špecialitky , jednohubky, aj klasika. V sobotu to ideme dohodnúť aj v penzióne aj u tej druhej spoločnosti :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jouky no ja som uplne vylucila sladke a slane ( napr. cely balik chipsov za 5 min. bola moja specialitka :-) ) a nahodila som na to delenu stravu a straaasne vela zeleniny. a v robote som prestala pouzivat vytah a vzdy si na 6 posch. vyslapem. a takto som dala 3 kila za 2 tyzdne dole. este take 4 kila a bude to super! @rosaria tak to je super, ze vobec mate tu moznost objednat si cast menu od ineho dodavatela. my este stale nemame menu, este dokonca ani neviem, aka je ponuka! :-| inak dnes som mala po dlhom case nocnu moru spojenu so svadbou. Zabudli sme kupit takmer vsetko a zhanali sme to na poslednu chvilu a vsetko bolo vypredane tak som napr. aj pred oltar isla bosa :-D a potom chodili za mnou hostia, ze to bola najhorsia svadba na akej boli, brrrr! fakt hnusny sen.
Odpovedať
@jouky my sme vybrali oznamko na svadobne-oznamenia.sk s fotkou, posles foto a oni ti ju upravia do oznamka. Ale ta nasa fotka veru nevyzerala nejako dobre, nejako to tam nepasovalo, tak sme to cele zmenili a vybrali sme bez fotky. Akurat na ne cakame tak som zvedava
Odpovedať
ahojte kočky, ja som sa tiež na istú dobu odmlčala, ale ako tak čítam, tak práce máme ešte neúrekom......ale neskutočne sa to približuje - ked vidím to číslo -hm ani sa nenazdáme a bude to za nami. :-) :-) :-) my sme boli už pozývať na svadbu - rozdávali sme už aj oznámenia - takže to už máme za sebou. máme definitívne vybaveného farára a absolvovanú predmanželskú prípravu :-) už máme hotové obrúčky - vo štvrtok si ideme po ne :-) :-) :-) začíname riešiť výzdobu - zháňam návleky na stoličky - dnes som sa dozvedela, že keby sme s boli skôr spamatali tak sme ich mohli mať zadarmo - od známej - len už sú zarezervované na náš termín - ale tak máme k dispozícii aspoň mašle a organzy - tak návleky požičiam - ešte budem musieť nakúpiť prkotinky na výzdobu - buď ich kúpim v TN alebo objednám cez net - uvidím dnes som bola nakúpiť veci na výzdobu medovníčkov - už sa teším na ich výrobu :-) hamca@ závidím tie kilečká dole , ja som si povedala, že tiež sa budem snažiť - a akosi nie a nie sa k tomu dokopať - čo prosím ťa papáš keď si tak schudla za takú krátku dobu? poraď a kde ste nakoniec zohnali obrúčky?
Odpovedať
Profilova fotka
@lienka204 tak ako som pisala, delena strava mi pomohla, cize jeden den jem len rastlinne veci (pecivo, zemiaky, ryza, cestoviny, soja a pod.) + zelenina a druhy den zivocisne veci (masko, sunka, jogurty, syry a pod. ) + vela zeleniny. zakladom je nikdy nemiesat rastlinnu a zivocisnu stravu. A toto mi akosi fakt pomohlo. baby, tie ktore mate v kostole omsu, myslite si, ze je mozne aby pri nastupe nevesty hral organista takuto pesnicku? http://www.youtube.com/watch?v=6wpPk8... nie je to prilis "svetske" na omsu?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte , už som dala naše oznámka aj do albumu :-) použili sme našu karikatúru :-) kde sme dali aj naše miláčiky- psíkov, známym sa to veľmi páči a aj nám samozrejme. O týždeň budem mať už doma aj šaty, tak sa teším, potom knim zohnať topánky a bude to:-) Alkohol už kúpený, zákusky zarezervované...hádam všetko stihneme!
Odpovedať
baby ja sa musím pochváliť, ja som vyhrala svadobné šaty zadarmo - v tom salóne v TN , takže mi vrátili zálohu a neprišla som o nič - to je neuveriteľné pri toľkej mojej smole čo som mala - v PN mi šaty požičali na môj termín, v TN som vybrala šaty a zaplatila zálohu 170ečiek - nakoniec som zistila že ich nechcem a tak som šla do tej BA - od tiaľ budú šatečky a teraz som vyhrala svadobné šaty - xixixi :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?