Svadba 7.5.2011 - pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Všimla som si že nás tu už zopár je, tak prečo si nezaložiť vlastnú tému, kde si možeme pomáhať a radiť, čo treba kedy stihnúť a pochváliť sa čo už máme :-) My máme vybavené: miesto hostiny, kostol, fotografa, kameramana, ja už som si aj šaty, závoj a topánky kúpila.. :-D A čo vy?
Odpovedať
Profilova fotka
@jarka87 tak už nech len príde ten mail ;-) a dúfam ste vybrali stokrát krajšie miesto, ako to predošlé! Môžu sa hanbiť ]-( Boli ste aj pýtať peniaze späť? Veď nie vašou vinou tam sobáš nebude.. Síce ak som dobre pochopila, tak predošlý majiteľ ufujazdil aj s peniazmi =-) Za výzdobu sa ešte rozhodujeme, ale asi sa dohodneme s tou pani, čo bola u nás doma. Včera som objednala krásne podbradníčky, do týždňa sú hotové, teším sa x-) A dnes sme boli v hoteli, s majiteľom sme dojednali kompletné menu, som spokojná! Riešime obrúčky, už by sme si mohli konečne vybrať. A potom ešte poháre nemáme.. :-S To sú strašné ceny na tom internete! Aha a kupujem peknú knihu hostí tu z bazáru za 10€ :-)
Odpovedať
dnes sme si vybrali obrúčky - už sú zajednané a máme za sebou prvé sedenie - predmanž. prípravy - ešte túto sobotu a je to za nami :-) :-) :-) ale stále váham nad tými šatami? ísť zajtra do BA a oželieť 170 ečiek a zajednať tie svoje alebo kašlať na to- hm to bude do rána - dilema
Odpovedať
Profilova fotka
baby uz len 80 dní:-)))) mohlo by to ist uz aj rychlejsie a tyzden pred tym pomaly, aby sme si to vsetko uzili:-)))
Odpovedať
@lienka204 ahoj lienka, ja som mala podobny problem, je pravda ze som nemala taku vysoku zalohu, ale tiez som sa rozhodla ist skusit satky do BA a nakoniec som si ich zajednala tam a zaloha v druhom salone mi prepadla, ale ten skvely pocit ze mam satky ktore sa mi velmi pacia mi vsetko vynahradil ;-)...takze podla mojho nazoru, kasli na eurace a chod do BA :-) vydavas sa len raz!!! drzim palce ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jarka87 ako? uz dosiel ten mail? dufam, ze ano, ze uz je vsetko tak ako ma byt! @veronika81 mi daco hovor, niektori uz fakt nevedia, co si vypytat za pohare! ved davat 70 eur za 2 pohare je chore! inak pozerala si stranku svadobkajuvi? tam su svadobne pohare v e-shop za 15 eur. Ja som bola priamo u nich v obchode a su celkom pekne, sice nic extra, ale da sa. @lienka204 odkial mate obrucky? my sa chystame ist tuto sobotu bud do Ockova, alebo do trencianskej turnej do laura gold. v laura gold sa mi viac pacia obrucky, ale nemam na nich ziadne referencie, kdezto ockov mi odporucilo fakt vela ludi! a ako si sa rozhodla s tymi satami? @sharra uz len 80 dni?! a ja este plno veci nemam! a navyse som si vymyslela take komplikovane oznamka, ze kto vie, ci ich vobec stihneme urobit :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@hamca jj uz len osemdesiat dni, aspon tak to tu pise mi a som to aj pre istotu ratala a fakt, :-) a oznamenia stihnes neboj, aj ostatne veci,,,
Odpovedať
@hamca ja som si kupila svadobne pohare cez eshop svadobnepierko, mam ich aj v albume a stali 26 eur/za balenie. Su krasne, jednoduche a cena tiez super. Ja som takisto nebola ochotna dat 70 eciek za pohare, ktore mi potom budu stat vo vytrinke, tieto su take neutralne.
Odpovedať
Profilova fotka
@katarina.su fakt pekne pohare a za super cenu? a mas ich aj vygravirovane?
Odpovedať
@hamca nie zatial som ich nedavala gravirovat a ani o tom asi neuvazujem...nechame len ciste pohare. Ani neviem kolko stoji take gravirovanie. Tie pohare su naozaj pekne aj v skutocnosti, nie len na obrazku. ;-) Ked som si ich objednala tak 3 dni a mala som ich doma.
Odpovedať
Profilova fotka
jééj @katarina.su tie sú nádherné!! idem hneď pozrieť ten obchod. My budeme mať celú svadbu ladenú do takých dvojsrdiečok, perfektne by sa mi hodili x-)
Odpovedať
@veronika81 :) tak to som rada ze som vam pomohla s vyberom ;-)
Odpovedať
baby, prosim vas, hlavne tie, ktore ste si robili doma pierka.. kde ste zohnali tie male ruzicky? potrebovala by som cyklamenove. objednala som totizto v baleni 100 ks z ebay a oni mi poslali 100 ks bledofialovych a 100 ks uplne takych ruzovych.. ]-( takze ak mate niekto zaujem o taketo farby... ale predovsetkym hladam, kde by som si mohla kupit tie cyklamenove. dakujeeeeeeeem vopred! :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@katarina.su ahojcek, no ja som Vás všetky kočky čo ste mi radili poslúcha a bola som dnes v BA a som neskutočne spokojnááá, vybrala som si šatky ktoré ma oslovili - v hlave som mala len jedny La sposa - Dardo a nakoniec mám úplne iné a ešte krajšie - teda podľa mňa - a kúpila som si hneď aj závoj - ktorý je jemný ale veľmi pekný - tak sa neskutočne teším a kašlem na tamtie peniaze - nevadí :-) :-) :-) , ešte mi budú zužovať trocha boky ale inak mi šaty sadli - juj ja sa teším
Odpovedať
Profilova fotka
@katarina.su ahoj, tie pohare su veru nadherne. presne, ja som tiez videla pohare za 70 eur a to by som nedala teda za nic na svete tolko...ale tieto zvazujem:) vdaka za tip
Odpovedať
@hamca tak my máme obrúčky od Laura Gold z Turnej, boli sme tam osobne a musím povedať, že mali veľmi dobrý výber - nevedeli sme si vybrať - je lepšie im dopredu zavolať aby tam boli a hlavne aby tam mali obrúčky, lebo mi sme tam boli pred troma týždňami a nemali tam žiadne obrúčky, lebo boli na výstave v ČR. Inak pánko bol veľmi ochodný - my sme dostali 10% zľavu - lebo nás pozná, tak som nerozmýšľala, že kam pôjdem na obrúčky. z Očkova mám snubný prsteň, ten sme kupovali asi tak tri roky dozadu, takže neviem ako to tam majú teraz ale ja odporúčam Laura Gold - veď oni zásobuju zlatníctva po celom SR a ČR a videla som ich sú krásne -potom už len záleží od typu aký chcete - my sme si vybrali kombináciu bieleho zlata s červeným a je tam dosť zlata - sú také mohutnejšie - takže stoja viac a hlavne sú z tej vyššej rady, ale tak svadba je len raz za život a bude to pamiatka na celý život. :-) :-) :-)
Odpovedať
@lienka204 aj nam sa velmi pacia obrucky z laura gold, zdali sa mi dost drahe, ale asi skusime od nich vybrat. sice nepojdeme priamo tam, lebo ako hovoris, zasobuju zlatnictva po celom Slovensku a jedno take je aj u nas. Mame aj nejake nepouzivane zlato, tak sa hadam nejako dohodneme. a tesim sa s tebou zo siat. ja mam tiez rezervovane, ale nie som rozhodnuta na 100%, takze viem, ze do toho salonu pojdem minimalne este raz, lebo mali dostat nove a ked si nevyberiem, tak ozeliem zalohu a vyrazim niekam. :-D prave tohto som sa obavala.. :-D
Odpovedať
@jouky no nie všetky sú rovnako drahé, sú tam aj lacnejšie, záleží na Vás koľko ste ochotní investovať, ale verím, že to bude stáť za to, veď je to na celý život - aj nám ponúkali tie naše s briliantami - cena cca 29000Sk ale tak to nie, to nepotrebujem, inak fakt majú nádherné modely - ani sme si nevedeli vybrať - treba pochodiť a popozerať - ale inak aj v Laura Golde myslím majú e-shop - takže aj tam sa dajú objednať a potom to myslím posielajú - ale zistite si u Vás kde sa dajú kúpiť obrúčky a ako hovorím zásobujú strašne veľa zlatníctiev, takže si myslím, že to nebude problém :-) držím palce pri výbere. no aj ja sa dnes teším zo šiat, konečne sa z nich teším, oželela som zálohu a teraz nebanujem, neboj sa ja som aj popolnočné šaty kúpila na druhýkrát - teraz mám doma dvoje - svadobné mám tiež teraz zarezervované dvoje - takže tak - neboj nebudeš jediná keď sa rozhodneš pre iné šatky - treba myslieť na to, že ide o tvoj veľký deň a v prvom rade ty sa musíš cítiť skvele - :-) :-) :-)
Odpovedať
@lienka204 jeeeej tak to som fakt rada, ked som ti to tu pisala, tak som tak rozmyslala ze mozno si uz niekde na ceste do BA. A v ktorom salone si bola? A ktore satky nakoniec vyhrali? @barbora84 heeej aj ja som s nimi fakt velmi spokojna....hlavne to nebola az taka investicia, ktora by ma polozila...fakt som povodne ziadne pohare ani nechcela. lebo 70 eciek sa mi zdalo naozaj vela...takze toto bola zlata stredna cesta :-)
Odpovedať
@katarina.su no áno bola som v BA a vôbec nebanujem , bola som v Salóne Nicol, bola som nadmieru spokojná s prístupom a so šatami - vyskúšala som niekoľko modelov - tetušky boli veľmi zlaté ja som už nechcela skúšať a oni stále ešte vyskúšajte tieto, fakt dali mi vyskúšať toľko typov šiat............ja som tam išla a mala som v hlave La sposa -Dardo, aj ich tam mali aj som ich skúšala - sú pekne ale tieto čo mám teraz ma oslovili ešte viac - sú podobné ale oveľa jemnejšie - ja tam menej tej čipky a ozdôb - ešte mi ich budú zužovať na bokoch - ale inak vrch mi presne sadol, čo som bola rada, lebo som presne videla ako mi sedia :-) :-) :-) v stredu pred svadbou idem na skúšku a hneď si ich beriem domov a dnes som pochopila že diaľka nehrá žiadnu prekážku, veď dnes bola v salóne pre šaty baba z Vranova nad Topľou a to cestovala vlakom v noci - doobeda prišla do salónu - spravili jej šaty a znova spať vlakom - takže baby neváhajte ísť za svojimi šatami aj napriek viacerým kilometrom, určite to bude stáť za to :-) :-) :-)
Odpovedať
@lienka204 presne viem o com hovoris...tiez som za mojimi cestovala az do BA a presne do salonu Nicol :-) a napriek roznym recenziam na tento salon ja som bola velmi spokojna....este musim ist vybrat zavoj a vyskusat inu spodnicku :-) tak sa s tebou tesim ze si to takto zvladla a ze si sa rozhodla spravne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lienka204 mozem este vyzvedat o tom Laura Gold? my sme si vybrali obrucky kombinacia bieleho a zlteho zlata, take relativne tensie (6 mm), ja nechcem ziaden kamienok, nic. co myslis, mohli by sme sa zmestit do 400 eur? inak je pravda ze Laura gold dodava do vela zlatnictiev na slovensku, ale tak jeden znami bol v takom zlatnictve, kde dodava Laura, a ze tam im dali zlavu 200 eur z obrucok a ze i tak este na tom zarobili. tak to uz fakt nechapem, ako musi byt navysena cena v zlatnictvach oproti tomu, ked si ich beries od vyrobcu. a gratulujem k satockam, je to dobry pocit, konecne najst tie prave, ze? :-) @jouky no ja som take ruzicky videla v textilnych galanterkach a taktiez som na nich natrafila aj v salonoch, a este ked nad tym rozmyslam, tak som nasla par takych obchodov, kde predavaju take svadobne kravinky, tak aj tam to mali. a cyklamenovu farbu by si nemala mat problem zohnat, ta je momentalne dost in!
Odpovedať
@hamca jasné kľudne sa pýtaj a ja keď budem vedieť tak odpoviem..... :-) :-) :-) neviem presne o aký model máte záujem, ale tam dosť záleží od toho typu a od toho koľko je tam toho zlata - veď ak máš vybraný presný model, tak im zavolaj a skús sa spýtať čo stoja, alebo im napíš mail. tie naše stoja cca. 660 sa mi zdá a to nám tam dal ešte 10% zľavu lebo pozná môjho priateľa otca - a to viac nám nechcel dať dolu cenu, že viac nemôže, tak vidíš ako to je - keď v zlatníctve si dovolia ísť takto dole s cenou - ono je najlepšie si to vyzistiť - ak máš presný model - tak sa skús popýtať vo viacerých predajniach - inak ja som našla jeden e-shop kde boli aj obrúčky z laura gold a mali tam aj ceny ale už si presne nepamatám že kde to bolo ale dalo by sa to nájsť :-) potom daj vedieť či ste tam boli ......
Odpovedať
Lienka: ja som bola tiez v nicol a bola som maximalne spokojna aj s pristupom aj so satockami....ake si si vybrala ty? Ja som sa rozhodla pre Fuente..mala som ich vyhliadnute pol roka a aj mi sadli..takze som uplne happy...:-)
Odpovedať
@hamca dakujem moc. no prave dnes som skusila galanterku u nas a mali tam len vo farbach bielych, cervenych a marhulkovych. :-| ale skusim inde pozriet, lebo ma to stve, este ani to nemam hotove! inak k tym zlatnictvam, je to fakt pravda, kamoska si takto v jednom zlatnictve kupovala obrucky z LG a dostali naozaj vacsiu zlavu ako 10%. tak dufam, ze aj my to tak nejak vybavime. lebo je pravda, ze ziadne ine obrucky ma zatial neuchvatili viac. ;-) ani ja nechcem kamienok, budu len z bieleho zlata, mozno len nejaky pasik vyryty hore na obrucke a zvnutra gravirovany datum. potom dam info, ako sme dopadli. :-)
Odpovedať
@hamca ahoj, my sme tiež vybrali obručky v laura gold, ale dali sme si ich vyrobiť u jedného súkromného zlatníka, urobil ich presne také isté a stáli 325 eur. Máme kombinaciu biele so žltým zlatom a ja mam s kamienkami. V laura golde povedali že cena od 500 a viac.
Odpovedať
@viktoriasz no ja som tiež spokojná, ten prístup tam to sa nedá porovnať s TN - teda ja som mala aspoň takú skúsenosť - v BA by ma boli navliekli asi do všetkých šiat - skutočne vyskúšala som veľa modelov rôznych strihov ale ja som tam išla s tým, že si idem objednať La sposa - Dardo ale nakoniec som si vybrala Pronovias .- Florida - keď sme tam išli, tak sme najprv pozerali výklad a boli na figuríne a hneď mi padli do oka a nakoniec som sa pre ne aj rozhodla - ešte mi ich budú zužovať na bokoch - inak mi sadli na jednotku. :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kacenka1166 dakujem za info, ja tam skusim zajtra zavolat a potom sa uz definitivne rozhodneme @lienka204 pekne satocky si si vybrala ;-)
Odpovedať
@hamca ved uvidíš ak máš máš možnosť dať ich spraviť a lacnejšie tak to využi a ušetrené peniažky využiješ na niečo iné :-) :-) ďakujem pekne, konečne som aj ja spokojná - to sú tie pravé .- teším sa ako malá :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lienka204 akurat som natrafila na tvoj album, a pozeram ze si budes sama zdobit pernicky?! waw, tak ty si ale sikovna! mne sa este nikdy nepodarilo pekne ozdobit pernik :-( takze si ich vyrobu ideme pekne zaplatit.
Odpovedať
baby budete davat pernicky hostom?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?