Svadba 7.5.2011 - pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Všimla som si že nás tu už zopár je, tak prečo si nezaložiť vlastnú tému, kde si možeme pomáhať a radiť, čo treba kedy stihnúť a pochváliť sa čo už máme :-) My máme vybavené: miesto hostiny, kostol, fotografa, kameramana, ja už som si aj šaty, závoj a topánky kúpila.. :-D A čo vy?
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g také slabé bolesti, ako keby mala prísť MS, to je úplne normálne ;-) tiež jeden z príznakov. Vajíčko sa uhniezďuje alebo už sa.. a robí si pohodlie ;-) Ale nechcem robiť falošné nádeje, test ti najlepšie povie. Prípadne ešte také príznaky, ako napätie v prsiach, časté chodenie na záchod a tak..
Odpovedať
Profilova fotka
@veronika81 nooooo tak čo ti poviem, tešila by som sa veľmi :-))) ale aj tak si myslím, že prídu mrchy jedny :-D :-D ozaj a na ten veľtrh idete poobede, či skôr doobeda?
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g aj ja drzim palceky, aby to dopadlo, tak ako si ty prajes! inak poznam jeden pripad, kedy nevesta otehotnela asi 2 mesiace pred svadbou a drzali to v tajnosti, vedeli to len dvaja ludia a na hostine to vsetkym oznamili. A ti dvaja, co to vedeli uz predtym, mali zachytit reakcie ich rodicov. Ze vraj to bolo uzasne, a ze svadba sa zvrtla na strasne veselu a oslavovacu notu :-) a inak moja sesternica mala take slabucke krami este pocas prvych styroch mesiacov tehotenstva, takze wera.g, ani keby sa dostavili, tak netreba hadzat flintu do zita :-D baby, vy ste uz niektora boli na veltrhu? ja sa len zamyslam, ci sa tam budu dat skusat saty.. asi nie, co? lebo ja sa stale neviem rozhodnut medzi Emily a Savannah od MS. a som rozmyslala, ze by som si tam tie dve vyskusala, rozhodla sa a hned aj zajednala, lebo uz prichadzam do stadia, ze mi to skusanie siat lezie na nervy. no a na ten veltrh planujem ist len v sobotu okolo obedu by som chcela dorazit aj s kamoskou a ak by som si tam nieco vyhliadla, tak cinknem priatelovi a ten dobehne :-) @kacenka1166 aj ja som uz pocula, ze ludia chodia kupovat obleky do Gyoru, tak sme nad tym tiez rozmyslali, ale este nie sme rozhodnuti.
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g držím držím, všetko držím x-) a zvykli ti meškať? Juj testuj, ja som taká zvedavá :-D Ja by som nevydržala :-N @hamca som zvedavá, pre ktoré sa rozhodneš ;-) Ja si myslím, že šaty sa budú dať skúšať, ako v normálnom salóne. Veď tam zvyknú ponúkať (čo som počula) aj zľavu na okamžitú rezerváciu, tak to predsa bez skúšania nejde.. Ak si rozhodnutá už pre tieto dva modely, tak už ozaj vyskúšaj len tie a tak sa rozhodni ;-) My by sme na veľtrhu chceli skúšať hlavne obleky, ak nám niečo padne do oka a bude dobrá cena, tak berieme. Teda ak tam budú aj obleky.. Prípadne by sa mi hodil ešte aj detský oblek na dva roky :-) My máme do BA vyše troch hodín cestu, ideme v sobotu hneď ráno o siedmej, takže medzi 10.00 - 11.00 tam dorazíme, neviem dokedy tam budeme, ale okolo obeda, aj poobede tam určite ešte budeme. Tak ako sa dohodneme? ;-) Chcem ísť potom ešte aj do toho obchodu so spodným prádlom skúšať Wondebru (ak nebude aj tá na výstave), dúfam to všetko stihneme. Lebo okolo piatej už musíme vyraziť domov, aby sme do ôsmej došli kvôli malému. On bude u našich celý deň.
Odpovedať
Profilova fotka
@veronika81 tak dufam, ze ked sa na veltrhu stretneme, tak uz budem mat satocky zajednane. inak posielam linku, kde je podorys. tam si mozeme vyticit miesto, kde sa stretneme, trebars o 14tej. ja mam totiz rada kavicku poobede :-) http://www.svadobnyveltrh.sk/veltrh-r... a to sa tvoj drahy nebude nudit cely den stravit na veltrhu? inak tie 3 hodky autom vam nezavidim, to je teda fakt dost. ale verim, ze sa oplati prist.
Odpovedať
@wera.g Oblek sme kupili cierny, s jemnymi pasikmi a trosku sa leskne. Do toho bielu vestu, s francuzskou kravatou. A kedze bol taky lacny tak si drahy kupil rovno dva obleky x-) Obrucka mi je dobra na prostrednik ale na prsteniku takato velka nevyzera dobre. Hmm, neviem ci ju zuzovat, viem ze mi prsty trosku priberu, ale teraz su take kostliveee :-D Waaaw, drzim palce aby test vysiel :-) My sa tiez uz snazime, ale mam problemy so stitnou tak dufam ze sa zadari.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata,aj ja mam svadbu 7.maja 2011:))
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ako tak citam, kopa z nas sa nas chysta na ten svadobny veltrh v BA, super. trochu sa obavam, ze tam bude straaaaaaaaaaasne vela ludi a tlacenica. chcela by som s s vami poradit, svadbu budeme mat u nas, 120 km od BA a vacsina hosti bude z BA a teraz je otazka, ci riesit ubytko pre hosti a vybavovat im noclah (co by boli dalsie financie a opletacky navyse) alebo objednat autobus, ktory by hosti v sobotu nadranom odviezol do BA (co by zas tiez vsetkym nevyhovovalo, lebo kazdy by chcel skoncit so zabavou v iny cas....). tak teraz neviem, ako to vybavime....ozaj, uz mate vybrane menu? kolko chodov budete mat, budete mat aj svedske stoly? dopredu vdaka za rady :)
Odpovedať
ahojte. jeeee, tu uz sa ake temy riesia! @wera.g drzim palce, nech to vyjde! x-) my teda rozmyslame, ci na veltrh ist, ale rozhodneme sa urcite az na poslednu chvilu. keby predsa len, rada by som sa s vami aj ja stretla :-) zajtra idem pozriet tetu cukrarku, vraj robi krasne a vyborne torty a treba nam asi uz aj zakusky zajednat. budete davat robit, prip. si upeciete, aj nieco slane? @barbora84 ja osobne by som bola za autobus. neviem, ale ja by som ubytovanie hostom neplatila, to by si mohli asi zaplatit sami. a k jedlu - my budeme mat polievku - klasiku a hlavne jedlo sme este nevybrali ake - navrhli nam kuracie platky v mandl. lupienkoch s brusn. omackou (predjedlo asi rusime) a potom svedske stoly, tam bude vselico a ostane to na stoloch po celu noc, vraj to bude nejako prihrievane. a potom bude este aj kapustnica alebo gulas. baby a ako pocitate alkohol? zabite ma, ak sa to tu uz niekde rozoberalo, ale nepamatam sa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@barbora84 tak my platime zopar ludom noclah, ale to su taki, ktori maju domov okolo 300 km. Zopar mame takych, ktori budu spat u znamich, pretoze domov to maju tak okolo 80 km a s noclahom nas obtazovat nechceli. ale tak na tvojom mieste by som to asi riesila tym busom, pretoze ak mas zaplatit ubytko vacsiemu poctu ludi, tak to sa fakt predrazi. A najma, ked to ubytko az tak nevyuziju, lebo si predstav, ze pridu zo svadby rano o 4 - 5 a vo vacsine ubytovacich zariadeni musis izbu opustit do 10 hod. @jouky tak my sme zatial predbezne ratali pol litra tvrdeho alkoholu na hlavu a pol litra vina, ale neviem, ci to vino nezvysime na liter na hlavu. Tvrdy alkohol uz aj mame zadovazeny, no vino nam stale chyba. Sa nevieme rozhodnut, ci budeme kupovat niekde z tokaja, priamo od vinarov, alebo ci kupovat priamo z obchodu. @wildluccia vitaj, a co vsetko uz mas zariadene? inak vcera som sa tak smiala na mojej mamine, lebo chytila paniku ze nic nestihame! sa mi tak snazila prehovorit do svedomia, aby som si uz konecne vybrala saty, farbu vyzdoby, tortu, pohare, obrucky atd atd. :-)
Odpovedať
@barbora84 Ahoj, my mame tiez polovicu hosti zdialenu 170 km, dohodli sme sa s nimi tak ze my objedname autobus, ktory ich v sobotu vyzdvihne, a v nedelu na obed zavezie, ubytovanie im rezervujeme, ale plati si ho kazdy sam, zaplatime ho len najblizsej rodine, rodicom, surodencom s rodinou. Ale kto nebude chcet prespat bude si musiet odvoz zabezpecit potom sam. @jouky to hlavne jedlo vyzera fantasticky, mnam ;-)
Odpovedať
tak my tiež zabezpečujeme ubytko keďže polovica rodiny príde z východu cca 300km, a tiež máme zajednaný autobus, ktorý vyzbiera všetkých ľudí a dovezie ich do sály na obed a potom odtiaľ pôjdu k nám - teda pre nevestu :-) čo sa týka slaných, tak sme si ich dali upiecť - lebo brat keď sa ženil tak oni nemali nič slané ale chýbalo nám to tam, keď človek popíja tak viac mu ide chuť na niečo slané ako na tie sladké koláče :-) počet chodov tak to ešte nevieme - to sa dohodneme ale určite nebudeme mať švédske stoly - bude klasika alkohol tiež ešte nemáme porátaný koľko čoho, ale máme to jednoduchšie v tom, že môj nastávajúci s rodičmi majú doma bar a teda nebude problém s alkoholom, zoberieme ho viac aby nechýbalo a keď by ostalo tak sa u nich predá alebo sa vráti :-) aj ja som chcela na veľtrh ale nejdeme - ženích je komplet oblečený, ja mám tiež vybrané svadobné šaty - popolnočné šatky som tiež zohnala - ešte sú u krajčírky v salóne upravuje dĺžku ale budúci týždeň budú už doma - topánky mám kúpené a ostatné detaily už zvládneme snáď aj bez veľtrhu , ale môže to tam byť pekné. už sa nemôžem dočkať kedy budem mať tie šaty doma - teraz sa z nich vytešujem len na fotkách :-) :-) baby boli ste už na ten predmanželskej príprave? ako to prebieha?
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte baby!!! tak vcera mi volali zo zlatnictva ze nase prstienky dorazili - jeeeeej!!!!! a co sa tyka pripravy - my mame fantasticku: nasli sme si jedneho knaza s ktorym sa od zasnub uz tak sporadicky stretavame a musim povedat: je to fakt super!!! nemame nejake pekne sylaby :-) ale skor ide o rozhovor a diskusiu - a musim povedat ze nas to v nasom vztahu velmi posunulo a otvorilo to otazky ktore by sme neotvorili inac (mozno az keby o nich v buducnosti nastali konflikty) a spoznali sme sa este inych stranok, ktore by sme inac asi tiez este dlho neobjavili... po kazdom tom stretnuti mam pocit ze sa do seba zamiluvavame stale viac a intenzivnejsie... velmi to odporucam!!!! :-) [ale k tomu treba fakt povedat ze sme mali OHROMNE stastie s nasim fantastickym knazom - malo je takych!!!]
Odpovedať
Profilova fotka
hamca....uplne vsetko,okrem topanok....tie sa mi najtazsie zhanaju
Odpovedať
Profilova fotka
kočky, nestíham čítať.. tak @hamca @wera.g na kedy sa dohodneme? Môže byť kľudne taká kávička poobede niekedy. Dohodneme si konkrétny stánok? Alebo pri nejakom občerstvení, pri vchode....?
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
sakris, nechcela som to takto verejne, som sa sekla :-D baby, tak dufam, ze nezneuzije nikto moje cislo :-) a ja navrhujem tak okolo 14tej.
Odpovedať
Profilova fotka
@hamca keď dáš šípku na príspevok, tam je taký trojuholník s výkričníkom, klikni na to a popros adminov, nech príspevok vymažú :) Myslím, že to urobia.. Pošlem ti t.č. do IP :-) A aký čas si dohodneme?
Odpovedať
Profilova fotka
@veronika81 dakujem za radu :-) neviem kde mi hlava stoji a uz sa chytro ponahlam domov z prace a tak som si v tom zhone ani neuvedomila, co robim :-D cela ja :-) moze byt teda 14? alebo 15? alebo 13?
Odpovedať
Hej baby, co tu mazete prispevky :-D,...Sa nic nedozvieme, xixi
Odpovedať
Profilova fotka
@hamca moze byt o druhej
Odpovedať
Profilova fotka
@veronika81 a kde mam to cislo ? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) No ja asi na svadobný veľtrh nepôjdem, chcela som tam ísť najmä kvôli obrúčkam a šatám, a tie už týždeň máme :-) A asi by ma tá záplava iných šiat a obrúčiek len znervózňovala a zniesťovala :-) Ale bola som na predchádzajúcich dvoch, takže som si to už užila :-) Potom dúfam budete referovať ako bolo a čo pekné ste zohnali :-) zajtra si nakoniec pôjdeme pre tie naše obrúčky, v štvrtok volali priateľovi že už sú...len teda neviem či už sú kompletne hotové alebo nejako predbežne, lebo sme sa bavili že nejakú skúšku na moju obrúčku máme pre istotu ešte absolvovať, alebo niečo v tom zmysle :-)
Odpovedať
dievcata - prajem vam super den an veltrhu!!! a naozaj cakame ze nam pekne poreferujete ako bolo!!!! :-)
Odpovedať
takže dnes som zažila také veľké sklamanie - išla som naistotu do salónu, kde mi pred dvoma týždňami sľúbili, že mi podržia dva druhy šiat - v prípade, že niekto príde a bude mať o ne záujem tak mi ihneď volajú a ja som tam dnes išla na hotovú vec zaplatiť zálohu - a bolo mi povedané že už sú rezervované - hlavná vec., že bola na nich visačka s mojim menom, tel.číslom :-( :-( :-( , toľko hlúpych výhovoriek som už dávno nepočula - hlavne, že ma ihneď pani spoznala a pamatala si ma :-) baby taká som znechutená a nahnevaná ani si neviete predstaviť :-( preto neurobte takú hlúposť ako ja ak vám niečo padne do oka, tak neváhajte, lebo ja som doplatila na dôverčivosť - myslela som si, že salón jedná férovo ale nebolo to tak . baby neviete mi náhodou niektorá poradiť kde by som v okolí Nového Mesta n/V zohnala šaty zn. La Sposa - Dardo? :-( :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte tak ako ? Boli ste na veľtrhu? Páčilo sa Vám? My sme ráno rozmýšľali či pôjdeme ale nakoniec sa nám nechcelo tak pôjdeme potom do BB. Inak už máme zarezervovanho DJ, aj matrika je už za nami. Už len sa dohodnúť na oznámeniach, dohodnúť detaily ohľadne stravy a výzdoby, moje topánky(určite mischka badgley) a nejaké drobnosti. Inak @wera.g aby si nebola prekvapená ako ja pred týždňom, urobila som si najskôr test a nič(dva dni pred očakávanou mrchou) Keď mrcha meškala tak som si urobila znova...a nebola tam jedna čiarka ale dve, a tak som tých testov kúpila ešte pár a všetky boli rovnaké. Takže som v 5tt, a dúfam že šaty , ktoré sa mi šijú mi budú dobré :-))))) Myslím že do svadby to bude každý vedieť lebo môj drahý sa tým každému chváli, aj keď pôvodný zámer bol že to tiež povieme až na svadbe. :-) tak držím palce:-)))
Odpovedať
ahojte. tak my sme tiez nakoniec na veltrh nesli, tak mozno pojdeme potom do BB. ale teda som velmi zvedava, ako sa vam pacilo, co tam vselico bolo a co ste vybavili. ;-) @rosaria tak to velka gratulacia!!! x-) drzim palce, nech vsetko dobre dopadne! ;-) @lienka204 tak to ta uplne chapem, lebo nam sa stalo to iste, ale so salou! mne sa to uz ani nechce rozoberat, ale take stresy, co sme zazili, neprajem nikomu!! myslela som, ze dostanem mrtvicu, ked mi to zahlasili! ]-( no co uz, zial aj taki sprosti ludia existuju! @hamca a aky tvrdy alkohol budete mat? asi konak, vodku..
Odpovedať
ahojte, tak moje pocity z veltrhu su otras, podľa mňa to bolo dosť malé a drahé. :-( Ale vybavili sme aspom oznamka s 20 % zlavou a kupila som si taku peknu ozdobu do vlasov, taku starodavnu sietovinu na tvar - na fotenie x-) A este pierka. Hmm, a dufala som ze vybavim boticky, ale zial ... a ani saty este nemam, tolko ludi tam skusalo tak ma nebavilo cakat v rade, a myslim ze som urobila dost chybu ked som zobrala zo sebou draheho, toho to nebavilo a len mi pilil nervy ;-) @rosaria moc moc blahozelaaaam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak už máme doma obrúčky, presne po týždni od objednania, s tým že už sú hotové asi dva či tri dni :-) A ja som sa bála že to nestihneme :-D ale krásne sú, už sa teším ako ich budeme nosiť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@rosaria Gratulujem :-) Do svadby už len chvíľočka, to by si nemala pribrať tak viditeľne žeby si sa nezmestila do šiat :-) Tak držím palce nech vám to všetko vyjde :-) ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?