Svadba 7.5.2011 - pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Všimla som si že nás tu už zopár je, tak prečo si nezaložiť vlastnú tému, kde si možeme pomáhať a radiť, čo treba kedy stihnúť a pochváliť sa čo už máme :-) My máme vybavené: miesto hostiny, kostol, fotografa, kameramana, ja už som si aj šaty, závoj a topánky kúpila.. :-D A čo vy?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, tak my sme dnes boli na svad. veltrhu a musim povedat, ze som velmi rada, ze sme sa tam konecne "dokopali" k vybaveniu niekotoruch veci. objednali sme svad. oznamenia a este aj so zlavou, ale co je pre mna najdolezitejsie- konecne som si zajednala svadobne saty, huraaaa.som rada, ze uz konecne budem daco mat. a este sme drahemu kupili manzet. gombiky "I love my wife" :) mam radost, ze sme zas o krocik blizsie...vy ste mali ake dojmy z veltrhu? co mi tam najviac prekazalo bolo to kvantum ludi...
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem pekne:-) Jediné čo sa mi teraz je nechce je behať okolo svadby, to e dobré však? Našťastie švargrinka sa dosť teší tak behá a vybavuje za mňa:-)
Odpovedať
Profilova fotka
@rosaria gratulujeeem! takze coskoro budete mat take male mile vonavucke babo :-) neboj, do siat sa urcite zmestis, ved to budes vo 4 mesiaci tak to mnohe z bab este ani brusko nemaju. @jouky no moja strana bude mat na vyber vodku, slivku a fernet. a priatel kupovali len vodku a hrusku. trosku ma to nastvalo, lebo sme sa bavili o tom, aby sme mali rovnaky druh alka a jeho rodicia si i tak urobili po svojom a kupili hrusku. takze pravdepodobne este aj my budeme nieco dokupovat. @lienka204 viem si predstavit tvoje znechutenie. ja som so satami tiez dlho otalala a fakt dlho mi trvalo rozhodnut sa pre jedny a asi by ma porazilo, keby som potom prisla do salonu a nemali by ich uz v ponuke. skus hladat dalej a ak sa ti tiez saty fakt pacia, tak by som mozno hladala aj trosku vo vzdialenejsich miestach. napr. moja kamoska byva v trencine, svadbu bude mat na vychode a saty ma z bratislavy, ale ak su tie saty tie prave, tak to asi stoji za to. nooo a k tomu veltrhu, v podstate bol velmi uspesny, kedze som si tam konecne zajednala saty a to o 45 eur lacnejsie, ako ich poziciavaju v salone! :-) a mali tam fakt krasne obrucky, ale kedze som bola s kamaratkami, tak som len brala vizitky a popozerame s drahym na nete. celkovo som rada, ze som tam netahala priatela, lebo sme tam boli 6 hodin a to by sa tam jemu fakt tolko nechcelo byt. Kamoska, ktora bola som mnou sa v lete vydava, tak ta si tam poskusala asi 15 siat a tiez si jedny z toho zajednala. som teda fakt rada, ze som tam bola.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby. aj ja som bola na veltrhu. a dokonca som si tam kupila saty. segra a praitel ma k nim dokopali, ze to su ony, aj ked posobia jednoducho su usite akoby na mna :) co ma tesi. a dalsia vec, objednali sme tam obrucky, nadherne, tak sa z toho tesim. tam sa dali kupit tie manzetove gombiky? ja som to tam nikde nevidela :( do kelu. co uz. inak, chvalim sa, ze uz mame dj aj kameramana, takze v podstate vsetko to najdolezitejsie mame. tak som rada. este doladit menu, vyzdobu, povyberat pesnicky, a take prkotiny :) rosaria gratulujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky.. moje dojmy z veľtrhu :-S čakala som viac! Neviem, proste mám pocit, že za tú cestu do BA čo sme absolvovali, som si mohla vybrať aj viac ako len vystreľovacie konfety :-D Aj to som kúpila už len preto, aby som neodišla s prázdnymi rukami :-N Čakala som výhodnejšie ceny, ale v podstate to bolo všetko v cenách v akých sa to pohybuje na nete. Ale aspoň som to videla na vlastné oči, veci ako poháre, podbradníky, obrúčky sme poskúšali, tak aspoň niečo no.. Ale nabudúce by som už nešla :-) @wera.g tak akooooo? prišla mrcha? ;-) nenaťahuje nás x-) @rosaria jeej ďalšia tehuľka :-) gratulujeeem, teším sa s vami! Pevne verím, že po svadbe sa k vám pridám :-) @hamca tak koľko ťa vyšli nakoniec tie šaty? Máš to potom asi za super cenu :-) Ja som si ich tam na výstave bola pozrieť, pokochať sa pohľadom na ne a pohladkať si ich :-D aby som sa uistila, aké sú krásne x-) @lienka204 tak to je sila! ]-( Ešte aj visačka s tvojim menom!! Takú reklamu by som im urobila :-S Napíš do tej témy o nespokojnosti so salónom.. Toto sa fakt nerobí :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@lienka204 ja som ich našla na stránke: http://www.salonnicole.sk/kontakt.html ale je to Zvolen a Bratislava. Objednať si ich nechceš? http://www.tiffanybridals.com/la-spos... ešte tu som ich našla. Alebo Banská Bystrica Salon Sposa.
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g Ahoj, vidim, ze sa chces ist fotit na to iste miesto ako my. Len mam dilemu, lebo byvam dalej, ze kolko to bude trvat. Pocula som, ze v den svadby je zadarmo vstupne.. :) Otvorene maju az od aprila, tak si chceme s priatelom odmerat cestu, ci to nebude dlho..
Odpovedať
Profilova fotka
@mirka100911 ahoj :-) nooo my sme tam boli minulé leto na výlete a zamilovali sme si to miesto, nemáme to ani tak ďaleko (45minút cesty), tak už sa nevieme dočkať :-) A odkiaľ si? žeby ste to mali ďaleko? Žeby sme sa tam stretli? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som zo Zavodu, to je este za Malackami.. A ja mam iny termin svadby, tu som zavitala len kvoli Schlosshofu. Dufam, ze to vyjde.. :)
Odpovedať
Profilova fotka
@mirka100911 hej hej viem kde je Závod, drahému tam babička býva :-) Jáááj akurát pozerám, že tam nemáš 7.5. :-) Ujo Google mi vyhadzuje že od Vás cez moravský ján je to hodinka 7 minút - to nie zlé, čo povieš? ;-)
Odpovedať
@rosaria ja som ich už hľadala, a tiež som našla to isté, ale ďakujem, si strašne zlatá, že si si dala toľko námahy a hľadala ich :-) už ma ten hnev prechádza, takže uvidíme ako to vyriešim, ale každopádne zajtra idem do TN tiež tam majú v dvoch salónoch túto značku, tak uvidím čo tam bude - možno natrafím na niečo čo ma zaujme ešte viac - kiež by to tak bolo, aby som aspoň toto mala z krku. @hamca no ja som práveže bola rozhodnutá že jedny z tých dvoch budem mať len som chcela tam ísť ešte pozrieť s kamoškami a poradiť sa - no nevyšlo - už ma to prechádza ten hnev s odstupom času, ale tak zajtra v TN snáď niečo nájdem ak nie tak potom budem riešiť aj BA . :-) @veronika už sa na tú reklamu chystám, ako nič proti nim, ale to sa nerobí, mohla mi hneď na rovinu povedať, ak chcete dajte mi zálohu lebo ja Vám ich nebudem držať týždeň - ok bola by som dala zálohu ale keďže mi sama povedala netreba - neseriózne jednanie - ale tak asi to tak malo byť - nájdem ešte lepšie xixi , zajtra idem do TN - tak uvidíme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g obrad mame o tretej a este som chcela aby ma pred obradom "vypytal" od nasich.. :) ale myslim, ze by sa to dalo stihnut, keby kadernicka a vizazistka boli hotove tak do 10-10:30. Aby sme mali aspon 2 hodky cas na fotenie... neviem, kolko si mam na to vyhradit casu... :/ musim este prediskutovat s fotografom.. :) A hlavne odmerat tu cestu, ci sa google nemyli.. :D Z Lozorna to mas asi len kusok, urcite kratsie ako ja.. Ale nechcem ist do Malackeho parku. tam je to dooost okukane.. :(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
To je hrozné stále nemám DJ ani starejšieho, asi všetci z Prievidze sa presťahovali niekam inam alebo si nevedia urobiť ani reklamu.....A teraz keď čítam zistila som že aj na kaderníšku som zabudla:-) no čo , budem počas marodky vybavovať aspoň telefonicky.
Odpovedať
Profilova fotka
@rosaria V PD chodievam do Looku, a keby mám svadbu tam tak sa určite nechám česať aj malovať u nich...keď som mala stužkovú (aj keď teda priznávam že už to bolo vcelku dosť dávno), tak som vyzerala úplne že super...vlastne asi jediný krát kedy som sa videla na fotkách a páčila sa sama sebe x-) nikoho iného ale z PD nepoznám, takže neviem porovnať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby. tak dnesok je akoze najhorsi den zo vsetkych moznych. dozvedela som sa, ze miesto, kde mame mat hostinu aj obrad sa rusi -t eda najomca pobral zalohy a odisiel - a pritom to bola velka firma a mne sa tam brali tri kamosky. akoze nechapem. ale som bez penazi za zalohu, nemam miesto, termin, nastupujuci clovek mi ponukol termin o tyzden neskor, ale ja som zufala, lebo vsetko a vsetkych mam dohodnutych na 21.5.. ja neviem co robit:( viete niekto o nejakom mieste v ba, kde sa da zobrat vonku? lebo restiku by som mozno este nejaku nasla, ale ja strasne tuzim mat obrad vonku, nie na matrike :( ach jaj.
Odpovedať
@jarka87 ahojcek , tak to ma veľmi mrzí, je to veľmi nepríjemné takto človeka prekvapiť, je to nefér od toho dotyčného, čo zobral prachy ...... :-( , držím ti palce aby si čím skôr našla náhradu - ja ti neviem poradiť keďže som z NMNV. Inak aj ja som zažila také sklamanie v sobotu - išla som do salónu kde som išla dať peniaze za šaty svadobné a pani mi povedala, že už ich požičala -a pritom mi bolo prisľúbené že sú moje :-( :-( :-( dnes som bola v TN , vybrala som náhradu - no nie sú to tie čo boli - ale už nebudem chodiť - ešte musia upraviť vrch lebo je široký ale stále nie som spokojná a mám v sebe neskutočnú zlosť a smútok . tak veľa síl a šťastia ti prajem - nech sa to čím skôr vyrieši a nájdeš to pravé miesto
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, dakujem za povzbudenie. ale do placu mi je. lebo vsetky papiere, vsetci kameraman, dj, fotograf, vsetci su dohodnuti na ten den. ja akoze fakt neviem. papiere na matrike tam mame odovzdane a neviem, ako z toho von. akoze nepoviem, keby to bola mala firma, ale taka firma, ze dovi dopo. nechapem tomu. hrozne. do placu mi je. baby, help me niekto s miestom na obrad.
Odpovedať
Profilova fotka
@jarka87 to mi je ľúto, toto musí byť veľmi nepríjemné, mňa by porazilo ]-( A kľudne si aj poplač :-( Poradiť neviem, nie som z BA, ale napíš do nejakej bratislavskej témy, určite tu taká bude, či o niečom tam nevedia. Je škoda meniť veľa iných dohodnutých vecí na termín 21.5. (a je dosť možné, že o týždeň pozdejšie už nebudú môcť prísť), radšej sa sústreď na hľadanie nejakého nového miesta, ktoré vám bude vyhovovať. Držím päste, nech sa vám podarí niečo pekné nájsť, v takej Bratislave to podľa mňa nebude veľký problém.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, dakujem veronika. no, never tomu, lebo my mame dohodnute miesto obradu vonku totiz. a to sa robi v ba iba na par miestach. takze zufalstvo najvacsie :( asi dopadnem tak, ze sa budem brat na nejakej matrike a skoncim v nejakej restike po ktorej vobec netuzim. ale co robit, ked uz je termin dany? :( je to hrozne. 3 mesiace pred svadbou. hlavne, ze mam rezervaciu rok dopredu.
Odpovedať
Profilova fotka
@jarka87 aj mne je hrozne luto, ako to vsetko dopadlo, verim, ze ta to hrozne mrzi, ved vyhodene peniaze a to, ze nebudes mat svadbu na vysnivanom mieste, by nastvalo asi kazdeho. viem ze nam sa to lahko hovori, ale fakt by si sa mala zmobilizovat, povolat vsetko, a pokusit sa este cosi vykuzlit. isto by som nemenila termin, ved si treba uvedomit, ez sa neberiete kvoli miestu sobasa. uvidis, ze toto bude naisto posledna zla vec, co sa ti stala, odteraz uz pojde vsetko po masle! Budem silno drzat palce a priebezne nas informuj!
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem hamca. akoze toto je neskutocne. neprajem nikomu. co je horsie, neviem, co spravit s tym, ze mame papiere a sobas dohodnuty v devinskej a mali sme mat obrad vonku. teraz neviem, co spravit. nepoznate niekto nejake miesto v ba, kde je dobra hostina a moze tam byt aj obrad?
Odpovedať
Profilova fotka
@jarka87 a prečo vlastne nemôžete mať svadbu toho 21.5.? Keď nastupujúci majiteľ ti núka o týždeň pozdejšie, prečo 21 nemôže byť? Inak súhlasím s hamcou, smelo do toho, pýtajte sa, volajte, hľadajte ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jarka87 bohuzial, ja poznam v Ba len hotel Kamila, ale ten je tak vychyteny, ze uz asi bude zajednany, ale za telefonat nic nedas.
Odpovedať
Profilova fotka
no, preto, ze ti hajzli hnusni zobrali viacero zaloh od viacerych parov na jeden datum - na ten nas. a uz sa niekto ozval ini z nich a ten tam bude vtedy. ja fakt neviem, co robit. kebyze aspon obrad moze byt inde, restika by sa snad nejaka nasla. ale zase 500 eur niekde za obrad, hroza :(
Odpovedať
@jarka87 uplne ta chapem. ako som uz spomenula, toto iste sa stalo nam, prave min. tyzden sme to riesili. ja som bola tak zufala, ze som chcela zrusit uplne vsetko. dali to niekomu inemu a nam sa neuracili ani ozvat, vraj tam bola vtedy ina pani a tu uz vyhodili, tak sa snazili najst nejake riesenie, napr. ze si to mame posunut o tyzden a ked som povedala, ze uz mame vsetko zajednane na tento termin, tak ze si to mame dat v piatok alebo v nedelu.. no dovidenia!! ]-( obehali sme vsetko mozne, vsetko bolo obsadene alebo nevyhovovalo kapacitne. no a nakoniec sme nasli, dufam, ze tisickrat lepsie! tak drzim palce aj vam, urcite to vyriesite! vsetko zle je na nieco dobre! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no, jouky, suhlasim. ja som tiez chcela zrusit vsetko. a nemat svadbu, alebo az v septembri. no, to povedali aj mne, ze si to mame dat v piatok. akoze no coment. no, diky za povzbudenie. my to mame tazsie, lebo sme chceli obrad vonku. nasli sme jedno miesto, ideme sa tam zajtra pozriet, ale ma nevyhodu - nie je to v ba, takze neviem, ako ludia poprichadzaju a taktiez, obrad je sice vonku, ale nie pod slavobranou. ale v takom malom antalku. co uz. uvidime. drzte mi paste.
Odpovedať
Profilova fotka
@jarka87 tak ako sa pozdáva altánok? Mne by sa to páčilo :-) Síce záleží celkovo od prostredia, tak ako ste sa rozhodli? Ja sa vytešujem, lebo mám doma prvú hmatateľnú vec na svadbu..teda ak nerátam vystreľovacie konfety z veľtrhu :-p a to topánočky x-) Juj teším sa, prišli mi tento týždeň, sú peknučké. Budúci týždeň sa ideme fotiť, teda nášho malého, na oznamko, potom rýchlo urobiť finálnu verziu a tlačiť. A každú chvíľu čakám pani, ktorá robí výzdoby, má prísť k nám domov, tak sa snáď aj dohodneme..
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj veronika, dakujem za opytanie. no, celkom sa nam to tam pozdava :) dufam, ze to vyjde. mila pani, dala nam jedalnicek, ideme zbooknut nejak menu, uvidime :) dufam, ez to vyjde. do pondelka sa musime rozhodnut. boze, ked si spomeniem, ze musime ist na tri matriky, tak zle mi je. musime ist po tie papiere na jednu matriku, odovzdat na druhej, potom ist na tretiu :( do placu mi je. nechcem byt zla, ale dufam, ze to dotycni olutuju. bodaj by uz nemali ziadnu svadbu ;-) ako vyzdoba? baby, inak, kolko ratate, ze vas vyjde svadba?
Odpovedať
Profilova fotka
krasny termin dievcata,ze?:)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, no, vyzera to tak, ze uz mame riesenie. teda cakame este oficialny mail, tak uvidime. co je horsie, henti smradi nam nevratili stale peniaze ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?